Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2006 - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) KrAt


KrAt
veterán

Ezennel megnyitnám a Formula-1 2006 topik folytatását!
Innen jöttünk: [link]

Időpontok, pályák: [link]

Az aktuális állás: [link]

További kellemes fórumozást! :)

(#2) Integra válasza KrAt (#1) üzenetére


Integra
titán

topic nyitási kényszer?:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3) KrAt válasza Integra (#2) üzenetére


KrAt
veterán

Úgy szerettem volna :B

Amúgy Sato-nak is problémái voltak? Mert asszem 6x volt kinn a box-ban :U

(#4) Integra válasza KrAt (#3) üzenetére


Integra
titán

aguriéknál csörög meg zörög minden ami nem hegesztve van egymáshoz:)
de alakulnak, kíváncsi vagyok év végére meddig fognak eljutni.
feltételezem, már most a 2007-es autót fejlesztik, ezzel a mostanival meg megtanulják az f1 gyakorlati működését élesben:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5) ronaldo válasza Integra (#4) üzenetére


ronaldo
őstag

Meg legalább Satonak is van hol szadiznia :)

(#6) KrAt válasza Integra (#4) üzenetére


KrAt
veterán

Kiváncsi leszek, hány embert (autót) fog összetörni. :P

(#7) bdav


bdav
őstag

jobbra fel :) azért durva hogy már az évad első futamára teleírtunk egy topicot :))

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#8) Tom5


Tom5
addikt

Tetszett ez a mai verseny,még annak ellenére is ,hogy nem MS nyert... :(
viszont Kimi előtt le a kalappal,szép teljesítmény!! :C Érdekes szezonnak nézünk elébe!!!Hajrá Sumi!!!! :R

(#9) Dale


Dale
aktív tag

Ja, nem semmi. :)

Csodás volt ez a szezonnyitó verseny, majd' lerágtam a körmömet úgy izgultam. :) Én mondjuk (szinte) minden pilótával szimpatizálok, de a csapatok közül a Williams mindig is közel állt a szívemhez, úgyhogy jó látni hogy a BMW-t porba alázzák kedvenc Fordom Cosworth motorjával, remek remek remek, és az autó is csodaszépre sikerült már megint. :) Ez legyen a legrosszabb verseny az évben!

https://enginedesigns.net

(#10) neduddki válasza Dale (#9) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

''Ez legyen a legrosszabb verseny az évben!'' jonyorgom igen konyorhgom igen:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#11) gézu válasza KrAt (#6) üzenetére


gézu
őstag

Egyet sem,mivel senkit nem fog utolérni azzal a géppel.Küldetésnek tekinti,hogy versenyképes autót faragjon abból a gokartból.Schumacheri babérokra tör.

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#12) c4-eXp


c4-eXp
aktív tag

Nagyon jó verseny volt. Remélem a többi is legalább ilyen lesz.:) Bánom, hogy Schumi nem tudta megnyerni, de azért ennek a 2. helynek is nagyon örülök. Legalább azt lehetett látni, hogy a Ferrarinak újra van esélye a Renault meg a McLaren ellen. Amit Kimi művelt, azelőtt pedig :R:R:R.

while (state(Korso) != _BROKEN) go(Korso, &Kut);

(#13) Scream007


Scream007
őstag

jó volt a mai verseny szerintem.
Azé Raikönen még mindig hihetetlen dolgokra képes, megérdemelné már a végső győzelmet. :R

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#14) KrAt válasza gézu (#11) üzenetére


KrAt
veterán

Igen, igazad van ! :R

Én most nagyon elkezdtem szimpatizálni Rosberg-el. :)

(#15) Flashcash válasza Integra (#4) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Úgy tudom még idén néhány futamon belül elkészül az új kasztni és az Európai futamokon már saját a 2006-os szabályokra tervezett kasztnival jönnek ki a Super Agurinál. Így szerintem már versenyképesek lesznek a Toro Rossoval meg a kisebb csapatokkal mert a gyári Honda motor egész jó.

