Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Fogyjunk le! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#601) DaSilva válasza Den (#600) üzenetére


DaSilva
senior tag

'és a szervezetnek zsírra is züksége van pl az emésztő nedvek megfelelő emésztőrendszerbe ürüléséhez'

márminthogymicsoda?

huss, fohászom száll feléd

(#602) Agyzuzo válasza Den (#600) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Könyörgöm, ki mondta hogy a tej a zsír miatt gáz??? A tej a TEJCUKOR miatt szar, amit a felnőtt szervezet KÉPTELEN megemészteni!

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#603) Den válasza DaSilva (#601) üzenetére


Den
veterán

hát konyhanyelven (merthogy csak érdeklődő amatőr vagyok nem szakértő) de a zsír (zsírsav?) váltja ki egy olyan hormon termelését amitől a az epehólyag meg a hasnyálmirigy vezetéke öszzehúzódik és az emésztőrendszerbe üríti az emésztőnedveket.

egész biztos van amit rosszul írtam, évekkel ezelőtt olvastam (vagy tévébveb láttam) egy orvos biológustól aki az emésztéssel foglalkozik vagy harminc éve, remélem a lényeg azért érthető

www.simson4t.hu

(#604) Den válasza Agyzuzo (#602) üzenetére


Den
veterán

te írtad :)

''A tejtermékek alapvetően zsírosak vagy cukorsak és mellé lassítják az anyagcseréd! Hát kell ez neked?''

persze fölháborodásod olvasva, most hirtele felötlött hogy hozzáadott zsírra is gondolhattál, akkor sztornó :)

Anyit azért kötözködnék (bár lehet ezt is megbánom :) ), hogy ha az emberi szervezet képtelen megemészteni a tejcukrot, akkor hogy lesz tőle szééép zsíros malacka :)
(itt az (általam vélt) ellentmondásra utalok, nem a tejcukor emészthetetlenségét vitatom)

www.simson4t.hu

(#605) joey7 válasza Agyzuzo (#599) üzenetére


joey7
őstag

oké, de legalább utána egyél vmit! :)

(#606) Agyzuzo válasza Den (#604) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ott az egyéb tejtermékekre gondoltam. :) Tudod, sajtikák (főleg az ömlesztettek), tejszínke, sajtkrémecskék, sötöbösötöbö. :) És mivel a tejtermékek lassítják az anyagcseréd a táplálék nem tud hasznosulni, a szervezet ilyenkor inkább hajlamosabb a raktározásra. Pl. ha lenyomsz 1 pohár tejet ebéd előtt az nem nyerő, de ha ebéd után 1 órával, akkor mondjuk túléled. :) Bár ez változó, én olyan szinten nem bírom a tejet, hogy 2 deci már taccsra vág, egész éjjel görcsöl tőle a pocim (tejcukorra elég érzékeny szegényke).

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#607) Agyzuzo válasza joey7 (#605) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Szoktam, bár már durván 1 hónapja nem iszom kávét (most épp nincs rá szükség). :) Inkább teázom mostanában.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#608) DaSilva válasza Agyzuzo (#602) üzenetére


DaSilva
senior tag

'a TEJCUKOR miatt szar, amit a felnőtt szervezet KÉPTELEN megemészteni!'

ez nem a normális, ez egy betegség.

huss, fohászom száll feléd

(#609) DaSilva válasza Den (#603) üzenetére


DaSilva
senior tag

ja kolecisztokinin. ennek termelését valóban részlegesen emésztett zsírokkal lehet legjobban stimulálni, de mással is lehet (pl fehérjék majdnem ugyanolyan jók), sőt mechanikai ingerrel is. tehát arról azért nincs szó, hogy aki kevés zsírt eszik, az nem emészti meg rendesen a kaját.

huss, fohászom száll feléd

(#610) Agyzuzo válasza DaSilva (#608) üzenetére


Agyzuzo
addikt

''Az emberi test 4-5 éves korig termel tejcukrot lebontó enzimeket, majd erõsen beszünteti az ilyen enzimek termelését.''

