Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Don Vittorio válasza Loretto (#149) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Inkább kialakult-kialakított. De ehhez az is kellett, hogy későn kezdtem a szexuális életet - csak aztán meg nagyon belejöttem. :) (Csak szerényen.)

Btw szerintem nagyon alkati kérdés, hogy kinek mennyire megy magától és könnyen, de a tantrikus szex ismeri ezt a módszert, és tanulhatónak nevezi.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#202) Antimatrix válasza dat (#89) üzenetére


Antimatrix
tag

Mint irtam volt ez nem mérős módszer!!! Az a baj a mérős módszerekkel hogy mindig van tűréshatár és hiba%.
És ugye nője válogatja a filigrán nőnek valószinőleg elég lenne kisebb hormontartalom de NEM KAPHAT HANEM CSAK A STRANDARDIZÁLT ADAGOT KELL BESZEDNIE!!!
ugyan egy ''átlagos'' vagy ''gömbölyűbb'' nőnél ez az adag megfelelő.

Ez orvosdiagnosztikai módszer. ITT NEM KELL KEMIKÁLIÁT SZEDNED HANEM A NYÁLBÓL EGYÉRTELMŰEN ELDÖNTHETŐ 100%-osan HOGY FOGAMZÓKÉPES-E A NŐ VAGY NEM!!!

Orvos ismerős megkérdezni ismeri-e a ''páfránytesztet''????

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#203) tildy válasza Damage (#200) üzenetére


tildy
nagyúr

Igen de nálam már előfordult fogamzásgátló tabitól 4 tünet, ami alant is fel van sorolva, akkro valószínűleg ezektől is lenne:
hízás, émelygés, libidó csökkenés,hirtelen hangulatváltozások.
És mivel más tabinál ez már nekem előfordult, akkor itt a kockázat nem annyi , mintha kocsiba ülsz, hanem kb legalább 50-50%os.szal engem nem tud megnyugtatni az, ha 100 emberből 95nek semmi baja.
Gondolom te sem örülnél annak, ha mondjuk majdnai gyereked pl. nyitott gerinccel születne, és pont te lennél az az egy, aki így jár (kicsit mások az arányok, de remélem érthető a mondanivalóm)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#204) erdoke válasza Don Vittorio (#199) üzenetére


erdoke
titán

Isten ments az itteni uromókusoktól :Y

A legjobb aláírás a héten

(#205) Damage válasza tildy (#203) üzenetére


Damage
senior tag

Persze, hogy értelek.....ez esetedben neked egyiket sem szabadna szedned (mindegyiknek van mellékhatása, mindegyikben van hormon). Maradnak az egyéb alternatívák....

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#206) tildy válasza Damage (#200) üzenetére


tildy
nagyúr

Na mindegy, bőven elég az, hogz nekem ártalmas, és nem is kicsit.Ráadásul mint a PArci által megírt esetből is látszik, alattomosan is támadhat a dolog, nagy hirtelen.
Sőt kívánom, hogy barátnődnek még sokáig problémamentes legyen a dolog, és ne derült égből villámcsapásként érjen titeket egy ''majdnem''.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#207) Tele von Zsinór


Tele von Zsinór
őstag

Hmm, milyen topicok vannak

Nos, az én barátnőm is Lyndinette 20-ast szed, a pár hozzászólással ezelőtt említett mellékhatások egyike se jelentkezett nála. 2003 vége óta szedi, szóval ha gond van akkor már jelentkeznie kellett volna. Amúgy szerintem az a legjobb, ha a sokféléből a doki dönti el, hogy az adott egyénnek melyik a legjobb, aki persze élhet javaslatokkal, de azért inkább a doki szava a döntő.

szerk. Amúgy eredetileg azért lett felírva, mert rendszertelen volt a menzesze, és ez egy minimális hormontartalmú tabletta, amit erre is használnak. Mióta szedi, azóta majdnem órára pontos.