[Szerkesztve]

(#16) Integra válasza Flashcash (#15) üzenetére


Integra
titán

jaja, muszáj nekik megcsinálni, de szerintem nem fognak a kelleténél többet foglalkozni vele, én biztos nem tenném, felesleges

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17) szatocs


szatocs
őstag

(#5056) Integra - Hát, mostmár remélem felnőnek a feladathoz, és nyernek is.

=== Szatocs ===

(#18) c4-eXp válasza KrAt (#14) üzenetére


c4-eXp
aktív tag

''Én most nagyon elkezdtem szimpatizálni Rosberg-el.''

Hát ahhoz képest, hogy ez volt az első Forma-1-es versenye, elég látványosan és eredményesen versenyzett. Nekem is szimpatikus.:)

while (state(Korso) != _BROKEN) go(Korso, &Kut);

(#19) szatocs


szatocs
őstag

Jövőre nagy szopás, hogy csak egy gumiszállító lesz, és így a FIA megszabhatja, hogy milyen keménységű, összetétekűek legyenek, így időt fognak veszíteni a pályán, mert nem lesz ekkora tapadásuk. Nem tudom, hogy ez hova fog fajulni, mert lassan már nem ez lesz a királykategória. Lassan egy F3000 - es autó is jobb kört megy, ha ilyen módosításokat hoznak. Nem tom, miért nem volt nekik jó a V10 - es, meg a kiélezett gumigyártó háború. Lassan oda módosítanak, hogy nem is fogom - fogják nézni ezt a fajta autóversenyt.

=== Szatocs ===

(#20) KrAt válasza c4-eXp (#18) üzenetére


KrAt
veterán

És nem ''ilyedt meg''. Hanem télleg harcbaszállt. Jó pilóta lesz belőle szvsz. Ha már nem az

(#21) #16741888


#16741888
törölt tag

Tényleg a Torra Rossora ki mit szól?:D
Toyotával versenyképesek voltak:DDD Midlandet, meg Agurit meg ilyeneket aláztak.

(#22) #70869248 válasza szatocs (#19) üzenetére


#70869248
törölt tag

Nem hiszem, én nem gondolom hogy így történne..
Nagyon hab duma volt ez a Michelin azért száll ki mert így nem lesz fejlesztési perspektíva...
A Bridgestone meg marad mert neki mindegy...pfff :D
A Michelin elérte hogy az ő szája íze szerint alakuljon a tavalyi év, erre jött egy olyan baleset Raikkonen-nel ami brutális volt és egyértelműen visszavezethető az új gumiszabályra, és egy USA óriás blama.
A Michelin-nek mennie kell, sztem ez USA-ban dőlt el, óriási bukás volt (nem ezért lesz egy hivatalos beszállító, hanem ezért lesz az az egy a Bridge')
Bridge' meg marad, de az hogy majd a gumival fogják meg a teljesítményt azért az nem lesz ennyire sarkos....az összes eddigi módosítás azt a célt szolgálta hogy a Formula One közeledjen az emberek által vásárolható autókhoz...ez végül is logikus, az autógyárak belázadtak, hisz túl sok pénz, és keveset forgathatnak vissza a fejlesztésekből, vagy az autó sportértékéből...végül is csak egy gyár tudott ebből profitálni, aki teljes skálán sportkocsikat gyárt, a Ferrari.
Szal oké hogy lassítják, ez érthető, ettől még nem látunk rosszabb versenyeket, de azért ezek sztem egy érdekszövetségben történik úgy hogy az F1 és az autógyárak is jól lakjanak.

[Szerkesztve]

(#23) Kephamos válasza #70869248 (#22) üzenetére


Kephamos
addikt

Szerintem meg a Michelin eldöntötte, hogy ő x évet fog a F1-ben tölteni, amíg valami jó eredményt el nem érnek. Meglett a VB, megvolt a reklám és kész.
-------------------------------
Kiemelt téma lett! :C

(#24) szatocs válasza #70869248 (#22) üzenetére


szatocs
őstag

Nem hinném, hogy ez a két baleset miatt szállna ki, mert már múlt év előtt is szó volt arról, hogy egy gumiszállító lesz, az meg, hogy most ez melyik lett, mind1. A lényeg egy: egy gumigyártó van, akit a FIA kénye kedve szerint korlátozhat, és így biztonságosabbá is tehetik a F1 - et (ez is a tervek között volt, mert valamelyik birka úgy gondolta, hogy veszélyes sport). Nem csak költségkímélés a céljuk, hanem a biztonság növelése is. És ha nem is az első évben, de néhány év múlva elkezdik a az autók gumi által történő lassítását.