Bővebben: link

Akármit mondasz, a tejet a felnőtt szervezet _nem_ tudja megemészteni. Szépen elrothad a gyomrodban. De nekem aztán édes mindegy, igya, aki akarja... :U

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#611) _Volkovy_ válasza Agyzuzo (#610) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Elrothad?
Ne már..Nem úgy volt,hogy a tej egészséges?

(#612) Agyzuzo válasza _Volkovy_ (#611) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Talán ha megnéznéd, amit belinkeltem... :U
A tej sose volt egészséges, max. a kisbocinak.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#613) Judyt


Judyt
csendes tag

Emberek!
5 napja kezdtem el a diétát és -2kg.Tudom ez még nem azt jelenti hogy tartós,de azért mégis örülök!:B

- Mi lesz a gilisztából, ha Viagrát eszik? -Ropi

(#614) #57764352 válasza Judyt (#613) üzenetére


#57764352
törölt tag

Grat!

(#615) DaSilva válasza Agyzuzo (#610) üzenetére


DaSilva
senior tag

nekem ne a geocities.com fajsúlyos ''meghökkentő cikkek'' rovatából linkelj, hanem pl innen Bővebben: link

'Akármit mondasz, a tejet a felnőtt szervezet _nem_ tudja megemészteni.'

Baromság. Eleve mi az, hogy 'a tejet'? Felnőttkorban a laktózt sokan nem képesek már lebontani, de ennek előfordulása rasszonként, népcsoportonként változó. Mo-n kb fele-fele, tőlünk nyugatabbra rohamosan csökken, keletre nő.
És ha csak erről beszélünk, és nem laktózérzékenységről (ami egy másik enzim hiánya), akkor egy egészséges szervezetben semmiféle komoly káros hatással nem kell számolni. A bélbacik örülnek és lebontják helyetted, és nem napi hármat fingasz, hanem három és felet.

huss, fohászom száll feléd

(#616) Den válasza Agyzuzo (#610) üzenetére


Den
veterán

uhh elrothad a gyomorban...

eleve a gyomorban, de még az emésztőrendszerben sincs olyan sokáig hogy elrothadhatna, de ha bármi is elkezdene rothadni benned igen súlyos mérgezést kapnál, jó esélyel bele is halhatnál.

www.simson4t.hu

(#617) Den válasza _Volkovy_ (#611) üzenetére


Den
veterán

de, és az is. agyzúzó kicsit szélsőségesen nézi a táplákozást :). egyrészt a táplálék nem csak egyszerűen az alkotó elemek halmaza, másrészt abba a hibába esik, hogy ha egy sok száz (ezer?) komponensre bontható élelemben van egy olyan alkotóanyag ami gyanús, akkor az egész táplálékot egészségtelennek nyilvánítja.

www.simson4t.hu

(#618) Den válasza DaSilva (#609) üzenetére


Den
veterán

oké, megynyugodtam, hogy nem hülyeséget beszéek :)
azt én se mondom, hogy kevés zsír, az rossz emésztést okoz, csak arra akartam utalni, hogy mindennek megvan a szerepe, mivel az ember nem ''l-karnitint'', cukrot, zsírt, fehérjét, stb... vadászott, gyűjtögetett, termesztett, ... története során hanem komplex táplálékot, a szervezet fel van készülve ezek feldolgozására, nem kell nekünk kiválogatni a hasznos, haszontalan, vagy káros összetevőket, pláne hogy nem is tartunk még ott hogy kijelenthessük, hogy midről tudjuk hogy mire jó, vagy nem jó

www.simson4t.hu

(#619) Volkov válasza DaSilva (#615) üzenetére


Volkov
aktív tag

nem írtál mélt... lassan tényleg jó lenne a DVD-m :U

:)

(#620) Trak válasza Agyzuzo (#593) üzenetére


Trak
addikt

Nem fog égni a fejem, mert alapvetően nem úgy szóltam bele, hogy ezekre az aminosavakra gondoltam volna. Ezeket csak példaként mondtam (mert említetted őket) a nevük miatt (most az más kérdés, hogy ezek pont nem károsak, és adagolás nélkül is van bennünk, de az mind1:) ), úgy általánosságban a gyúráshoz kapcsolódó összes szerre gondoltam.
(Jártam konditerembe, sok ismerősöm is van, és tudok miket képesek magukba nyomni...)

