Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Fogyjunk le! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#401) fLeSs válasza DigitXT (#398) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Nekem van pár Norbi-videom, reggeli bicikli helyett soxor nyomtam le a fél órás ducitréninget, nagyon jól átmozgat, igaz, mostanra már olyan szintet értem el (állóképességben, tüdőben, szívben), hogy már egyáltalán nem fáraszt ki (bezzeg eleinte :Y), sőt, a pulzusomat nem tudja 120 fölé vinni. :D Szal inkább marad az álvabiciklizés.
Amúgy van Norbitól néhány alakformáló videóm is, és brutálisak! A combformáló videót amikor először végigcsináltam, utána 1 hétig izomlázam volt, alig tudtam menni! (de ezt úgy, hogy előtte már fél éve biciklin edzettem :D)

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#402) vicces


vicces
addikt

egyébként a 190cmes magassághoz mi az ideális testsúly?
mert még biztos kell 5 kilot vagy többet fogynom, és akkor a 75 közelében leszek.
ami viszont nem hangzik tul jól.

:)

(#403) divot válasza vicces (#402) üzenetére


divot
veterán

Én 185 cm vagyok, és 85 kilósan néztem ki a ''legjobban.'' Szóval az a 75 igencsak kevés lesz. :F

(#404) vicces válasza divot (#403) üzenetére


vicces
addikt

akkor rosszak a génjeim. megyek is holnap gyúrni.

:)

(#405) fLeSs válasza vicces (#402) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Van a neten egy csomó BMI indexkalkulátor, az ''megmondja'' neked, hogy mi az ideális testsúly. :)
Amúgy sztem az az ideális, amiben jól érzed magad. Valszeg neked az a problémád, hogy magas a testzsírszázalékod, mert nem vagy edzett, és kevés az izomtömeged, ezért nem teccel magadnak.
Nem mind1, hogy 190 cm mellé úgy vagy 80 kiló, hogy izmos vagy, vagy úgy, hogy hájas néhány helyen.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#406) gézu válasza vicces (#402) üzenetére


gézu
őstag

190-es magassághoz 75 kiló nagyon szerény lesz,85-95 között van a
normál súlyod.

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#407) tildy válasza gézu (#406) üzenetére


tildy
nagyúr

180hoz?75-80 akkor a jo?:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#408) #25954560 válasza fLeSs (#388) üzenetére


#25954560
törölt tag

en tudom, de o meg nem hiszi el, hiszen brutto 21 eves, feszes combok, nagy rugalmas cici, stb. asziszi ez orokre igy marad :) reggel szoktam etetni vele kajat, de a napkozbeni evesre nem birom raszoktatni.

(#409) DigitXT válasza tildy (#407) üzenetére


DigitXT
félisten

180hoz?75-80 akkor a jo?
75 inkább, 80 már egy kicsit sok, legalábbis a BMI számítás szerint, amiről viszont azt kell tudni, hogy nem feltétlen igaz az eredmény, csak általában...
Itt lehet ilyet nézelődni pl.: Bővebben: link

(#410) tildy válasza #25954560 (#408) üzenetére


tildy
nagyúr

Mákos...Nagy rugalmas cici..ájáj...irigylem. Egyébként nehezen hihető , a nacs cicik általában természetes módon nem rugalmasak...
Mivel a nagy cicinek már súlya van ami nme kicsi....

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#411) tildy válasza DigitXT (#409) üzenetére


tildy
nagyúr

A bmi egy nagy f.ság már bocs.
Nem visz figyelembe olyan tényezőket hogy:
-egy nő mondjuk 170 centisen 55 kilósan jól néz ki, egy férfinál ez bitang kevés(tehát nem veszi figyelembe a nő, férfi különbséget.)
- nem veszi figyelembe hogy vannak erősebb csontozatú egyének
-és még sorolhatnám...
A másik meg, ahogy S.N is mondja vannak véékony kövérek, azaz akik vékonyak ugyan de a testzsirjuk magas...szóval..

