Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Fogyjunk le! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#851) Den válasza Den (#850) üzenetére


Den
veterán

de már rájöttem hogy tulképp te is ezt mondtad :B

www.simson4t.hu

(#852) Agyzuzo válasza Den (#849) üzenetére


Agyzuzo
addikt

A tengeri sóhoz is adnak jódot, ezért írtam hogy azt használja, aki fogyni akar, mivel a Natrium vízvisszatartó hatású, a Kálium kevésbé.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#853) #25954560


#25954560
törölt tag

Juhee, muxik a seprunyeles forogjunk! :C egy het utan mar latszik pici eredmeny. remelem nem all itt meg a dolog, hogy csak uj mozgasforma, aztan ennyi volt a zsircsokkenes

(#854) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Nálam a mai nappal valszeg vége a diétának.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#855) Agyzuzo válasza #25954560 (#853) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Jóba Elek nem javasolja, mert szerinte eldeformálja az oldalsó hasizmokat és egészségtelen. De ha működik... ;)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#856) Szalma válasza Agyzuzo (#847) üzenetére


Szalma
őstag

(Rövid, ''sós'' összefoglaló Bővebben: link.)

Szeretettel:
Szalma

(#857) #57764352 válasza Somydemy (#835) üzenetére


#57764352
törölt tag

Ehhez annyt szólnék hozzá, hogy bnőm apja hasnyálmirigygyulladásban szenved már 5 éve. Ezt úgy képzeld el, hogy abszolút zsírszegény étrend, az hogy olajban sült krumpli / rántott hús / rántott sajt nuku. Mindent bepaníroznak aztán mikróban készítik. Nem ehet még: Tejes cuccokat, max minimálisan, pl: kávéba felgőzölve tejet, szénsavasat nem ihat, neme ehet nagyon rostos gyümölcsöket zöldségeket. Pl: paradicsomról héját leszdeve, narancsot csak otthon készített juice-ként, borsó, bab, karfiol, kukorica, stb.. kizárva.

Nehéz betartani, de ha az _életedben_maradásod_ a tét és az, hogy eltartsd a családod akkor rávennéd magad!!

(#858) #25954560 válasza Agyzuzo (#855) üzenetére


#25954560
törölt tag

ha az oldalso hasizmaim nem ugy neznek ki, mint ahogy egy mr.univezume, az nem zavar :) tehat ha a deformalas nem azt jelenti h karosan elvaltoztatja. a csigolyak kopasa remelhetoleg nem lesz nagyobb, mint valaha. sok evig volt terhelve elegge es rendben vannak eddig

(#859) Agyzuzo válasza Szalma (#856) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Én is ezt írtam. Mindegy, aki nekem nem hisz, az majd elolvassa a cikket. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#860) arpi6k válasza fLeSs (#854) üzenetére


arpi6k
addikt

És mi következik most? Nekiesel a súlyoknak?

Intel & ATI

(#861) Den válasza Agyzuzo (#859) üzenetére


Den
veterán

bcsi de nem ezt írtad :) olvasd el szalma linkjét_alaposan :)

www.simson4t.hu

(#862) tildy válasza #57764352 (#857) üzenetére


tildy
nagyúr

Hm...Én a sült krumplit sütőben szoktam , olaj nélkül, a rántott sajtott, rántott pulykamellfillét szintén ott.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#863) Agyzuzo válasza Den (#861) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Dehogynem. Azt írtam vizet köt meg, NaCl helyett pedig jobb a tengeri só (KCl). Itt is ez van. Napi 2-5g-t ha az ember semmit nem sóz, akkor is bevisz, több meg minek.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#864) Agyzuzo válasza tildy (#862) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Sajtot ne. Húsokat csak panír nélkül.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#866) Den válasza Agyzuzo (#863) üzenetére


Den
veterán

na, akkor lehet hogy én értem félre, de mintha ott az lenne írva hogy az is nacl, csak mellette még egyéb ásványokat is tartalmaz többekközt káliumot is (ami télleg jó a szívnek különösen magnéziummal együtt)

Meg a cikk szerint (ahogy én értem) a szervezet megoldja sótöbblet és az álltala visszatartott víz kiürítését, egészséges szervezetnél (ezt egyébként egy felmérés is alátámasztja amiben a világ különböző vidékein élő embereket hasonlítottak össze, és azt állapították megg hogy a sófogyasztási szokásoktól függetlenül mindenhol ugyanannyi a szervezet nátrium koncentrációja)

