Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#31251) Xmodule


Xmodule
őstag

The Next Three Days

Lassan indul be, de aztán uhh. Nagyon tetszett simán 9/10 ha pontoznám.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#31252) Pitterix válasza Kassadin (#31250) üzenetére


Pitterix
őstag

Tessék! :P

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#31253) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Source code

Tetszett, tetszett... A vége nemkicsit meglepő volt, csak úgy kapkodtam a fejemet közben, hogy mi van? :D

Live-Die-Respawn

(#31254) Gabás válasza oriic (#31253) üzenetére


Gabás
addikt

a végét konkrétan elbaszarintották, az utolsó 5 perc nélkül pont jó lett volna:)

(#31255) heihachi


heihachi
addikt

Megnéztük ma a Super 8-at, és szerintem nagyon király film. Nem a látvány viszi el, hanem a hangulat, amit áraszt magából, a srácok, ahogy cukkolják egymást, ahogy poénkodnak, meg az ijesztgetések nagyon ott vannak :D Baromi jól szórakoztunk :K
És a végén a film a stáblista alatt, na az űber... (Romer vegyi művek? :DDD)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#31256) oriic válasza Gabás (#31254) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A mail utáni rész tényleg nem kellett volna, de tetszett nekem így is. :)

Live-Die-Respawn

(#31257) heihachi válasza heihachi (#31255) üzenetére


heihachi
addikt

Romero :B

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#31258) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Super 8
gondolkodtam a film alatt, gyakorlatilag végig (olyannyira jó volt..), vajon mit és azt is, hogyan írjam le a majd kedvenc topicunkban.. mert nem annyira egyszerű a helyzet, az van
adott vagyok én, aki ifjukorában csak ugy hívtak, ufológus, egyik kedves becenevem volt, olyannyira messze jutottam ezzel anno, hogy a suliujságban én toltam a scifi-rovatot.. kismillio ufos meg scifi filmet habzsoltam, ugy nőttem fel, amit csak adtak a tévében, mindet kisírtam, h fennmaradhassak, annak idején rengeteget tolt az mtv1 szombat éjszakánként, androméda-törzs, ufo arizonában.. a vasárnapi késő esti nulladik tip.találkozásokat, Déri Jánossal meg sem említem, hideg rázott már a főcímtől
szoval adott volt ez a multam és adott volt ez a iszonyatosan hirtelen felkapott akármi, Spielberg atyánk visszatérése, aminek megint csak igyekeztem nem utánnaolvasni, csak tényleg annyit jutattam el a fülemhez, hogy szopja mindenki a fszát ujra a mesternek és a közönség szereti, én ezt meg akartam most nézni, minél hamarabb..
A végeredmény mindezek tudatában aztán ma este mégis az lett, hogy Tibi nem hogy nem szerette, de egyenesen szenvedett attól, amit kapott. kaptunk az arcunkba ettől a mára már vicc embertől és csodás alkotói gárdájától, megkaptunk mindent tényleg, a klisséhegyeket, a szánalmas gyerekdialogusokat és hosszu tízpercekig tartó semmit az elején, kapunk egy nevetséges amerikai low budget klissé kisvárost, benne pár emberrel és szokásos rendőrökkel, egy egészen ultraszar storyline-t és dramaturgot, és mindezt megfejelik az az igazán ótvar tehetségtelen magyar szinkronhangok, amikkel már tényleg nem tudtam mit kezdeni egyszerüen.. beetettek vidofelvételekkel, beetettek bennünket egy kurva jó filmcímmel, egy rohadt nagy titkolózással és aztán, miután legomboltad a 2x 1400-et meg a kukoricát, meg is kaptad azt. pont azt, amire nem számítasz
Egy igazi ultrarossz filmet, egy gyerekmatinét, maximum cenzurázott szinkronnal (tényleg, egyetlenegy csunya szo nem volt, ezt most írásba adom Nektek, tehát erre készüljön fel aki szinkronosra ül be, márpedig szinte mindenhol ugy adják), egy elején még érdekesnek tünö, bár nekem már az elso kockák alatt is gyanus volt, hogy ez..ez valami más lesz, mint amire én jegyet váltottam, naívan.. alig fogod várni, hogy vége legyen igazi amerikai filmecskét.. mindezt ráadásul egy hihetelen vicc megdöntött vászonnal a corvinban, amire azt gondolhatták annak idején, hogy így térhatásúbb lesz az élmény, nem igazán lett az, de egy elhaló nevetéssel persze elintézted még, az elején..
Mint ahogy maga az egész szuper 8 is csak az volt a végén, és már tüntünk is kifele a teremből mindenki mással együtt, ahogy lement a kisfilm
5/10 nálam, a legvége főcím mellé azért berakták a kisgyerekek összeeszkábált filmjét, esküszöm, többet ért mint az egész film, az legalábbb öszinte volt és tetszett,
ja, és komolyan mondom, mindenki visszaült, és élvezte mindenki a moziban még azt a pár képkockát, és őszintén nevettünk rajta.
Nálam ugyanaz volt kb a helyezet, mint a nagysikerü hangover 1-gyel, a főcímes fotók értek valamit, többi kuka
Ez is és hihetetlenül sajnálom