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#412) #25954560 válasza tildy (#410) üzenetére


#25954560
törölt tag

nem hiszem h ezen kene vitatkoznunk :DDD ez olyan. aligtenyerbeferos elnemtakarhatos es melltarto nelkul is arcatlanulkinezos. a lenyeg az h nem erti meg miert is kene rendesen ennie ehelyett a mostani helyett.
mod: jajj, ontopic lett :)

[Szerkesztve]

(#413) gézu válasza tildy (#407) üzenetére


gézu
őstag

Igen,kiváló:)

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#414) DigitXT válasza tildy (#411) üzenetére


DigitXT
félisten

és még sorolhatnám
Még szerencse, hogy nem én találtam ki, és ezekkel egyet is érthetek.:) Ezesetben viszont nem tudom, hogy mire/mi alapján kérdezted, hogy jó-e.:F

A másik meg, ahogy S.N is mondja vannak véékony kövérek, azaz akik vékonyak ugyan de a testzsirjuk magas...szóval..
Simán.:D De azt még mindig nem értem, hogy mire kérdezted: mind1: bocs.:B

(#415) tildy válasza DigitXT (#414) üzenetére


tildy
nagyúr

Azt hizsem te irtad, hogy a bmi szerint ez sok.Én enm kérdeztem, csak reagáltam.Egyébként meg ugye egy nő 60 fölött már kövérnek számít (én legalábbis ezt vettem észre:()

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#416) DigitXT válasza tildy (#415) üzenetére


DigitXT
félisten

Azt hizsem te irtad, hogy a bmi szerint ez sok.
Ebben nem tévedsz, ugyanis a belinkelt oldalon szépen bepötyögtem a kérdezett adatokat, és a 80-ra már egy kicsit sokat ''mondott'', 75-re okésat, ennyi...:)

Én enm kérdeztem, csak reagáltam
Azt kérdezted, hogy jó-e a 75-80 kg, 180-as magassághoz... Aztán reagáltál.:)

Egyébként meg ugye egy nő 60 fölött már kövérnek számít
A lóf...:D Kimoderálom magam: alkattól függ!:)) A barátnőm pl. 60 fölött tényleg nem érezte jól magát, azóta - Norbi - 60 alatt van, és tényleg sokkal jobban is néz ki, de ő nem 180, hanem 168! Ég és föld.:D Ezenkívül ott a testzsírszázalék, és még minden egyéb, szóval én nem skatulyáznék így.;)
Oké: a BMI megteszi, ezért nem működik néha! De vmi irányt csak mutathat.:)

[Szerkesztve]

(#417) vicces válasza gézu (#406) üzenetére


vicces
addikt

most mértem magam edzés elött, 82 kilo vagyok.
22.7 kg/m2
az indexem a kalkulátorok szerint
ez állitolag jó. :)

[Szerkesztve]

:)

(#418) gézu válasza vicces (#417) üzenetére


gézu
őstag

Szerintem is jó,csak lejjebb ne menj;)

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#419) vicces válasza gézu (#418) üzenetére


vicces
addikt

mikor fénykoromban gyúram, és a csúcson voltam :))
akkor voltam 82 kilo. csak nem volt ennyi zsir a hasamon, meg a derekamon.
igaz akkor a lábaimmal nem nagyon foglalkoztam.

:)

(#420) gézu válasza vicces (#419) üzenetére


gézu
őstag

Mikor fénykoromban atletizáltam 63 kiló voltam,most 82.Mit mondjak
akkor én?:DDD

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#421) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Ehh, még nincs karácsony, de a héten már benyomtam kb. 4 rúd bejglit. :DD
Szerencsére a mérlegen nem látszik... :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#422) fLeSs válasza fLeSs (#421) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Ja igen, fél kiló egy rúd. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#423) Old Death


Old Death
senior tag

jááááj.. itt a Karácsony :( 2 éve sikerült ezen 3 nap alatt 5 kilót felszednem :)) no persze eltünt bennem a család összes bejglije :D no meg egyéb nyalánkságok...

