Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Integra válasza zfarkas (#400) üzenetére


Integra
titán

hehe:)
csak utánad, maradok a durexnél inkább

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#402) SLYM válasza zfarkas (#400) üzenetére


SLYM
veterán

és milyen olcsó bazze!

(#403) tildy válasza SLYM (#399) üzenetére


tildy
nagyúr

Csak tudod az a baj, hogy nem 10 millióból egy.
Hanem kb 10ből.
Az meg nekem elég meggyőző volt , hogy 3 gyógyszerből 3nak volt , ráadásul különböző mellékhatása nálam.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#404) Baboon válasza zfarkas (#400) üzenetére


Baboon
senior tag

Hmmmm, bondage szalag... király :D

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#405) zfarkas válasza SLYM (#402) üzenetére


zfarkas
senior tag

A trükk biztos az, hogy ötöt kell felhúznod ahhoz, hogy érjen is valamit :D

Raw Dark Pure

(#406) Foglalt név válasza zfarkas (#400) üzenetére


Foglalt név
addikt

Először úgy olvastam, hogy: Óvszer - áteresztő :DDD

(#407) Integra válasza SLYM (#402) üzenetére


Integra
titán

tudod ki huzná ezt fel... :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#408) Baboon válasza Integra (#407) üzenetére


Baboon
senior tag

28008 közösségi hozzászólás? :D
Atyám...
Bár az 5000 szakmai se rossz. Sokszor unatkozhatsz :DDD
(ez persze nagyon off csak szemet szúrt)

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#409) Integra válasza Baboon (#408) üzenetére


Integra
titán

nagyon sokat dolgozom gép mellett, egyik életemben össze vagyok nőve vele, a másikban meg barátok és edzés és még több edzés.
meg nem tegnap reggeltem:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#410) Calibos


Calibos
addikt

Vazze
Múltkor vettem 10db-os óvszercsomagot, ilyen árak mellett :(( lassan luxus a szex abban az esetben ha a lány nem szed(szedhet :D ) tablettát . Na meg az olcsót nem merem megvenni. Egy friss kapcsolatban, 10db 2-3 nap alatt elfogy :D
Szerintem diákoknak (diákigazolványra) ingyen kellene kapniuk.




[Szerkesztve]

(#411) SLYM válasza tildy (#403) üzenetére


SLYM
veterán

hát az már tényleg meggondolandó. bár szerintem pont ezért mert mindegyiknél különböző volt a mellékhatás, lehet nem is a plusz ösztrogénre vagy túlérzékeny, hanem valami adalékanyagra...

(#412) SLYM válasza Integra (#407) üzenetére


SLYM
veterán

beírtam guglibe a gyártó nevét és kijött 60.000 oldal. igaz, hogy a durexre meg 5 milla :D

szerk: 60.000 a SLYM-re is kijön :D

[Szerkesztve]

(#413) SLYM válasza Integra (#409) üzenetére


SLYM
veterán

erről jut eszembe mikor nyitod már meg a 2000 napja a PH-n című topicot? :U :D

(#414) tildy


tildy
nagyúr

Hát nézzük, mik is voltak:
-2) A szedés első évében jelentkezik a nőies (''Rubens-típusú'') testsúlyfelesleg, főként a melleken, faron, combokon (''körte alakú hízás''). Oka a relatív ösztrogén túladagolás.
-Előfordul viszont az is, hogy a nő libidója csökken. Ez (talán) azzal magyarázható, hogy a tabletták csökkentik a nemi vágyért felelős férfihormonok termelődését is.
-Emlőpanaszok: Olykor, tabletták hatására az emlők jelentősen megnőhetnek, ami kellemetlen feszülő fájdalommal jár. A panasz alacsonyabb hormontartalmú tabletták adásával biztosan mérsékelhető.
-Szubjektív panaszok: A hányinger a tabletták szedésének kezdetére jellemző panasz, mely idővel spontán szűnik. A fejfájás is viszonylag gyakori. Ha nagyon erős, látászavarokkal, hányingerrel, hányással, végtaggyengeséggel jár, a tablettaszedést abba kell hagyni és neurológiai kivizsgálás indokolt.

És akkor még ott van a helyi tabi, ami :hatását enyhén savas közegével fejti ki, nem ritka, hogy a hüvely hámját irritálja, gyulladást, allergiás reakciót válthat ki....
Csupán ennyi.Vajon tényleg a hordozóanyagban van a gond? Én ez alapján inkább azt látom, hogy kis mértékű hormonváltozásra is elég durván reagál a testem.


