Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2006 - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5001) shev7 válasza Integra (#5000) üzenetére


shev7
veterán

kezdem azt hinni, hogy direkt csinalja. Mostmar mindenki arrol beszel szegeny Kimi megint lerobbant alatta a szar Merci motor. Illetve az bulvarlapok is a yachtos fotoival lesznek tele :))

[Szerkesztve]

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#5002) hobizoli válasza shev7 (#4999) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Nincs ket verzio, ket jobbrakormanyzas van ezt kevered ket verziova.



hobizoli

több drón kell ;P

(#5003) deter


deter
aktív tag

Helló!

Sajnos elmulasztottam megnézini a mai futamot, mert elaludtam... :((( :O Nem tudja valaki véletlenül, hogy ismétlés melyik külföldi csatorán szokott lenni? Vagy az eRTéeL Klubról nem vette fel valaki v. esetleg valahonnan letölthető

MEGKÖSZÖNNÉM A SEGÍTSÉGET :R

üdv:
Deter

(#5004) LittleG


LittleG
tag

[link]
Nagyon szimpatikus nyilatkozat. Én tuti csúnyábbakat mondtam volna, lehet ezért nem kaptam még szuperlicenszt. :))

(#5005) Integra válasza deter (#5003) üzenetére


Integra
titán

dsf mindig leadja párszor

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5006) czappa válasza maszat (#4995) üzenetére


czappa
aktív tag

Én írtam, hogy láthatóan elfékezte magát, erre te:
''ment a fal felé és már csak közvetlenül előtte fordította jobbra. :o ''
Ahol a szmájli miatt én úgy értettem, hogy elég egyértelműen a szándékosságra utalsz, most meg:
''Én egyszerűen csak leírtam tényszerűen - a látottak alapján -, hogy mi történt.''

A lényeg, hogy ha kihagyod a szmájlit akkor nekem is az jön le, hogy ''nem mondtam hogy csalt a Sumi'', de így bizony megkavart.

Ami viszont tetszik, hogy ha azt mondom szerintem nem csalt Sumi, akkor máris ''vörös fan'' vagyok... (ez nem feltétlenül neked szólt).
Meg még egy ha tegyük föl Sumi fan vagyok, és úgy látom nem csalt, attól még lehet a kettő nem zárja ki egymást :) .

Integra: (5009)Ne haragúdj, de egyre értelmesebbek a hsz.-eid, és még a SC fanokat szídjátok :(

[Szerkesztve]

(#5007) Integra válasza shev7 (#5001) üzenetére


Integra
titán

ha már pr, akkor komoly pr:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5008) OroszL válasza shev7 (#4999) üzenetére


OroszL
csendes tag

Soha sem próbáltam bizonyítani az igazam, mivel az igazságot kizárólag MS ismeri.
A feltárt bizonyítékokat azonban (úgy gondolom) tarthatom kevésnek ahhoz, hogy dönteni lehessen a kérdésről.
Fanatikusok meggyőzését amúgy sem vállalom.
A hozzászólásokban talált nyilvánvaló hozzá nem értés miatt kapcsolódtam be, de már meg is bántam.

OroszL

(#5009) Integra válasza czappa (#5006) üzenetére


Integra
titán

szerintem a rossz helyre elhelyezett szmájlik a felelősek sumi időmérős munkásságáért:D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5010) shev7 válasza hobizoli (#5002) üzenetére


shev7
veterán

maszat irta:

''és a visszajátszásnál tényleg látszódik h elfékezte magát
majd elkezdte a kanyarodást, de még mielőtt teljesen elfordult volna, visszatekerte egyenesbe a kormányt, ment a fal felé és már csak közvetlenül előtte fordította jobbra. ''

Erre OroszL:

''Szerintem, a visszakormányzás egyenes következménye a megcsúszásnak.''

Vagyis szerinte azert volt a vitatott visszakormanyzas, mert megcsuszott, szerinted mert nem tudta volna bevenni. (meg kene nezni megegyszer felulnezetbol, de ezt tartom realisnak) Szoval...

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#5011) DaveNo1 válasza deter (#5003) üzenetére


DaveNo1
veterán

hidd el sokat nem vesztettél vele... ;]

You are not prepared.

