Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Fogyjunk le! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#651) fLeSs válasza corlagon (#650) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Pffff... :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#652) corlagon válasza fLeSs (#651) üzenetére


corlagon
senior tag

Befejzem az offot azonnal, csak ha már súlyról meg felépítésről beszélünk, és valakit érdekelne, hogy melyik hollywoodi akciósztár nyerne egy igazi bunyóban, profi utcai harcosok szerint:

Bővebben: link

Még 1x bocsi az offért, mehet tovább a tej jó! / tej gonosz! vita...

(#653) God Vazzeg válasza God Vazzeg (#646) üzenetére


God Vazzeg
veterán

A verekedést nem testsúlyban mérjük hanem ügyességben. De lehet ez csak felénk divat. A kidobók meg biztos azé nagyok mer csak... :D

Mondjuk ez egy ''Fogyjunk le!'' fórum, nem testépítés és még csak nem is K1, szal nem eszerint kellene meghatározni a testsúlyt. Oda is írtam h ''orvosi értelemben'' de legközelebb kiemelem majd :D

Nyáron vágott pofán egy 70kg-os srác, úgy hogy ültem egy asztalnál, megbökött, és amikor felnéztem lenyomott. A külső szemlélők szerint a fejem kb 10cm-t rezzent, felálltam és állcsúcson vágtam. Elrepült kb 2m-t (ott volt a fal :( ) és elvitte a mentő mert kiakadt az álkapcsa. Szal ha pici vagy csak akkor pattogj ha szerepel a nevedben a Lee szócska, mer különben így járhatsz te is :D

(#654) Doviziozo válasza God Vazzeg (#653) üzenetére


Doviziozo
aktív tag

Na igen, Jet Lee mondjuk nem gyengén küldi.

Forza Rossoneri!

(#655) God Vazzeg válasza Doviziozo (#654) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Aztán ottvan Bruce Lee... :D

(#656) Pópa válasza Doviziozo (#654) üzenetére


Pópa
senior tag

:Y:C

Trust is good, control is better!

(#657) gorlin


gorlin
őstag

Tudom,hogy a 65 is kevés de,és godolom ,hogy ezt nehéz elhinní egyszerűen ''elviselhetetlen lenne'' számomra már a 70kiló is,kezdek egy bizonyos betegség felé haladni:)De majd Márciusban elkezdem a testépítő időszakomat és akkor felőlem lehet 76 is de az legyen izom .Ha jól számolom ezt egy év alatt el tudom érni ha rendszeresen csinálom,mondjuk majd azután sem akarom abbahagyni..


üdv.

(#658) God Vazzeg válasza gorlin (#657) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Az elhatározás jó, remélem sikerülni fog. Szurkolok.. :D
A gyúráshoz használj sok fehérjét, hidd el megéri.

By

(#659) Drótszamár


Drótszamár
őstag

Ma kiszámoltam a BMI-met :( 48,14 (negyvennyolc egész tizennégy)

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#660) fLeSs válasza Drótszamár (#659) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Az kicsit sok, nem (életveszélyes túlsúly)?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#661) corlagon válasza Drótszamár (#659) üzenetére


corlagon
senior tag

Srácok hogy megy ez a BMI? A súlyod osztva a magasság négyzetével (1,xx)?
Akkor nekem 22,01.

Drótszamár, az a 48,14 az elég ütős!

(#662) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Hehe :D Most mértem, nekem 31.07 aszongya hogy súlyosan el vagyok hízva, és fogyjak le! Ezekszerint műxik a tömegnövelés :D

(#663) Drótszamár válasza fLeSs (#660) üzenetére


Drótszamár
őstag

Az nem kicsit sok hanem nagyon sok.

Majd este beírom az egyéb adataimat is.
Amit tudok fejből:
magsság: 180 cm
testsúly: 156 kg

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#664) God Vazzeg válasza Drótszamár (#663) üzenetére


God Vazzeg
veterán

156kg? :Y

Bazz! Az sok. :(

(#665) Doviziozo válasza corlagon (#661) üzenetére


Doviziozo
aktív tag

Tessék: Bővebben: link

Forza Rossoneri!