[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#415) Baboon válasza tildy (#414) üzenetére


Baboon
senior tag

Spermicid gél + megszakítás
Nem kell túlbonyolítani komoly kapcsolatban :) Amúgy is macera a nőnek ha beleélveznek ;)

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#416) SLYM válasza Baboon (#415) üzenetére


SLYM
veterán

''Spermicidek
A spermicidek kémiai anyagok, amelyek tönkre teszik a spermiumokat, s így lehetetlenné teszik a megtermékenyítést. A spermicid készítmények recept nélkül vásárolhatók a drogériákban mint vaginális habok, krémek, zselék, habzó tabletták vagy hüvelykúpok. Egyes márkáik allergikus reakciókat eredményezhetnek egyes nőknél. Ilyen esetekben az orvossal kell konzultálni. Ha a spermicid készítmény hatástalan és bekövetkezik a terhesség, ez a születendő gyermeket egyáltalán nem érinti.''


milyen megnyugtató :D

[Szerkesztve]

(#417) tildy válasza Baboon (#415) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát ha nem is gél, de kúp volt. [link].
Enyhén szólva szétmart, mindkettőnket. Szóval ezzel is óvatosan:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#418) GombócArtúr válasza Calibos (#410) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

hát de tényleg! Ez a diákigazolványos jó ötlet. :) Nem is értem miért nincs így, logikus is lenne...
A Masculanra ráírhatnák hogy 7-13 éves korig, vagy síkosított mini luftballon...
RakoGumit láttam valami 200 forint körül. Annyira gyanúsan olcsó volt, hogy inkább nem mertem venni.

Lifestyles olcsó és jó.

Ti éreztek valami különbséget közöttük? Melegítős, rücskös domborított stb... szerintem egykutya mind, csak hú de jól meg izgisen hangzik. Kivéve talán a melegítőst.

[Szerkesztve]

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#419) Baboon válasza SLYM (#416) üzenetére


Baboon
senior tag

Ezért tettem oda, hogy + megszakítás ;)
Azt a kicsit ami véletlen oda menne azt megöli, a maradék meg... (a gyomorsav eléggé károsítja ;] :D :DDD )

Tildy, hát szomorú ha szétmart titeket. Jómagam még tényleg nem használtam ezt a módszert mert nem volt rá szükség, de majd akkor figyelek nehogy szétmarjon :D De nehéz elhinnem, hogy egy ilyen célra szánt készitmény károkat okozhat.

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#420) Baboon válasza GombócArtúr (#418) üzenetére


Baboon
senior tag

Mert akkor még a 35 éves ember is egyetemista lenne piaci diákigazolvány matricával...
Túl könnyen kijátszható, de patikákban 18 év alatt lehetne kedezmény az jobban ellenőrizhető ;)

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#421) _az válasza GombócArtúr (#418) üzenetére


_az
senior tag

az a melegítős inkább csípőspaprikás, boah... :D

az

(#422) Stalker-2572 válasza Laczik (#372) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Ahhoz, hogy egy petesejt megtermékenyüljön nem elég 1 spermium. A zona pellucida feloldásához SOK kell és ezért is lehet egy spermiumokkal rendelkező féri impotens.

All Black...

(#423) SLYM válasza GombócArtúr (#418) üzenetére


SLYM
veterán

a diákkal már lassan a barátnőhöz se lehet elmenni csak a suliba. nemhogy még ezt támogatnák, még ami van azt is elveszik :(. csóró diáknak csak a petting marad :D

(#424) SLYM válasza Baboon (#420) üzenetére


SLYM
veterán

szerintem most is minden 2. 35 évesnek van diákja :U

[Szerkesztve]

(#425) tildy válasza SLYM (#424) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem feltétlen, ráadásul már a matrica is cska iskolarövidítéses lehet.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#426) GombócArtúr válasza SLYM (#423) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

jelen helyzetben legolcsóbb és a legbiztonságosabb lenne maszturbálni :DDD

''szegény ember kézzel nőz''

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#427) Stalker-2572 válasza Stalker-2572 (#422) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Úgy értem, akinek van, csak kevés

All Black...

(#428) SLYM válasza tildy (#425) üzenetére


SLYM
veterán

erről nem is tudtam

GombócArtúr :D

(#429) Kidus


Kidus
őstag

Mercilon tablettaval valakinek valami tapasztalat?
Minden erdekel.