(#5012) deter


deter
aktív tag

ÁÁÁ véletlenül megláttam, hogy Fernando Sűrűszemöldök Alonso nyert :(( Már nincs is kedvem megnézni.

(#5013) Dzsekó válasza Peat;) (#4965) üzenetére


Dzsekó
addikt

-Fisichella nem kapott tíz helyes rajtbüntetést hanem elvették a három leggyorsabb körét.
-Az a baj hogy az ítélet jogossága is vitatható. Tavaly Alonso Monacoban többször átvágta verseny nem időmérő közben az alagút utáni sikánt és többször szándékosan feltartotta a mögötte jövőket. Semmilyen következménye nem volt, csak ott annyi a különbség hogy körökön kersztül nem tudsz véletlenül valaki előtt menni véletlenül nem tudsz valakit szabályszerűen nem elengedni miután levágtad a kanyart.

Na az a tavalyi incidens az egyértelmű az idei az vitatható, a tavalyiért nem járt semmi az ideiért pedig gyakorlatilag lecsalózták Schumachert és kizárták azzal hogy a 22. helyről kellett indulnia.

(#5014) DaveNo1 válasza shev7 (#4996) üzenetére


DaveNo1
veterán

4-5 ''komolyabb'' előzés tényleg volt, egyébként inkább körözések voltak, Kimi megelőzte Webbert, ez volt az egyetlen előzés elöl...

You are not prepared.

(#5015) czappa


czappa
aktív tag

Ja még annyit h a 3. helyezettnek örülök, oké, oké ha nem esnek ki előle, akkor nem ott végez, de azért szép volt.

(#5016) eXodus válasza LittleG (#5004) üzenetére


eXodus
őstag

''Tiszta a lelkiismeretem. Ha valaki azt gondolja, hogy szándékosan tettem azért, hogy Alonso körét tönkretegyem, annak csalódást kell okoznom. Ha valaki ezt gondolja, attól elnézést kérek azért, hogy valóban tönkretettem Alonso körét.''

Bocsánatot is kért.... (valaki korábban ezt hiányolta)

'' Azok, akik a szájukat jártatják túl gyávák ahhoz, hogy odajöjjenek hozzám és négyszemközt üljenek le velem beszélgetni. Mások sokkal értelmesebbek, odajönnek hozzám és beszélnek velem.''

Így van.

És végül.
'' nálam nincs olyan, hogy feladni!'' :R

(#5017) Peat;) válasza Dzsekó (#5013) üzenetére


Peat;)
veterán

Ideiben mi a vitatható?! Nem állt ott Msch? Tavaly alonso verseny közben szerencsétlenkedett és mivel mclaren fan vagyok anyáztam is magamban, de szándékosan feltartotta a mögötte lévőket lol már :C talán nyerni akart(és ha nyer szerintem meg is büntetik), de ha itt tartunk Msch is szándékosan feltartotta Alonsot idén imolában zárjuk ki mindkettőt ! Tavalyi incidens egyértemű persze, meg amikor misi ralfal együtt majdnem balesetet okoztak akkor azért is zárjuk ki. A köv versenyen meg megkérem super aguriékat hogy grillpartit szervezzenek egy merci motoron(vagy ami most elfüstölt) az egyik kanyarban az időmérőn jó? Mert az nem egyértelmű ha ott áll vki.
Ja és a 3 legjobb eredmény elvétele 10 helyes büntetsét jelent és jelentett volna mschnek is jó reggelt. De nem Te megint azzal jössz hogy meg se kellett volna büntetni.