(#666) Doviziozo válasza God Vazzeg (#664) üzenetére


Doviziozo
aktív tag

Valóban sok, ehhez a súlyhoz 250 centisnek kellene lenni, ami valljuk be nem megoldható. Sportolni kell, először valami lazábbat, aztán jöhet ''szaladgálós'' is foci, kosár, stb...

Forza Rossoneri!

(#667) God Vazzeg válasza Doviziozo (#666) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem a házipatika azt mondta h nagyon el vok hízva! LoL :))

(#668) Doviziozo válasza God Vazzeg (#667) üzenetére


Doviziozo
aktív tag

Gondolom kismamákra nem vonatkozik. :DDD

Forza Rossoneri!

(#669) God Vazzeg válasza Doviziozo (#668) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Na adok én neked kismamát bazz csak találkozzunk! :D
Nincs vmid eladó? ;]

(#670) Doviziozo válasza God Vazzeg (#669) üzenetére


Doviziozo
aktív tag

Ja bocs a testépítőket kihagytam. :DDD
Sajnos nincs, de lehet a jövő héten lesz. ;]

Forza Rossoneri!

(#671) fLeSs válasza Drótszamár (#663) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Ezt hogy sikerült elérned?
Sztem ha szeretsz élni, akkor jó ha elkezdesz diétázni. Aztán szép fokozatosan jöhet a mozgás is.
szerk: én már 117 kilósan is utáltam magamat, akkor mondtam azt, hogy elég volt. Én 182 cm vagyok.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#672) süti5


süti5
őstag

Pár éve már lefogytam egyszer 100-ról 84-re, de ezt négy évig tartottam, utána három év alatt visszamászott:(( Most 120 vagyok és nagyon le kellene fogyni, mert nem érzem magam jól a bőrömben. Most annyit teszek ennek érdekében, hogy normál reggeli+melóhelyen menza kaja délben, este meg csak leves meg gyümölcs, vagy gyümölcslé (100%). Mozgás gyanánt régebben úsztam, mást nem nagyon szeretek sportolni, ettől viszont kiba***tt éhes lennék... Úgyhogy marad mozgás gyanánt a melóhelyre oda-vissza uszkve fél órányi séta vagy kocogás:)
Most is isteni milánóit főzött anyám:O Ilyenkor qrva nehéz.

(#673) fLeSs válasza süti5 (#672) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Ha nem akarod elérni a 121 kilót, akkor azt a milánóit így estére utasítsd vissza, én is ideg vagyok, amikor csak estére készülnek el a jó meleg kaják, de már megtanultam visszautasítani őket, másnap viszont nem marad egy gramm sem belőlük :DD persze nappal eszem meg, és nem éjszakára.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#674) DigitXT válasza Doviziozo (#666) üzenetére


DigitXT
félisten

Sportolni kell, először valami lazábbat
De legelőször étrendváltás izibe!:( Nem fogyókúra, dehogy: életmódváltás. Ez a topik is azzal indult.:) Én ennyit mondok - azzal ekvivalensen: Norbi Update!:D (Nem fikázni, ez egy tök egyszerű étrend, ami elég laza, és tutira használ, s egyáltalán nem kúra szerű, hogy aztán egy hónap múlva abbahagyod, hogy visszahízd a leadott 4-5 kilódat, sőt még egy kis ráadást...) Na és emellett lehet mozogni mindenfélét, de csak óvatosan, amennyire bírja az ember. (Egy év alatt mondjuk csodákra lehet képes bárki. Én 4 hónapja kajálok eszerint, és tök jól érzem magam - sokkal jobban mint azelőtt -, és 10-11kg háj huss...!:C)

(#675) süti5 válasza fLeSs (#673) üzenetére


süti5
őstag

Karácsonykor 124 volt, azóta moderáltam magam:)
184 centimhez ez nagyon sok, és nekem is már elegem van magamból. A szomorú az az, hogy egyszer már fogytam le jelentősen, és akkor is hülyének tartottam magamat, hogy nem kezdtem bele korábban. Akkor koplaltam, ami nekem bejött. Utána normálan ettem és nem jött vissza. Több évig, csak mikor már barátosnémnál+itthon is vacsiztam, egy kicsit sok lett és elhíztam:( Most persze nem akarok koplalni, mert tudom, hogy nem egészséges, viszont az hatékony volt legalább - 1 hónap -15 kiló:) Akkor egy szelet kenyér szalámival reggelire, aztán semmi másnap reggelig, esetleg egy alma - inni csak víz, néha szédültem, ki ne próbáljátok!