Assuming Control

(#430) Retro11 válasza Kidus (#429) üzenetére


Retro11
senior tag

Kidus nem közvetlen de talán:[link] :U

P.S: A tapasztalatok alapjan jol vegzi dolgat a fogamzasgatlo.Szoszoros ertelmeben.Megelozendo a baj es megszunteti a vagyat.Fantasztikus:U

[Szerkesztve]

(#431) ftc


ftc
nagyúr

Hozzuk fel kicsit a témát ;]

Olyan óvszer ami nem sikositott és jo márka? (lehessen is kapni :) )

és jobb lenen ha vékonyabb lenen mint a Durex classic :U

(#432) @Timcsy@


@Timcsy@
csendes tag

Sziasztok!
Én 5 éve szedem a Mercilon-t,és bevált. :C :C :C Semmi mellékhatás,igaz eléggé drága bogyó,de hát én inkább kifizetem az árát, minthogy az egészségemre menjen!Én már ezt 5 éve szedem,és ha egy kimarad vagy kető-de ez nagyon ritka-akkor sem történik semmi gyorsan beveszem.Szóval ezt a gyógyszert tudom ajánlani mindenkinek!!Ja,és nem mondnék le a szedéséről,sokkal biztonságosabb mint az óvszer,hacsak nem váltogatjátok a partnereket hetente (betegségek végett). :( :(

(#433) tildy válasza @Timcsy@ (#432) üzenetére


tildy
nagyúr

Na ez volt az, amire a doki azt mondta vagy ezt ad, vagy semmit. Mivel rengeteg mellékhatása volt, (pl 10 kiló 2 hónap alatt, vizesedés, libidócsökkenés és még pár dolog), én inkább hagytam a francba. Tőlem lehet a legkisebb hormontartalmú, ha nem vált be, akkor semmi értelme.
Szóval inkább csak ne ajánld mindenkinek.

Kidus : ha olvastad miket írtam korábban: a kimaráson és a szédelgésen kívűl az összes többi a mercilonhoz kapcsolódott nálam.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#434) @Timcsy@ válasza tildy (#433) üzenetére


@Timcsy@
csendes tag

Ne haragudj tildy,igazad van...Mindenkinek más a teste,és mindenkinél máshogy hatnak ezek a gyógyszerek.Csak a véleményemet írtam le...Még egyszer nem akartalak megbántani :( :( :)

(#435) ladybug válasza tildy (#433) üzenetére


ladybug
őstag

Ajánlgatni lehet, de majd a nőgyógyász dönti el, hogy mik közül választhatsz. Meg hát persze a szedés során előjönnek vagy nem jönnek elő a mellékhatások. Egyéne válogatja. Nem vagyunk egyformák.

Én Tri-regolt szedtem korábban. Azzal sem volt probémám, mégis inkább egy alacsonyabb hormontartalmú tablettát irattatam fel tavaly az orvosommal, a Milligestet. Ezzel is tökéletesen meg vagyok elégedve.

Timcsy: Az utánaszedéssel vigyázz. Már nem ad olyan biztos védelmet, mintha folyamatosan szednéd. És ha 2 tablettát veszel be egy nap, akkor a bevitt magas hormontartalom is érezteti hamarosan a hatását.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#436) tildy válasza @Timcsy@ (#434) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem bántottál meg egyáltalán. Sőt én szeretnék bocsánatot kérni tőled , ha véletlen megsértettelek.
Csak úgy gondoltam érdemes ''mindkét'' oldalt megmutatni. Neked nagyon bevált, nálam a legrosszabb volt, tán még a triregolnál is rosszabb.

Úgyhogy azt hiszem az ide alkalmas mondat leginkább a következő: kérdezze meg kezelőorvosát. (Ja és vizsgáltassa ki magát, hogy a szervezetének legmegfelelőbebt találja meg) Én már sajna lemondtam róla, hogy valaha is így tudjka védekezni :( :(

Ladybug: én azért ilyesmit- tanulva a tapasztalataimból ezena téren- inkább nem ajánlok senkinek. A doki azért van hogy eldöntse , melyik is kell/jó a nőnek. (Sajna felelősséget persze nem válallnak a döntéseikért... )

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#437) ladybug válasza tildy (#436) üzenetére


ladybug
őstag

Nézd, milyen felelősséget tudna vállalni, hisz ő sem tudhatja előre, hogy a szervezeted hogy reagál rá? Ha vmi mellékhatás meg kialakulna, akkor egy bocsánatkérést tud csak elmotyogni. Szerencsére azért maradandó mellékhatások nincsenek.

