Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-09-27 18:45:12

LOGOUT.hu

A topic elfeledett filmcímekhez nyújt segítséget, nem ajánlásoknak van fenntartva.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2801) modflow


modflow
veterán

Két film címére lennék kíváncsi.
1. Egy bulit rendeznek egy házban, majd közben világvége lesz odakint. Megpróbálnak kimenni, erről szól a film.
2. Valami földön kívüli megszállás van egy lakótelepen és itt játszódik a film, ahogy menekülnek ill. legyőzik az ellenséget.

Csak ennyire emlékszek.

Köszönöm, ha valaki emlékezik a, címekre.

(#2802) bambano válasza modflow (#2801) üzenetére


bambano
titán

2: [link]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2803) littlelion21 válasza modflow (#2801) üzenetére


littlelion21
addikt

1. [link]

(#2804) modflow válasza bambano (#2802) üzenetére


modflow
veterán

Köszi szépen, ezer hála.

Közben eszembe jutott a másik, Itt a vége.
Köszönöm!

(#2805) modflow válasza littlelion21 (#2803) üzenetére


modflow
veterán

Köszönöm!!! :R

(#2806) Pötyi válasza modflow (#2801) üzenetére


Pötyi
őstag

1. -> Itt a vége

2. -> (Talán) A legsötétebb óra

(A másodikban nem vagyok száz százalékig biztos, hogy erre gondolsz, de határozottan van benne lakótelepi jelenet.)

Kieg: Na basszus, lekéstem... :DDD

[ Szerkesztve ]

QNX is cool!

(#2807) modflow válasza Pötyi (#2806) üzenetére


modflow
veterán

Köszi szépen! A másik kettő a megfejtés. Ill. az első stimmel.
Köszönöm!

(#2808) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Sziasztok,

Beugrott egy régi jó film (Power Rangers féle beütés) és a történetre nem igazán emlékszem, de a főhős egyedül van (ha jól emlékszem) és átalakulásokon megy át.
A film talán 1990-2000 közötti lehet.
Esetleg ha valakinek rémlene valami, az jó volna. :B

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2809) #90088192 válasza MaxxDamage (#2808) üzenetére


#90088192
törölt tag

(#2810) MaxxDamage válasza #90088192 (#2809) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Lehet ez az, igen. Esetleg van még hasonló az adott korból / évből ? :R
/ilyen Spawn és Power Rangers kettősre / beütésre emlékszem (színesebb formavilág) /
Régi havernál néztük meg sokszor, mert eredeti VHS-n volt meg neki, de Angliába van már 10+ éve és rá írnék mi volt az a Film, nem hiszem, hogy tudná.
Na majd bele nézek ebbe amit linkeltél. Köszönöm!

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2811) MaxxDamage válasza MaxxDamage (#2810) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Igen ez lesz az, de nekem az ez előtti része kellene, ahol a konkrét "átalakulás" is a Filmbe van, amikor a testére tapad (először) az a korong és átformálja. (annak a Filmnek jobb a története is) Annak vajon mi a címe? (talán 80-as évekből származó Film az amit én keresek?)

MD
L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2812) #90088192 válasza MaxxDamage (#2811) üzenetére


#90088192
törölt tag

Ebben nem tudok sokat mondani, mi ezt néztük rongyosra a haverral VHS-en, meg a bad moon rising talán.
Remélem van valaki okosabb aki tudja mi volt ez előtt :)
:R

(#2813) MaxxDamage válasza #90088192 (#2812) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Annyi rémlik, hogy mikor ez a "páncél" az embert ki választotta, akkor ez volt/lett a legerősebb mind közül (olyan mint valami extra/spéci példány) és legyőzte minden ellenségét.

Tuti ez előtti rész/film volt amit mondok, mert itt az elején mondja is, hogy "már egy éve, hogy az idegen páncél megszállta a testemet és a részemmé vált..." vagy ez előtti rész/film, vagy ennél újabb, de nem ez a története. (amit én keresek)

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2814) MMIX válasza MaxxDamage (#2813) üzenetére


MMIX
addikt

A Guyver: Dark Hero (1994) kezdődik így, hogy ezt mondja, ez a Guyver 2: "már egy éve, hogy az idegen páncél megszállta a testemet és a részemmé vált..."