És félre ne érts, nem utazok rád, nem kötekedésből ''akadtam'' megint pont a te hsz-edbe :)

www.simson4t.hu

(#867) Agyzuzo válasza Kalandor (#865) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Azt viszont nem szeretem... :B Ha már sajt, akkor mozarella, sajna én is szeretem, ez van. :)

Den: OK, viszont a vízvisszatartás akkor is problémás tud lenni sok embernél, hidd el, ez tapasztalat. (Konkrét példa nagyanyám, aki a sós szájával csinálta ki magát az elmúlt évek során) Egy darabig bírja a szervezeted, aztán besokall... Én épp ezért külön nem is szoktam sózni, ami kell az a kajámban benne van.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#868) Szalma válasza Agyzuzo (#863) üzenetére


Szalma
őstag

(Teljesen egyetértek veled. Mi sem sózunk. Semmit. (Na jó, néhány kaját meg kell sózni főzés/sütés miatt, hogy kidobja magából a vizet... De azt is csak módjával. Egyébként olyan előnye is van a dolognak, hogy a húgomékon kívül senki sem szeret nálunk kajálni az aktív rokoni körből... ;] ))

Szeretettel:
Szalma

(#869) DaSilva válasza Den (#866) üzenetére


DaSilva
senior tag

'[...]többekközt káliumot is (ami télleg jó a szívnek [...]'

olyannyira, hogy a zusában ezzel végzik ki a gonosz bácsikat. egy kis intravénás káliumklorid, és a szív diasztoléban leáll.

huss, fohászom száll feléd

(#870) Den válasza DaSilva (#869) üzenetére


Den
veterán

jah, gondolom nem pont neked kell elmagyarázni hogy ez mennyiségtől is függ :)

www.simson4t.hu

(#871) süti5


süti5
őstag

Nah, ideje beírnom az eddigi eredményt:)
Szóval fokozatosan álltam neki, először kevés akaraterővel. Kb. szilveszter után kezdtem egyre kevesebbet enni, és figyeltem arra, miket. Ami nálam most még kimarad, az a mozgás, aminek neki kellene állni, csak nagyon lusta vagyok.
Reggel elég sokat eszem, délben a menza a melóhelyen, itt is ami van, megeszem. Délután 5 körül pedig otthon előre olivaolajban és fűszerekben pácolt pipihusika csak zöldséggel. Esküszöm, hogy nem éhezem, vagy legalábbis tűrhető mértékben. Az édességekről leszoktam, vettem diétáscsokit, de az is ott áll már két hete.... Viszont: elég sokat iszom light colát. Eddig utáltam, most már megszoktam. Valahogy tv, net közben jó szürcsölgetni:) Ebben bazi kevés kalória van, viszont gondolom nem egészséges... vélemény?

Az eredmény eddig: a karácsonyi csúcs 124-hez képest vagyok most 115, ami -9 kg, tulajdonképpen mozgás nélkül:):):)

(#872) #57764352


#57764352
törölt tag

Én most kicsit elhanyagoltam magam, sztem most megálltam / híztam egy kicsit. Nem volt időm nagyon a kajálással foglalkozni...

(#873) süti5 válasza süti5 (#871) üzenetére


süti5
őstag

Valaki? Lightcola mennyire káros?

(#874) tildy


tildy
nagyúr

Kaptam egy jó fogyókúra receptet, nem tudom ti halottatok e róla, de másnak már bevált.(Emailben kaptam, de csak a hozzávalókat írom le, akinek kell, megkeres..)
5 napra szükséges hozzávalók:
10 db narancs, 5 db poharas tejföl (2dl-es), 8 db paradicsom, 6 db főtt tojás, 21 db kétszersült,
2 fej saláta, 1 db csemege uborka, 25 dkg répa, 12 dkg tatárbifsztek, 12,5 dkg sovány túró,
20 dkg gépsonka, 1 db alma, 3 szelet párizsi

Mást tilos enni!!! Inni lehet ásványvizet, teát.

Mi a véleményetek?
(Egyébként ebben szinte mind olyan kaja, amit én is megeszek: na jóa répát nem :U)

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#875) süti5 válasza tildy (#874) üzenetére


süti5
őstag

Nekem jónak tűnik, megcsinálnám, de már meg van a bevált recept:)
Mindezt hányszori napi étkezéssel?