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#424) #25954560


#25954560
törölt tag

jajj... kotelezo csaladi ebed, kotelezo csaladi vacsora, menemeszelmegegkicsit, ugyanaligettel, stb :)
+ 0.8kg
irgumburgum

(#425) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Émmá tömegelek, úgyhogy nem érdekel a súlyom, zabálhatok két pofára. :D
(Persze így is csak minőségi kajákat + tömegnövelőket :) ).

Fel is szedtem már 4 kilót (de ez most még inkább csak a kreatin folyadékvisszatartása miatt van). :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#426) #57764352


#57764352
törölt tag

Elkezdtem ma fogyózni.
Ezeket ettem:
- 2 zsömi qrv@ vékonyan margarinnal
- 3 joghurt
- 1 alma
- Savanyúság egy kistányérnyi
- kicsivel több mint negyedtányérnyi bableves (csak lé)

+ 2 kis kocka tejcsoki. belémtömték + elborult az agyam.

Próbáltam többször kevesebbet enni, mikor nagyon rám tört az éhség, akkor benyomtam egy rakat savanyúságot.

A mai kb. hány kalória volt?
jó ez így?

(#427) fLeSs válasza #57764352 (#426) üzenetére


fLeSs
nagyúr

És ezt milyen sorrendben és hány étkezés során etted meg? 1ébként elég kevésnek tűnik, és a fehérje abszolút nem szerepel benne, tehát nem az igazi.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#428) Agyzuzo válasza #57764352 (#426) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ha szeretnél összezuhanni, legyengülni és jó sok izmot veszíteni, akkor ez egy tökéletes diéta.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#429) #57764352 válasza Agyzuzo (#428) üzenetére


#57764352
törölt tag

Nem, ezeket szeretném elkerülni.

Hétköznap minimálisat mozgok, ezért gondoltam ilyen kalóriaszegény kajára.
A holnap az úgy nézne ki, hogy 2 db főtt tojás (reggel + délután) 2 zsemle, gyümölcs, ha lesz itthon, savanyúság + vmi főtt kaja.

milyen étkezést ajánlotok?
Hogyan elosztva?

Fless: Egész napra elosztva, hogy ne legyen üres a gyomrom.

Kéne valami tanács, utalás, stb..

(#430) fLeSs válasza #57764352 (#429) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Nappal 2-3 óránként egyél este legkésőbb 6-ig (de inkább a lefekvés előtt 6 órával egyél utoljára).
És ez kevés kaja, többet kell enned. Attól, hogy qrva keveset eszel, még nem fox jobban fogyni. Sőt, idővel a szervezeted rászokik a kevés kajára, és elkezd raktározni, és akkor megáll a fogyás.
Mozgásnak meg javaslok napi 30-60 perc gyaloglást (ha már nem futsz/biciklizel/úszol) lehetőleg korán reggel. Mozgás nélkül sokkal nehezebb fogyni.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#431) fLeSs válasza fLeSs (#430) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Még annyit, hogy napközben az idő előrehaladtával az étkezések folyamán egyre kevesebb szénhidrátot egyél (tehát amikor utoljára eszel a nap folyamán, akkor egyed a legkevesebb szénhidrátot).

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#432) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Most találtam erre a topikra, olvasgattam, látom sokak vannak akiknek már sikerült lefogyniuk (gratula nekik és a topikinditónak is) és mégtöbben akik szeretnének. Remélem nem baj, ha megosztom veletek az én sztorimat bár igazából sok újdonság nem lesz benne.

Én többször többféle képpen próbáltam már lefogyni. Volt amikor nagyon tudományosan számolgattam a kalóriákat és volt amikor az étkezésre kevésbe figyeltem oda és inkább a sok mozgásra koncentráltam. Igazából egyik se jött be, lement mindig pár kiló aztán annyi (általában vissza is jött).