(#31259) hoffman_ válasza Tibiajax (#31258) üzenetére


hoffman_
nagyúr

:(

Akkor holnap nem nézem meg. Köszi ezt a véleményezést. Ha valami ennyit betűt présel ki belőled(még ha 2x1400 is), akkor arra adok.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#31260) 용 Bob


용 Bob
senior tag

Ma teljesen véletlenül találtam rá erre a gyöngyszemre elég zorall
"Kellemes" időtöltés gyanánt ajánlom :)

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#31261) pohár


pohár
félisten

na megvolt a The Eagle is... kb Gladiátor vs Rettenthetetlen, iszonyat szép tájak, sok harc, becsület, hűség, salala, egyszóval nekem tetszett, 8/10

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31262) hoffman_ válasza pohár (#31261) üzenetére


hoffman_
nagyúr

;) [link]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#31263) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Lethal Weapon Quadrology
1080p

Gondoltam pár napja hogy jó lenne elővenni és megnézni újra napi bontásban, mert már régen láttam és kicsit kusza volt pár dolog a részekkel kapcsolatban. Jelentem nem bántam meg, teljesen lekötött az összes része. Ezredforduló előtti filmek és még mindig megállják a helyüket. Nagyon jó karakterek vannak, kellően humoros és akciódús. Nálam a Bad Boys-os zsaruk után ők a favoritok és utánuk pedig Tango & Cash. Ez a "sorozat" évente egyszer simán újranézős, ha nem félévente.

10/10

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#31264) Pitterix válasza Tibiajax (#31258) üzenetére


Pitterix
őstag

A "tréler" többszöri megnézése után, valahogy olyan érzésem volt nekem is, hogy ez nem lehet valami nagy szám. Ajjaj, nagy a baj, ha majdnem egy véleményen vagyunk mi ketten.
Azért, ha majd eljön az ideje rápislantok én is, de nem a mindenképpen megtekinteni valók között van.
Aztán, ha mégis tetszik majd, hát uram bocsá.... :B

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#31265) mephi666


mephi666
nagyúr

holnapután 1080p
hát ezen a hd sem segített, akkora rakat f*s... szeretem a jobbféle katasztrófafilmeket, de ez végig szánalmasan bugyuta, béna és sz@r... erősen zs-kategória... csak felb@sztam magam folyamatosan benne az emberi hülyeségeken... pl könyvekkel tüzeltek, amikor semmi fűtőértéke... ahelyett, hogy a fabútorokat használták volna meg hasonlók... és úgy jött a fagy, ahogy soha a büdös életbe nem jöhet... hagyjuk már... 10/0 ...értékelhetetlen

a következő három nap 1080p
ez már jobb volt, azt leszámítva hogy az elején nagyon döcögött és végig elég kiszámítható volt... mást nem is írnék: láttam már sok hasonlót, de azért jót szórakoztam: 10/6

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#31266) Gorneck válasza Tibiajax (#31258) üzenetére


Gorneck
titán

Én ezt tudtam/sejtettem előre, le is mondtam a mozit haverokkal. Szal meg se lepett a hsz-ed...

Gorneck#1239

(#31267) brownus válasza Tibiajax (#31258) üzenetére


brownus
veterán

hmm, hát ezt szomorú olvasni
én meg nem mentem el a priestre, de még nem mondtam le róla, lehet sokkal jobb mint a super8:d

(#31268) heihachi válasza Tibiajax (#31258) üzenetére


heihachi
addikt

Azért ennyire nem rossz a helyzet. A tréler alapján számomra nyilvánvaló volt, hogy itt nem egy űberscifit fogok kapni, hanem valahol a Kincsvadászok és az E.T. közötti, azok hangulatát visszahozó produkciót, ahol a hangsúly a gyerekeken van, és a gyerekek reakcióin az eseményekre, a retró feelingen, és nem a sci-fi elemeken. A film ezt is nyújtja, abszolút az az érzése lehet közben az embernek, mintha egy 80-as években készült filmet nézne (persze felturbózva).

Kb. azt mondanám rá, hogy jellegét tekintve olyan, mint az Expendables. Ha csak azt nézem, hogy mai szemmel akció filmnek milyen, akkor nulla pontos fos az is. Ha azt nézem, hogy egy csipetnyi visszahozott a klasszikus akciófilmek hangulatából, akkor viszont baromi szórakoztató. Ugyanez a Super 8 is csak pepitában.

