Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-09-27 18:45:12

LOGOUT.hu

A topic elfeledett filmcímekhez nyújt segítséget, nem ajánlásoknak van fenntartva.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2251) Outlander válasza MineFox54 (#2245) üzenetére


Outlander
őstag

Uhhhh, ezzel kínozni lehetne.... :O :O :O

Kb mint Sly-tól az Állj vagy lő a mamám...

Büntetés minden mp...

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#2252) sixpack89


sixpack89
tag

üdv! egy háborús filmet keresek.
1-2 éve láttam,és csak annyi rémlik,hogy a film azt mutatja be amikor meghal valaki a háborúban,és ezt közlik a családjukkal. tulajdonképpen ezt a gyászhír vivő munkát mutatják be a filmben.

(#2253) McDoug6lak válasza sixpack89 (#2252) üzenetére


McDoug6lak
tag

Szia!
Nem emlékszel mennyire volt új a film?
Nekem hirtelen ez a kettő ugrott be arról amit leírtál:
[link]
[link]
Szerintem a másodikra gondolsz, de ajánlom az első linken található alkotást is!

(#2254) sixpack89 válasza McDoug6lak (#2253) üzenetére


sixpack89
tag

a harcmező hírnökei köszi. :)

(#2255) Asanto


Asanto
tag

Sziasztok. Egy krimit keresek, de elfelejtettem a címét.
Szerintem kb. 1993-1996 között készült, feltehetőleg tv-film kategória. Én csak két részre emlékszem, de szerintem volt még pár.
A főszereplő szőkésbarna csaj egy kisvárosban könyvtáros vagy régiségboltos asszem, erre se pontosan emlékszem.
Az egy-egy részben a szokásos egy-egy bűntényt kellett kinyomoznia. Lehet hogy egy idős ember is volt a boltban, aki asszem tanácsokat is adott neki. A csaj talán egy kicsit hasonlított Melissa Joan Hart-ra, bár nála tuti idősebb picit.
A Hallmark csatorna adta régen nagyon sokszor, de szerintem mostanában is ment valahol.
Tudnátok segíteni mi lehetett az?

[ Szerkesztve ]

(#2256) MMIX válasza Asanto (#2255) üzenetére


MMIX
addikt

(#2257) Asanto válasza MMIX (#2256) üzenetére


Asanto
tag

Nem. Jóval régebbi. Mint írtam 1995 körüli és a hallmarkon is kb 10-15 éve mehetett. És ennyire azért nem volt idős (akkor) a csaj. Nem volt benne túl nagy "akció", csak fejtörés, leleplezés és ennyi. B-Movie, vagy inkább C, D. De kellemes kis filmek voltak

[ Szerkesztve ]

(#2258) MMIX válasza Asanto (#2257) üzenetére


MMIX
addikt

Valószínűleg Hallmark gyártású lehet, a belinkelt videónál a
Hallmark Movies & Mysteries között lehet ismerős valamelyik talán.

Vagy www.hallmarkmoviesandmysteries.com
és
www.hallmarkchannel.com
Én sajnos nem láttam ezt a filmet.

[ Szerkesztve ]

(#2259) Asanto válasza MMIX (#2258) üzenetére


Asanto
tag

Köszönöm, nézegetem az oldalt azóta. Hátha tényleg hallmarkos gyártású és nem csak ott ment.

