Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Fogyjunk le! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1951) tildy válasza Agyzuzo (#1950) üzenetére


tildy
nagyúr

Képzelheted nekünk gimiben 2 évig velü kellett tornázni(2os és 3os csajok együtt tesiztek).Ő tartotta az aerobikot.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1952) Musztáng válasza Agyzuzo (#1950) üzenetére


Musztáng
tag

Ha jól emlékszem ezt nem neked írtam, hanem DigitXT-nek!:)
Szóval a véleményed máskor tartsd meg magadnak, ha nem téged kérdezlek, mert nem vagyok rá kiváncsi!;] És nekem ez a stílus nem jön be: máskor fogalmazz cizelláltabban és szofisztikáltabban!

Arra bezzeg még mindig nem válaszoltál, hogy miért nem jó a vajas krumpli!:F Látod, erről érdekel a véleményed!:R

[Szerkesztve]

“The success is not a matter of luck it’s a matter of choice!” A coach

(#1953) DigitXT válasza Agyzuzo (#1950) üzenetére


DigitXT
félisten

Irritáló kis görcs.
Ehh.:U

(#1954) DigitXT válasza tildy (#1951) üzenetére


DigitXT
félisten

Ő tartotta az aerobikot.
Mindenesetre most nem neki van szüksége rá, hogy ide irogasson.;]

(#1955) DigitXT válasza Musztáng (#1949) üzenetére


DigitXT
félisten

Szerintem csak nagyon lelkes, és ez tök jó!
A lelkesedéssel nincs semmi baj, csak az a frekvencia adott esetben bántja a fülem.:)) De van, hogy észre sem veszem, vagy éppen alszom közben.:DDD

(#1956) tildy válasza DigitXT (#1954) üzenetére


tildy
nagyúr

KEdves vagy;] Attól fügegtlen még irritáló hangja van ami azóta sem változott.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1957) DigitXT válasza tildy (#1956) üzenetére


DigitXT
félisten

:DDD Amúgy volt ilyen ''Ki a legirritálóbb magyar'' szavazás az indexen, vagy mi. Természetesen Norbi is jelölt volt, és Réka is, talán együtt, erre nem emléxem pontosan (nem szoktam olvasni indexet, meg van a véleményem róla).:D Szóval a magyaroknak úgy néz ki minden ''irritáló'', ami vmiért nem tetszik, esetleg épp nem az ő pénztárcájukba folyik be kemény összegek formájában...:)) Szvsz meg minden relatív.:) (Olyat is írtak pl., hogy Réka szilikonbaba, meg minden, holott inkább keményen edz az alakjáért. Gondolom ezt még Agyzúzó is alátámasztja, ha már majdnem ő a személyi edzője.:R)

[Szerkesztve]

(#1958) Hellas válasza tildy (#1956) üzenetére


Hellas
senior tag

De a hangjáról nem tehet!:)

(#1959) Fred23


Fred23
nagyúr

A régi kúrám:Bővebben: link

Április 10-én punnyadék 94,5kg voltam,most jó kondiban lévő 81 vagyok,pedig néha nem tartottam be mindent.:D :B Tapasztalataim:
- csak az eleje nehéz,akkor sokszor gyenge vagy,nem tudsz koncentrálni,de ez az állapot nem tart sokáig.
- az alkohol nagyon ártalmas a súlyodra nézve,én minden hétvégi bulizás után felszedek legalább fél kilót a táncolás ellenére is,ami után gürcölhetek plusszba.Sajnos szeretek inni.Másnak ez talán nem lenne gond.
- a 2 utáni nemevés egy idő után lehetetlenné teszi a komolyabb sportolást,mert nem fogod bírni.Én úgy 1 hónap után feladtam a kettőt,lett belőle három,hogy tudjak este futni.(Nem is hinné az ember,hogy +1 óra alatt mennyit lehet még tápolni.:) )
- lelkileg ennél jobb kúrám sose volt,mert engem mindig az viselt meg,ha nem ehettem azt,amit szeretek.Itt ilyen nincs.Tegnap példul krumplit sütöttem,s megettem két tányérral is,na ?! :D Szerintem ezért bírtam ki,s most ezért örülhetek a súlyomnak,ami persze még több a kívánt 75-nél,de el fog jönni az én időm hamarosan... (YEAH) :)