Amiket itt írsz az már néha nevetséges számomra. ezt ne edd mert ez van benne, azt ne edd mert az van benne... Kíváncsi vagyok hány féle étel közül válogathatsz amikor leülsz enni:U
Azért az a ne igyál tejet, mert attól leszel szép kövér is vicces volt:)

Na mind1, erre ne válaszolj, ezen nem veszünk össze, másképp gondolkodunk, ennyi. Ez nem lesz az én topikom, mert csak vita lenne belőle:)

[Szerkesztve]

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#621) Agyzuzo válasza Trak (#620) üzenetére


Agyzuzo
addikt

''általánosságban a gyúráshoz kapcsolódó összes szerre gondoltam''

Általánosságban a tápkiegek nem csak gyúráshoz kapcsolódnak és rengeteg sportoló fogyasztja őket... Még a szteroidok sem csak gyúráshoz kapcsolódnak (lásd: ''nagy'' olimpikonjaink). Eleve sántít a meghatározásod. Egy átlag gyúrós mit eszik? Megmonom: vitaminokat, ásványi savakat, tejsavó fejhérjét. Ez neked hol káros? No comment, erre meg te ne válaszolj, mert felesleges. :) Van aki dohányzik, kávézik, alkoholizál, mekiben zabál, én inkább sportolok és odafigyelek arra, amit eszem. Ettől függetlenül bármikor telibebaszhat a trolibusz, de legalább addig éljek jól és egészségesen.

A tejjel kapcs: nincs benne semmi olyan tápanyag, amire a felnőtt emberi szervezetnek szüksége lenne, ezért nem tudom minek igyam. A tej a bébiknek való.

Den: a tejcukor engem hazavág egyből, még jó hogy ami ezt tartalmazza egyből selejtesnek nyilvánítom. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#622) koxx


koxx
MODERÁTOR

Ezzel a diétával kapcsolatban van vkinek tapasztalata? Bővebben: link

(#623) fLeSs válasza koxx (#622) üzenetére


fLeSs
nagyúr

:D
Ha ilyen ötösöm lenne, amikor az egeret a link fölé mozgattam, sejtettem, hogy a 90 napos diéta lesz az. :))
Volt munkatársam csinálta, és visszahízott utána. Voltak problémái is közben fejfájás, legyengülés, stb, ott a fórumon is olvashatsz erről. Alapvetően az a baj ezzel a diétával, hogy ezt az étrendet tényleg nem tudod 90 napnál tovább csinálni, és akkor a végén ott tartasz, hogy nemtod mit egyél ahhoz, hogy ne hízz vissza, és azt fogod enni, amit a diéta előtt, ergo nem az életmódodat változtattad meg, hanem csak kúráltad magad egy darabig (egészen pontosan 90 napig).
Pedig ha vki nem akar visszahízni, akkor vmilyen szinten az életmódját is meg kell változtatnia.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#624) koxx válasza fLeSs (#623) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Akkor ez tényleg nem olyan jó. Ahogy olvastam te is elég sok mindent kipróbáltál (több kevesebb sikerrel) végül maradt a dietetikus. Talán fel kéne keresni egyet.

(#625) fLeSs válasza koxx (#624) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Az biztos nem fog hülyességet mondani.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#626) #57764352


#57764352
törölt tag

Lehet vmi köze a diétához a begyulladt bal szememnek? :)))

(#627) DaSilva válasza Agyzuzo (#621) üzenetére


DaSilva
senior tag

namost ne haragudjál mán, én nem akarok beleszólni az étrendedbe, de azért az, hogy

'A tejjel kapcs: nincs benne semmi olyan tápanyag, amire a felnőtt emberi szervezetnek szüksége lenne'

egy orbitális hülyeség.
két sorral arrébb meg te magad írod:

'Egy átlag gyúrós mit eszik? Megmonom: [...] tejsavó fejhérjét' (!)

sőt olyasmire is emlékszem, hogy másnak ajánlottad, így gondolom te is eszed.
és ezzel nincs is semmi baj, csak ne terjesszük már, hogy a tej ilyen meg olyan káros. annak káros, aki laktózérzékeny, aki meg nem tudja lebontani (a laktózt), annak rossz esetben némi hasmenést okoz.

