Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2006 - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#201) Kephamos válasza szeva000 (#199) üzenetére


Kephamos
addikt

És mi van akkor, ha azt mondja, hogy neki igazából az utolsó köben állt le az autója, csak még elgurult egy darabig. :F

(#202) szeva000 válasza joergie (#200) üzenetére


szeva000
addikt

úgyemlékszem,akkor nem kapott volna,de mivel teljesítette a versenytávot így már a motorcsere a köv. versenyben számít.Ha jól tudom.Nem bizta

(#203) szeva000 válasza Kephamos (#201) üzenetére


szeva000
addikt

Ez jó ötlet.Nem néznék hülyének? :D

(#204) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Mág 5 nap és újra F1. Eddig semmi, most meg egy hét alatt két futam. :DD

(#205) szicsu válasza SzalaiG (#204) üzenetére


szicsu
őstag

de a szabadedzések hamarabb kezdődnek:D

''Az alkotó élet titka az, hogy felnőttkorban is megőrizzük a gyermekkor szellemét.''

(#206) KrAt válasza SzalaiG (#204) üzenetére


KrAt
veterán

Jaja. Kíváncsian várom, mi lesz. Ha legalább ilyen szintű lesz a verseny, mint volt, már király minden :)

(#207) szatocs válasza KrAt (#206) üzenetére


szatocs
őstag

Még annyi javíthatna a helyzeten, hogy Kimi autója nem szarik be az edzésen, meglehetősen izgalmasabb verseny elé néznénk.

=== Szatocs ===

(#208) KrAt válasza szatocs (#207) üzenetére


KrAt
veterán

Jaja. Hát ha még a pálya se lesz poros, lehet látunk pár szép előzést. Nem mintha nem láttunk volna eleget vasárnap :)

(#209) escie válasza szeva000 (#199) üzenetére


escie
őstag

köszi!
--
ehh.
várom én is a következő futamot. essünk túl rajta, utálom azt a pályát.
olyan mintha egy normál f1 pályát beszoroztak volna 1.5-del. egyszerűen elvesznek rajta az autók...
a közvetítétés minőségéről nem is beszélve...
:U

I'm back, baby!

(#210) szatocs válasza KrAt (#208) üzenetére


szatocs
őstag

És nagyon jó pálya is lesz (na nem mintha akármelyik pálya is rossz lenne :U ), kedvenceim közé tartozik.

Csak a kedvenc pályámat tudták kivenni a versenynaptárból..., na nem baj, majd jövőre bepótolják, - remélem.

=== Szatocs ===

(#211) Panky válasza KrAt (#208) üzenetére


Panky
tag

Tavaly is elég sok por volt a pályán főleg a célegyenes előtti egyenesben. Nembaj legalább lesznek szép előzések mint Raikkonené volt. Bár Fisico sem volt kutya... ;)


[Szerkesztve]

(#212) AMD!4ever


AMD!4ever
őstag

Üdv mindenkinek!!!
Nekem szinte csak pozitiv véleményem van a hétvégi nagydijról,nekem tetszik az uj időmérő is,bár kicsit túl van bonyolitva. de azért olyan volt mint egy kis futam.

Én Shcuminak szurkolok alpvetöen,és szerintem a végén azért nem hajtotta jobban alonso-t,mert tudta hogy Massa is megcsúszott a poros pályán,és túl nagy lett volna a kockázat.De majd figyeljétek meg hogy máskor nem lessz ilyen udvarias :)

Kimi előtt pedig le a kalappal! :R :R 21--3
Ennek tükrében Monty meg elmehetne pecázni inkább :U 5--5

Szerintem IZGALMAS idény elé nézünk!

Go Schumi! Go Kimi! Go Button! :DD jaah és Go Nico!!! :C

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#213) Pompi válasza AMD!4ever (#212) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

''Ennek tükrében Monty meg elmehetne pecázni inkább 5--5''

Ugyan már erről is volt szó, de Montoya már pénteken sem volt elégedett a kocsival, akkor úgy nézett ki, hogy motort fognak cserélni nála szóval az autó sem volt százas, másrészt az is elképzelhető, hogy eredetileg ő is 1 kiállásos taktikán volt ami aztán - ha tényleg így volt - azon bukhatott el, hogy a FIA az időmérőn futott köreiből nem vett figyelembe 2 kört, így ennyivel kevesebb üzemanyagot tankolhatott vissza, de így is elég későn (legalábbis Alonsohoz, Schumacherhez és Buttonhoz képest) érkezett ki az első tankolásra+kerekékcserére.
Szóval kicsit várjunk még Montoya elhajtásával ha kérhetném.

Feel Good Inc.

(#214) brownus válasza AMD!4ever (#212) üzenetére


brownus
veterán

Monty sztem jól ment, mondta is, hogy az autó nem volt tökéletes alatta. Ha, úgy folytatja, ahogy befejezte a múlt évet akkor még érdekesebb lesz a dobogós helyekért a hajtás:)
meg az ifj. Rosberg sem volt semmi:) jajj de várom már a vasárnapot

(#215) Markgx10 válasza Pompi (#213) üzenetére


Markgx10
őstag

Így van főleg ennek a tükrében: [link]

(#216) szeva000 válasza Markgx10 (#215) üzenetére


szeva000
addikt

Csak nehogy most legyen motorcsere belőle.