Ja hogy ez előttit keresed az a 1991-es amit belinkeltek. Guyver, a szuperhős (1991)

[ Szerkesztve ]

(#2815) MaxxDamage válasza MMIX (#2814) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Valóban, igazad van! :R
Letöltöttem a 91-es "első" részt is.
Az valójában Guyver - Mutánsok a címe.
Köszi mindenkinek!

MD
L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2816) vilmos195809


vilmos195809
csendes tag

Sziasztok !!!
Nagyon régen láttam egy filmet,talán Valaki emlékszik rá. Csodákat gyűjtött össze.
Az egyik az volt,hogy egy kamionos CB-n segélyhívást kap. Oda siet,megmenti a bajba jutottat,akiről kiderül,hogy régebben Ő mentette meg a kamionost,amikor megműtötte. A csattanó,hogy az orvos autójában nincs CB …
Több ilyen megtörtént esetet dolgoz fel a film.
Valódi csodákat.
Előre is köszönöm ! :R :R :R :R

(#2817) Törzsúr válasza Törzsúr (#2782) üzenetére


Törzsúr
senior tag

Hogy tudnám ezt a filmet megtalálni más úton?

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#2818) Zsoxx válasza Törzsúr (#2817) üzenetére


Zsoxx
senior tag

(#2819) Törzsúr válasza Zsoxx (#2818) üzenetére


Törzsúr
senior tag

Nem ilyen kamerás, hanem rendes film. Nagyon köszi azért. :R

Annyit beugrott még a filmről, hogy amikor az anyuka megnézi a baleset után a felvételeket a nyaralásról akkor ugye meglátja az ufókat amit a baleset idején a kamera rögzített. Elmegy a rendőrségre ahol hülyének nézik és nem hisznek neki. Majd megkeresik a feketeruhások (mint a légierő emberei) és kérdezgetik a nőt az esetről. A vége felé egy öregebb fószer keresi meg a családot és segít neki. Titkosított telefon vonalakon beszélnek pár másodpercig.

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#2820) mephi666 válasza Törzsúr (#2819) üzenetére


mephi666
nagyúr

ami kicsit hasonló ufós-összeesküvéses, az a felejtés ...ha nem erre gondolsz, engem is érdekelne, amit keresel :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2821) Törzsúr válasza mephi666 (#2820) üzenetére


Törzsúr
senior tag

Nem ez az, de ez sem lehet rossz.

Amit én keresek mondhatni kicsit primitívebb. :B HBO-n láttam régen...

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#2822) EmberXY válasza Törzsúr (#2821) üzenetére


EmberXY
addikt

Szia!

Esetleg nem egy X-akták részről van szó? (3. évad, 20. rész (Látogatók))

Egyébként nekem is rémlik valami olyasmi filmes sztori, amit leírtál, de sehogy se találom, hogy melyik lehetett. Ezek a "fekete ruhások" napszemüvegben voltak, és amikor levették, nagy feketés szemük volt, vagy valami ilyesmi... Az említett X-akták részben sincs ilyen, de a sztori hasonló. Ha nem ez az, akkor tovább keressük, már engem is érdekel. ;]

Up the Irons!

(#2823) Törzsúr válasza EmberXY (#2822) üzenetére


Törzsúr
senior tag

Szia!

Az az! És amikor lelövöldözték őket a végén akkor fehér, tejszerű vérük volt. :))ű

Szerk.: Mármint tuti, hogy nem X-Akták volt. :K

[ Szerkesztve ]

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#2824) EmberXY válasza Törzsúr (#2823) üzenetére


EmberXY
addikt

Kinyomozzuk a föld alól is. :D

Up the Irons!

(#2825) Törzsúr válasza EmberXY (#2824) üzenetére


Törzsúr
senior tag

Én is keresem amikor csak időm engedi. Hatalmas virtuális pacsi annak aki megtalálja! :R

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#2826) EmberXY válasza Törzsúr (#2825) üzenetére


EmberXY
addikt

Szerintem meg is van: The shadow men (Árnyékok), 1997
Ha egyre gondoltunk, akkor 100%, hogy ez az.

Up the Irons!

(#2827) Törzsúr válasza EmberXY (#2826) üzenetére


Törzsúr
senior tag

Ez az öregem!!! :R

EZER HÁLA!