Aztán 2003 elején elkezdtünk a barátaimmal fallabdázni, eleinte itt is úgy volt mint máskor, hamar lement pár kiló aztán megállt a dolog, a mozgás egyre jobban ment, de semmi extra változás. 2003 októberében kezdtem el az étkezésre is odafigyelni és a kettő együtt elég eredményesre sikerült.

170cm vagyok és akkor 90kg voltam, mondhatjuk, hogy kövér. Mellőztem a tudományos dolgokat és annak ellenére, hogy mindenhol azt olvastam, hogy minél többször minél kevesebbet (amivel már máskor is próbálkoztam), nekem a következő dolgok segítettek:
- mellőztem mindenféle édesített italt, főleg a szénsavasakat (cola és társai), gyümölcsléből is inkább a light-okat vagy a cukor hozzáadása nélkül készülteket fogyasztottam
- előtte nem sok vizet ittam, akkor is buborékosat, ekkor viszot átálltam a szénsavmentes ásványvízre, ittam, ha szomjas voltam ha nem, naponta minimum 2 litert,
- reggelire általában egy zsömlét ettem, kettévágva, vagy light sajtkrémmel és valamilyen pulykamell féle felvágottal, vagy szárnyasmájkérmmel, hozzá paradicsom, paprika,
- ebédre food-express (munkahely), ha lehetett a fitness oszlopból (akkoriban még Norbi nyomta ott a fitness menüt, most már máshol csinálja, de megmaradtak a foodnál is a fitness ételek),
- ha a reggeli és az ebéd között megéheztem, akkor bekaptam valamilyen extrudált kenyeret, kétszersültet, vagy valamilyen müzli szelet szerüséget (ezt inkább próbáltam ebéd utánra hagyni, desszert gyanánt),
- délután négy után csak gyümölcsöt (almát) vagy répát ettem, esetleg turmixot (banán + tej),
- reggel, este rendszeresen ittam frissen facsart narancslevet (citrommal), ha nem volt narancs éppen, akkor kifacsartam egy citromot és vízzel higitva ittam,
- heti 3 alkalommal fallabdáztam és ha volt még erőm akkor még tekertem egy 20 percet kerékpáron, mindezt fogyi övvel, utánna szauna.

Nem mondom, hogy soha nem voltam éhes és azt se mondom, hogy könnyü volt, de viszonylag hamar összeszükült a gyomrom és az emésztésem is jobb lett, mintha az egész anyagcserém felgyorsult volna kicsit. És minél kevesebbet mutatott a mérleg annál lelkesebb voltam, gyakorlatilag ez ösztönzött.

2004 április-május környékére 65 kg lettem, igazából már semmi felesleg nem látszott rajtam, csak a hasamon egy kis úszógumi szerüség (aminek sajnos nagy része csak bőr), de küzdöttem tovább és lementem 60 kg-ra (tehát 30kg minusz, a kiindulási súlyom egyharmada).

Közben változtattam a mozgásprogramon is, hetente 2x jártam le konditembe súlyzós edzésre (muszály volt elkezdeni. mert több helyen megereszkedett a bőröm, gondoltam, hogy kicsit kitömöm izommal) és 1x fallabdázni, majd nyáron amikor végképp elfogytak a fallabda partnerek, átálltam a heti 3x súlyzós edzésre, persze az aerob mozgás is megmaradt (kerékpár, elliptikus futópak, futópad).
Igazából nem akarok nagyon izmos testépítő lenni, csak szeretnék egy formásabb testet, ahol kirajzolódik némi izom, tehát nagyon nem viszem túlzásba a dolgot.
Elég nagy dilemma volt, hogy milyen étrendet válasszak az utóbbi időben, mert eléggé bennem maradt a keveset evős diéta (ráállt a szervezetem), viszont ez abszolut nem kedvezett az előbb ecsetelt céljaimmal (de ez már egy másik történet, így is atomsokat írtam ahogy nézem).