[Szerkesztve]

(#208) Antimatrix válasza gyurc (#147) üzenetére


Antimatrix
tag

#83 hozzászolás

felvetettem egy más ''módszert''


[Szerkesztve]

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#209) gyurc


gyurc
tag

amit irtam elozoleglink, abban sok fele gyogyszerrol irnak..

Mindig legyen nalad a törülköződ

(#210) L_ajos


L_ajos
őstag

A Marvelonról sok rosszat nemis hallottam még. Ahogy tudom elég stabil és megfelelően hatásos gyógyszer. Ugy birom amikor mint melléktevékenység van feltüntetve hogy fogamzásgátló :D

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#211) Nedudgi válasza tildy (#203) üzenetére


Nedudgi
aktív tag

Nem olvastam végig, csak a 2/3-át mert nagyon késő van de ide a végéhez hozzákell szólnom. Szerintem az, hogy valakinek milyen bajai lesznek tőle, teljese n alkati kérdés. A kedvesemnek ez szakmai téma lenne (a hardver nem az:D). És az előbb leírtakkal kapcsolatban (trombózis, közérzeti hatások stb.) személyes tapasztalata is van. Meg fogom kérni hogy olvassa el és szóljon hozzá. Én nem túlzottan értek hozzá, de azok között a dolgok között amiken itt a vita folyik, szerintem akadhatnak túllihegett és nagyon is valós veszélyek is. Szvsz elkellene egy szakember tanácsa. Nem akartam senkit sem megbántani, és biztos vagyok benne hogy valós tapasztalatokon alapulnak azok a dolgok amiket itt leírtok. Ez csak a véleményem.

It took the computational power of three Commodore 64s to fly to the moon. It takes a 486 to run Windows 95. Something is wrong here. -- SC sig file UBUNTU - KDE - Rock'n'Roll

(#212) gyurc


gyurc
tag

köszönjük a sok hozzaszolast...
meg 5 tabi, es vege a yadine-nak, utana abbahagyjuk a dolgot 3 honapra.. aztan vagy megprobaljuk a(ooo hogyishivtak :)) keptelen vagyok megjegyezni ezeket..

Szoval thx mindenkinek, valoszinuleg tablettakat kihuzzuk a listrol...

remelem azert a topic kesobb is vegigolvasva tanulsagos marad barkinek...

azonban, ha valaki idetalal meg, es van jo/rossz tapasztalata, ne hagyja elsullyedni!

Mindig legyen nalad a törülköződ

(#213) Judyt


Judyt
csendes tag

Most lesz 2 éve hogy elkezdtem gyógyszert szedni,Novynett-et.Ez is mint szinte mindegyik csökkentett hormontartalmú.Szerencsére nekem nincs semmi bajom tőle,az első időszakban kb 3 kilót fogytam ,és a 2 év alatt kb 2 ment vissza.Közérzetileg semmi bajom,kontrollnál is ok minden.
Nekem ez nagyon bevált. Bár néha van tőle libidó csökkenésem, amit én nem veszek észre, csak barátom.

- Mi lesz a gilisztából, ha Viagrát eszik? -Ropi

(#214) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Hát..nehéz téma....nekem idáig gumi bevált.Bár kicsit nekem is szűkös néha, és kékül-zöldül...:DD

Végig rágva a topicot, lehet ezek után inkább csomót kötök rá, és marad a szemmel verés...:O

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#215) Zsu_ válasza Judyt (#213) üzenetére


Zsu_
senior tag

Az hogy lehet, hogy Te nem veszed észre? :U

(#217) Judyt válasza Zsu_ (#215) üzenetére


Judyt
csendes tag

Úgy, hogy barátom szokott szólni. Bevallom, nagyobb az ''étvágya'', és neki szokott feltűnni. Bár lehet, hogy a fáradtság is közrejátszik.