Nyilván, ha valaki egy kőkemény sci-fit vár (és úgy érzem, te ezt tetted), annak nagy csalódás lesz, ezt mondjuk meg is értem.

A gyerekek párbeszédei szerintem nem szánalmasak voltak, hanem néhol egészen olyanok, mintha gyerekek lennének, és nem pedig olyanok, mintha felnőttek által írt szövegeket visszamondó gyerek színészek.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#31269) mephi666 válasza brownus (#31267) üzenetére


mephi666
nagyúr

priestnél a popcorn+üdítő árából inkább csempéssz be egy 7decis vodkát, hogy kibírd és könnyebb legyen elfelejteni ;] kb annyit ér az a film...

mod: off

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#31270) Integra


Integra
titán

harry potter 7/2 trailer
imax 3d-ben is lesz!!! :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#31271) pohár válasza Integra (#31270) üzenetére


pohár
félisten

hát azért Pestre fel nem megyek, de tuti megnézem a moziban :K

ja és itthon is júli 15. a premier

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31272) Tibiajax válasza heihachi (#31268) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nekem ez most nem működött

szinkronnal nézted Te is?

(#31273) No-kia


No-kia
őstag

Az utolsó ház balra: 6,4/10 tényleg hasonló a sztori mint a köpök a sírodra, de gyengébb a kivitelezés :d

Dread: 5,8/10 nekem kicsit kevés volt

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#31274) adalbert1 válasza Kassadin (#31237) üzenetére


adalbert1
veterán

SPOILER True Grit

Hát nem igazán... Oké, a kiscsaj jól játszik benne, mikor alkudozik a lovakról az a jelenet baromi jó. A Matt Damon által játszott karakter eléggé semmilyen, Jeff Bridges karaktere is lehetne jobban megformálva (mondjuk a jelleméről sokat elárul mikor lerúgja az indián kölköket a bolt tornácáról, ott hangosan röhögtem. :D ), illetve az egész filmben szerintem semmi nem történik.
De jól mondtad, ízlések és pofonok, másnak nyilván pont ez tetszik.

SPOILER vége

The Adjustment Bureau: ebben a filmben egy dolog tetszett, a képi világ. A helyszínek, a színek, a beállítások nagyon jók voltak. A film története, mondanivalója meg egy nagy nulla. A női főszereplőt vajon mennyit szívathatták a neve miatt gyerekkorában. :))

(#31275) pohár válasza adalbert1 (#31274) üzenetére


pohár
félisten

amikor rúgdolózik, én is nagyokat nevettem :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31276) gyuromoj


gyuromoj
veterán

I Am Number Four
1080p

Lassan indul be, hamar össze lehet rakni a dolgokat. Az utolsó 20 perc volt a legjobb része a filmnek, mert ott aztán pörögtek az események. A kis beagle volt a legjobb arc. Ezektől függetlenül ha lesz folytatás, akkor simán nézős lesz.

6/10

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#31277) Pitterix válasza Integra (#31270) üzenetére


Pitterix
őstag

Ezt nem lehet sokszor megnézni, mert megfázok, úgy ráz közben a hideg! :N :B

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#31278) F34R


F34R
nagyúr

Hmm valaki mostanában látta a Source Code-t melyik a legjobb verzió amiben van 5.1-s hang ?

mod: ha valakit érdekel torrentleech annak átadom teljesen friss nem is volt töltve , nincs szükségem rá.

(#31279) heihachi válasza Tibiajax (#31272) üzenetére


heihachi
addikt

Sajnos igen, és borzasztó volt egyik-másik.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#31280) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kung fu panda 2

Most jottunk ki hugommal rola. Nekem tetszett, siman volt olyan jo mint az elso resz.

Live-Die-Respawn

(#31281) pohár válasza gyuromoj (#31276) üzenetére


pohár
félisten

jól mondod, én egy ponttal többet adnék érte, már csak a kiscsaj miatt is, olyan rohadtulszép :D

és most jöjjön a No Strings Attached, avagy Csak Szexre Kellesz

á, ahogy látom, jönnek a 127 Hours rippek is, lassan jön a nagyobb verziók is belőle

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31282) Pitterix


Pitterix
őstag

Egy kis Green Lantern.
A kritikusok kicsit lehúzták, de én ettől függetlenül várom!

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#31283) Psychonaut válasza Pitterix (#31282) üzenetére


Psychonaut
addikt

Hat nekem mar a mozis trailere alapjan szutyoknak tunt, kb. Ben 10 szintu filmnek...hiaba szuperhosos, ezt bizony ki fogom hagyni.