(#217) szeva000


szeva000
addikt

Betiltják a Ferrari hátsó szárnyát?
[link]

(#218) Shalala válasza Pompi (#182) üzenetére


Shalala
senior tag

Na igy mar ertheto :D gondoltam, hogy nem jo valami avval a cikkel :D

(#219) gyomlosi válasza szeva000 (#217) üzenetére


gyomlosi
tag

Irigyek, mert csak a ferka fedezte fel a kiskaput! :))

(#220) brownus válasza szeva000 (#217) üzenetére


brownus
veterán

nem hinném,

ez érdekes:
Who was your man of the race in B? vote:
Kimi és Nico kapta a legtöbbet:) nem véletlen
[link]

(#221) szeva000 válasza gyomlosi (#219) üzenetére


szeva000
addikt

Szerintem meg mindenkinél van ott valami trükk :) Csak ez észrevehető volt

(#222) Pierre válasza AMD!4ever (#212) üzenetére


Pierre
tag


Ennek tükrében Monty meg elmehetne pecázni inkább 5--5

Olvass, mielőtt írsz :U


[Szerkesztve]

Hous Bin Pharteen

(#223) fokukac


fokukac
nagyúr


[link]

csak, hogy tudjátok : Sumika az új időmérő szabályok miatt vesztett... :D
legalábbis szerinte.

szerintem külön szabályt kéne hozni rá. ;)

[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#224) szeva000 válasza fokukac (#223) üzenetére


szeva000
addikt

Na haggggygyygygá mááár.Csak felbaszom magam az ilyenen.
Nem kell itt sírni,miért nem ment jobban?

(#225) gyomlosi válasza fokukac (#223) üzenetére


gyomlosi
tag

Teljesen igaza is van, de ő baszta el! Legközelebb majd jobban figyel. Amugy van még ideje bizonyítani előségét.... :D

(#226) #70869248 válasza fokukac (#223) üzenetére


#70869248
törölt tag

Hát az igaz hogy neki is és Monty-nak is bekavart az új időmérő, de hát meg kell szokni és alkalmazni.
boxkijárat jobbra-balra...:D
Azért kiállásnál jól jött az, hisz így befért a pályán lévő elé ő is, és más is, csak hát Alonso-nál pont ő volt a rosszabb pozicióban.

(#227) Integra válasza fokukac (#223) üzenetére


Integra
titán

érdekes hogy ezeket a cikkeket nem magyar oldalon olvasva mennyivel kultúráltabban fogalmazzák meg, nincsen érzése az embernek hogy részre hajlanának, hanem érződik az egészen hogy igyekeznek tárgyilagosak maradni és az interjú alany idézeteit is mindig pontosan adják közre és nem fűznek hozzá félreérthető megjegyzést

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#228) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Szerintem a miatt vesztett hogy ő 27sec volt a boxba alonso pedig 26sec! Illetve nem mondom hogy ez miatt vesztette el a versenyet (mert nem vagyo jós),csak akkor sokkal szorosabb lehetett volna és esetleg nyerhetett volna is....

(#229) Skipp válasza fokukac (#223) üzenetére


Skipp
senior tag

Ennek az lesz a vége, hogy mindjárt lesz egy olyan szabály, amit hoz a drága teljesen ''független'' FIA, hogy minden pályán fel lesz festve a Ferrari-ív, amin csak ők mehetnek, a többieknek máshol kell. Ha rámennek az ívre, egy keresztülhajtásos büntetés lesz a jutalmuk. :D

Nevetséges teljesen... Akkor Kimi azért nem nyert, mert hátulról indult, Montoya azért nem, mert gyenge volt a motor, Sato azért nem ,mert nem tudott összetörni 21 kocsit a sajátján kívül :D, a Hondások azért nem, mert ... .... Felsorolva a Sumin kívüli 20 másik pilótát aki nem nyert, mindegyiknek megvan a saját indoka....

Légy pontos! Mérj mikromiliméterben, jelölj krétával, vágj baltával!

(#230) Integra


Integra
titán

[kép]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#231) #51736960 válasza Skipp (#229) üzenetére


#51736960
törölt tag

igen, mindenkinek megvan az indoka, ahogyan suminak is. nem tudom miért kell ezen felháborodni... én nem szeretem különösebben sumit (alonsónál azért jobban) de szvsz teljesen igaza van, azon az 1 másodpercen múlt a győzelme.