- Mi lesz a gilisztából, ha Viagrát eszik? -Ropi

(#218) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Barátnőm nem szed semmit (sajnos elég konok, ill. félti az alakját) úgyhogy marad az óvszer (csakis Durex, a Ferraris:C)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#219) szancsika


szancsika
tag

Hello!

hat leirom az en elmenyeimet is vegulis no vagyok vgy mi :))
Szoval 3 evig szedtem a Mercilon nevu tablettat.
Hizas az nem volt, de a szexualis vagy csokkenese (megjegyzem kedvec mellekhatasom) az bejott... Hat tenyleg ez a legjobb fogamzasgatlo ha az ember nem csinal semmit enm lesz terhes teny. :D
Aztan mikor mar a hasfajas fejfajas, hiszti meg ilyesmi is elojott, hat ugy dontottem abbahagyom (kozre jaccott h akkor olyan parom volt aki gumimanias, es szedhettem en akarmit akkoris csak gumi merthogy a fogamzasgatlo az tuti semmit sem er).
Mondanom sem kell fel evig nem jott meg a mikulas....
MAr 2 eve hogy nem szedem a szexualis vagy meg mindig nincs a helyen, a mikulas is van mikor ugy dont akkor ebben a honaban inkabb otthonmarad...
Voltam orvosan.... otlet: felir fogamzasgatlot es az beallitja! Hat mondom koszi szepen inkabb nem.
Elmentem masikhoz elmondtam mindent tovirol hegyire, es kertem csinajjunk egy ilyen hormonvizsgalatfelet, hogy hatha valami komolyabb. Mire kozolte, hogy ilyet csak akkor csinalnak ha nem tudok teherbe esni, addig meg magyaran tokmind1...
Kisse gyanus a dolog mert most viszont nem tok lefogyni :)) Most probalkozom megin, de nem ugy tunik mintha megindulna... mind1 ez masik topic;)
Szal Isten mencs h ujra szegyem, soha soha tobbe, inkabb szulok gyereket ha veletlen becsuszna (az megis egesegesebb:))), fontosabb az egeszsegem...sztem.
Most a gumi a nyero nalunk (azis inkabb hebe hoba, ha van ra penz). maugy bizom parom hihetetlen nagy tehetsegeben. BAr erre sincs tul so alkalma mert mint mondtam a kedvec mellekhatasom meg all... es kitugya mikor javul meg ismet. :O

''...sétál a hold a háztetőn zsinóron húzza maga után a szivem...'' - Quimby

(#220) lorcsi


lorcsi
veterán

Beszéltem 1 házaspárral ők olyan gumit találtak amit nem lehet észrevenni így mind a 2jüknek kényelmes....mellékhatás nincs...

(#221) Tive válasza Don Vittorio (#115) üzenetére


Tive
csendes tag

Már amelyik. Barátnőm is hallani sem akar sem gumiról (utálja), sem tablettaszedésről (ez utóbbit meg is értem, ráadásul bagózik, meg stb.) Így marad ez, pedig szerintem ezt ő szívja meg inkább, mint én. :( (hiába no, a tantrikus képességeddel nem rendelkezem... így maradnak rosszabbul sikerült esetben az alternatív módszerek, hogy mindekinek jó legyen)

(#222) gyurc


gyurc
tag

rájöttünk,nem is olyan rossz a gumiczukor:)
thx tanácsok:)

Mindig legyen nalad a törülköződ

(#223) T. Almeida válasza Papa-Georgo (#214) üzenetére


T. Almeida
senior tag

Jó neked...én nagyon nehezen szokom meg...:( Már 2 hnapja abbahagyta a párom a tabletta szedését, de még mindig lefagy a vigyor a képemről, amikor ''naakkormostgumithúzunk''...

A szürke, ''szupervékony'' típusú Lifestyles nem szorít annyira...

(#224) j.bravo válasza T. Almeida (#223) üzenetére


j.bravo
addikt

Párom is Marvelon júzer, és szerencsére (lekopogom) nincs baja tőle. Bár tavaly volt egy állandó felfázás-korszak, de egy immunerősítő kúrával (Gynevac) elmúlt, azóta OK (ezt is lekopogom).

