Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Fogyjunk le! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#751) radirpetya válasza Judyt (#750) üzenetére


radirpetya
tag

Mondjuk engem az úszás kellemesen ellazzít a kosarazás után. Jó én nem csak úszom hanem a Széchenyibe járok tehát úszás + szauna+ gőz + hidromasszázs+masszázs+ beszélgetés a barátaimmal. Ezzel el is megy a szerda délutánom de legalább egészségesen élek.:DD

hófehér félfamentes A4-s rajzlapomat hasonló típusú Audira cserélném

(#752) Judyt válasza radirpetya (#751) üzenetére


Judyt
csendes tag

Na ez a lényeg.És még jól is érzed magad mellette.

- Mi lesz a gilisztából, ha Viagrát eszik? -Ropi

(#753) lol válasza radirpetya (#747) üzenetére


lol
senior tag

nagy vonalakban mi van ebbe a könyve? ugye az update lényege > hogy mindent lehet enni csak időrendi beosztás van? bejött, mi volt a tapsztalatod?

(#754) radirpetya válasza lol (#753) üzenetére


radirpetya
tag

Pontosan, az update lényege, hogy mindent lehet enni csak nem mindegy mikor. Jó azért nem fogsz eredményt elérni ha egész délelőtt csokit meg chipset zabálsz mint egyismerősöm tette és csak délután figyelt oda a kajálásra. Mindent ehetsz csak mértékkel. Én is eszem csokit meg túró rudit igaz egyre ritkábban mert átálltam a gyümölcsjoghurtra. Pl most is azt eszem. Én ezt a 22kgt szeptember eleje óta értem el. Egy a lényeg, hogy legyen benned kitartás. Ja amúgy nagyvonalakban a könyv leírja, hogy mit mikor tanácsos enni és tanácsokat ad az étkezéssel kapcsolatban. Olvasd el, érdemes.

[Szerkesztve]

hófehér félfamentes A4-s rajzlapomat hasonló típusú Audira cserélném

(#755) fLeSs válasza radirpetya (#754) üzenetére


fLeSs
nagyúr

:C

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#756) lol válasza fLeSs (#755) üzenetére


lol
senior tag

mester mi a véleményed az ápdéttel kapcsolatban :F

[Szerkesztve]

(#757) fLeSs válasza lol (#756) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Biztos van benne valami ha bejön az embereknek. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#758) DigitXT válasza radirpetya (#749) üzenetére


DigitXT
félisten

Vannak rosszabb és jobb kazik (ezt maga Norbi is megmondta: ő is sokat fejlődött ám az idők során), de ha esetleg kipróbálnál egy igazán kiforrott/profi/kemény Norbi edzést, akkor javaslom a Kiképzés DVD-t. Ebben nincs semmi ugrabugra. De 60 perc, és lefáraszt... Jól.:D (És nem is drágább, mint a könyv, vagy mi.:) Nekem pl. megérte megvenni, kár, hogy mostanában nem edzek, de ha túl leszek a vizsgaidőszakon...:DDD) Hozzáteszem, azt is maga Norbi mondta, hogy egyáltalán nem kötelező a kazijait használni, sőt!:) Bármi más, ami jólesik neked mehet, ha már végre mozogsz, a mozgás öröme a lényeg.:) És ezúton is gratulálok az eredményedhez! Csak így tovább!:)

[Szerkesztve]

