Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2006 - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#351) shev7 válasza bolondember (#317) üzenetére


shev7
veterán

ugy nezem ez folyamatosan frissul:

[link]

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#352) válasza Integra (#347) üzenetére



addikt

Hehe, hát ilyen lehet.:D
Én úgy tudom a Ferrarinak nem a szárny lapja hajlik hátra, hanem az egész hátsó szárny a felfüggesztésnél.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#353) Integra válasza (#352) üzenetére


Integra
titán

na látod ezt nem tudom hogy mit hova kell tenni hogy annak ez meg az legyen az eredménye.
az minden esetre érdekes hogy a tavalyi cápauszonyos honda hátsó szárnyat betiltatták...
ez meg eléggé hasonlít ahhoz formailag, igaz nem az egész szárnyon megy végig

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#354) rlazol válasza Panky (#349) üzenetére


rlazol
addikt

ha leszakadásveszélyes, az a többi kocsira is veszélyes lehet. Gondolj bele, 300-nál a célegyenes végén leszakad a hátsó szárny, kipördül, miközben 5 méterre mögötte a másik autó.... szerintem nem kell tovább fejtegeni.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#355) joergie válasza Panky (#338) üzenetére


joergie
őstag

Hát igen. Szerintem tegyél le róla, hogy valaha is másképp fognak hozzáállni, mert Ők ilyenek, nem tehetnek róla. Nem szeretik kész. Röhögjél rajtuk, hogy Ők nem tudják amit te, hogy akár akarják akár nem, Alonso egy nagy versenyző, és ''csak szerencsével'' nem lehet vb-t nyerni(Másrészt tavaly nem Alonso volt szerencsés, hanem Kimi balszerencsés-azt is megkérdezném, hogy hogy lehet a McLaren huzamosan hosszú évekig balszerencsés :F ). Egyeseknek ezen tények felfogása nehézkes. Elég sokan vannak ilyenek.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#356) shev7 válasza joergie (#355) üzenetére


shev7
veterán

nem a McLaren volt balszerrencses, hanem a Merci motor szar...

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#357) Integra


Integra
titán

na, hugyos most bizonyíthatna
[link]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#358) Bernardo20 válasza Integra (#357) üzenetére


Bernardo20
senior tag

jó lenne ha összejönne ez az összecsapás!!
Jó elkalapálná Rossi ezt az Alonsot!!

(#359) Integra válasza Bernardo20 (#358) üzenetére


Integra
titán

ebből csak rossi jöhet ki jól, alonso soha.
asszem motorozáshoz köze sincsen
meg aztán rossi motorral is olyan kört menne mint alonso autóval.. :))

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#360) #16741888 válasza Integra (#357) üzenetére


#16741888
törölt tag

Ez egy igazi hülye, ebben a kiélezett, Motogp mezőnybe 5. ez egy állat, örüljön ha a legjobb 15be bejönne.:O Szerintem nem kérdés ki fog nyerni.:) Remélem akkor az arcából is visszavesz Mr. Szemöldök.

(#361) Bernardo20 válasza Integra (#359) üzenetére


Bernardo20
senior tag

egyértelmű,hogy rossi!Alonso a nyomába sem érhet! Ha összejön remélem leadja tv! :DD

(#362) Panky válasza rlazol (#354) üzenetére


Panky
tag

Jogos....

(#363) @rglaaf válasza Integra (#357) üzenetére


@rglaaf
veterán

''Az arca a baj az arc a baj'' de sztem rossi a nyerő legalább is remélem:)

PSN:BiZzare_0 ️

(#364) Integra válasza #16741888 (#360) üzenetére


Integra
titán

amúgy nem lesz ebből semmi, mert a menedzsmentje nem engedi meg neki hogy motrra üljön, mert szarrá törné magát az első kanyarban...

amúgy meg már csak chuck norrisnak nem szólt be, de ő tuti lepörgőrúgásozná simán:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#365) Bernardo20 válasza Integra (#364) üzenetére


Bernardo20
senior tag

ez jó!!! :C
Persze,hogy nem engedik meg neki,hisz akkor vége is lenne a karrierjének! ;]

(#366) @rglaaf válasza Integra (#364) üzenetére


@rglaaf
veterán

biztos rosszat tenne az imázsának ha alulmaradna de sztem sem fog létre jönni kár pedig....

PSN:BiZzare_0 ️

(#367) Fortissimus válasza Integra (#364) üzenetére


Fortissimus
őstag

Én azt várom, hogy kicsit megforduljon Alonso szerencséje, kíváncsi vagyok akkor mit fog nyilatkozgatni. Gondolom rajta kívűl mindenki hülye lesz.