[Szerkesztve]

(#1960) DigitXT válasza Fred23 (#1959) üzenetére


DigitXT
félisten

Szvsz nem véletlen nyomattuk, hogy ez gázos mószer.:( Az eredmény persze impresszív, ehhez grat!;) De a Te érdekedben remélem, hogy a dolog nem üt vissza...:U (Egy két negatívumot irogattál magadtól is a tapasztalataid alapján.)

(#1961) Sianis


Sianis
addikt

Jó reggelt! Most reggeliztem...3 tojás + újhagyma = hagymás tojás. Ezt lehet nyomni? Ugyanis eddig paradicsom, paprika, minendről volt szó, de hagymáról nem hallottam. Ez a kedvenc zöldségem. Mondjuk nem is bírtam megenni csak 1,5 tojásnyi adagot, meg egy kis szelet kenyeret(félbarna :() Most megyek beszerzem a teljes kiörlésűhöz a dolgokat.

(#1962) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Szevasztok fogyósok.
Íme egy kis képgallery, épp diétázok, lássátok mit kéne enni ;]

reggeli

Bővebben: link

puffasztott rizs, csomó zöldség (ennél többet szoktam enni reggelire, de most nem vágtam retket meg hagymát), tojás (4 fehérje, 1 sárgája) és egy fehérjekoncentrátum.

Íme, itt éppen fő napi 3 étkezésem (a rizst képzeljétek mellé :D)
Csirkemell 1 kanál olivaolajban, vöröshagymán, fokhagymán sülve-főve fűszerezve.

Bővebben: link

Itt már kész is van :)

Bővebben: link

És íme körettel együtt. A kis dobozkákat viszem magammal, és ha idő van, akkor eszek (2 óránként).

Bővebben: link

Nemsokára benyomom a 9 órai kajálásomat is.

Naszal, ezt minden nap eljátszom. Rizst du. 3-kor eszek utoljára, ezután már csak húst vagy fehérjét kajálok, semmi mást!

szerk: ja igen, előtte minden reggel 1 óra tekerés 120-as pulzustartományban.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#1963) DigitXT válasza fLeSs (#1962) üzenetére


DigitXT
félisten

Nagyon tuti!:C De ne feledd, nem mind ''fogyósok'' vagyunk itt, sőt...:)) Te pl. annak érzed magad a gyúrásoddal?:DDD Na mindegy, nem kötexem.:D

(#1964) attilam válasza DigitXT (#1963) üzenetére


attilam
őstag

Szerintem ez tökéletes fogyókúrás kaja. Elvégre a kaja minősége számít, akinek meg kisebb a bele, az egyen kevesebbet belőle.

Egy kérdés: Nem tudtok valamilyen címet ahonnan le lehetne tölteni a Norbi féle osztályozását a kajáknak?

(#1965) attilam válasza Sianis (#1961) üzenetére


attilam
őstag

Ehetsz hagymát nyugodtan. De tojásból maximum kettőnek (én csak egynek szoktam) hagyd bennt a sárgáját, a többit ki kell dobni.

(#1966) Sianis válasza attilam (#1965) üzenetére


Sianis
addikt

Tesóm benyomta a másik részét. Ebédre halat sütünk...meg szerintem főzök magamnak barna riszt. Vacsorára, meg szerintem megint halacska lesz, mondjuk valami paradicsomos lében...inni meg nem tudom,hogy mit fogok, mert a túl sok ásványvíz sem tuti, vagy csapvíz, vagy egy kis cukor mentes tea.