(#759) DigitXT válasza Judyt (#750) üzenetére


DigitXT
félisten

én se vettem meg.
Amúgy az se lenne ciki, ha megvetted volna. (Nekem barátnőm révén van meg a Fitness Kickbox 1, névnapomra kaptam a 2-t, aztán közösen vettük a 3-at, stb. Végül majdnem minden kazi megvan, és jó rájuk mozogni, de önmagában abszolút nem voltak elegek! Augusztusban pl. elég keményen nyúztam magam velük, de mivel a kajára nem figyeltem, ezért nem is sikerült fogynom: ami kicsi lement az elején, rögtön visszajött a végére. Aztán szeptemberben találkoztam Norbival - dedikálta a könyvet -, és ezt írta bele: ''Ne csak próbáld, csináld is!''. Azóta betartottam az Update-et*, és látványos változáson mentem át, pozitív értelemben természetesen (-10-11kg, jobb közérzet, stb.). És voltam olyan disznófülű, hogy emelett az edzést totál elhanyagoltam - sajnos -: de így is működik a fogyás, ahhoz tehát nem követelmény de az egészség szempontjából, mindenképpen fontos.

* amikor elértem a -10kg-t, kezdtem lazábban venni, ezért nagyjából stagnálok mostanában, de azért a Karácsonykor rámugrott 1,5kg-tól már megszabadultam. Egy kicsit tömegmániás vagyok, de ha 0 körülire csökkenne a testzsírszázalékom, akkor valószínűleg már egyáltalán nem zavarna.:)

(#760) #57764352


#57764352
törölt tag

20 nap alatt lement 7 kiló....
Emellett elkezdtem kondizni...

(#761) lol válasza #57764352 (#760) üzenetére


lol
senior tag

módszer? sport ? vagy részletesebben :)

(#762) HaroWerks


HaroWerks
senior tag

Ezt a Norbi féle update-et én is csinálom kb 3 hete.
Nekem ez idő alatt lement 3 kiló (185cm/86kg, tehát már eleve sem volt sok felesleg) és még csak nem is éheztem :)

(#763) lol válasza HaroWerks (#762) üzenetére


lol
senior tag

Csak elosztottad, hogy mikor mit szabad és kész?

(#764) Judyt válasza DigitXT (#759) üzenetére


Judyt
csendes tag

Mondjuk én más Norbit nem próbáltam de evvel nagyon megvagyok elégedve.
A lényeg:mozogni mozogni és mozogni!!!!

- Mi lesz a gilisztából, ha Viagrát eszik? -Ropi

(#765) Judyt válasza #57764352 (#760) üzenetére


Judyt
csendes tag

Ügyi vagy:)

- Mi lesz a gilisztából, ha Viagrát eszik? -Ropi

(#766) Drótszamár válasza Agyzuzo (#734) üzenetére


Drótszamár
őstag

Bár ne lenne igazad :(
Nagyon sok rossz beidegződésem van. Most azokat próbálom elhagyni. Éppen a feltérképezés fázisban vagyok. Próbálok rájönni mikor, és mitől leszek hirtelen éhes.
Ha ez megvan akkor jön leküzdés + elkerülés.

Néha azon gondolkodom, hogy eccerűbb lenne egy reset.

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#767) HaroWerks válasza lol (#763) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Én a 3-mas kajákat szinte teljesen kihagytam.
Cukros ételt/italt egyáltalán nem eszek, a csokikat, édességeket nagy ívben el kell felejteni.
A fehér kenyeret is mellőztem, helyette eszek graham kenyeret (ez ugye 2-es) vagy kiflit.


(#768) lol válasza HaroWerks (#767) üzenetére


lol
senior tag

sportolsz, mozogsz vlmit? korod? ha nem titok :)

(#769) HaroWerks válasza lol (#768) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Márciusban leszek 21 éves.
Kondizok, járok futni, néha uszodába is szoktam menni.
Aztán tavasztól a futás helyett megint elkezdek bringázni (általában majdnem minden nap, 15-90km-t, mikor mennyit :) ) amit ősszel ha már hideg van szépen befejezek (hidegben, nagykabátban én nem szeretek bringázni, éppen ezért nem is szoktam) és télen jön helyette a futás :)


