Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3951) bajuszati válasza Lauda (#3948) üzenetére


bajuszati
tag

ja azért nem sietett a helyezésért mert egész hétvégén nem ihatott...hát most megy a dugipiáért

(#3952) 7Heads Drago válasza Integra (#3922) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Én kit alázok? Logika? Elgurult a .... :F
Annak idején Schumi nem egyszer bemutatta hogy kell hideg gumin leggyorsabb kört menni.
Nem sok példát tudsz rá mondani ahol az idei élmezőnyből bárkit is ilyen simán vertek volna kivezető körön egy gyengébb autóval.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#3953) bajuszati válasza Face8814 (#3950) üzenetére


bajuszati
tag

lassan egy snooker bajnokság is érdekesebb lesz...
Ecclestonkának nagyon ki kell vmit találni....nem boxutcaf1 kell hanem ki-ki előzések

(#3954) LOTR


LOTR
addikt

érdekes év volt...
jövőre meg dilemma Ferrari Kimi nélkül, vagy Kimi ferrari nélkül......
na majd csak lesz valahogy...

One Ring to rule them all

(#3955) #95904256


#95904256
törölt tag

Nem értem mi a bajotok Buttonnal. Akármennyit is bénázott, csak összekaparta a VB címet.

Egyébként meg amilyen szép volt a pálya, annyira unalmas volt a futam. Remélem jövőre több előzés lesz... vagy több látnivaló. Az arab csajokat se nagyon mutogatták. :DDD

(#3956) bajuszati


bajuszati
tag

Jövő év reméljük izgalmasabb futamokat hoz....

(#3957) Vtwo


Vtwo
senior tag

Ez a Kobajasi gyerek ígéretes tehetségnek túnik,remélem látjuk jövőre is.

(#3958) Ijk válasza 7Heads Drago (#3952) üzenetére


Ijk
nagyúr

Annak idején fél percet vertek a ferkák a mezőnyre:U

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#3959) 7Heads Drago válasza #95904256 (#3955) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Hát nekem még a Hami-alonso páros éve is kiérdemeltebbnek tűnt, mint most. Az év elején minden rendben volt Button-nal. Csak utána tele lett a gatya hogy VB lehet. És általában nem az ilyen fejben gyenge embereket szeretjük VB-nek látni. :(
Az arab csajok meg a burnusz mögött illetve szépjei egy-egy háremben rejtőznek. :D
Ijk: Schumi híres volt arról hogy hideg gumin is tudta azt amit meleg kopott gumival, ha nagyon kellet. Persze azóta sokat változott az autó, a gumi, de én egy VB-től nagyobb ellenállást várnák amikor hátulról jön egy újonc.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#3960) Csabee. válasza Ijk (#3958) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Azok voltak a szép idők

Üdv: Csabee.

(#3961) Ijk válasza Csabee. (#3960) üzenetére


Ijk
nagyúr

Azok, amikor annyi volt az izgalom, hogy ki fut be a vörösök után, és Schumi a Hungaroringen vb lett.
7Heads Drago: Szerintem miután legutóbb majdnem lebontotta a kocsiját mire megelőzte, azt hiszem, most inkább nem kockáztatott:D Végülis egy újonc japán gyerök ment utána.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#3962) Integra válasza 7Heads Drago (#3959) üzenetére


Integra
titán

mi volt tele a gatya????
ember, a brawn nem fejlesztett a többiek pedig behozták a lemaradást.
ezt már mikor lehetett tudni.. brawn is mikor megmondta már..
hello, jó reggelt!!!!!!!!!!!!
durva, hogy milyen részletek hiányoznak nálad, ha már egyszer nem bírod buttont, nem baj, de legalább igyekezzél már tárgyilagos lenni valamennyire és figyelni legalább minimálisan...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3963) grabber válasza 7Heads Drago (#3952) üzenetére


grabber
addikt

Egy kis nosztalgia Schumacher utolsó boxkiállása után 1 körrel ja és hideg gumival.Vannak beszólások :Y

(#3964) JColee válasza grabber (#3963) üzenetére


JColee
őstag

nekem nem müxik a link :N

(#3965) Oliverda válasza Integra (#3962) üzenetére


Oliverda
félisten

"ember, a brawn nem fejlesztett a többiek pedig behozták a lemaradást.
ezt már mikor lehetett tudni.. brawn is mikor megmondta már.."