(#1967) attilam válasza Sianis (#1966) üzenetére


attilam
őstag

Én zöld teát szoktam még inni. Az is hatásos ''fogyasztószer''.

(#1968) Agyzuzo válasza DigitXT (#1957) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nem szilikonbaba, nincs is melle. :F Buta kis csitri szegénykém, aki alig éri fel az asztalt a 150 centijével. Na de hagyjuk... :)

Vajas krumpli:
vaj = telített zsír
krumpli = szénhidrát + keményítő
A kettő együtt halálos kombó, ha zsírbüfé akarsz lenni tömjed csak. ;]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#1969) fLeSs válasza DigitXT (#1963) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Itt a 9 órai kajám (a reggeli 7-kor volt), épp most eszem. :D

Bővebben: link

alapanyagok: 1 adag whey pro (vagy vmilyen fehérje), és 1,5 wheypro-adagolókanál (ez 50 gramm) gyümölcsös müzli, ki nem állhatom a zabpelyhet, szal inkább ezt eszem. 7 és 9 között (8 körül, hogy a magas inzulinszint még véletlenül se raktározza be zsírnak) még benyomok 2 kiskanál lenmagolajat.

Aztán amikor már beszívta a lét a pehely: Bővebben: link

Amúgy számításaim szerint május 11 óta 23-ról (elég magas volt) már 17 % a testzsírom, sztem elég jó eredmény.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#1970) attilam válasza attilam (#1964) üzenetére


attilam
őstag

Na sikerült találnom update táblázatot. Csak ha érdekel valakit: Bővebben: link

(#1971) Andie


Andie
őstag

Sziasztok!

Haladok az olvasással, már 500 fele járok.
Két kérdésem lenne.
1. Kb 1 hete nem volt rajtam egy bizonyos fekete farmerem. Most megint felvettem, és mintha jobban beleférnék, ''lötyög'' rajtam. Lehetséges ez? Vagy csak önámitás?

2. Cukormentes Cola Light-ot szabad inni?

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#1972) attilam válasza Andie (#1971) üzenetére


attilam
őstag

1. Lehetséges. De nem azért mert 500 hozzászólást végigolvastál.:DDD
2. Én nem ajánlom. Bár nincsen cukor benne, de az össze szénsavas lötty szart sem ér.

(#1973) Andie válasza attilam (#1972) üzenetére


Andie
őstag

1. Basszus, pedig még elolvastam volna párszor!! :)
2. Nemis azért iszom, hogy érjen valamit, hanem hogy a szomjamat oltsa, és ne csak vizet igyak állandóan. Vagy úgy egyébként a szénsavval is gond van? (mintha a szénsavmentes ásványvizet preferálták volna páran itt a topicban)

2+ : egyéb, szénsavmentes löttyök? HohesC ? 100%os gyümölcslevek?

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#1974) Agyzuzo válasza Andie (#1973) üzenetére


Agyzuzo
addikt

A gyümölcslevek még rosszabbak, mint a cola!
Inkább nyomasd akkor a lájt kólát, belehalni nem fosz, csak számolj azzal, hogy a kóla felzabálja az összes bevitt vitamint a kajádban, főleg a kalciumot és a C-vitamint, szóval nem ártana egy komplex vitamin-tabit szedned extra C-vitaminnal és kalcium-magnéziummal.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#1975) Andie válasza Agyzuzo (#1974) üzenetére


Andie
őstag

Azt olvasom ki a szavaidból, hogy felejtsem el a lájt kólát.. emáj rájt?