(#232) Integra válasza #51736960 (#231) üzenetére


Integra
titán

ez pontosan így van, csak egy magyar cikket elolvasva az átlag biztosan nem ezt fogja gondolni

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#233) Scream007 válasza #51736960 (#231) üzenetére


Scream007
őstag

és ezt miből gondolod így???
Maximum jóslás, fejtegetés, de semmi más.
Amugy Alonsonak télleg tavaly az 5-6. győzelemnél elszállt az agya nem szimpi azóta, de inkább ő nyerjen mint Sumi, ő már mindent megnyert, statisztikában ő a best mindenben, mit akar még????
Elveszteni egy szép családot valami szerelői baki miatt? :F :F

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#234) Bernardo20 válasza Scream007 (#233) üzenetére


Bernardo20
senior tag

Egyszerűen csak megszállott,ez az élete! Bár tény, hogy már mindene megvan,ami csak lehet,de még sem áll meg..ezt hivják fanatikusnak! :DDD
Én mindig is nkei drukkoltam..már legalább 10éve

(#235) Flashcash válasza Integra (#227) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Igazad van az ilyen cikkeket teljesen rosszul fordítják le. Nagy többségüknek hitelességben köze nincs az eredeti cikkhez.

(#236) Scream007 válasza Integra (#230) üzenetére


Scream007
őstag

heheee 1 ilyet szívesen látnál azért a Hondádban :C

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#237)



addikt

De ne az indexről vegyétek már a forma1es cikkeket, forma1 es oldalakon(külföldieken is) volt erről szó, sokkal kulturáltabban.
Egyébként megkérdezték Pat Symondsot is és Ő is elismerte, hogy ezen múlt.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#238) lacafaca válasza Scream007 (#233) üzenetére


lacafaca
őstag

nono....azért a pole még nm ez övé....azt csak beállította.....csak a pontosság kedvéért. :)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#239) ronaldo


ronaldo
őstag

Nem olvastam vissza, lehet hogy már volt: [link]

(#240) Scream007 válasza ronaldo (#239) üzenetére


Scream007
őstag

nevetséges, ha nem Sumi nyer egyből cikk van meg új szabály kell stbstb, ha Kimi nyer akkor meg jó nyert megérdemelte 1 óra múlva már senkit nem érdekel......ezzel utáltathják meg a Sumit mindenkivel, mert mintha kivételeznének vele, mert hogy ő 7xes........ebből a szöveggel már tele a padlás. :DDD

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#241) shev7 válasza ronaldo (#239) üzenetére


shev7
veterán

csak par hozzaszolast olvasnal vissza amikor linkelsz. Asszem par napon belul ez mar a masodik :)

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#242) csongi válasza Scream007 (#240) üzenetére


csongi
veterán

:DDD :COsztom a véleményed. Miért kell valakit agyon ajnározni? Rengeteg divat szurkolója van. Akiknek fogalmuk sincs az egészről, csak ő van folyamatosan központban, meg a ferrari. De szerintem ez a pénz miatt van, mert őt lehet a legjobban eladni. Pl: Shumi fa ablakok :DDD Nevetnem kell rajta, és egy szutyok az egész ablak.

(#243) joergie


joergie
őstag

Esőfutamot jósolnak![link]
Bezzeg Verstappen-t sehol sem említik :( Pedig ő aztán igazán esőmenő volt :C
De jó lenne egy jó kis esőverseny soksok kiesővel, megpördülésekkel, előzésekkel :DDD

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#244) ronaldo válasza Scream007 (#240) üzenetére


ronaldo
őstag

Nem érzem mitől lenne ez kivételezés. Alonsót jóhogy most csöndben tartják, hisz ha nem is bontjuk ennyire számokra, egyértelmű hogy jóvalag szerencséje is volt. Amúgy nem értem miért baj ez. Schumiról sosem szól már régóta semmi olyan hír, ahol rivaldafényben lenne. Ha egyszer jön róla egy cikk(ahol idézet tőle nem nagyon van) akkor mindjárt már megint. Miért, még mikor? :)

(#245) ronaldo válasza shev7 (#241) üzenetére


ronaldo
őstag

Nem volt időm egyáltalán visszaolvasni. Jöttem, linkeltem(akkor olvastam, gondoltam hátha érdekes) aztán mentem is vissza ''dolgozni''. De elnézést kérek természetesen.

(#246) szicsu válasza Integra (#230) üzenetére


szicsu
őstag

:Y :Y :Y
nagyon szép

''Az alkotó élet titka az, hogy felnőttkorban is megőrizzük a gyermekkor szellemét.''

(#247) KrAt válasza joergie (#243) üzenetére


KrAt
veterán

Nem lenne rossz :)
Mondjuk Sumi jó esőben, nem?

(#248) Bernardo20 válasza KrAt (#247) üzenetére


Bernardo20
senior tag

De! Sok emlékezetes eső-versenyt megnyert már..sokszor bravúrosan! :)

(#249) bdav válasza Bernardo20 (#248) üzenetére


bdav
őstag

ilyenkor mindig a 2003. évi Brazil úszóversenyre szoktam hivatkozni, ugyhogy most is ezt teszem :D (sorry, a szokás hatalma :DDD)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#250) Bernardo20 válasza bdav (#249) üzenetére


Bernardo20
senior tag

:C én is erre gondoltam,csak nem akartam hülyeséget irni,mert nem emlékeztem, hogy az 2002 vagy 2003-ban volt. :U ;] :)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2006 - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.