A Red Bull Räikkönent és Montoyát is leigazolná[link]

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#368) Fortissimus


Fortissimus
őstag

2008-ig nem lesz McLaren B-csapat[link]

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#369) C^^


C^^
őstag

Üdv mindenkinek !
Most találtam csak meg a topicot, le vagyok maradva :B
Noh sebaj, átnyálazom, és jó hogy van a PH! F1es tábor :DDD

(#370) KrAt válasza Fortissimus (#368) üzenetére


KrAt
veterán

Mondjuk ha majd lenne B csapat, ''csúnya'' lenne 3 mekis egyszerre a dobogón :D

(#371) #70869248


#70869248
törölt tag

kis érdekesség :)
- [link]

(#372) Integra válasza #70869248 (#371) üzenetére


Integra
titán

hihi, egérmozi:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#373) C^^ válasza #70869248 (#371) üzenetére


C^^
őstag

[kép]
Ez vajon minden futam után frissítve lesz ? [kép]
Mondjuk a készítők biztos sokat szórakoztak vele.

[Szerkesztve]

(#374) SzalaiG válasza Integra (#364) üzenetére


SzalaiG
addikt

Azért remélem összejön, mert akkor végre a helyére kerülne a majom. F1-ben 3mp Alinak, MotoGp-ben min 5mp Rossinak, A raliban meg kb ugyanannyit mennének.
Ad 1. Motorozni nehezebb.
Ad 2. Az F1-ben kissebb a fizikai igénybevétel.
Ad 3. Rossi alapból gyorsabb, mint Alfonzi.
:DDD

(#375) Fortissimus válasza KrAt (#370) üzenetére


Fortissimus
őstag

Mondjuk az se mindegy ki fog akkor a Mekikben ülni...
Én mindíg pilótának szurkoltam, nem pedig csapatnak

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#376) KrAt válasza Fortissimus (#375) üzenetére


KrAt
veterán

Hát sztem lenne azért egy pár jó pilóta, aki szívesen ülne abban a merciben..

(#377) Fortissimus válasza #70869248 (#371) üzenetére


Fortissimus
őstag

Élőben kellene ilyen a live timing mellé :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#378) C^^ válasza Fortissimus (#377) üzenetére


C^^
őstag

Benn a boxban van a fejeseknek :( :D

(#379) Panky válasza C^^ (#378) üzenetére


Panky
tag

Tavaly a RenaultF1 oldalán volt live timing ahol a gáz/fék használatot és a pilóták pillanatnyi elhelyezkedését lehetett látni. Ja és volt egy virtuális kormány ami mutatta a fordulatot. Az egész olyan 10mp-t késett de rohadt jó volt. Nemtom idén van e mer elfelejtettem nézni a múltkor. ;)

(#380) szatocs válasza Pierre (#310) üzenetére


szatocs
őstag

Erre még nem is gondoltam :))

=== Szatocs ===

(#381) C^^ válasza Panky (#379) üzenetére


C^^
őstag

De kár hogy kimaradtam...
De azért milyen durva, hogy milyen technika van már. 10mp késéssel az adat eljut világon minden hova...

(#382) szatocs válasza Integra (#345) üzenetére


szatocs
őstag

:C - Egyébként mit jelképezett volna az a mozdulatsor, amit szemöldök levágott?

=== Szatocs ===

(#383) szatocs válasza Integra (#364) üzenetére


szatocs
őstag

Mint Montoya..., ő is elkroszozta a karját. El is bukták miatta a konstruktőrit. :(

=== Szatocs ===

(#384) szatocs válasza #70869248 (#371) üzenetére


szatocs
őstag

Ez nagyon dúrva!!! :R

=== Szatocs ===

(#385) szatocs válasza SzalaiG (#374) üzenetére


szatocs
őstag

Azért ezzel a 2. - kal lehetne vitatkozni: amilyen G hatások vannak az autóban, nekk is kell edzeni rendesen, hogy bírják. Ugyan nem tudom, hogy motoron mekkora G hatások lehetnek, de 3-4 G azért nem hiszem, hogy lenne.

=== Szatocs ===

(#386) szatocs válasza szatocs (#385) üzenetére


szatocs
őstag

A motorosoknak viszont kialakul egy ''váltóizmuk'', ami nem hiszem, hogy Alonsonak meglenne :U

=== Szatocs ===

(#387) #16741888 válasza SzalaiG (#374) üzenetére


#16741888
törölt tag

Szerintem összeteheti a 2kezét, ha eggyáltalán súlyos sérülés nélkül, végig tud menni a Yamahával versenytempóban, és akkor az időt nem néztük. 5mp, pff, minimum 15 de lehet még az is kevés.A rallyban megintcsak a Rossi a nyerő, ha jól emlékszem nem egy rallyfutamon is indult már, nem véletlenül mondta:), ő se hülye azért.:)

szatocs: Teljesen más izomcsoportok dolgoznak a 2sportágban, szerintem vita nélkül az autóhoz nagyságrendekkel egyszerűbb alkalmazkodni, viszont a motornál nagyságrendekkel súlyosabb sérülésekkel jár egy esetleges bukás.



[Szerkesztve]

(#388) C^^ válasza #16741888 (#387) üzenetére


C^^
őstag

meggondolatlan hsz. pont, sry all.... HA mod jár erre plz törölje.