(#770) #57764352 válasza lol (#761) üzenetére


#57764352
törölt tag

Módszer:
Saláták, napi max 2-3 db zsömle (suliba), attól függ mennyi órám van. 18:00 után nem eszek, ha nagyon éhes vagyok, akkor sali, vagy műzli (ez a magvas cucc). 6-8x eszek, de akkor is kevesebbet, már kevesebbtől is jóllakom.
Elkezdtem kondizni, heti 2x-3x és focizk is, mikor időm engedi / vagy van kedvem. Kevesebbet használom a liftet :)

(#771) lol


lol
senior tag

nah érdekes vlmit én is elkezdek a jövő hétén, de csak szépen fokozatosan.
eddig pár hónap alatt átszoktam az ásványvízre, most meg abbahagyom a nasst meg egyéb cukros sz@rok fogyasztását :)

(#772) Blackmate


Blackmate
senior tag

Hogyan érdemes felüléseket csinálni? Értem ezalatt az alábbiakat:
- egyenes törzs vagy behajtott
- kéz a tarkón, vagy a törzs mellett
- láb egyenes, vagy nyújtott
- teljesen felülni, vagy csak félig

Hm?

(#773) Judyt


Judyt
csendes tag

Szeretnék érdeklődni hogy mi jót tudtok a következőkről ajánlani diéta idejére:köles,búzadara,kukoricadara.
Pl:mi eszünk rendszeresen kölest,általába összekeverjük egy lightos besameles mártásba és a tököt megtöltjük vele majd be a sütőbe.
Tejbegrízt lehet e enni?Kukoricadarát is úgy ettük hogy leöntöttük tejjel.
Lehet e ezidő alatt enni vagy inkább hanyagoljuk?
Várom mindenkinek a tapasztalatát,jótanácsát!
Köszi előre is

[Szerkesztve]

- Mi lesz a gilisztából, ha Viagrát eszik? -Ropi

(#774) Judyt válasza Blackmate (#772) üzenetére


Judyt
csendes tag

Szvsz a tarkó lévő kéz jobban erősíti a gyakorlalot,láb nyújtva kb.40-60fokos szögbe ülj fel.(úgy hogy lásd a pocit):)

- Mi lesz a gilisztából, ha Viagrát eszik? -Ropi

(#775) rii válasza Blackmate (#772) üzenetére


rii
nagyúr

mivel én most nem hasizmot akarok növelni hanem a tévénézőizmomat(1-2 cm) akarom leapasztani, (TV nincs ugyan ... ) ezért én
fekve, behajlított térdekkel,
kezem a hasamon,
vagy mellettem a földön,
vagy mellettem a levegőben,
vagy a hasam fölött a levegőben,
szóval nem a tarkómnál, hogy ne keljen ezzel is több erőtt kifejtenem, tehát az ellensúlyt nem akarom növelni.


Ez amolyan kardio jelleg, ha jól tévedek.

Én azt kérdezném, hogy az un. ''úszógumival'' mi a helyzet?

Ugye nem,olyan felülés, hogy
bal térdemmel megérintem a jobb könyökömet, majd a
bal könyökömmel a jobb térdemet?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#776) corlagon válasza Blackmate (#772) üzenetére


corlagon
senior tag

Saját módszer:
- kéz a tarkón, láb kicsit behajlítva, felülés csak félig, amíg hasizomból emelsz. Ebből párszázat nyugodtan nyomhatsz naponta, jó bemelegítés.

(#777) rii válasza corlagon (#776) üzenetére


rii
nagyúr

''..........Ebből párszázat nyugodtan nyomhatsz naponta, jó bemelegítés.............''

bemelegítés? mire?
ez nem már maga a gyakorlat? :)

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#778) corlagon válasza rii (#777) üzenetére


corlagon
senior tag

Hát valami komolyabbra, pl. súlyzók, mittudomén.
200 ilyen fél-felülés pillanat alatt lemegy. Szép hasizmaid lesznek tőle amúgy :)

(#779) rii válasza corlagon (#778) üzenetére


rii
nagyúr

nekem amúgy van hasizmom, csak nem ''látszik'' ... :)

de amúgy én is 2-300 híve vagyok ....

