Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-09-11 01:06:09

LOGOUT.hu

Microsoft Flight Simulator (MSFS vagy FS) és Prepar3D (vagyP3D) összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6851) haky válasza Korcsii (#6841) üzenetére


haky
senior tag

Nézd meg az F-18-as képem pár hozzászólással régebben. Amikor oszlopnak ütköztem, mögöttem a fák. Kb olyan mintha a Hornet egy kis darázs lenne:)

Aki másnak retyvetyutyu...

(#6852) Korcsii válasza haky (#6851) üzenetére


Korcsii
őstag

pár hozzászólás.... 2010.10.13 :DDD mondjuk az elég dzsungeles feeling...

(#6853) gabitoo88


gabitoo88
tag

Kicsit mintha kihalt lenne a topik.

Tel.: 3630három343638

(#6854) fatal` válasza gabitoo88 (#6853) üzenetére


fatal`
titán

Biztos mindenki lezuhant és volt FSPassengers telepítve, így az összes utas és pilóta meghalt. :DDD :DDD

(#6855) gabitoo88 válasza fatal` (#6854) üzenetére


gabitoo88
tag

Hát lehetséges :D:D

Tel.: 3630három343638

(#6857) Gizmo94


Gizmo94
veterán

Hi! Ahogy nézem, eléggé visszaesett a forgalom itt, amióta utoljára erre jártam. Mindenki csak repked szép csendben és nem trécsel? :D :D

(#6858) Taylory válasza Gizmo94 (#6857) üzenetére


Taylory
csendes tag

Én azért örülök hogy újra itt vagy ! régóta nem jártál erre :R :R

[ Szerkesztve ]

(#6859) Gizmo94 válasza Taylory (#6858) üzenetére


Gizmo94
veterán

Köszi. :R
Sajnos nem voltam FSX közelben egyáltalán,utasként repültem hosszan és sokat realityben.
Az ellenségemnek sem kívánom.. Meg dolgoztam sokat,meg mégtöbbet.. Most próbálom élesztgetni az FSX-et, persze Fatal rokona látogat csak egyelőre error képében, dehogy indul.. Mondjuk nem is lepődtem meg ezen.. Újrarakni meg egyelőre nem merem, mert kiestem belőle teljesen. De beleásom magam újra és lesz sok CTD.. :D :R

(#6860) fatal` válasza Gizmo94 (#6859) üzenetére


fatal`
titán

Ne szenvedj a fos FSXel, rakjál FS9et :D

(#6861) gabitoo88 válasza fatal` (#6860) üzenetére


gabitoo88
tag

Ott a pont.Nekem FS9 az 30-40 FPS pl Ferihegy.FSXben pedig 5-6.Azért ez némi különbség és hát nem sokkal rosszabb a grafika sem mert minden fullra van húzva!

Tel.: 3630három343638

(#6862) Geryson válasza fatal` (#6860) üzenetére


Geryson
addikt

Eszed tokja fos az FSX! :) Majd jól rádhúzom a Cargo 747-esemet egyszer! :)

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#6863) Korcsii válasza gabitoo88 (#6853) üzenetére


Korcsii
őstag

rádiócsend vala...

Geryson... majd valahogy összemergeljük az IVAO-t a VATSIM-mel, és akkor beszállok a te oldaladon a harcba hunfatal ellen, mondjuk egy GSS 747 cargo-val :)

(#6864) Geryson


Geryson
addikt

Új képek:

Microsoft Flight

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#6865) fatal` válasza Geryson (#6862) üzenetére


fatal`
titán

Húzzad attól még egy instabil, optimalizálatlan fostenger marad :D Semmi nem bizonyítja jobban minthogy öt évvel a megjelenés után még mindig nem megy fullon semmilyen gépen sem :D

(#6866) Csorbi válasza fatal` (#6865) üzenetére


Csorbi
addikt

Ez sajna így van:

4.4 GHz-re húzott Sandy Bridge (i5-2500K) 8 GB memóriával, és még mindig csak 35 fps (persze ez már folyamatos képet ad, csak az a baj, hogy elég ingadozó, van hogy 20 fps, van hogy 60)

(#6867) Geryson válasza Csorbi (#6866) üzenetére


Geryson
addikt

Szerintem teljesen OK game, a fostengert és az instabilitást nem tudom megerősíteni. A többivel egyetértek.