Bullshit. [link]

Suzuka-ig fejlesztettek.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#3966) madstunt


madstunt
addikt

Nah kiváncsi leszek az ujoncok 8 szabad helyére ki jön

[ Szerkesztve ]

(#3967) grabber válasza JColee (#3964) üzenetére


grabber
addikt

Nálam jó :F

(#3968) Chip


Chip
aktív tag

Kedden és szerdán kerül megrendezésre Pekingben a TheROCNationsCup és a The Race of Champions . [link]
Mindkettőt élőben adja a Eurosport.

Kedd: TheROCNationsCup 13:00 - 16:00 élő

Szerda The Race of Champions 13:00 - 16:00 élő

(#3969) 7Heads Drago válasza Integra (#3962) üzenetére


7Heads Drago
veterán

De agresszív vagy...
És persze csak Button autóját nem fejlesztették. Mert Barchi közben hozott két első helyett.
Illetve a szezon második felében rendre az időmérőn is Barchi mögött végzett
hello, jó reggelt!!!!!!!!!!!!

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#3970) Ijk válasza 7Heads Drago (#3969) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mégse Bari lett a VB.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#3971) Oliverda válasza Ijk (#3970) üzenetére


Oliverda
félisten

Mert a szezon elejét néhol elcseszte.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#3972) grabber válasza Ijk (#3970) üzenetére


grabber
addikt

De nem is Barrichello-t részesítették előnyben,még akkor sem amikor megérdemelte volna :(((
Csak azt ne mond,hogy egyenlően kezelték őket :((

Szerk: De nem ezen múlott,az is tény.

[ Szerkesztve ]

(#3973) 7Heads Drago válasza Ijk (#3970) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Hát nem sok mindent tud Bari, de azt a szintet folyamatosan hozta. Több kevesebb hibával. Az idei VB címet igazából nem is versenyzőnek kellett volna adni.
Ross Brawn az igazi Bajnok. Jövőre érdekes lesz hogy tudja-e ezt a szintet hozni a csapat.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#3974) Peat;) válasza Integra (#3962) üzenetére


Peat;)
veterán

Keményen égeted magad a tudatlanságoddal. Rengeteg példa volt idén hogy a boxból kijövő könnyedén tartotta a könnyű autóval pályán mögé érkezőt. Mint olvasni is lehetett azt is, hogy a Brawnnak nincs pénze egy hatalmas maszlag, amit a derivált iq tulajok kajáltak csak be. Nem egyszer lenyilatkozták hogy a szezonnyitón már a teljes évre megvolt a költségvetés. Úgy hogy Brwan és társai még egy centet nem adtak bele. Nulla szponzorral. E mellett az egyik (pár mérnök szerint meg a legleg) legmodernebb technikai háttere a Hondának volt, most meg a Brawnnak van. Pl. a rönyó egy nevetséges kispályás mellettük a hátteret tekintve. Jó reggelt.

Mindegyiket beütheted google-be, megleled....a gumisat..nézd meg az idei futamokat és utána mondjad az okosságot. A gumit meg nem hidegen kapják már mint anno így még csak Schumacher szintű gének sem kellenek.

[ Szerkesztve ]

(#3975) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Most már tudom, hogy kinek építettek akkora bukóteret: magának a Világbajnoknak, Jenson Buttonnak, amikor Kobayashi megszopatta, azt hittem ledőlök a székről :D viszont az elvártam volna tőle, hogy a végén egy teljesen tapadást vesztett autót meg tud előzni.. nem volt benne ennyi :))

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3976) tuskooo válasza Motion_Blur (#3975) üzenetére


tuskooo
addikt

Na te is mindjárt megkapod a magadét :(

(#3977) Motion_Blur válasza tuskooo (#3976) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Mi valótlant írtam? :)
Csak szabad még vélemény írni a fórumra nem? :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3978) Csabee. válasza Motion_Blur (#3975) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Tét nélkül volt :) Ment ő becsülettel, nem volt annyival gyorsabb hogy Webbert megelőzze! Őt csak Schumi előzte volna meg:)
Fisichella helyett Schumi kíváncsi lettem volna mit csinált volna.. lehet nyert volna levezetésképp :DD

Üdv: Csabee.