LOL ami itt megy a vörös köddel elborított topikban. Szerinetm az a bajotok hogy alonso túl simán/szabályosan nyer, nem kell hogy a csapattársa elengedje stb. Tavaly én is elvakult voltam de ennyire közel se... az igazság az hogy alonso rohadtul megérdemli a mostani vbket a teljesítménye alapján, eddig jobban mint msch(szar a gumi szar brühühü) vagy kimi(igen ő is mert szeret lógni pl a tesztekről). Így a pajesz meg a nagy arc a jelenlegi legjobb autóból ki is hozza maxot és majd visíthattok leglább év végén hogy e miatt nem nyert msch vb-t mert ''kizárták''

Bocs az erős stílusért így talán áthatol a ködön. Én befejeztem ami itt megy az nem elfogultság már..ferrari dolgozók vagytok valljátok be

[Szerkesztve]

(#5018) válasza Peat;) (#5017) üzenetére



addikt

Itt beszélsz vöröd ködről, miközben a hszed egy összefüggéstelen csúsztatáshalmaz.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#5019) Peat;) válasza eXodus (#5016) üzenetére


Peat;)
veterán

A bocsánatot talán rögtön vártam volna el. Amúgy nincs mschel bajom még szép h nem tetszik hogy megbüntették. Neki eza dolga, a csapat meg fa* h ennyire kiáll a nyilvánvaló baki (itt csak és kizárólag az akadályoztatásra gondolok) mellett is hogy semmi büntetés nem lett volna jogos. Pont a sok elvakult hozzászólások árnyékolják be mschéket. Ha összeszámolnám a ferrari rajongók szerintem többet írták le a csalás szót is..

(#5020) Peat;) válasza (#5018) üzenetére


Peat;)
veterán

Kb olyannyira mint az a hsz amire reagáltam. Na meg nem neked címeztem ajánlom az aláírásodat. Most pár napig innen menekülni kell és mire visszatérek tuti kihozzátok a ferrarit jó szerepbe. (mscht nem kell mert jól csinálta, csak most kért bocsánatot na bumm egy ilyen hétvégén ez engem nem zavar, elismerem továbbra is mint a legjobb pilóták egyikét) Találkozunk a köv futamon.

[Szerkesztve]

(#5021) hobizoli válasza Peat;) (#5017) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Nem baj, Pajesz majd jovore ebben hihetetlenul megbizhato :DDD McLaren-ben megmutathatja a tutit...lehet foldhoz vagdalja majd parszor a sisakjat :C


hobizoli

több drón kell ;P

(#5022) Motion_Blur válasza Peat;) (#5017) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Milyen jogon helyezed Te magadat mások fölé? Akár a ''vörös ködösök'' társasága fölé?

Ez színtiszta flém!

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5023) Peat;) válasza hobizoli (#5021) üzenetére


Peat;)
veterán

Lehet érdekes lesz :) de lehet hogy nem :) jó lenne ha kimi is maradna.

(#5024) Vigneau


Vigneau
félisten

Gyerekek, lassan új topikot kéne nyitni. Amúgy felemás volt a verseny, picit izgisebb is lehetett volna. De a végeredmény számomra ettől függetlenül sokat jelent.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#5025) Peat;) válasza Motion_Blur (#5022) üzenetére


Peat;)
veterán

Már többször leírtam ebben a fórumban hogy egy kis fa* vok aki sosem versenyzett csak a tényeket írkálom le. Pl. egy szimulátorból (bár játszottam) való tapasztalatokat nem írok be ide, és hasonlítgatom össze a valósággal :F De most újra leírtam. És mondtam a végén hogy erős volt de nem akartam kitörölni már, mert a lényegen nem változtat ez kb a véleményem de szebben is leírhattam volna sry.
Én az ezüstködösök társaságába tartozok, ez egy gyakori kifejezés de többet nem használom ha kisebbségi érzeteket kelt.

(#5026) Dj Sügi válasza Vigneau (#5024) üzenetére


Dj Sügi
őstag

nyithatom én? :U :)

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#5027) SzalaiG válasza hobizoli (#5021) üzenetére


SzalaiG
addikt

Ugy legyen. Villeneuve sem volt sehol egy szar kocsiban.

(#5028) Vigneau válasza Dj Sügi (#5026) üzenetére


Vigneau
félisten

Nekem teljesen mindegy, de akár egy modinak is szólhattok. ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#5029) R@ymonD


R@ymonD
tag

Megintcsak ALONSO powah! :C :C :R :D

(#5030) SzalaiG válasza Dj Sügi (#5026) üzenetére


SzalaiG
addikt

Bocs. De Motion vagy Pá nyisson, mert ők itt a legaktívabbak.