Azért néha, ha (szerencsére azóta csak valóban érthető okokból) felfázósdi-ilyesmi van, azért biztos-ami-biztos alapon ott a gumi. Nekem a már említett Durex ultrahipervékony (lila a doboza) vált be legjobban, nem szorít, érezni is benne azért, sose szakadt vagy ilyesmi.

Szerk.: nálunk a párom szokta ilyenkor felhúzni, így még direkt jó is ;] (amikor nekem kellett, gyakran elvette a kedvem mindentől, de így kvázi az előjáték utolsó lépése :B )

[Szerkesztve]

Whatever.

(#225) Basmacskin


Basmacskin
aktív tag

sztem fölössleges tablettával mérgezni a csaajotokat. Tán meg akarjátok halasztani? Ott a kotongumi.

--- Geri vagyok ---

(#226) j.bravo válasza Basmacskin (#225) üzenetére


j.bravo
addikt

(én se beszélném rá magamtól, mint ahogy az eddigiekkel sem tettem... ellenben ha már évek óta szedi, saját döntéséből... állítólag abbahagyni sem lenne olyan egyszerű.)

Whatever.

(#227) j.bravo válasza Don Vittorio (#116) üzenetére


j.bravo
addikt

Ezt a képességet tanultad valahol, vagy csak rájöttél?
(ez nem valamely távol-keleti valláshoz illetve annak szexuális kultúrájához kapcsolódó dolog?)

Whatever.

(#228) Basmacskin válasza j.bravo (#226) üzenetére


Basmacskin
aktív tag

én a helyedbe sűrgősen letiltalám róla. Most még fun az egész, de később, mikor majd előjönnek a szövődmények, akkor majd bár azt kívánnátok hogy soha ne is szedte volna. Ez a te felelősséged hogy letiltsd, te vagy a férfi, neked kellhatároznod, és nem neki,.

--- Geri vagyok ---

(#229) Basmacskin válasza j.bravo (#226) üzenetére


Basmacskin
aktív tag

férje? hmm.. vagy a barátja vagy akármije :)

--- Geri vagyok ---

(#230) j.bravo válasza Basmacskin (#229) üzenetére


j.bravo
addikt

(Nem vagyok a férje, ''csak'' két éve vagyunk együtt, és előtte is már évek óta szedte... felelős vagyok érte, mert hozzám tartozik, de ő is ugyanígy felelős magáért, hiszen felnőtt ember. Szóval ez az ő döntése, én csak javasolhatom - szerintem. De ez már rég offtopic :) )

Whatever.

(#231) Basmacskin válasza j.bravo (#230) üzenetére


Basmacskin
aktív tag

nyílván ti tudjátok, hisz a ti életek, és a kárát is ti fogjátok megszenvedni...

--- Geri vagyok ---

(#232) Flameus


Flameus
aktív tag

Fogamzásgátlás? Én ha részeg vagyok nem tudok elmenni... :D
...szal' csak ajánlani tudom...tudom, hogy vannak mellékhatásai, de istenem...;)

None of Ain't - Ni Lovagjai CS-S FUN Clan - www.nilovagjai.hu

(#233) j.bravo válasza Basmacskin (#231) üzenetére


j.bravo
addikt

Ilyen alapon enm ehetnénk semmit, mert ezzel-azzal kezelt, satöbbi...
Persze ez kicsit más, de teljesen mégse.

Lehetőleg NE szóljon belőled a próféta.
UFF. (én most lépek.)

Whatever.

(#234) Sátán44 válasza lorcsi (#220) üzenetére


Sátán44
addikt

Hogy hívják azt a gumit? :F

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#235) Basmacskin


Basmacskin
aktív tag

a szelet rántott hust nem azért eszed, hogy jól érezd magad, hanem hogy ne pusztulj éhen.