(#3979) Motion_Blur válasza Csabee. (#3978) üzenetére


Motion_Blur
félisten

De, simán volt annyival gyorsabb, sőt még annyira közel is kerül hozzá, hogy meg tudja előzni, csak mint azt ő is mondta később rosszul helyezkedett + folyamatosan keresztbe állt kigyorsításon.

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3980) tuskooo válasza Motion_Blur (#3977) üzenetére


tuskooo
addikt

Olvass kicsit vissza, Integra nem valami boldogan fogadja ezeket a véleményeket :D

(#3981) Csabee. válasza Motion_Blur (#3979) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Mind1 így alakult:) Szép volt a Reddbull és a Brawn, behúzták az első 4helyezést:)

Üdv: Csabee.

(#3982) Lauda válasza Integra (#3962) üzenetére


Lauda
félisten

A problema nem a tobbiekhez kepest valo lemaradasa az ev masodik feleben, hanem onmagahoz kepest volt pocsek. Ehhez semmi koze a fejleszteseknek.

[ Szerkesztve ]

(#3983) Motion_Blur válasza Lauda (#3982) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Jobb lesz elfelejteni ezt az idei évet, mert minden volt itt, csak színvonal nem..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3984) Csabee. válasza Motion_Blur (#3983) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Pedig Gyuláék áradoztak az idei évről hogy milyen fantasztikus volt, mennyi újdonság, baleset, pilóták győzelme, egy-egy kiugró teljesítmény, meg húú meg haa.. :D

Üdv: Csabee.

(#3985) Oliverda válasza Csabee. (#3984) üzenetére


Oliverda
félisten

Gyula az egy vicc. :U

Annak kivételesen én is örülök hogy vége ennek az évnek mert ritka sz@r volt sajnos. A 2010es évvel kapcsolatban némileg nagyobb elvárásaim vannak. Mondjuk valami azt súgja hogy a 2009-2010es holtszezon már izgalmasabb lesz mint az idei 17 verseny. Még jópár kérdés tisztázásra vár.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#3986) AMD Power


AMD Power
titán

Gyenge egy futam volt ez a mai.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3987) Csabee. válasza Oliverda (#3985) üzenetére


Csabee.
nagyúr

:DD De legalább ők élvezték, meg az RTL stábja, végülis ha belegondolsz, nem mondhatják azt hogy rossz volt, mert nekik számít a nézettség, jövőre is:) Kíváncsi vagyok hogy változnak majd az autók formára, mert baromi nagy benzintartály kell majd!

Üdv: Csabee.

(#3988) kisza25 válasza Oliverda (#3985) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

szerintem sokkal izgalmasabb volt, mint amikor mindvégig pl. Sumi nyert mindent
azért mert most nem a nagy kedvencek álltak mindig a dobogón,
attól még izgalmas volt, igaz az autók jó csúnyák lettek, de idén borult a papírforma rendesen, ha mindig ua. nyer akkor minek nézzem végig, hátha a következőn véletlenül nem ő nyer :N
jó volt ez így :)
Csabee: arra én is kíváncsi leszek, na meg mennyire módosul a minimum súly,
a taktikák is teljesen másképpen alakulnak, bár elég gyanús, hogy kemény keverékkel indulnak utána meg lággyal, csak azt nem tudom ekkora súllyal mennyi kerékcsere lesz szükséges

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#3989) Motion_Blur válasza Csabee. (#3987) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Valszeg az F1 történetének leghosszabb autói jönnek jövőre + ha hozzávesszük a virsli első gumikat... lehet még ocsmányabbak lesznek az autók, mint idén.