[Szerkesztve]

(#389) #16741888 válasza C^^ (#388) üzenetére


#16741888
törölt tag

Szerintem ne térjünk vissza erre a mákos nem mákos témára, világbajnok lett, pont.

(#390) joergie válasza #70869248 (#371) üzenetére


joergie
őstag

Ez tényleg nagyon jó! Végignéztem, naggyon durva amit Rosberg csinált. Gyakorlatilag végig tartotta azt a tempót, amit a 2(3) éllovas! És Webbert is meg lehet nézni, nincs túl messze Montoyától. Williams-el nem számoltak a nagyok, viszont tényleg van benne potenciál, és nagyon jó pilótáik vannak.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#391) KrAt válasza SzalaiG (#374) üzenetére


KrAt
veterán

Meg mondjuk ha F1-ben hibázol egy kicsit, kicsúszol, max megtöröd a verdát. De neked semmi bajod nem lesz.. De ha motornál hibázol, borulsz, és nem tudsz esni, könnyen lehet, h eltöröd vmid..

joergie: azt én is néztem, mert még az elején box-ba is volt. És feljött (asszem) a 7. helyre..

[Szerkesztve]

(#392) ronaldo


ronaldo
őstag

Természetesen a Formula 1-es autókba nem testnevelésből felmentettek ülnek(bár Sato a magasugrást minden bizonnyal kihagyta :D ) de a motor talán kicsit keményebb. Ott csúfosan egy az egyben vagy a földdel. Nemsemmi sebességek mennek (nem tudom mennyire jók az infóim de 2-3mp körül gyorsulnak 100ra, 4-5 alatt 200on vannak) és a kanyarok is inkább kondíciókívánóbbak mint a Forma1-ben. De talán a nehézségre valahol együtt van a két versenyág. Ettől függetlenül Rossi gyorsabb :)

(#393) szatocs válasza #16741888 (#387) üzenetére


szatocs
őstag

Így van, de ezt Rossi nem tudná? Esetleg Alonso sem? Hát kétlem. Mivel egyik sportról a másikra való átállás Rossinak zökkenőmentesen megtehető, míg Alonsonak veszélyes, Rossi kihívása is egy kicsit nevetséges. Alonsonak is motoron kellett volna kezdenie, hogy megtudjuk, ki a jobb pilóta, mert ebből nem fogjuk megtudni (persze aki eddig ezt várta, remélem az sem gondolta komolyan, hogy az ilyesfajta megmérettetés jelent valamit)

[Szerkesztve]

=== Szatocs ===

(#394) Integra válasza SzalaiG (#374) üzenetére


Integra
titán

tegyük fel hogy alonso ad rossinak egy kör alatt f1es járgányban 10 sec-et
rossi motoron ad alonsonak egy kör alatt 60 sec-et
1. motorozni szerintem nem is tud alonso, ha még tud is, itt azt értem hogy eltud gurulni a-ból b-be nagymotoron, rossihoz képest akkor sem tud motorozni, esélytelen.
2. nem kisebb csak más-más izomcsoportokat vesz igénybe akét sportág
3. nagyobb tehetség, ez nem vitás

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#395) szatocs válasza Integra (#394) üzenetére


szatocs
őstag

Hát az a 60 kicsit túlzás lenne..., legyen vagy 30 s

[Szerkesztve]

=== Szatocs ===

(#396) Nowhereman válasza Integra (#394) üzenetére


Nowhereman
őstag

Most bocs, de nem értem. Jövőre féltávnál át kellene szállni kétkerékre vagy mi? Nem rossi az első f1 túrista...

Utánam a kondenzcsik!

(#397) Integra válasza Nowhereman (#396) üzenetére


Integra
titán

mivan?:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#398)



addikt

Nem is olyan rég Schumi próbált ki egy MotoGP-s motort, 'just for fun'.
Ha jól emlékszem, akkor eleinte 60 mpcel lassabb volt a pole időnél és a végére is volt olyan 10-15 mp közötti különbség.(nem emlékszem pontosan). Szóval ennek tükrében nem hinném, hogy Alonso 10 mpcen belülre kerülne Rossihoz.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#399) #16741888 válasza szatocs (#393) üzenetére


#16741888
törölt tag

Mindenki tudja hogy nevetséges, mégis Alonso mondta azt hogy első 5be kerül a motogpn, innentől kezdve nincs miről beszélni.:)

(#400) Nowhereman válasza joergie (#390) üzenetére


Nowhereman
őstag

Nem tartom kizártnak, hogy valami Webbernél se klappolt teljesen, mert azért ennél egyenletesebben szokott furikázni, ha nincs elötte senki... De Rosbergben most tuti kapott egy olyan csapattársat, akit nem rázhat le egy-két kör alatt...

Szóval lesz még pofáraesés azoknak, akik csak ferka-meki-rönyó-hondában tudnak elmélni...

Utánam a kondenzcsik!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2006 - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.