[ Szerkesztve ]

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#2828) deedee


deedee
őstag

Üdv! Kilencvenes évek eleje talán. Sci-fi, egy város, ami egy kupola alatt van, ugrál az időben, mert félig hús-vér , félig robotszerű lények üldözik. Úgy emlékszem, Carrie Fisher is feltűnik benne pár pillanatra, de hiába néztem meg "Leia hercegnő" filmográfiáját, nem találtam efféle "B kategóriás" filmet a listában. Melyik film lehet ez?

(#2829) mephi666 válasza deedee (#2828) üzenetére


mephi666
nagyúr

dark city? a város meg az üldözés stimmel, viszont nincs carrie fisher és nem is b-mozi, hanem egy kimondottan jó alkotás... :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2830) deedee válasza mephi666 (#2829) üzenetére


deedee
őstag

Üdv!

Nem az a film. Azt ismerem.

(#2831) EmberXY válasza deedee (#2830) üzenetére


EmberXY
addikt

Máskor tüzetesebben nézd át azt a filmográfiát... ;] [link]

Up the Irons!

(#2832) deedee válasza EmberXY (#2831) üzenetére


deedee
őstag

Anyáááám! :DD Hogy nem vettem észre?

Thx :R

ui: port.hu-n néztem és ott kimaradt a filmjei közül

[ Szerkesztve ]

(#2833) liksoft válasza vilmos195809 (#2816) üzenetére


liksoft
nagyúr

Up, ez a film engem is érdekelne!

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#2834) Gdi


Gdi
senior tag

Sci-fi akció film volt, a csavar benne, hogy a végén kiderül, hogy közepe felé elbukott a hős, és csak egy szimulációban fut le a film maradék része az ő fejében, mint "VR" (ahol az ő szemszögéből happy-end lett).

Nem a Brazil.

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#2835) littlelion21 válasza Gdi (#2834) üzenetére


littlelion21
addikt

Repo Men?

(#2836) Gdi válasza littlelion21 (#2835) üzenetére


Gdi
senior tag

Az lesz az.
Először ezt a címet rock-operaként láttam, abban más volt a sztori :) így nem is gondoltam rá.
Kösz.

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#2837) ColdMan


ColdMan
tag

Sziasztok!
Két filmet keresnék.

Az egyik egy Bibliai ihletésű, élőszereplős film. Káin körül bonyolódik a történet, napjainkban.
Emlékeim szerint Sebezhetetlen (vagy valami hasonló) volt a címe, de eddig még nem találtam meg.

A másik egy animációs film. Ez egy városban játszódik, ahol "szellemek" bukkannak fel, és megölik a betolakodókat.
Ha jól emlékszem, háborús zónában van a város, és egy behatoló csapat egy vasműben/öntödében talál ideiglenes menedéket.
Később kiderül hogy kísérleteznek (kísérleteztek) a város lakóival.

Köszi a segítséget! :)

(#2838) Pötyi válasza ColdMan (#2837) üzenetére


Pötyi
őstag

A második lehet a Final Fantasy? Vannak benne "szellemek", akik megölnek mindenkit és van egy védett város a háborús zónában, meg egy bazi nagy üzemcsarnok a végén...

QNX is cool!

(#2839) genndy válasza ColdMan (#2837) üzenetére


genndy
addikt

A második szerintem nem animációs, csak kis költségvetésű Netflixes, de a történet stimmel: Spectral

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#2840) ColdMan válasza genndy (#2839) üzenetére


ColdMan
tag

Igaz. Rosszul emlékeztem, de ez lesz az.
Köszönet! :)

(#2841) perempe


perempe
addikt

Depardieu éjszaka csónakázik, nem a Puszta formalitás.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#2842) osztszoroz


osztszoroz
aktív tag

egy év után újra megpróbálom,hátha valakinek beugrik..

üdv mindenkinek! Egy filmet keresek,amiben két lepattant dokkmunkás srác talál egy pénzszállítóból kuhullott zsákot tele dohánnyal.elhatározzák,hogy meghúzzák magukat,de egyikük elkezd " tékozolni"...Emlékeim szerint megtörtént esetet dolgozott fel a film.köszönöm!

Attól,hogy paranoiás,még nem biztos,hogy nem üldözik.

(#2843) EmberXY válasza osztszoroz (#2842) üzenetére


EmberXY
addikt

Netán ez?