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#1977) fLeSs válasza Kalandor (#1976) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Sztem a kóla egy teljesen szükségtelen rossz dolog, én régen egy csomót ittam, volt is gyomorsavam meg refluxom, stb.
Bár heti 1x belefér, de ha már csak heti 1x iszol, akkor azt meg már minek? :DDD olyan mint a kocadohányos, napi 1x gyújt rá, csak nem értem, hogy minek? :F na mind1, nem kötözködöm. másfél éve nem ittam kólát.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#1979) attilam válasza fLeSs (#1977) üzenetére


attilam
őstag

Mondom mi van a kólában: foszforsav. Ez kivonja a kalciumot még a csontokból is. Ha beledobsz egy fogat egy pohár kólába akkor egy hét után fel is oldja teljesen. Állítólag az USA-ban tisztítószerként is használják, de veszélyességi feliratot kell tenni a kólaszállító autóra elsősorban a foszforsavtartalma miatt. Pl. ezért sem iszom kólát, meg nem is szeretem.

[Szerkesztve]

(#1980) anaqer válasza attilam (#1979) üzenetére


anaqer
veterán

Na éljen, megint a fogoldó mese... :U

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#1981) Woodslave válasza attilam (#1979) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ezt már tárgyaltuk, hogy ebben a formában hülyeség. Lehet hogy a koncentrátumokat szállító autókra ráírják, de az nem az a kóla mit te iszol. A fogas dolog lehet hogy igaz, de a szervezetetben fél lityitől nem fog ez lejátszódni.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1982) attilam válasza Woodslave (#1981) üzenetére


attilam
őstag

Fél litertől nem. A lényeg csak az, hogy nem egészséges.

(#1984) Agyzuzo válasza Andie (#1975) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ha a fejadagod nem napi 2 liter, akkor nem halsz bele. Olykor-olykor egy fél literes nekem is lecsúszik, ha épp olyanom van (2-3 havonta).

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#1985) szancsika


szancsika
tag

Nah reggelt!

Olvasgattam egy kicsit, es ez a kola-fogas dolog nagyon tuti. en meg azt hallottam h amerikaban ha van valami baleset akkor az utrol kolaval mossak le a vert, mert attol tokjol eltunik. :))

Zoldtea - zoldteaban amugy mindegyik jo fogyokuras cellal? ugy hallottam h segiti a fogyast kicsit, de ez a pikvik fele is jo, vagy inkabb valami masfele?:F

Holnap megyunk videkre, lesz rantothus toltottkaposzta meg sutik... fincsa... fog lesni a nagymamam h nem eszek semmit :))
Majd a levesbol kihalaszok valami fottcsirkemellet... amugy a csirke ha igy levesben van megfozve akkor is jo?

Jajj megvalami... vannak ezek a Bolero cuccok amiket vizben kell oldani. Ra van irva h cukormentes, ezekrol velemeny? :F

[Szerkesztve]

''...sétál a hold a háztetőn zsinóron húzza maga után a szivem...'' - Quimby

(#1986) Andie válasza Agyzuzo (#1984) üzenetére


Andie
őstag

Szó sincs róla.
Tegnap vettem egy csomag Nestlé akvarell (vagymi) ásványvizet, és a hatodik üveg helyett egy ajándék (?) literes cola light volt csomagolva.
Nosza gondoltam, hamár ajándékló, nemnézem a fogát. csak aztán mingyár rátok gondoltam, és visszacsavartam a kupakot.
De akkor havi 1 liter még belefér?

(rakott zöldbabot ebédeltem :C )

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#1987) Agyzuzo válasza Andie (#1986) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Annyi bőven! :)

Szancsi: úgy is jó a husi! Legalább azt ne hiába főzze a nagyi. :)

Szerk: azt a Bolero-t néha én is nyomatom, azért ne vidd túlzásba, mert 7-8 E adalékanyag is van benne... :(

[Szerkesztve]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#1988) attilam válasza szancsika (#1985) üzenetére


attilam
őstag

Én most CBA-s zöld teát vettem. Nagyon utálom a CBA-s termékeket, de a teát talán nem tudják elrontani. Legalábbis elég jó íze van, de ha lett volna ott másfajta akkor olyat vettem volna.