(#876) Sianis válasza tildy (#874) üzenetére


Sianis
addikt

Basszus, ennyit nem is bírok enni 5 nap alatt, aztán mégsem tűnik el a gyomrom...

(#877) süti5 válasza Sianis (#876) üzenetére


süti5
őstag

Hát ha ennyit nem bírsz enni öt nap alatt, mégis hízol, akkor csodagyerek vagy:)

Nem olyan sok ez, osszad el 5 napra, már nem is sok...
Pl. a 3 szelet párizsi..vagy a 20dkg sonka akkor naponta 4dkg...

(#878) tildy válasza Sianis (#876) üzenetére


tildy
nagyúr

Pedig szerintem ez nem is sok kaja:U
Reggelre pl 2 szelet kétszersült egy narancs és tea van.
Ebbédre kicsit változatosabban kis zöldség, meg narancs, meg tojás, meg kétszersült, egy kis tejföllel...
pl. első nap:
''1.nap
Reggeli: 1 db narancs, 2 db kétszersült, 1 csésze kávé vagy tea (édesítőszerrel)
Ebéd: 1 db narancs, 1 db főtt tojás, 1 pohár tejföl, 2 db kétszersült, 1 csésze kávé vagy tea (édesítőszerrel)
Vacsora: 2 db paradicsom, fél fej saláta, 2 db tojás, 2 db kétszersült, fél pohár tejföl
''
Jövő héten szeretném kezdeni..(Azért akkor mert párom megint milánóba megy, és nem zabálja fel a narancsaim...)

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#879) süti5 válasza tildy (#878) üzenetére


süti5
őstag

Ez az a diéta sztem, amit tényleg csak öt napig tudnék max. csinálni. Azért nem a legjobb, mert mondjuk emberfüggő is, de ez baromi kevés nekem, és sztem legyengülnék ennyitől:)

(#880) fLeSs válasza süti5 (#871) üzenetére


fLeSs
nagyúr

es mi lesz azutan, hogy elerted a kivant sulyt?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#881) fLeSs válasza tildy (#874) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Sztem ha ezt vegigcsinalod, fogyni fox.
Aztan ha utana megint rendesen fox enni, akkor visszahizol. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#882) süti5 válasza fLeSs (#880) üzenetére


süti5
őstag

Bár már ott tartanék....
Akkor lényegesen könnyebb lesz. Most, hogy rájöttem, milyen finom ez a pipi/zöldség, nem szoknék le róla.... Viszont napközben megengednék édességet magamnak, somli meg ilyesmi, persze csak mértékkel:)

Most először ettem édességet egy hónapja, egy nagy kókuszgolyót:) Elmondhatatlan érzés volt így ebéd után:))

(#883) tildy válasza fLeSs (#881) üzenetére


tildy
nagyúr

Havrom megcsinálta, 3*5 napot.
És utána sem hízott vissza. Ha 15 napig így kajélsz, a gyomrod is összeszűkül annyira, hogy utána ne tudj nagot zabbantani...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#884) fLeSs válasza tildy (#883) üzenetére


fLeSs
nagyúr

De mi lesz 2 honap mulva, vagy akar 2 ev mulva?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#885) tildy válasza fLeSs (#884) üzenetére


tildy
nagyúr

Figy fless:
15-20 éves korom közt 65 kiló voltam, pedig annyit ettem mint előtte.
Aztán jött a jó kis tabi, amitől 75re felmentem 1 év alatt!
és aztán 4 év alatt jött rám 10 kiló , ami mondjuk a sok ülömunkának köszönhető
A jövőbe te sem látsz, de szerintem az adott kalóriabevitelem épp arra elég, hogy kb szinten tartsam magam...
(Ergo ha lefogynék 65re, és ennyit ennék, mint most, akkor sem nagyon híznék..)
Egyébként meg nem látok a jövőbe...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#886) rii


rii
nagyúr

Most ha nem ''lehet'' a seprűnyeles forgást alkalmazni, akkor az ''úszógumit'' hogy lehet a leghatékonyabban leégetni?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#887) Agyzuzo válasza rii (#886) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Kőkemény diéta és heti 4x40 perc kardió (pl. szobabringa). Előbb-utóbb el fog az tűnni. Tévhit, hogy onnan fogysz, ahová edzel, a szervezeted dönti el, honnan bontja a zsírt. Nálam is ez volt: a felső testemen már eres voltam, olyan szálkás volt a vállam, mint egy szelet marhahús és mégis ott volt az úszógumi, pedig kardióztam és edzettem a lábam/seggem/hasam kőkeményen. Ez van.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#888) Agyzuzo válasza tildy (#885) üzenetére