huss, fohászom száll feléd

(#628) Agyzuzo válasza DaSilva (#627) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Tejsavó fehérje nincs a tejben. A tejsavóban van. A tej fehérjetartalma elég alacsony, sőt, főként szénhidrátból áll, elég magas a kalóriatartalma is (1 liter tejben majdnem 400kCal). Ezért iszok inkább vízben kevert tejsavókoncentrátumot, ami ráadásul fél órán belül felszívódik, a tejnek kell 2-3 óra is. A laktózérzékenység pedig nagyon sok embert érint, ezért jobb általánosságban kerülni a tejet. Mer' ugye az ember minek terhelje feleslegesen a gyomrát, sokkal jobb kalcium és fehérje források is léteznek a tejnél.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#629) DaSilva válasza Agyzuzo (#628) üzenetére


DaSilva
senior tag

'Tejsavó fehérje nincs a tejben. A tejsavóban van.'

Dzsizasz. A tejsavó a tejfeldolgozás egyik mellékterméke. Pl sajtgyártásnál kicsapják a tejben a kazeint, és a trutyi részből sajt lesz, a folyékony meg a savó. Mégis mit gondoltál, mért tejsavónak hívják? Nem is olyan rég ezt még szennyvízként beküldték a Dunába, aztán hirtelen rájöttek, milyen baromi egészséges valójában. Kicsit olyan a dolog, mint 20 éve a müzli, amivel azelőtt (meg azóta is) disznókat etettek.

huss, fohászom száll feléd

(#630) gorlin


gorlin
őstag

Sziasztok!

Nem olvastam el minden hozzászólást de azért leírom ,hogy csináltam.
Szeretném leszögezni ,hogy már 12 évesen is 90Kg voltam!!(tehát az alkatom is kövér volt),20 évesen kezdtem el fogyókúrázni.
98kg ról indultam 2 hónap alatt leadatam 20kilót,majd még egy hónap alatt 4-et.
utána egy évig nem csináltam semmit,és 4 hónap alatt leadtam további tíz kilót!!
tehát ez már 64Kg.Most 68 vagyok de már nem sokáig:::)
Szóval a recept ami bevált:
1.Dohányzásról leszoktam ,ezzel eggyütt nem megy.
2.Felültem a szobakerékpárra naponta egy órát tekertem aktívan.
3.Scitec Reform-ot,és Anabolic Whey fehérjét szedtem.
4.Az interneten talált Los Angelesi fogyókúra által felirt dolgokat ettem.

Ennyi ,semmi ördöngősség.De egy valamire rájötttem, ha valaki meg tudja csinálni ezt a tortúrát az majdnem mindenre képes lesz majd,mert vas akarata lesz a program végén(ha addig nem volt amit kétlek).Szóval tényleg egyszerű csak a kitartás nagyon fontos és a dolog legnehezebb része.Ha érdekel valakit részletesen leírom a törénetet.
Egyébként a hatás amit 64 kg-osan kiváltottam:
A döbbenet volt,többen mondták,hogy úgy nézek ki mint egy súlyos beteg.
Nagyon sok csaj legebézett(majdnem sirvfakadtam örömömben,bár ezt nem értették,mert nem tudták,hogy kövér voltam)
Szóval döbbenetes volt.Tudam a 64kg kevés de azért a 66-ot szeretném tartani.
Üdv

(#631) fLeSs válasza gorlin (#630) üzenetére


fLeSs
nagyúr

2 hónap alatt 20 kg? :Y
Te tényleg beteg vagy (mégha nem is tudsz róla).

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#632) God Vazzeg válasza gorlin (#630) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Hány cm magas vagy?

Gratulálok, iskolapélda vagy! El kell határozni és menni fog! Én is mindig ezt mondom...

(#633) DaSilva válasza Agyzuzo (#628) üzenetére


DaSilva
senior tag

'A laktózérzékenység pedig nagyon sok embert érint'

''Suzuki et al. (2001) estimated that the birth incidence of classic galactosemia is 1 per 47,000 in the white population.''
Bővebben: link

Magyarországon sacc 200 a nagyon sok.

huss, fohászom száll feléd

(#634) Agyzuzo válasza DaSilva (#633) üzenetére


Agyzuzo
addikt

A feketék 90%-át érint, a fehéreknek kb. 40%-át. El se hinnéd, hány embernek megy a hasa a tejtől és mennyit gyötörnek bélgörcsök...