Időközben persze lazítottam az étkezési szokásokon, de gyakorlatilag sikerült az egész életmódomat megváltoztatni, tehát ezt nem mint egy kúrát fogtam fel, hanem, mint életmód változtatást (szerintem a kúra jellegü dolgok zsákutcák).
Most már nem kell annyira odafigyelnem, hogy mit eszek, gyakorlatilag bármit megehetek, persze mértékkel.

Ősz óta 62-63kg vagyok, most éppen azon fáradozok, hogy egy kicsit feljebb menjek, persze nem úgy mint azelőtt. Sajnos a hasamon még így is van a valami, talán majd idővel (esetleg nincs valakinek erre ötlete???).
Mondanom se kell, hogy a ruhatáramat közben többször le kellett cserélnem.

76-os születésü vagyok, tehát benne vagyok a 29-ben és igazából csak azt sajnálom, hogy nem egy tíz évvel ezelőtt fogtam ebbe a dologba bele, sose éreztem magam jól a bőrömben, és elég sokat szenvedtem a súlyom miatt. Most olyan mintha kicseréltek volna. Ismerősök akik sokáig nem láttak, meg se akartak ismerni. Néha elémkerül pár régebbi fényképem akkor én is csak nézek nagyokat.

Sorry ha nagyon hosszú lett, nem bírtam rövidebbre fog(y)ni :)

Feel Good Inc.

(#433) #57764352 válasza fLeSs (#431) üzenetére


#57764352
törölt tag

Miknek van nagy szénhidrát tartalma??
Kenyér? Tészta? Cukrok?

(#434) Pompi válasza #57764352 (#433) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ennek mind.
Rengeteg tápanyagtáblázat van a neten, itt van kettő nézz bele:
Bővebben: link
Bővebben: link

Szénhidrátok a korszerű táplálkozásban
Bővebben: link

Feel Good Inc.

(#435) #57764352


#57764352
törölt tag

Akkor ha jól értelmezek mindent mennyiségre majdnem annyit mint egy átlagos nap, csak azt többször kell elfogyasztani.

A mai napom így fog kinézni:
- reggelre 1 joghurt + 1 főtt tojás
- suliban 10:00 fele 1 zsemle vagy sajtkrém vagy margarin + párizsi (baromfi)
- dél, egy óra körül mg egy zsömle lásd fenti
- délután valami gyümölcs, sztem mandarin
- estefele 19:00 körül, (ekkor érek végleg haza :() valami gyümi
mind eközben sok folyadék (Tea + VÍZ)

Ez még mindig kevés?
Nyomjak bele egy műzliszeletet? -> Lehet beiktatom az ebédhez.

(#436) fLeSs válasza #57764352 (#435) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Normális ételeket egyél, ne ilyen egy tojás meg egy joghurt meg zsömle, mert ez egy baromság (már bocs, de már sokadszor írom le)!
És este már ne egyél semmit, ha meg igen, akkor ne szénhidrátot!
A zsömlét is felejtsd el, rosszabb, mint a sima kenyér! Sajtkrémből max light.
Te nem egy girnyó topmodell vagy, hanem egy férfi (bocs, ha tévedtem :D).
Ha nem mozogsz szinte semmit, akkor a szervezetednek napi kb. 2800 kalóriára van szüksége (gondolom nem vagy se 10 se 60 éves), tehát ha fogyni akarsz, akkor kb. 2000-2200-at kell bevinned többszörre. Számold össze, hogy amit leírtál az mennyi.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#437) fLeSs válasza Pompi (#432) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Neked is grat, végülis a mondanivalód lényege az, amit mi is szajkózunk itt.
Én 117-ről jöttem le, most vagyok 80 kg, 182 cm magas. 76 kg-ig akarok eljutni, aztán visszahízni 5-10 kilót, de azt izomra. :))
A 10 évvel ezelőtti dolog pedig rám is 100 %-ig igaz. :(

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#438) #57764352


#57764352
törölt tag

OK!