Múlt héten brutál köd ELLX-en

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#6868) Csorbi válasza Geryson (#6867) üzenetére


Csorbi
addikt

Szerintem is OK, ami az élményt illeti, meg nem válnék tőle semmi pénzért. :DD És a stabilitással sem volt semmi gondom soha hálistennek, egyedül csak az zavar, hogy nem fut röccenésmentesen egy ilyen erőművön SEM.
Kíváncsi vagyok erre az új Flight-ra, de vegyesek kissé az érzéseim vele kapcsolatban.

(#6869) Gizmo94 válasza fatal` (#6865) üzenetére


Gizmo94
veterán

Sajna ez igaz, közel teljes mértékben így van, ha nem is 100%-ig... Ennek ellenére amikor megy, akkor nagyon tetszetős tud lenni, megszoktam, szeretem. Nálam még természetesen nem fut, csak CTD-ig jut el, abból viszont volt sok... :D Alighanem valamelyik FS2Crew cuccal van baja, mert arra óbégat...

Szerk: amúgy instabil nem szokott lenni. Vagy megy-vagy nem.. Valószínű, hogy ha nem túrnám rommá az egészet és nem gyilkolnám szét állandóan a cfg-t, akkor esetleg működne rendesen, mint régebben... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6870) fatal` válasza Geryson (#6867) üzenetére


fatal`
titán

Részemről majd akkor lesz OK ha PMDG 747NG + VC + LHBP terminálnál vagy runwayen + 100% WOAI Traffic és minimum 20-25 fps. Persze mindez viharban. Ez majd úgy 3 év múlva, addig felejtős. :D

Instabil alatt arra gondoltam, hogy könnyebben döglik meg szerintem mint az fs9. :) Bár ezt okozhatja a sok virágbolti cucc is :D

Az új flighttól én nem várok sokmindent, nem véletlenül került le a simulator szó mögüle :(

[ Szerkesztve ]

(#6871) Csorbi válasza fatal` (#6870) üzenetére


Csorbi
addikt

"The new “Microsoft Flight” retains the full fidelity simulation longtime fans have come to expect while offering all players a whole new look and feel, a wide range of new game play and challenges, persistent experiences and social connectivity."

Azért én még nem vennék rá mérget, hogy csak azért mert lekerült mögüle a simulator szó, már nem is lesz az...

(#6872) fatal` válasza Csorbi (#6871) üzenetére


fatal`
titán

Még az első hírek között volt, hogy megjelenik konzolra is igazából ezért vagyok szkeptikus. Na meg ez a blabla ment az FSXnél is aztán a grafikán kívül semmi nem változott.

(#6873) Korcsii válasza Csorbi (#6871) üzenetére


Korcsii
őstag

jólvan, marketingesek vannak azért a M$-nál is rendesen, ezt eddig is tudtuk...

(#6874) cintula187 válasza Geryson (#6864) üzenetére


cintula187
addikt

Én ezeknek már a képeket se hiszem el. Szinte egyik játék "nyálcsorgató" videója, képei se hasonlítanak a kész játékhoz.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#6875) Korcsii válasza cintula187 (#6874) üzenetére


Korcsii
őstag

a képekkel szerintem túl nagy gond nincs... az FSX is képes hasonlókra, igaz ott csak addonok formájában... de 8 év alatt csak meg lehet oldani, hogy legalább egyes helyeken ilyen legyen a táj alapból is... különbenis, xbox-ra kell a látvány :D

(#6876) cintula187 válasza Korcsii (#6875) üzenetére


cintula187
addikt

Azz igencsak sarlatánság lenne. Xboxra :D Képzeld csak el a következő promót: "Ingyen kontroller mindegy PMDG géphez"