A boltban kapható dobozos tejben pedig nincs semmi tejsavófehérje. Sőt, a benne lévő fehérje biológiai értéke elég alacsony. Ezért nem jó. Nem tudom minek véded a tejet, mikor egész egyszerűen egy rossz tápanyag.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#635) Agyzuzo válasza gorlin (#630) üzenetére


Agyzuzo
addikt

''3.Scitec Reform-ot,és Anabolic Whey fehérjét szedtem.''

És igen és igen, végre valaki aki magától is tud normális lenni. :D
:C

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#636) Den válasza Agyzuzo (#634) üzenetére


Den
veterán

egyrészt gyártanak laktózmentes tejet, pont az olyanoknak mint te, másrészt ez a rosz tápanyag... ez vicc komolyan mondom :) ha más nem a kalcium miatt fontos, de még csomó minden van benne ami hasznos

de nem akarlak rábeszélni, ha a bogyókban jobban hiszel szedd azt. :)

www.simson4t.hu

(#637) Den válasza Agyzuzo (#635) üzenetére


Den
veterán

az emberiség évmilliókon át normálatlan volt :)

www.simson4t.hu

(#638) corlagon válasza gorlin (#630) üzenetére


corlagon
senior tag

Gratulálok.

Ez a ''vasakarat'' meg ''majdnem mindenre képes lesz'' azért túlzás. Én kb. 35 kg-t adtam le, elég gyorsan. Az elején picit zavart az éhség, de hozzászoktam, összességében nem volt egy nagy vasziszdasz. A napi erősítés fenntartása pl. több akaraterőt követelt, mert elég lusta természetű vagyok.

(#639) Agyzuzo válasza Den (#637) üzenetére


Agyzuzo
addikt

De legalább fejlődőképes. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#640) gorlin válasza fLeSs (#631) üzenetére


gorlin
őstag

Hát nem tudom,betelt a pohár,ilyenkor az ember nem gondolkodik.
És a legdurvább az,hogy RETTENETESEN NAGY BAROMSÁG ilyen gyorsan fogyni.Ez az amit nem hittem el senkinek én sem.Egy kövér ember örül ha fogy,nem gondol a távoli jövőre.Például,hogy mennyi nehezen ''megkeresett''izmot égetett el így,és erre majd csak akkor gondol ha észreveszi,hogy a vállán kilyukadt a pullóvere mert kilyukasztotta a válcsontja:) .
Szóval tényleg oda kell figyelni.
Egyébként 176cm magas vagyok.

(#641) DaSilva válasza Agyzuzo (#634) üzenetére


DaSilva
senior tag

megint kevered a laktózérzékenységet és a 'felnőttek nem tudják megemészteni a tejet' dolgot, ami a laktáz enzim hiánya.

'A boltban kapható dobozos tejben pedig nincs semmi tejsavófehérje.'

Ha a boltban kapható dobozos tejben nincs 'tejsavófehérje', akkor az nem tej, hanem tejnek látszó tárgy (erről spec amúgy is meg vagyok győződve).
Most már áruld el lassan, szted hogy készül a 'tejsavófehérje'? A tejből nem kerül a savóba ugye, tehát akkor először titokban belerakják, aztán kivonják? Vagy mi? Egyáltalán mi köze a tejhez?

'Sőt, a benne lévő fehérje biológiai értéke elég alacsony.'

Konkrétan mit értünk biológiai érték alatt? Nekem lennének ötleteim, de kétlem, hogy neked ugyanezen szempontok alapján készült statisztikáid vannak a tejfehérjékről. Inkább arra gondolok, hogy elolvastál néhány 'meghökkentő' írást, és miután mindegyikben szerepelt a hasmenés meg a Dr szó, készpénznek vetted az egészet.

'Nem tudom minek véded a tejet, mikor egész egyszerűen egy rossz tápanyag.'