Agyzuzo
addikt

''Aztán jött a jó kis tabi''

Szvsz el kéne gondolkodni egy másik tabin, ha ez ennyire ''bevált''.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#890) beeboy


beeboy
addikt

érdekes lenne egy átlagot vonni - az átlag ph-s, mint gép előtt punnyadó, mennyivel tér el az ideális súlytól ;]

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#891) HiperG


HiperG
addikt

Sziasztok!
Jéé, nem vártam volna, hogy így beindul a topic...
Sajnos ezekszerint a túlsúly nagyobb probléma, mint azt elsőre hittem :(
Egyébként a súlyom már beállt szinte egy fix állásba, ami potom 30al kevesebb mint a tavaly szilveszteri...

(#892) Sátán44


Sátán44
addikt

A szervezet először a belsőszervekről égeti le a zsírt és majd csak utána kezdi eltávolítani a haszntolan úszógumit!Sajnos ez hosszú folyamat,de a tévhiedelemmel ellentétben nem kell lemondanunk semmiről,csak megfelelő indőpontban kell étkezni!Napi 6-szor,de keveset!Minden édességet a reggeli órákban kell fogyasztani!A lényeg,h ne együnk nehéz kaját!

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#893) tildy válasza Agyzuzo (#888) üzenetére


tildy
nagyúr

3at próbáltam, egy életre elegem lett belőle:2től hányinger, 1 től elhízás.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#894) #57764352


#57764352
törölt tag

Holnap mérem meg magam megint, bár most kicsit ''elszállt a ló'' velem a 7végi szülinapi party miatt.

(#895) Agyzuzo válasza tildy (#893) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ha ilyen szar hatással van rád, akkor tényleg inkább hanyagold... Elvégre ezek mégiscsak hormonok, a hormonháztartással pedig nem szabad játszani.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#896) Agyzuzo válasza #57764352 (#894) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ha diétázol és hirtelen bezabálsz, abból nem lesz zsír. Ha huzamosabb ideje diétázol és a szervezeted már ráállt a tartalékok lebontására, akkor kb. 3 napnyi nagy zabálással lehet visszazökkenteni tartalékoló üzemmódba. Nem véletlenül szokás a diétába ''csaló napokat'' beiktatni - ilyenkor az ember ehet orrvérzésik, a szervezet feltölti az izmok glikogénraktárait és el is égeti - vagy távozik, mint salakanyag.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#897) Judyt válasza Kalandor (#889) üzenetére


Judyt
csendes tag

Gratu!!!!:C Nekem 3-mal,minusz 9kg.Derékből -4v.5 cm:):):)

[Szerkesztve]

- Mi lesz a gilisztából, ha Viagrát eszik? -Ropi

(#898) jasszer


jasszer
senior tag

Én 180/60 voltam, de ''hála'' a vizsgaidőszaknak lementem 180/55-re...
Szerintem ez a valaha kitalált legjobb fogyókúrás módszer... Még a semmiből is lehet vele fogyni... :)

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#899) Judyt válasza jasszer (#898) üzenetére


Judyt
csendes tag

Az idegtől a legrosszabb.PL:apum bekerült a kórházba életveszélyben 5% esélyt nem adtak neki hogy életben maradjon(szerencsére felépült).3 hónapig volt benn anyum meg 1 hónap alatt az idegtől leadott kb10 kgt.Azóta kijött nála vagy 3 fajta betegség.
Még a vizsgadrukktól való fogyás se normális de ezt ember nem tudja megváltoztatni sajna

- Mi lesz a gilisztából, ha Viagrát eszik? -Ropi

(#900) Agyzuzo válasza jasszer (#898) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nálam az nem műxik... Nem szoktam vizsgák miatt idegeskedni, sz'al vizsgaidőszak alatt annyi a difi, hogy többet ülök a picsámon és seggelek, közben ugyanazt megeszem. Ha nem akarok hízni még nyomnom is kell extra kardiókat esténként.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Fogyjunk le! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.