=== Szatocs ===

(#25) #70869248 válasza szatocs (#24) üzenetére


#70869248
törölt tag

Nem azért száll ki mert volt ez a két eset, ezt írtam.
Hanem ezért nem a Michelin marad, hanem a Bridgestone.
Az hogy egy hivatalos gumibeszállító lesz azt spec. én kifejezetten jó dolognak tartom, engem csöppet sem érdekel hogy most megdöntik-e az elöző évi körrekordokat, vagy mekkora a végsebesség, de érdekel hogy nagy csaták legyenek,..ennek pedig az egy közös gumi nem tesz keresztbe, sőt.

(#26) bmx powa válasza gézu (#11) üzenetére


bmx powa
tag

''Küldetésnek tekinti,hogy versenyképes autót faragjon abból a gokartból'' <---go to aláírás

"hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

(#27) szatocs válasza #70869248 (#25) üzenetére


szatocs
őstag

Egyébként az, ha veszítenek a tapadásukból, nem csak a köridők megnövelését eredményezik, hanem a nagyobb balesetveszélyt is. Nem lehet mindig azzal számolni, hogy egy versenyző tudja, hogy meddig mehet el, majd egyszer csak elszáll valamelyik agya, és jön is a baleset.

=== Szatocs ===

(#28) #70869248 válasza szatocs (#27) üzenetére


#70869248
törölt tag

Hát én az egész -tegyük biztonságosabbá a Formula1-et- dologból egy dolgot sajnálok és nem szeretek, hogy lassan csak gyík pályák lesznek...hiányoznak a bevállalós pályák.

(#29) Vigneau válasza #16741888 (#21) üzenetére


Vigneau
félisten

Engem lenyűgöztek. Főleg, mikor az RBR-t szorongatták egy darabig. :DDD Jót tett nekik a tőkeinjekció.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#30) salieri.


salieri.
őstag

ami elszomorito fisivel kib*sznak :( a tavalyi ev foyltatodik biztos az okot keresik hogy elkuldhessek kovalainent akarjak mar nagyon ugy latom

(#31) szatocs válasza #70869248 (#28) üzenetére


szatocs
őstag

Nem tom például, hogy az egyik legjobb, ha nem a legjobb pályát, a Belgát most miért kellett kivenniük a naptárból.

=== Szatocs ===

(#32) aesir válasza szatocs (#31) üzenetére


aesir
veterán

''Kicsit'' felújítják, azért.

Van saját életem...

(#33) Peat;) válasza Vigneau (#29) üzenetére


Peat;)
veterán

Meg a v10-es motor.

(#34) bdav válasza salieri. (#30) üzenetére


bdav
őstag

Alonso ugyis elmegy jövőre szoval a helyére mehetne Kovalainen... amugy lassan télleg lehetne versenyt hirdetni hogy ki a pechesebb, Kimi vagy Fisichella...

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#35) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Sajnos mégsem a Ferrari a legjobb autó.

Viszont a Williams-en nagyon meglepődtem...leggyorsabb köröket nézve első 6-ban ott van 4 Bridgestonos (1. Rosberg, 4. Webber).

A Ferrari meg sajna nem tart ott, ahol most befejezte a versenyt Schumacher...kár, hogy csak Imolában jön az új motor...

aztaszégyent milyen chatelés ment az előző topikban :Y :)

[Szerkesztve]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#36) Vigneau válasza Peat;) (#33) üzenetére


Vigneau
félisten

Igen, ezen én is elgondolkodtam. Vajon a fojtott motor mennyire felel meg az FIA és a többi csapat számára... Ha előnyt élveznek még így is, biztosan bele fog szólni a többi istálló, hogy álljanak át a V8-ra.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#37) válasza Motion_Blur (#35) üzenetére



addikt

Szerintem meg pont ott tart a Ferrari ahol Schumi befejezte.