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#780) #25954560 válasza rii (#775) üzenetére


#25954560
törölt tag

komoly uszogumi-ellenseg vagyok. a sajatome, ugy ertem. o viszont csip engem, marad. a felulesek nem segitettek (he, azert 2-300 mar nekem durvanak tunik, foleg 'bemelegitesnek'. a ferdepadon sztem elhalaloznek 300-tol)
a fogyokuras etrend sem gyilkolta le. fogytam 3 kilot anelkul h az uszogumi a legkisebb karosodast is szenvedte volna. marpedig a 178 centimhez 70kg-rol 67-re mar kellett volna :D
most jon a seprunyeles forgasos gyakorlatok kiprobalasa (jah, tudja vki hol lehet jominosegu klasszikus fa seprunyelet venni kicsiny fovarosunkban? :) )

(#781) rii válasza #25954560 (#780) üzenetére


rii
nagyúr

''...................most jon a seprunyeles forgasos gyakorlatok kiprobalasa.................''

azt mondják balesetveszélyes, és eredménytelen is .... én nem sokáig próbáltam ....

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#782) Blackmate válasza rii (#781) üzenetére


Blackmate
senior tag

Ez milyen modszer is lenne?

(#783) corlagon válasza Blackmate (#782) üzenetére


corlagon
senior tag

Szerintem az ilyen forgós, hasizom/oldal-erősítő gyakorlatokra gondol(nak). Bár az már nem felülés, mert azt nem tom hogy lehetne seprűnyéllel :)

Btw, ha nem túl indiszkrét, az aláírásod mit jelentene?

(#784) rii válasza Blackmate (#782) üzenetére


rii
nagyúr

a./ konditeremben: forgó aljzattal, rendelekző szerkezet, vállszélességben megfogod, így felső tested fix marad , és csípőböl forgatod lábbal...

b./ seprűnyelse, forsdítva, lábad van fixen, seprűnyél valahogy a hátadnál,. és felsőtestből forogsz

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#786) corlagon válasza Kalandor (#785) üzenetére


corlagon
senior tag

Hajrá Kalandor! Mennyit akarsz leadni össz?

(#787) #57764352 válasza Kalandor (#785) üzenetére


#57764352
törölt tag

Grat. Én csak feb. 3-án mérem magam újra!

(#789) fLeSs válasza Kalandor (#785) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Mennyi idő alatt? Csak a dietetikus javaslata alapján?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#790) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Jut eszembe, én kb. 1,5 kilóra vagyok az álomsúlyomtól, a 76 kilótól. :D
Ha ez meglesz, akkor kb. 40-et fogytam le. :Y Elég szakaszosan, a feléig rosszul is csináltam, de csak sikerült.

Mostanra az életem annyira átalakult a diéta előttihez képest, hogy az hihetetlen, az étrendemből szinte teljesen elhagytam a kenyeret, a tejet, a zsíros kajákat, a disznóhúst, ezek nem is hiányoznak, nem is gondolok rájuk, napi szinten mozgok, és hiányzik ha nem csinálom, nem tudok zabálni (egyszerűen problémát jelent sokat enni :D), és rohadtnagy lett az önfegyelmem minden téren.

Kb. ez vár mindenkire, aki végigcsinálja. :C

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#791) #16741888 válasza fLeSs (#790) üzenetére


#16741888
törölt tag

Te 116kiló voltál:Y
Azta, a tildy oldalán lévő kép az melyik stádiumból való?:D Mert nem tudnálak elképzelni, 110kilósan.:F
viszont így meg gratulálok, meg mindenkinek akinek ez sikerült. Nekem pár évig diétáznom kellett, és hát tudom milyen:O

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#792) fLeSs válasza #16741888 (#791) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Az egy tegnapi kép (kb. 78 kg), az a kabát kicsit nagyít.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#793) fLeSs válasza #16741888 (#791) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Amúgy a volt diákigazolványomon az arcképem kb. 20 évesen készült (akkor kb. 100 kiló körül voltam), majd lehet, hogy bescannelem, és azt rakd a mostani arcom mellé. :Y :D :F