--- Geri vagyok ---

(#236) Sátán44 válasza Basmacskin (#235) üzenetére


Sátán44
addikt

Ez most hogy jön ide? :F

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#237) Flameus válasza Basmacskin (#235) üzenetére


Flameus
aktív tag

...ha valaki 18 év alatti iszik sört, azért a sör a hibás (?)...
...vagy hála égnek kevés van belőled (?)...:DDD

None of Ain't - Ni Lovagjai CS-S FUN Clan - www.nilovagjai.hu

(#238) Sátán44 válasza Flameus (#237) üzenetére


Sátán44
addikt

Nem, hanem a gyártó :D

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#239) Dominator


Dominator
aktív tag

Most ez így kicsit off, de aranyos történet:

Egy ismerősöm apjának a valakijével történt, hogy orvosilag elköttette a (most nézzetek le, hogy nem értek a bioszhoz) valamilyen vezetékét, magyarán szólva képtelen volt nőt teherbe ejteni, erről papírt is kapott. Egy barátnőjével való szakítás után a nő másnap sírva állt az ajtó előtt, hogy terhes, és nem dobhatja ki őt csak úgy. Mi történt erre? Dirr, egy nagy pofont leken a csávó, és azt mondta, hazudsz, te k*rva. Előkapta a papírt (a nő nem tudott róla) és megmondta neki, hogy most vagy hazudsz, vagy megcsaltál :U

(#240) Motion_Blur válasza Dominator (#239) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Szopott a csaj rendesen:DDD
A nők képesek ilyet hazudni;]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#241) Sátán44 válasza Motion_Blur (#240) üzenetére


Sátán44
addikt

Rakjatok be még ilyen történeteket,biztos hogy még azt sem fogom elhinni neki hogyha nyavajog mert éhes :D

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#242) Motion_Blur válasza Sátán44 (#241) üzenetére


Motion_Blur
félisten

:C:C:C, nyavajog:DD:DD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#243) gyurc


gyurc
tag

nagyon off mar:(

Mindig legyen nalad a törülköződ

(#244) gyurc


gyurc
tag

ne mi, pasik irjunk, inkabb csajok:)

Mindig legyen nalad a törülköződ

(#245) Sátán44


Sátán44
addikt

Remélem nem linkelte be még senki: Bővebben: link

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#246) marmalade- válasza gyurc (#244) üzenetére


marmalade-
csendes tag

Hello!

Most olvastam ezt a topicot es nagyon szimpatikus hogy fiu letedre ennyire erdekel hogy a baratnod a legjobb modszert valassza.
Az en tippem ami bevalt:

Nem fogamzasgatlo gyogyszer,mert attol vagy meghiztam vagy teljesen elment a kedvem a sextol.Remes:DD
Hanem egy ujdonsag amit a nogyogyim ajanlott.
Az a neve hogy Numering huvelygyuru.Semmi mellekhatasa nincs pedig mar fel eve hasznalom.Fel kell tenni es 21 napig fent hagyni.utanna leszedni megvarni a ciklust es ismetelni.
Ennyi az egesz. Es nekem bevalt.
Ja es egy jo nayg UP a topicnak!

''The life is like a box of chocholate, you never know what you are going to get.''

(#247) Ewenly


Ewenly
csendes tag

Szasztok!
Én Mercilont szedek. Kb 3 éve szedem és eddig nem volt vele problémám. Előtte 2 hónapig szedtem valami más fajtát, de annak nem jut eszembe a neve. Na, az nem volt jó. Pedig az akkor valami agyon új, nagyon jó volt. Utána mondta az orvos, hogy legyen inkább Mercilon. A gyógyszertől nem volt súlynövekedésem és semmi egyéb panaszom.

(#248) Ewenly


Ewenly
csendes tag

Eszembe jutott: Cerazett

(#249) centrum válasza marmalade- (#246) üzenetére


centrum
csendes tag

Ne essék félreértés a Nuvaring egy fogamzásgátló gyógyszer ugyanaz van benne mint a tablettás kiszerelésűben csak kb. fele annyi (15 mikrogramm).
Csak a felszívódás módja más.

(#250) NoLF


NoLF
addikt

a topik címére válaszolva: azt szedjenek a nők amit a nőgyógyászuk személyre szabottan nekik ajánl.

adatnyilvánítás: nálunk triodena.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.