Én úgy gondolom, hogy van 4 erős csapat aki közül bárki nyerhet.
Közölük a legerősebb a Renault majd egy hajszállal utána a Ferrari utána kis lépcső és ott jön a Meki - Honda páros.

+ a Williams a joker:)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#38) Motion_Blur válasza (#37) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Minden Bridgestone-os csapat nagyon elégedett a gumival, ennek viszont nagyon örülök :) Ahogy néztem MS utolsó szettje nem is nagyon kopott el ;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#39) matyics válasza Motion_Blur (#35) üzenetére


matyics
őstag

Jó az, hosszabb a nap a kolbásznál.
Nagyon az elején vagyunk, lesz az még jobb is. :)

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

(#40) gézu válasza bmx powa (#26) üzenetére


gézu
őstag

a virágcsokrokat az öltözőbe kérem :D

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#41) sharpapa


sharpapa
aktív tag

hallottam hogy Alonso bemutatott vagy mi volt? A végéről lemaradtam sajnos.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#42) KrAt válasza sharpapa (#41) üzenetére


KrAt
veterán

Előtte ment egy ember, akit le akart kőrözni, és mutatta, hogy húzzon már odébb. Persze az ember még messze volt, de neki mutogatni kellett...

(#43) Scream007


Scream007
őstag

Amugy nem tom mennyire iagzak amit az újságok írnak de azt írják a merci motorja 50 pacival gyengébb mint a többieké, és mégis ennyire versenyképes ez durva :U

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#44) Panky válasza sharpapa (#41) üzenetére


Panky
tag

Nem csak furcsa mozdulatokat tett csípőjével. Én sem értem mi volt az egyébként ;)
Nembaj.

Raikkonen: ''A tegnapi csalódás után ez ma nagyszerű eredmény, de tudtuk, hogy az autónk egész hétvégén nagyon erős volt.''
Montoya: ''Nem igazán voltam elégedett az autó beállításaival ezen a hétvégén, ami látszott is az edzések alatt.''

Fő az egyetértés.

(#45) sharpapa válasza KrAt (#42) üzenetére


sharpapa
aktív tag

hülye f*sz.azt hiszi azér mert egy szar francia taliga van a segge alatt és azzal lett világbajnok már ő az isten

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#46) #70869248 válasza KrAt (#42) üzenetére


#70869248
törölt tag

:F
Nem azért mutogatott, a pályamunkásnak mutogatott hogy miért nem lengetik a kék zászlót.
Ugyanis nem lengették.
Alonso-nak ott kellett összaraknia azt az időt amivel bejött MS elé.
Nem is sokon múlt...végül azon múlt a győzelem, érthető hogy integetett.

(#47) Panky válasza KrAt (#42) üzenetére


Panky
tag

Jaj haggyátok már. Mindenki ezt tette volna ha ilyen helyzetben van. :(((

(#48) #70869248 válasza sharpapa (#45) üzenetére


#70869248
törölt tag

Na az ilyen félreinfók miatt lesz a flame.
Most komolyan gondolod hogy megy előtte 100-100x méterrel vki és abban a rezgő-rázkodó tükörben azt néz mit integet Alonso...vajon mit integethet? Lehet cimbizni akar? :)
A pályamelósnak integetett, szvsz tök joggal...be is mondta a rádióba, hogy mi a tökért nem lengetik a kék zászlót.

(#49) KrAt válasza Panky (#47) üzenetére


KrAt
veterán

Most télleg nem vitatkozni akarok, de alatta egy elég erős gép volt. Nem tudta megelőzni? De.. Hátakkormeg?
Node ne vitázzunk :) Azért integetett, mert a közönségnek intett. Vita lezárva :)

(#50) Motion_Blur válasza #70869248 (#48) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Mert ő jobban tudja, hogy mikor kell lengetni a zászlókat, mint a pályamunkások, persze...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2006 - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.