(#2260) Asanto válasza MMIX (#2258) üzenetére


Asanto
tag

10 évet tévedtem, de megvan! Rejtélyek asszonya
Ahogy látom van egy pár rész

(#2261) looser


looser
addikt

Sziasztok! Volt úgy tizenéve egy film a tv-ben, amelyből egy dologra emlékszem, hogy valamilyen idegenek "éltető anyaga(?)" egy medencében volt, amelybe idős emberek jártak megfiatalodni, de ettől az idegenek gyengültek, mert tőlük vették el az öregek az éltető energiát. Tudom, így elég zavaros, csak hirtelen beugrott, hogy jó lenne újranézni :-)

Üdv :R

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#2262) liksoft válasza looser (#2261) üzenetére


liksoft
nagyúr

Selyemgubó. [link]

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#2263) looser válasza liksoft (#2262) üzenetére


looser
addikt

Köszönöm szépen! :R

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#2264) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Valami olyan filmet keresek, amit kb. 10 éve láttam. A lényeg, hogy az emberek szépen-lassan megbetegszenek valami vírustól, vagy mitől és zombivá változnak. Aztán jönnek valami ufók és a maradék ember kiírtja azt a pár ufót. A film végére pedig kiderül (ha jól emlékszem), hogy nem az ufók miatt lettek zombik az emberek, hanem ők visszaváltoztatni jöttek, meg segíteni...

A záró képsor az valami olyasmi volt, hogy főhősünk ül egy bazinagy kerítés mellett, amely kerítés mögé bedugta a zombikat és vár az ufók visszatértére, mint a Messiásra....

Egyszer láttam, lehet nem is így volt, de reménykedem benne, hogy valaki guru felismeri! :)

Köszi! :)

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#2265) Outlander válasza Vertigo18 (#2264) üzenetére


Outlander
őstag

Huuuu, sok filmet láttam, ráadásul zombisakat külön szeretem, még a Zs kategóriást is, de most rendesen kíváncsi lettem, nem is halottam még ilyenről... :))

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#2266) elfelejtette válasza Vertigo18 (#2264) üzenetére


elfelejtette
veterán

Ez nekem úgy hangzik, mintha egy rész lenne a Végtelen határokból...

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#2267) MMIX válasza Vertigo18 (#2264) üzenetére


MMIX
addikt

Nem láttam, csak Google.
Undead (2003)

(#2268) pethYeti


pethYeti
addikt

Keresnék egy drámát ami több történetet ölel fel. Van egy férj aki elrabolja a feleségét poénból talán hogy megkérje a kezét vagy valami ilyesmi. Van egy nő aki skype-on beszélget süket emberekkel és segít intézni neki a dolgokat. 1-2 éves film lehet.

Áthúzva, mert esetlegesen spoileres lehet.

Meglett közben: Szexterápia

[ Szerkesztve ]

(#2269) Vertigo18 válasza MMIX (#2267) üzenetére


Vertigo18
addikt

Köszönöm szépen, ez volt! :C :R

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#2270) toto0569


toto0569
addikt

B.U.É.K. Srácok!

Keresek egy régi filmet.Filmvígjáték.
Két fiatal srác számítógéppel csinál egy csajt.Azt hiszem,hogy közben becsap a villám és életre kel az elképzelt "modell".
Az istenért sem jut az eszembe a címe... :W
Előre is köszi a segítséget.

(#2271) littlelion21 válasza toto0569 (#2270) üzenetére


littlelion21
addikt

(#2272) toto0569 válasza littlelion21 (#2271) üzenetére


toto0569
addikt

Igeeeeen! :R Köszönöm szépen! :R

(#2273) Lauda


Lauda
félisten

Sziasztok!

Kedvenc gyermekkori filmemet szeretnem ujra megnezni, sajnos nem emlekszem a cimere.

Hideg teli idoben jatszodik, egy nagy fabol epult hazban lakik a csalad es van egy csomo kutyajuk, amiket talan anyagi okokbol el akarnak ajandekozni? :F A csalad nagyobbik fia pedig annyira szereti a kutyakat, hogy bevallal egy veszelyes kutyaszanhuzo versenyt is, mert igy a nyeremeny miatt megmaradhatnak a kutyak. Ilyesmi a tortenet, nagyon jo kis kutyas film.

Koszonom!