Azért, mert nem rossz tápanyag.

huss, fohászom száll feléd

(#642) gorlin válasza Agyzuzo (#639) üzenetére


gorlin
őstag

Agyuzo,mire gondolsz pontosan?

(#643) maross válasza Agyzuzo (#628) üzenetére


maross
veterán

ez kesz :))

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#644) Agyzuzo válasza DaSilva (#641) üzenetére


Agyzuzo
addikt

''megint kevered a laktózérzékenységet és a 'felnőttek nem tudják megemészteni a tejet' dolgot, ami a laktáz enzim hiánya''

Nah, erre gondoltam, akkor ebben egyetértünk.

''Ha a boltban kapható dobozos tejben nincs 'tejsavófehérje', akkor az nem tej, hanem tejnek látszó tárgy (erről spec amúgy is meg vagyok győződve)''

Na ugye. Akkor minek vitázol? A bolti tej némi tejpor + víz + tejcukor + hozzáadott pár szirszar. Akkor tehát mi a franc értelme van? Semmi. Abból te nem tudnál túrót-tejszínt-stb-t csinálni.

''Konkrétan mit értünk biológiai érték alatt?''

Milyen mennyiségben és arányban tartalmazzák a szervezet életműködéséhez nélkülözhetetlen tápanyagokat. Fehérje és fehérje között is elég sok minőségbeli eltérés van. Pl. növényi fehérjék kevésbé táplálóak mint pl. az állati eredetűek.

''Most már áruld el lassan, szted hogy készül a 'tejsavófehérje'?''

Nem a tejből készült termékeket ítélem el en bloc, hanem csak magát a tejet. A tejből rengeteg egészséges, tápláló termék állítható elő, a túróval pl. nekem semmi bajom nincs, a tejtermékeket imádom, egyedül a tejet nem tartom fogyasztásra érdemesnek a tejcukor miatt. Szted van értelme olyasvalamit inni, ami feleslegesen terheli az emésztőrendszert? Pozitív hatása nincs.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#645) Agyzuzo válasza gorlin (#642) üzenetére


Agyzuzo
addikt

''az emberiség évmilliókon át normálatlan volt...'' ''...de legalább fejlődőképes''

A mondat befejezése. Tényleg kétértelmű, úgy is felfogható, mintha rád vonatkozna, de nem. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#646) God Vazzeg válasza gorlin (#640) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nade most nem azt mondod h a 65kg a 176cm-hez a normális? :F :Y
Basszus én valamikor 7. ált isk. voltam annyi, és nem vagyok kövér, bár tömegezek épp. A te magasságodhoz orvosi értelemben a 76kg volna ideális, ha sportos vagy akkor 80kg, ha vékonyan érzed jól magad akkor 72kg. Szerintem. De a 65kg az tényleg gebe. Bocsi

Ez a tej dolog szerintem parttalan, meg nem is igazán akarok belefolyni, a tapasztalatom csak annyi hogy tömegezéshez nagyon jó a tej, mivel lassan szívódik fel, és az anyagcserédet lelassítja. Bolti tej suxx, én mindig házi tejet iszom, de 4-5 tojással + tejsavófehérje (plusz nekem cukor mer csalok :D ) és isteni! :D

(#647) corlagon válasza God Vazzeg (#646) üzenetére


corlagon
senior tag

Heh.. én 7. osztályban 170 cm voltam és 50 kiló. Azért nőttem azóta :)

Persze van (volt) olyan csóka, aki 170 centivel + 59 kilóval 1 perc alatt ronggyá verné a t. fórumot állesz cuzámmen + még maradna ideje pózolni persze. Szóval vigyázni kell az ''ideális súly'' meghatározásával.

(#648) fLeSs válasza corlagon (#647) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Ismerjük őt a Blöffből? :DD

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#649) Doviziozo válasza fLeSs (#648) üzenetére


Doviziozo
aktív tag

:DDD Nálunk Szabolcsban van egy pár ilyen.

[Szerkesztve]

Forza Rossoneri!

(#650) corlagon válasza fLeSs (#648) üzenetére


corlagon
senior tag

Hát inkább a Sárkány közbelép-ből :)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Fogyjunk le! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.