(#31284) Tibiajax válasza heihachi (#31279) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a pufók srácé hihetetlen volt.. szánalmas
hová süllyedt le a magyar szinkrongyártás.. a régiek csodálatosak voltak, talán a legjobbak a világon, a mostanik meg belesüllyedtek a szürke aljamezőnybe
persze, valahol talán érthető is ez.. a régi nagy színészek, szinkronhangok elhaltak, a maiak már nem művészek csak pénzért beszélő robotok, és egyszerő tömeggyártás folyik. minden harmadik férfinak Forgács a hangja vagy Gesztesi, már egy Csuja is unikumnak számít..
gáz ez az egész

(#31285) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

úúú sixx egy ponttal többet nyomott a szuper nyócra, mint én.. a gavallér

(#31286) pohár válasza pohár (#31281) üzenetére


pohár
félisten

egynek elment ez is, voltak benne jó poénok, sok klisé, végét tudtam már az elején, de ettől függetlenül jót szórakoztam... 6/10

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31287) MmDorian válasza pohár (#31281) üzenetére


MmDorian
őstag

ájemnámbáfóba a csaj, huhuhu, iszonyatszép. na mind1 :D

no strigs attached meg jó cucc, mármint kategórián belül.

[ Szerkesztve ]

(#31288) gYaLo


gYaLo
őstag

Láttátok már a Pap című filmet ?
Nekem nagyon bejött :C
Talán lehetett volna a cselekmény kicsit bonyolultabb,
10/9 :K

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#31289) pohár válasza MmDorian (#31287) üzenetére


pohár
félisten

jaja, mindig is tetszett Natalie :D
kategórián belül tényleg jó :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31290) bAtt001


bAtt001
addikt

végre bevizsgáltam én is az X-men first class-t a moziban. fel sem tűnt hogy ennyire elrepült az idő közben, érdekes volt a történet és igaza van azoknak akik azt mondják hogy így is kevés volt az idő minden karakter bemutatására. na de hát nem lehet minden tökéletes, egy plusz dolog amit még sajnálok az az hogy szinkronos előadásra ültem be az idő hiánya miatt de meg is bántam. a trailerekből látott rövid részletekben annyira jól hangzottak a szövegek és amikor meghallottam a magyar verziót kicsit lefagyott a képemről a mosoly. na de ezért nem minősítem a filmet csak a szinkron-t, majd megtekintem eredeti nyelven is valamikor. mindenkinek csak ajánlani tudom mivel nagyon jó film és hát x-men ami végül is sci-fi szóval rossz nem is lehetne ;] 8/10

(#31291) MmDorian válasza pohár (#31289) üzenetére


MmDorian
őstag

főleg, mikor kopasz volt :DDD viccelek.

ájemnámbáfó (Negyedik). 6/10

Hááát, ha meg is nézem mégegyszer az csak Dianna Agron miatt lesz. Ettől függetlenül nem volt rossz. Hosszú idő után az első film, amin nem aludtam be, ez sokat jelent... :DDD

(#31292) pohár: dede, pontosan :DDD énis csak imdb-ről tudom, de így volt, és nagyon sok sorozatba játszott. egy barátközztbe elviselném, lehet lenne nézettség. :D

[ Szerkesztve ]

(#31292) pohár válasza MmDorian (#31291) üzenetére


pohár
félisten

az a csaj is odabasz, bár mint ha láttam már volna egy sorozatban... véletlen nem szerepelt a Glee-ben mint pompomcsaj? :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31293) bAtt001 válasza pohár (#31292) üzenetére


bAtt001
addikt

de abban állandó szereplő de már nem pompomcsaj :P

(#31294) pohár válasza bAtt001 (#31293) üzenetére


pohár
félisten

NA, ebbe rendesen beletrafáltam :DDD
olyan rettenet szép arca van, hogy fúúú

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31295) MmDorian válasza pohár (#31294) üzenetére


MmDorian
őstag

éés nincs róla rendes háttérkép :DDD

a pörszi dzsekszonnal voltam így, megvettem kalózkikötőből 1080-p-be, mert az a csaj is :O huhu gyönyörű, azok a szemek...

[ Szerkesztve ]

(#31296) feka007


feka007
nagyúr

Stalingrad (1993)
8/10

Több ilyen filmet kéne csinálniuk a németeknek, amiben a saját oldalukon mutatják be a második világháborút reálisan (mert arra az amerikaiak a mai napig nem képesek)..

[ Szerkesztve ]

(#31297) bAtt001 válasza MmDorian (#31295) üzenetére


bAtt001
addikt

[link] írd be a nevét és enter, csak találsz valamit ami az ízlésednek megfelelő. bocs h floodolok :D

(#31298) pohár válasza MmDorian (#31295) üzenetére


pohár
félisten

ehehe, az is darálni való kis bige ;]

nyam nyam

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31299) hoffman_


hoffman_
nagyúr

300, sokadszorra is 9/10. Imádom. Egyszerűen király.

pohár:

127óra már nagyon rég óta van kint HD, jó hanggal.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.