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#6877) Acor válasza Csorbi (#6866) üzenetére


Acor
aktív tag

CSorbi,

ne mar hogy csak 35fps a full-ban, az uj Sandy-vel akkor ez semmit nem valtozott az I920hoz kepest... :O Nesze neked 40% teljesitmenynoveles vele.... :W
Ennyi nekem is megvan a levegoben barhol siman...4GHZ-n a foldon kieggel 20korul......
Terveztem, de nem veszek uj konfigot semmikepp varom az UJ FLIGHT CSODAT :)

koszi a tapasztalatot :)

I7 12900K + Tody féle extrém blokk még mindig Király!! (www.pcvizhutes.hu)

(#6878) Csorbi válasza Acor (#6877) üzenetére


Csorbi
addikt

Még annyit fűznék hozzá, hogy tegnap egy rövidke St. Petersburg- Moscow útvonalon egy Antonov 225-össel, hátán a Buran-nal úgy 36 ezer láb magasan full felhős időben (alattam zivatar meg eső) 90-110 fps-t produkált. De ahogy közelítek lefelé a földhöz, úgy csökken az fps szám.

(#6879) _voodoo_


_voodoo_
tag

Sziasztok

Érdekes dolgot vettem észre a saitek kormányomon:
Ha rádugom az usb-re, és belépek a vezérlőpult/játékvezérlő-be, ott a tulajdonságoknál a deadzones fülnél ha lassan balra fordítom a szarvat akkor pont a teljes kitérítéskor éri el a pozíciójelző is a szélső helyzetet, de ha jobbra fordítom akkor már kb 70%-os elfordításkor a pozíciójelző kiér a sáv szélére, viszont ha tovább fordítom ütközésig, akkor "beállítja" magát, és onnantól már abban az irányban is pontos.
Ugyanez tapasztalható a magasságinál is, ha előrenyomom, akkor pontos, ha hátrahúzom akkor sokkal gyorsabban ér a szélső pozícióba a jel, mint ahogy a szarv megakadna. Itt is rendbe jön a dolog ha egyszer ütközésig hátrahúzom.
Természetesen játékban is így viselkedik, csak ott nehezebben észrevehető.
Pedáloknál, gázkarpulton nem jelentkezik ez a dolog...

Vkinek hasonló tapasztalata?

Thx

(#6880) Csorbi válasza _voodoo_ (#6879) üzenetére


Csorbi
addikt

Kalibráció? :U

(#6881) Geryson válasza _voodoo_ (#6879) üzenetére


Geryson
addikt

Írtam egy lehetséges választ a Saitek fórumba!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#6882) _voodoo_ válasza Geryson (#6881) üzenetére


_voodoo_
tag

ok thx

(#6883) DeepDish válasza Csorbi (#6866) üzenetére


DeepDish
őstag

Huzd fel 4.8-ra es keves CL idozitest a ramnak. mennyi mhz-en fut memoria?

(#6884) Geryson


Geryson
addikt

Imádom ennek a srácnak a videóit!

Youtube

Lehet veszek egy GTX580-at, az nagyon odakenne szerintem az FPS-nek. Ő egy X2-vel nyomja, saját elmondása szerint 30-60 FPS az átlag, az 580 lényegesen erősebb ha jól tudom.

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#6885) cintula187 válasza Geryson (#6884) üzenetére


cintula187
addikt

Ja hogy 12gb ram a srácnak. :Y Én kérek elnézést:D

[ Szerkesztve ]

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#6886) Geryson válasza cintula187 (#6885) üzenetére


Geryson
addikt

Hát igen, de az a része szerintem már nem dob rajta. Nekem 6 giga triple channel és még olyan nem volt, hogy 4 giga foglalva lett volna, pedig megy minden a gépemen. Olyan esetben 5 Giga, ha elindítok egy GTA4-et vagy mondjuk Half Life 2-öt.