Mondjuk a mozgáson nagyon gondolkodom, na nem magán a mozgáson, hanem ezen belül a futáson. Utálok futni, max labdával. Az sztem meg kevés, ha az ember eljár focizni 7végén 1-2x.

Nem, nem vagyok topmodell.
Összegzés:
Egyek azt amit akarok, kis megkötésekkel, de azt szétosztva, hogy a gyomrom is szűküljön.
Jól gondolom?

(#439) Judyt


Judyt
csendes tag

az az első feladat hogy a gyomor összeszűküljön.
az első hét nagyon nehéz lesz de utána megszokja az ember.

- Mi lesz a gilisztából, ha Viagrát eszik? -Ropi

(#441) #57764352 válasza Kalandor (#440) üzenetére


#57764352
törölt tag

plzz linkeld be Fless útmutatásait, kicsit olyan mintha most Ő lenne a Mentorom :))

asszem végigrágom este a topicot.

(#443) #57764352


#57764352
törölt tag

Gyarapítom a Topic hozzászólásainak számát.

Nos kicsit eltunyultam az utóbbi egy évben. Ha az ember valamit szeretne, akkor talál rá időt. Elkezdek 7főtől gyúrni haverral.
Mit érdemes, ha az ember súlycsökkentés céljából szeretné csinálni?
A táplálkozás hogy legyen, mert ugye megváltozik a mozgás mennyisége, minősége?

(#444) Pompi válasza #57764352 (#443) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Saját tapasztalat és ebben a topikban is elhangzott már ahogy néztem, hogy súlycsökkentésre nem jó a gyúrás. Ártani nem árt, mert jobb lesz a közérzeted és az izmok több energiát égetnek majd el, de ettől ne várj fogyást.
Én inkább ezeket ajánlom: kerékpár, futópad, elliptikus futópad, lépcsőzőgép, evezőgép.

Feel Good Inc.

(#445) Templomegere


Templomegere
senior tag

üdv!

Tegnap kezdtem , immáron sokadszor :)

190cm 102kg

Egyenlőre méregtelenítem magam (2nap folyadék) , holnaptol már enni is fogok :)
Mozgás is lassan beindúl igaz még hűvös van a futáshoz, na meg most gyógyultam ki a téli szokásosból, de amit minden nyáron szoktam csinálni :
eleinte heti 3-4x 4-8km , aztán ha hozzászoktam a mozgáshoz akkor minden másnap 10km futás .

Már csak a étrendöszeállítást kell kitalálnom, na meg az este 6 utáni zabálási akciókat leredukálnom 0-ra.

(#446) Szalma


Szalma
őstag

(Igyatok sok-sok valódi zöld teát! Jót tesz a fogaknak, az érrendszernek és a zsírok sem szeretik!)

Szeretettel:
Szalma

(#447) #57764352 válasza Pompi (#444) üzenetére


#57764352
törölt tag

Az se baj ha kicsit izmososdok, de elkezdek újra focizni rendszeresen.
Szobakerékpár jó? Más nincs...

(#448) #57764352 válasza Szalma (#446) üzenetére


#57764352
törölt tag

Mit jelent az igazi?
Lipton az igazi? Cukor? Citromlé?

(#449) Szalma válasza #57764352 (#448) üzenetére


Szalma
őstag

(Cukor? Citromlé? Viccelsz? Tisztán! Hidd el, a végén már hiányozni is fog! :) )

Szeretettel:
Szalma

ui.: Lehet, hogy a Liptonnak is van, de kétlem. Az csak fekete teákat árul aromázva... ;] Természetgyógyász boltokban nézelődj!

(#450) #57764352 válasza Szalma (#449) üzenetére


#57764352
törölt tag

mennyibe fáj?
ez filteres?

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Fogyjunk le! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.