(#5031) SzalaiG válasza R@ymonD (#5029) üzenetére


SzalaiG
addikt

Ellenfél nélkül könnyű. Így azért ez kóla-light.

(#5032) Dj Sügi válasza SzalaiG (#5030) üzenetére


Dj Sügi
őstag

ok de a következő az enyém!!! :F :)

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#5033) válasza SzalaiG (#5030) üzenetére



addikt

Én részemről lemondok a jogról, engem nem hoz lázba, ha topicot nyithatok, viszont ha más ettől boldog lesz, akkor annak örülök.:)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#5034) LOTR


LOTR
addikt

modik engedélye nélül ne nyisson senki, ha ők úgy gondolják majd vagy nyitnak, vagy szólnak, hogy lehet nyitni

One Ring to rule them all

(#5035) Dj Sügi válasza (#5033) üzenetére


Dj Sügi
őstag

Én örülnék neki kösz! :R

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#5036) LOTR


LOTR
addikt

most nézem, kicsit több, mint 1 nap alatt ezer hozzászólás ;)

One Ring to rule them all

(#5037) ToBeY válasza LOTR (#5036) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Megdobta ez a Schumi-s ügy a topicot...

(#5038) Vigneau válasza LOTR (#5036) üzenetére


Vigneau
félisten

Tényleg, eddig fel se tűnt, hogy ilyen szapora volt a topik... :DDD

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#5039) Dj Sügi válasza ToBeY (#5037) üzenetére


Dj Sügi
őstag

ja!azt még mindig úgy gondolom hogy nem szándékos volt viszont alonso nem nagyon vette el a lábát a gázról! :(

[Szerkesztve]

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#5040) Motion_Blur válasza SzalaiG (#5030) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Vörös ködösök nem nyithatnak :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5041) Integra


Integra
titán

vajon ez a két vén ..... mikor hullik ki az f1-ből végre..
[link]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5042) Dj Sügi válasza Motion_Blur (#5040) üzenetére


Dj Sügi
őstag

akkor nyissak vagy nyit valaki más? :F

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#5043) Peat;) válasza Integra (#5041) üzenetére


Peat;)
veterán

Vajon mi lehet abban a ferraris zacskóban? ;] :)

(#5044) Motion_Blur válasza Dj Sügi (#5042) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Majd nyit egy mod. Nyugi.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5045) Integra válasza Motion_Blur (#5022) üzenetére


Integra
titán

te valami kisebbségi komplexusban szenvedsz?!:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5046) Integra válasza Peat;) (#5043) üzenetére


Integra
titán

ez lesz a következő két hét nagy kérdése!:D
vannak tippeim:
1 kenőpénz
2 sumaher géntérképe
3 ross géntérképe
4 pokolgép

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5047) LOTR válasza Integra (#5041) üzenetére


LOTR
addikt

úgy emlékszek, hogy Ecclestone azt nyilatkozta, hogy már elege van a forma 1-ből, bár azt hiszem amíg ilyen jó pénz van benne és van ereje csinálni amit csinál nem fogja otthagyni

One Ring to rule them all

(#5048) Motion_Blur válasza Integra (#5045) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Miért is?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5049) Integra


Integra
titán

na, topiknyitási kényszerben és feltűnési viszketegségben szenvedők nosza, aki kapja majra a topinyitást:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5050) #70869248 válasza Peat;) (#5025) üzenetére


#70869248
törölt tag

Pedig lehet jól tennéd :)
Aki szimekkel versenyzik az belülről is sok mindent megtapasztal, többek között hogy milyen emberekkel versenyezni, milyen számítható/kiszámíthatalan reakciók várhatóak, hogy egy egy kanyar milyen, és mennyire látni be (sok pálya GPS adatok alapján mérethelyesen van megcsinálva), és főleg hogy milyen könnyen lehet hibázni, és akár 0-ra bukni egy versenyt.
Sok mindent, tisztában van egy pálya ideális ívével.
most már három szimes versenyez élő sorozatban, és abból egy 2×-es országos bajnok, a másik pedig a legjobb úton van..az évadnyitót és a hétvégi versenyt is megnyerte, a harmadiknak pedig az idei év az első éve de az elején megy ő is.
Szal nem kell erre menőzni, és nem kell egyenes párhuzamokat vonni, de hidd el hogy sok mindent tanulsz a dologról.
Én mondjuk egyáltalán nem értek egyet a véleményeddel, de azt gondolsz amit akarsz ez igaz, ahogy az is hogy neked is igazad lehet. :)