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#794) Doviziozo válasza fLeSs (#790) üzenetére


Doviziozo
aktív tag

Én húst nem nagyon eszek, sőt szinte semmit (nem nagyon szeretem).
Mióta fősulis vagyok van rajtam vagy 8-10 kiló plussz, amit nem tudok egyelőre sehogy sem leadni. Mi a fenét egyek?
Írtad hogy nem eszel pl. kenyeret. -Mit eszel helyette? Csak zöldséget és fehér húst?

Forza Rossoneri!

(#795) fLeSs válasza Doviziozo (#794) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Sztem húst mindenképpen egyél, mert a fehérje az egyik legfontosabb tápanyag a szervezeted számára, és a dióval/mogyoróval/olajos magvakkal bevitt növényi fehérje kicsit más, mint az állati eredetű.

Amúgy a kenyér helyett nem eszek semmit. Ez a poén. Régen szó szerint mindenhez kenyeret ettem, szó szerint mindenhez :D. Mostanra az van, hogy nem is gondolok arra, hogy kenyeret egyek, amúgymeg Graham-kenyeret eszek (a dietetikus javasolta nekem), ha olyasmit eszek, amihez azért jól esik. Régen megettem napi fél kilót simán, mostmeg kitart egy hétig a fél kiló Graham (2x250 grammos csomag). :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#796) Doviziozo válasza fLeSs (#795) üzenetére


Doviziozo
aktív tag

Eszek én ,csak ritkán. Nem sok olyan hús van ,amit szeretek.
A kenyérrel meg én is így vagyok, elég sokmindenhez eszek. Az a gond, hogy nélküle más az íze az egyes kajáknak, így fura egy kicsit.

Mondjuk azt nem bírom felfogni még, hogy annyit, vagy gyakran kevesebbet eszek, mint a csajom, és ő 48 kg-on stagnál, én meg hízok-fogyok periodikusan. :D

Forza Rossoneri!

(#797) fLeSs válasza Doviziozo (#796) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Neked valszeg az anyagcseréddel van gond, ezért van ez a hízásos-fogyásos dolog. Amúgy ha csak fele annyi kenyeret eszik egy kenyeres ember, mint amennyit megszokott, már attól fogyni fog egy ideig, amíg nem talál mást a kenyér helyett.

Jut eszembe, a lenti felsorolásomhoz még hozzájön, hogy leszoktam a nagy paprikáskrumplizabálásokról (azt rengeteget ettem régen, természetesen egy tonna kenyérrel :D), és az esti kajálásokról is, este 6 után már nem szoktam enni, és ezt meg lehet szokni, a szervezet rááll, nem vagyok éhes este.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#798) Doviziozo válasza fLeSs (#797) üzenetére


Doviziozo
aktív tag

Lehet benne valami. Biztos az a gond, hogy nyarant inzenziven sportolok, a többi hónapban meg a gép előtt ülök. :)

Már egy ideje én sem eszem este 5-6 után, remélem kialakul majd a dolog.

Nálad ez a paprikáskrumpli volt úgy látom a fő gond. Kenyérrel megspékelve nem is maradt el a hatás. :D

Forza Rossoneri!

(#799) corlagon válasza fLeSs (#793) üzenetére


corlagon
senior tag

Nekem a jogosítványomon van egy ilyen kép, nettó hájfejű d*sznónak nézek ki rajta. Voltam vagy 110 kiló akkor.

(#800) koxx válasza fLeSs (#790) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

A 40kg-t mennyi idő alatt sikerült leadnod?
Ha már az elején elmentél volna a dietetikushoz akkor gondolom fele ennyi idő alatt leadtad volna.
Olvastam a graham kenyérről hogy ez sokkal jobb, de miiért is?

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Fogyjunk le! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.