(#1989) tildy válasza attilam (#1979) üzenetére


tildy
nagyúr

Az index vagy nem tudommi cisnált ilyen tesztet. Nem odlotta fel.Viszotn a kólából trutyi lett.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1990) tildy válasza attilam (#1979) üzenetére


tildy
nagyúr

dupla...

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1991) tildy


tildy
nagyúr

Jahm nem is meséltem. Kb 1 hónapja rendelt kaja van , egész nap, és azóta fogytam 3.5 kilót:C
Ma mérekeztem, pont ebéd után. (hogy még az is beleszámítson, főa biztonság)

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1992) tildy válasza DigitXT (#1960) üzenetére


tildy
nagyúr

Mindig a visszaütéssel jöttök, meg a jójóval. Holott , aki keveset eszik (több mint egy hónapig), annak annyira összeszűkül a gyomra és a belei, , hogy egyszerűen fizikai fájdalmat okoz több kaja bevitele. Tudom, mert régebben , mikor 10 kilót ledobtam, nekem is ez volt...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1993) fLeSs válasza tildy (#1991) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Én reggelente méreckedek ébredés után pisi, aztán mérleg és mérőszalag elő, aztán méregetés. Sztem ne a kilókat nézd, hanem a méreteket, ott mérd magad, ahol a legtöbb zsír van (has, popsi :D, derék, comb), sokkal nagyobb öröm látni a centik fogyását, mint a kilókét.

szerk: azé reggel méreckedek, mert akkor nincs semmi a beleinkben, ami befolyásolhatná a mérést, a nap bármely más napszakában már nem összehasonlítható eredményeket fox kapni.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#1994) tildy válasza fLeSs (#1993) üzenetére


tildy
nagyúr

Általában mindig reggel mérickéltem magam. Csak most kiváncsi voltam, akjával együtt mennyi lehetek. Egyébként látványos is a dolog, mintha a pocim kisebb lenne:C
Amit hoznak ebédre, azt nem tudom megenni így marad belőle vacsira is (nem kell nagy dologra gondolni egy szelet hús + rizs van hozza szokásos, ételfutáros dobozban).Szal ennyi a napi összvissz kajám, plusz néha alma, vagy müzli, ma reggel épp mondjuk csak egy pohár tej.


[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1995) Hellas


Hellas
senior tag

Na az utóbbi 3 napban megint fogytam! :)
Már csak 70 vagyok.:)
És olyan lett a hasam,mint egy éve.:D
Úgyhogy még 1-2 kiló le és teljesen elégedett leszek! :)
Hú de örülök! :)

(#1996) Sianis


Sianis
addikt

Mesterek!

Lehetséges, hogy a diéátázástól van bennem egy általános szédülés? Nem olyan túl vészes, viszont mindíg megan...

(#1997) tildy válasza Sianis (#1996) üzenetére


tildy
nagyúr

Szvsz lehet.Nálam akkor van ilyen, ha nem eszem reggel, és mondjuk nehezet cipelek.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1998) Hellas válasza Sianis (#1996) üzenetére


Hellas
senior tag

Szerintem lehet!Eleget iszol?

(#1999) Sianis válasza Hellas (#1998) üzenetére


Sianis
addikt

Gondolom, bár nem számolom mennyit iszom.

Kérdés: Knorr szecsuáni mártás vészes? 100mg-ban 0,1g zsír van. Ezt ettem ma csirkemellel, meg rizzsel, jól esett, de lehet, hogy nem jó...

(#2000) Hellas válasza Sianis (#1999) üzenetére


Hellas
senior tag

Ha 3-4 liter vizet iszol naponta az jó!:)Annyit próbálj meg.
Mi van a szecsuániban?Szerintem az a zsírtartalom nem vészes.De nézd meg mondjuk,h cukor van-e benne.Mert,ha igen akkor nem a legjobb.:)Bár sztem még akkor is belefér.(Nem sok dagadt kínai van:DDD)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Fogyjunk le! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.