(#5051) SzalaiG válasza czappa (#5015) üzenetére


SzalaiG
addikt

Azért nem Zsolti, h utána már csak a vízözön. Nagyon jó volt ma Coulthard. Gratula!
Bárcsak többször kijönne neki a lépés!


Mindenesetre milyen csata lett volna, ha Schumi 4 v 5. helyről indul. Szerintem nyer!

(#5052) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Ron Dennis:

''Az első bokszkiállás után világos volt számunkra, hogy Kimi autójában hét körrel többre elegendő üzemanyag van, mint Alonsóéban. De amikor bejött a biztonsági autó Webber leállása miatt, akkor elvesztettük ezt az előnyünket. Amíg a safety car mögött köröztek, a hűtés nem volt elegendő, és a nagy hőség miatt az egyik kábelköteg lángra lobbant, ez pedig Kimi versenyének végét jelentette.''

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5053) válasza Motion_Blur (#5052) üzenetére



addikt

Kimi bejött volna elsőnek, kétségtelen.
HA nincs safety car, és HA nem sül meg a motor...

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#5054) SzalaiG válasza Motion_Blur (#5052) üzenetére


SzalaiG
addikt

Ha ezt tudták, miért nem tartottak kicsit nagyobb követési távolságot? A kolumbiainak miért nem lett baja?

(#5055) Skipp válasza Motion_Blur (#5052) üzenetére


Skipp
senior tag

Hm hát ezt ilyen nyugodtan lenyilatkozni....
Ha jól emlékszem, akkor az első kiállásnál 2-3 mpcel volt tovább kint, én is erre gondoltam, nem örültem a safety carnak... ( végülis mindegy mit gondoltam vagy nem, kiesett :( )

Légy pontos! Mérj mikromiliméterben, jelölj krétával, vágj baltával!

(#5056) SzalaiG válasza (#5053) üzenetére


SzalaiG
addikt

Kicsit sok a HA. De ebben a sportban ilyen nem létezik.

(#5057) de Angelis


de Angelis
csendes tag

Alonso legfrissebb nyilatkozata:
''Bár mind érzelmileg és fizikálisan is megterhelő volt az idei monaco-i nagydíj, de végig éreztem, hogy a közelembe érő versenyzők közül egyik sem lesz veszélyes rám, hiszen tudtam hozni bomba formámat, ami az idei bajnokságban már nem először fordult elő. Ha továbbra is ennyire tökéletes lesz a felkészültségem és a csapat is legalább olyan jól dolgozik majd, mint eddig, akkor csak Isten velünk ellentétes akarata állíthat meg majd minket''(http://www.typicallyspanish.com/html/english/sport/)

Kedves Alonso rajongók!
Remélem örültök, hogy egy ilyen beképzelt béna köcsögnek szurkoltok!
Részvétem! :R

Elio de Angelis

(#5058) Dj Sügi válasza de Angelis (#5057) üzenetére


Dj Sügi
őstag

de nagyképű!

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#5059) Integra válasza de Angelis (#5057) üzenetére


Integra
titán

beképzeltnek beképzelt meg ......
de azért hogy béna lenne, az erős túlzás.
mondom ezt mint pajeszkirályrühellő

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5060) Dade


Dade
tag

Nem tudom volt-e már, de belinkelem amiről a futam előtt beszélgettek a műsorvezetők :
[link]

Így ''könnyű'' ha valakinek ennyi Superman dolgozik az autóján! :D
[link]

[Szerkesztve]

''...Mordor éjfekete földjén, sűrű árnyak mezején...''