(#676) Drótszamár válasza fLeSs (#671) üzenetére


Drótszamár
őstag

Ezt 4 éves korm óta sikerült elérni. Most 21 vagyok. Amikor kivették a mandulámat azután kezdtem el hízni.

A mozgással hál' istennek nincs gond. Most napi 40 percet szoktam szobabiciklizni. Már kezdem megszokni, így az utolsó 3-4 perc a hegyimenet.

Nyáron 2 naponta eltekertem a haverommal visegrádig, meg vissza (kb 90km), akkor lejött rólam néhány kiló (max 10). Ha abbahagyom a mozgást akkor egy-két hónapig nem változik a súlyom, aztán hirtelen megindul felfele (lassul az anyagcserém?).

A fogyáshoz kb 2-3 hónapig rendszeresen mozognom kell (diéta nélkül). A szobabiciklit is azért vettem, hogy télen legyen hol mozogni.

Ha valaki megkérdezi a súlyomat, és megmondom neki, akkor soha nem szokták elhinni hogy mennyi vagyok. Mindenki max 120 kg-nak saccol.

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#677) Liliahna


Liliahna
csendes tag

a legjobb dolog amivel az ember a legkönnyebben lefogy:

1. torna...
2. gyümölcs, tápláló ételek...pl.: krumpli helyett vadrízs
3. köretet nem eszel, csak gyümölcsöket a husi mellé
4. sex

komolyan mondom...:))

Után garantált siker....akit érdekel, szóljon:):C;]

Zoza.24 barátnője:)

(#678) DigitXT válasza Liliahna (#677) üzenetére


DigitXT
félisten

Én az 1-et eggyel lejjebb tenném, a 3-at idősávokkal engedném, és máris kész az Update életmódprogram.:D A 4 meg hasonlít az 1-re, csak jobb...:))

(#679) fLeSs válasza DigitXT (#678) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Én meg asszondom, hogy gyümölcs helyett inkább zöldség, és abból sok, gyümölcsből meg kevés.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#680) DigitXT válasza fLeSs (#679) üzenetére


DigitXT
félisten

Igen, igen! Azt hittem, ez triviális!:)) Tegnap is olyan jó kis zöldségsalátát nyomattam némi sült marhahússal, hogy csak...:D Update rulez!:C

[Szerkesztve]

(#681) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Kalandor elment ahhoz a dietetikushoz, akihez én is ''tartozom'', kíváncsian várjuk a fejleményeket, tapasztalatokat, stb. :))

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#682) süti5 válasza fLeSs (#681) üzenetére


süti5
őstag

Ha elmegy valaki hozzá, akkor mindenféle vizsgálat meg ilyesmi és utána ad tanácsot?

(#683) fLeSs válasza süti5 (#682) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Mindenféle vizsgálat = vérvizsgálat. :D
Azért ''nézi'' meg a véredet, hogy kiszűrje ha van vmi bajod, és ennek megfelelően állítja be az étrendedet, nemcsak a fogyás lehet szempont, hanem a koleszterinszint csökkentése, vércukor, stb. Nekem az első vizsgálaton kiderült, hogy magas a húgysavszintem és alacsony a hemoglobinszintem vagymi :D (szerencsére komolyabb bajom nem volt), 4 hónappal később a második vizsgálaton már mindkét érték normálisra állt be.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#684) süti5 válasza fLeSs (#683) üzenetére


süti5
őstag

Hasznos dolog, komolyan. Lehet, megjátszom, bár amilyen vírusos hasmenésem most van, lehet már nem kell másik diétát nyomnom:(

(#685) Judyt


Judyt
csendes tag

2 1/2 hét alatt leadtam 6 kilót.:))
egyre jobb.:)

- Mi lesz a gilisztából, ha Viagrát eszik? -Ropi

(#686) corlagon válasza Judyt (#685) üzenetére


corlagon
senior tag

fLeSs mindjárt rádpirít, hogy az túl sok...