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#6887) Geryson


Geryson
addikt

Hihetetlen ötletem lett! Ki tudna nekem valami nagyon tuti kis ATC kiegészítőt mondani? Igazából rájöttem, hogy csipoghatna ott nekem egy ATC (egy kicsit komolyabb azért mint a gyári) és COM2-ön meg betekerném a 122.8-at, hogy azért hallgassam (lássam) az UNICOM-ot is VATSIM-en. Ha meg feljön irányítás, akkor meg lelőném a ATC kiegészítőt. Szóval, ki és mit használ ATC-nek?

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#6888) Geryson


Geryson
addikt

Azt hiszem van egy kis kínálat (csak az Aerosoft oldalról)

- Traffic X
- My traffic 2010
- Ultimate Traffic 2007
- Pro Flight Emulator (nekem egyenlőre ez tetszik a legjobban, de ez inkább csak hang, ahogy sejtem)

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#6889) Korcsii válasza Geryson (#6887) üzenetére


Korcsii
őstag

én simán csak rajtahagyom a frekin, ha unicom-ra küld, vagy jóval előbb betekerem a következőt... jó, persze távolságbeli korlátok vannak...

a beépített gondolom az ai gépekkel csicseregne, de ha azok meg nincsenek...

[ Szerkesztve ]

(#6890) _csocso_ válasza Geryson (#6884) üzenetére


_csocso_
senior tag

Nagyon jó kis landolás volt, táj gyönyörű, élvezet volt nézni.

https://www.youtube.com/watch?v=teRMe7DA1Lk -ha vki még nem látta volna

(#6891) Korcsii


Korcsii
őstag

(#6892) cintula187 válasza Korcsii (#6891) üzenetére


cintula187
addikt

Aranyos :)

Kapcsolódó termékük

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#6893) Geryson válasza cintula187 (#6892) üzenetére


Geryson
addikt

Már csak egy ilyen hiányzik a real home cockpitemből. :) Ezzel lenne igazán eredeti a hangeffektus, plusz minden felszállásnál átküldeném a macskáimat a szomszédba a falon át, vagy még egy szomszéddal tovább... :)

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#6894) DeepDish válasza Geryson (#6884) üzenetére


DeepDish
őstag

Semmit nem fog erni sajnos, hiaba probalkoztam mar brutal vga-kal!!!!

(#6895) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Sandy Bridgevel próbálta már valaki?

(#6896) Geryson válasza v!ct0y (#6895) üzenetére


Geryson
addikt

Nekem pont 1 hete ajánlották. Hallom 5.0-ig lehet húzni?

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#6897) v!ct0y válasza Geryson (#6896) üzenetére


v!ct0y
veterán

Azt nem tudom de van belőle olyan amit egyátalán nem lehet tuningolni. Asszem a tuning verzió a K betűvel jelölt.

(#6898) Geryson


Geryson
addikt

Basszus hogyan jártam. Tegnap kirepültem LA-be, ma délben haza. 12 órás út, leszállok és nézem, hogy milyen furcsák az épületek, pont olyan mint amikor a GTA4-nél régebben túlmelegedett a VGA. Gurulok, tiszta gáz minden, mondom majd beállok és megnézem. Én idióta nem kiléptem volna gyorsan, EVGA és rátoltam volna a hűtést a kártyára, hogy visszahűtse (anno ezzel többször megmentettem játékokat). A kapu előtt 30 lábbal kifagytam kékhalálra. Még szerencse a VATAWARE beregisztrálta az utat bakker... :)

Azt hiszem itt az ideje a 295-nek és annak, hogy megnézzem a hűtést, csak tudnám hogyan kell, mert így még a fiamnak sem merem odaadni...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#6899) Korcsii válasza Geryson (#6898) üzenetére


Korcsii
őstag

úgy vettem észre, hogy a vataware az squawk mode S + 1 percnél zárja le a naplót... én is fagytam már ki, veszett el 10+ órám, de mind1, a log csak egy dolog :)

(#6900) Csorbi válasza v!ct0y (#6895) üzenetére


Csorbi
addikt

Naná: [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.