Ennyi erővel nyomhatnák így is [link] :D

kisza25: akkor gondolom az év első 7 futamát Te dögunalmasnak tartottad :U

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3990) venember83 válasza Face8814 (#3950) üzenetére


venember83
nagyúr

Pedig volt benne előzés: [link]

Szimpatikus volt a Servus a BMW részéről, legalább illedelmesen elköszöntek. :))

[ Szerkesztve ]

(#3991) madstunt


madstunt
addikt

szanalmas hogy egyesek nem tudjak lenyelni hogy nem egy bizonyos szinu auto lett vagy nem a kiskedvencuk lett vb:U és emiatt leszarozzak az evet meg elvitatjak az esetleges bajnoktol a cimet...

amugyis meg ha bajnok valaki avval letesz vki egy bizonyos dolgot az asztalra,e es s nem azt hogy o a legrosszabbul vezeto ember a foldon. A gyozelemhez nem csak tudas,technika kell hanem hidegfejuseg es szerencse is.Barmelyik hianyzik vkinek vagy nincs a tobbiekenel magasabb szinten akkor emberunknek szopoka es mar nem lesz bajnok.
Fogjatok ra mondjuk gombosra hogy megpurdelt bizonyos esetekben mondjuk vettel alatt a technika,,,
Lehet velem van a baj de en elveztem az evet es nem avval toltottem hogy amiatt bosszankodjak mert egyszerubbek az autok mint tavaly.(Nezzetek meg mondjuk az rbr vagy a toyota szekeret,azokra nem lehet rafogni hogy csunya)

[ Szerkesztve ]

(#3992) Oliverda válasza kisza25 (#3988) üzenetére


Oliverda
félisten

Számomra alig volt izgalmasabb, és ha még beleszámoljuk a botrányokat meg a rakat politikát is akkor máris rosszabb. Hirtelen nem is jut eszembe olyan verseny amit szívesen megnézénék mégegyszer elejétől a végéig.

madstunt: El vagy tévedve. 2007-ben sem az nyert akit szerettem volna mégsem sz@roztam le az évet mert jó versenyek voltak kiélezett csatákkal.

Amúgy meg szánalmas hogy ennyire nem tudod elfogadni mások véleményét. :P

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#3993) venember83 válasza Oliverda (#3992) üzenetére


venember83
nagyúr

Sőt, leszarozza mások véleményét. :DDD

(#3994) Face8814 válasza venember83 (#3990) üzenetére


Face8814
őstag

Ezt sajnos átaludtam.
Mindenesetre a mai F1-ben az előzések száma/évad mutató vetekszik egy jobb motorverseny előzésszám/futam mérőszámmal.
Nem akarok itt flamelni, így nem is folytatom a gondolatmenetet hiszen a két sportág merőben eltér egymástól, de ettől függetlenül nekem aki a 80-as évek Senna Prost Mansell Piquet párharcain nőttem fel, a mai futamok inkább csak a délutáni szunya háttérzajának alkalmasak.
Sajnos csak taktika van, párharc, előzés egyre kevesebb..... :(

[ Szerkesztve ]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#3995) Motion_Blur válasza madstunt (#3991) üzenetére


Motion_Blur
félisten

evvel/avval = ezzel/azzal

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3996) madstunt válasza Csabee. (#3987) üzenetére


madstunt
addikt

szerintem nem olyan sokat azért:
anno egy ilyenbe is simán beletankolták a teljes futamra való benzint:

venember: mondtam én hogy szar?

Motion_Blur: Azt még mobilról írtam + falusi gyerek vagyok félig:D

[ Szerkesztve ]

(#3997) JColee válasza madstunt (#3996) üzenetére


JColee
őstag

most sokkal hátrébb ülnek a pilóták

(#3998) Csabee. válasza madstunt (#3996) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Igen de akkor rövidebb távokat mentek ezzel az autóval! És most másabbak a techniai feljesztések és a biztonság is!

Üdv: Csabee.

(#3999) madstunt válasza Csabee. (#3998) üzenetére


madstunt
addikt

rövidebb távokat?
JColee: hátrébb ülnek de a tengelytáv az nagyobb elvileg nem?

[ Szerkesztve ]

(#4000) Oliverda válasza Face8814 (#3994) üzenetére


Oliverda
félisten

Ez sajnos igaz. Személy szerint én a tankolás betiltásától izgalmasabb versenyeket várok. Remélem nem hiába.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.