(#5061) Dj Sügi


Dj Sügi
őstag

[link] ;) [link]

[Szerkesztve]

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#5062) válasza de Angelis (#5057) üzenetére



addikt

Ahhoz képest Kimi megverte volna...
Sőt ha nem sorolják hátra, akkor Schumi is.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#5063) Skipp válasza de Angelis (#5057) üzenetére


Skipp
senior tag

Hát nekünk szegény lelkisérülteknek csak ilyen béna pöcs jutott. :O Köszönjük a részvétet, sokat jelent nekünk ez....
Nem szurkolhat mindenki a kedvencednek... Satonak... ;]

van egy arca az is biztos ha ezt mondta... mégse mondhatja azt, hogy igen a következő hat futamon meg fognak verni, mert nem vagyok motivált meg szar a csapat.

[Szerkesztve]

Légy pontos! Mérj mikromiliméterben, jelölj krétával, vágj baltával!

(#5064) DaveNo1 válasza de Angelis (#5057) üzenetére


DaveNo1
veterán

na ezt utálom ebben a fasziban...mindenki Schumit nagyképüzi, de Schumi ehhez képest nagyképüség terén 0...de a szerencséje is akkora mint a nagyképüsége sajna...jöhetne már egy nagy elverés, 0 pont akkora talán visszavenne. De ha idén nem is majd jövőre mikor már nem a Renaultnál lesz.

You are not prepared.

(#5065) Dzsekó válasza Peat;) (#5017) üzenetére


Dzsekó
addikt

Ezt a kamu szöveget lol. :DD

Csúsztatás ökörség ennyi a tartalma. Hiába írkálod hogy mit eredményezett volna a három legjobb idő elvétele, azt írtad hogy kapjon 10 helyes rajtbüntetést mint Fisichella. Fisichella nem kapott 10 helyes rajtbüntetést -> ökörség.
Én csak a tényeket írom le.

A szándékosságot itt nem tudod bizonyítani, a tavalyi Alonso incidensnél 2-3X vágta át azt a sikánt egymás után minden esetben meg tudták volna előzni ha nem egyenesíti ki a pályát ez szándékos. Nem a védekezésről van szó amit te próbáltál meg írni, de a pályának van egy íve nem azért vannak benne lassítók hogy azokat következmény nélkül kikerülgesd egymás után többször és így ne tudjanak megelőzzni. Nem hiszem hogy ezt nehéz felfogni.
''De nem Te megint azzal jössz hogy meg se kellett volna büntetni.''
Hol írtam ilyet te csúsztatóbajnok?

[Szerkesztve]

(#5066) Dzsekó


Dzsekó
addikt

''Tavaly alonso verseny közben szerencsétlenkedett és mivel mclaren fan vagyok anyáztam is magamban, de szándékosan feltartotta a mögötte lévőket lol már talán nyerni akart(és ha nyer szerintem meg is büntetik), de ha itt tartunk Msch is szándékosan feltartotta Alonsot idén imolában zárjuk ki mindkettőt ! ''

Ezt a hatalmas baromságot. :D

Ezek szerint ha versenyben valaki védekezik az nálad egyenlő a tavalyi Alonso előadással, Alonso tavaly Monacoban folyamatosan átvágta a sikánt amikor megpróbálták kifékezni, ezután nem engedte maga elé azt aki megelőzte volna hanem teljes gázzal ment tovább és többször lerövidítette így a pályát.
Mi köze van egy szabályos Imolai versenynek ehhez? Nálad komoly problémák vannak.

(#5067) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Kezd elfajulni a vita emberek ;] tény ami tény Schumi olyan büntetést kapott amit nem érdemelt meg és ezzel esélye nem volt, hogy megnyerje a versenyt de igy is 5. lett, és ennek örülni kell. Hiába lesz idén is (akár) alf0nz0 vb bajnok...akkor sem lesz akkora versenyző mint Schumi ;]

You are not prepared.

(#5068) Barohawk


Barohawk
aktív tag

Én Csak Kimit sajnálom. Hihetetlen balszerencsélje van.
Sajnos ez a McLaren sem a legjobb

''Stressz nélkül az élet unalmas lenne''

(#5069) Loretto


Loretto
veterán

Folytatás itt: [link]

Soirée...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2006 - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.