[Szerkesztve]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#438) @Timcsy@ válasza tildy (#436) üzenetére


@Timcsy@
csendes tag

Igazad van,és sajnálom hogy nem találtál magadnak megfelelő tablettát... :(
Nekem ez a gyógyszer volt eddig az első amit kipróbáltam,és úgylátszik eddig semmi mellékhatás nem jelentkezett.Ki tudja,lehet ha mást ajánl az orvos, akkor én is egy cipőben járnék veled.Sok fajtát kipróbáltál már?Valamelyik csak jólenne neked nem?Hisz annyi féle-fajta van már :)

(#439) @Timcsy@ válasza ladybug (#435) üzenetére


@Timcsy@
csendes tag

Ladybug: Köszi a tanácsot,de azért is írtam hog ez ritkán fordul velem elő,hogy kihagyom,mivel már teljesen hozzászoktam a szedéséhez,ez olyan mint az esti fogmosás :)

(#440) tildy válasza ladybug (#437) üzenetére


tildy
nagyúr

Nézd, milyen felelősséget tudna vállalni, hisz ő sem tudhatja előre, hogy a szervezeted hogy reagál rá?
Hát mondjuk kivizsgálhatná az embert körültekintőbben:U Főleg ha mondja, hogy más gyógyszerrel már volt gondja.

Ha vmi mellékhatás meg kialakulna, akkor egy bocsánatkérést tud csak elmotyogni
Bárcsak legalább az lett volna. De még ő küldött el melegebb éghajlatra, hogy ennél jobb és kisebb hormontartalmú nincs, úgyhogy vagy feliratom, vagy nem ír fel semmit. Kijöttem.

@Timcsy@: kb 3-t. +1 helyit.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#441) ladybug válasza tildy (#440) üzenetére


ladybug
őstag

Akkor ez nem az a doki, aki tud neked segíteni. Okosan tetted, hogy otthagytad a fenébe. Az ilyen nem foglalkozik a beteggel, hanem csak rutinból odavágja eléd a receptet. Keress fel másik orvost, háta vki ajánl egy jót. :) Bpesten biztos van bőven választási lehetőség.

Mod: Még csak hármat? Akkor még igazán nagy a kínálat. Ne add fel.

[Szerkesztve]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#442) @Timcsy@ válasza tildy (#440) üzenetére


@Timcsy@
csendes tag

Mindenképp próbálj ki többet Tildy! Nézz utána neten,vagy keress eg másik orvost,ez látszik hogy semmit nem törődött veled,és az egészségeddel! :) Sok sikert!

(#443) tildy válasza @Timcsy@ (#442) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem leszek többé kisérleti nyúl. 4 alkalom elég volt. Nem garantálják előre, hogy nem lesz mellékhatás, ígyis a legkisebb hormontartalmútól is volt gond. Nem hinném hogy kipróbálok többet, így maradok annál, ami már 6 éve ''bevált'' igaz sekinek nem ajánlom, mert nem biztonságos. De engem már nem zavarna ha esetleg ''becsúszna'' a baba.

Az említett doki egyébként sote nőgyógyászat klinikai doki volt. Ha bennük sem bízhat az ember, akkor kiben :U :F Egyébként akikhez eddig szerencsém volt, sose vizsgáltak i, felírtak egyet ami nekik szimpi volt (vagy amelyiket a gyógyszerlobbi rájuk tukmált )azt jólvan.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#444) 7 válasza Kidus (#429) üzenetére


7
addikt

Az első párom azt szedett, még él. ;]

(#445) aesir válasza tildy (#443) üzenetére


aesir
veterán

"De engem már nem zavarna ha esetleg ''becsúszna'' a baba."

Nocsak, nocsak... :D:D:D

Van saját életem...

(#446) ftc


ftc
nagyúr

Rako ovszerral tapasztalat? tul olcso...nem merem megvenni igy :U

(#447) doc


doc
nagyúr

szép hosszú topic, nem olvasom végig :)
mi kb. egy éve tértünk át a Pharmatex (asszem így híjják) hüvelykúpra, a Tri-regolt lecserélve
azóta a páromnak kevésbé rendszeres és valamivel fájdalmasabb a menstruációja, de legalább nincs a plusz hormontartalom...
a hüvelykúp annyiból gáz, hogy elég kellemetlen az akció közepén megállni és szöszmötölni vele, ennyiből talán még a gumi is jobb
de a szervezetének jó, úgyhogy marad :K

(#448) tildy válasza doc (#447) üzenetére


tildy
nagyúr

Szerencsések vagytok, hogy nem mart ki benneteket.
Nekem ilyen volt , nagyon nem voltam vele elégedett.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#449) Calibos válasza ftc (#446) üzenetére


Calibos
addikt

Talán kevesen tudják, hogy az első kereskedelemben kapható óvszer a RakO volt Magyarországon, mely kiváló minőségével és kedvező árfekvésével méltán vívta ki a vevők elégedettségét.

(#450) ftc válasza Calibos (#449) üzenetére


ftc
nagyúr

ez valahogy nem segit :D

első kapató izzó GE volt s most meg rakás khm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.