(#687) Agyzuzo válasza Judyt (#685) üzenetére


Agyzuzo
addikt

6 kiló? Ebből kb. 1 kiló lehet ténylegesen háj. A többi izom és folyadék.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#688) Judyt válasza corlagon (#686) üzenetére


Judyt
csendes tag

nem sok csak soknak hangzik.
elég alacsony vagyok és ez a -6kg nem is olyan sok,de mutatós:)

- Mi lesz a gilisztából, ha Viagrát eszik? -Ropi

(#689) Agyzuzo válasza Drótszamár (#676) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Én 5-6 lehettem, mikor az én mandulámat is kivették, én is akkor híztam el kegyetlenül. Szerencsére időben észbe kaptam, de nem túl faxa, hogy sokkal inkább vagyok hízásra hajlamos azóta is. :(

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#691) Judyt


Judyt
csendes tag

ha kiveszik a manduládat az összefüggésben van a hízással?erről nem is hallottam.nekem áprilisban lesz 1 éve hogy kivették.akkor ezek szerint nagyban ez is közrejátszhatott???(mellesleg kell szednem olyan gyógyszert ami színtén avval jár hogy felszedsz magadra 1-2pluszt ez is benne van)

- Mi lesz a gilisztából, ha Viagrát eszik? -Ropi

(#692) Judyt válasza Kalandor (#690) üzenetére


Judyt
csendes tag

na ez már egy pozitív dolog!így tovább!:)

- Mi lesz a gilisztából, ha Viagrát eszik? -Ropi

(#693) Agyzuzo válasza Kalandor (#690) üzenetére


Agyzuzo
addikt

A girosz fasza, ha csirkéből van és saláta + zöldség a köret pita nélkül az öntet pedig sima joghurt. Néha én is kajálok, ilyenkor direkt mondom hogy sültkrumpli helyett rizset adjanak hozzá (tálba szoktam kérni, nem pitába).

MOD: pedig a műzliszelet nemfasza, sok benne a cukor. Én is műzliszeletet toltam először, aztán lecseréltem puffasztott rizsre. Nálam bevált.

[Szerkesztve]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#695) Judyt válasza Agyzuzo (#693) üzenetére


Judyt
csendes tag

próbáltad már hogy natúr joghurtba belemorzsolsz puffasztott rizst?nagyon jól eltelíti a pocit és fini is.Először én is műzliszeletet raktam bele.

- Mi lesz a gilisztából, ha Viagrát eszik? -Ropi

(#696) Agyzuzo válasza Kalandor (#694) üzenetére


Agyzuzo
addikt

És szted a fruktóz mi? :) Gyümölcscukor, amitől aztán lehet hízni. Persze a diétádba belefér még, mert így sem viszel be túl sok enerigát. Csak modom, hogy ha nagyon stagnálna majd a súlyod, akkor tudom ajánlani műzli helyett a puffasztott rizset. Egy ideig nekem is jó volt a műzli (cca. 2-3 hónapig).

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#697) Agyzuzo válasza Judyt (#695) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Én túrót vagy cottage cheese-t tolok mellé (ez ilyen túróhoz hasonló állagú sajt nagyon alacsony zsírtaltalommal, viszont sok fehérjével), + sonkát és paradicsomot. :) A joghurttól már herótom van, annyit ettem a nyáron. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#699) Judyt válasza Agyzuzo (#697) üzenetére


Judyt
csendes tag

a cottage isteni finom.( a Tesós meg a legjobb,de komolyan:)))

- Mi lesz a gilisztából, ha Viagrát eszik? -Ropi

(#700) Agyzuzo válasza Judyt (#699) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Én is arra esküszöm. Ha egyszer jó, hát jó. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Fogyjunk le! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.