Up the Irons!

(#2844) osztszoroz válasza EmberXY (#2843) üzenetére


osztszoroz
aktív tag

legnagyobb arc vagy! :K :C :R :R :R :R :R

köszönöm!

Attól,hogy paranoiás,még nem biztos,hogy nem üldözik.

(#2845) carr válasza EmberXY (#2843) üzenetére


carr
őstag

volt ennek szinkronos verziója? core-on nincs fenn, és más magyar oldalakon sem.
nem baj, csak kérdem. :) :R

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#2846) EmberXY válasza osztszoroz (#2844) üzenetére


EmberXY
addikt

Tudom, nincs mit. ;]

carr: Nem tudom, de az imdb alapján van magyar címe is (Nesze semmi, fogd meg jól!), szerintem szinkron is készülhetett hozzá.

Up the Irons!

(#2847) tusarok


tusarok
újonc

Sziasztok!

Ez a film egy német vagy osztrák film lehet. Kb. '80-as 90-es években a tévében láttam késő este, tehát művész film-féle.

Úgy kezdődik hogy esik az eső és egy kamionos? felvesz egy stoppos csapzott, sápadt, karikás szemű, barna, göndöres hajú ázott lányt az úton. A lány menekül, mert üldözik. Egymásba szeretnek, de a lány eltűnöget, mert menekülnie kell, üldözik. A fiú keresi a lányt, újra és újra megtalálja, végül segíteni akar neki lerázni az üldözőit, hogy végre nyugodtan együtt lehessenek. A lány elmondja hogy az alvilágba akarják visszavinni, mert ő halott, csak megszökött és nem akar visszamenni. A fiú nem hiszi el ezt a képtelen sztorit, azt hiszi hogy bolond a lány, de szereti. Végül a szeme láttára kapják el a lányt az üldözői, és viszik vissza az alvilágba. Ekkor a fiú már hisz a lánynak, mivel látja hogy az üldözőinek valóban ember feletti tulajdonságai vannak és ő sem tudja ellenük felvenni a harcot, akármennyire is akarja. Elhatározza, hogy visszaszerzi a lányt. Lemegy érte az Alvilágba, ahol egy révész viszi át a folyón és el akarja hozni a lányt, aki valóban ott van. Ott a bürokratikus gépezetnek megfelelően azt mondják neki, hogy elviheti, de nekik meg kell hogy legyen a létszám, tehát akkor neki kell ott maradnia a lány helyett. Ez persze így nem jó. A fiúnak van egy idős nagymamája és végül őt cserélik el a lányra. Reggel a fiú amikor felébred azt hiszi, hogy csak álmodta, hogy az Alvilágban járt, de a kezén van egy gyűrű, amit ott kapott, és így tudja hogy igaz. És a nagymama is meghal. Ezzel egyidejűleg a lány megjelenik. Ebből is tudja, hogy mégis igaz ez az egész, ami vele történik.

Amolyan modern Orfeusz a film. Lehet hogy bizonyos részek nem így voltak mert rosszul emlékeztem, mivel kb. a 80-as évek végén láttam, de a lényege ez. Szeretném újra megnézni, és másoknak is ajánlani a filmet, de nem tudom a címét. Ha valaki tudja, előre is köszi.

(#2848) Eastman válasza tusarok (#2847) üzenetére


Eastman
őstag

Ha meglesz a film címe, engem is érdekel, hejj! :)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#2849) Bozso68


Bozso68
senior tag

Sziasztok!

Régebbi filmet keresek, talán francia.
A történet szerint valaki egy kapott pofon miatt fogadásból egy hét alatt minden nap pofon üti a másikat. Hét pofon-ra emlékszem, de úgy nem találtam rá.

Köszi: Zsolt

(#2850) Pötyi válasza Bozso68 (#2849) üzenetére


Pötyi
őstag

Ez egy képregény. Aszlányi Károly írta. Valszeg azért rémlik neked franciának a sztori, mert ugyanaz a Korcsmáros Pál rajzolta, aki Rejtő Jenő légiós sztorijait is elkövette.

(Bocs, nem tudom linkelni, mert telefonról küldöm.)

https://www.regikonyvek.hu/kiadas/het-pofon-fules1979-6-17-szam-1-12-resz-1979

QNX is cool!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.