(#2274) littlelion21 válasza Lauda (#2273) üzenetére


littlelion21
addikt

(#2275) Lauda válasza littlelion21 (#2274) üzenetére


Lauda
félisten

Ez az! Koszi szepen! :R ;)

(#2276) vilmos195809


vilmos195809
csendes tag

Sziasztok ....

Szeretnék segítséget kérni Tőletek....évekkel ez előtt , volt a TV-ben egy sorozat, afféle misztikus... ami talán egy Görög szigeten játszódik , nagyon izgalmas volt s ha jól emlékszem , a végére valami olyasmi derült ki , hogy a segítő a Görög Istenek közül valamelyik ...talán ...Bacchus a bor istene..akkoriban sokat utaztam munkába és haza ...több részről is lemaradtam ...szívesen megnézném ha tudnátok segíteni mi volt ez a sorozat....

(#2277) McDoug6lak válasza vilmos195809 (#2276) üzenetére


McDoug6lak
tag

(#2278) sixpack89


sixpack89
tag

Sziasztok! pár napja láttam egy filmet,de már nincs gépemen,és elfelejtettem a címét. amerikai volt azt hiszem,új,pár évvel ezelőtti. tetszett nagyon,de sajna kiment a fejemből. annyi jelenet maradt meg,hogy egy srác videót küld a haverjának valami buliról(de nem biztos) és egy nő azt mondja a videó alatt,hogy "szeretem a fa szt!" :D :D tudom nem sok,de ennyi maradt meg,emlékszem jót nevettem azon a jeleneten.

(#2279) Outlander válasza sixpack89 (#2278) üzenetére


Outlander
őstag

Kicsit bővebben?

Buli film volt, kamerás dokumentum jellegű? (Projekt X)

Vagy sima vígjáték? (Eurotrip)

Bár egyikben sem volt az idézett szöveg de volt ilyen jelenet.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#2280) sixpack89 válasza Outlander (#2279) üzenetére


sixpack89
tag

nem,arra emlékszem,hogy krimi,vagy dráma volt.. a srác küldte a videót a haverjának. mutatta,hogy táncol meg bulizik emberekkel.. és akkor mondta a nő.

(#2281) liksoft válasza sixpack89 (#2280) üzenetére


liksoft
nagyúr

Picit még több jó lenne. Szerény érzésem és az eddig leírtak alapján nagy valószínűséggel a rajzfilmek kiesnek. Már csak a többi marad. Ja, és esetleg a színházi előadások. :F

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#2282) sixpack89 válasza liksoft (#2281) üzenetére


sixpack89
tag

a napokban ezeket néztem. john wick kényszerleszállás stb.. ezekben néztem de nem volt.

(#2283) liksoft válasza sixpack89 (#2282) üzenetére


liksoft
nagyúr

Esetleg? :B

Bocsi, magas labda volt. :B

[ Szerkesztve ]

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#2284) sixpack89 válasza liksoft (#2283) üzenetére


sixpack89
tag

Jogos! :D majd megtalálom valahogy.
Viszont van itt egy másik film is,talán erre többen emlékeznek. Pár éve ment a tv-ben,nem néztem végig. de arra emlékszem,hogy a szikla szélén állt a férfi,és várta az esőt,mert nagy szárazság volt,és egyszer csak "elkezdett esni az eső" aminek nagyon örült,de kiderült,hogy mégse eső volt! :D :D egy fiú felette volt a sziklán,és levizelte. ez tuti vígjáték. emlékszem talán még ivott is belőle,mert azt hitte víz. :D

(#2285) vilmos195809


vilmos195809
csendes tag

sziasztok Keresek egy filmet... tavak es erdok konyve alapjan keszult... de nem a hangoskonyvre gondolok.Tudna valaki segiteni?Koszonom!!

(#2286) AshaNoR


AshaNoR
tag

Sziasztok pár éve láttam egy filmet a moziban, ha jól emlékszem 3 srác bulis kalandjairól szól (abból az egyik kínai azt hiszem). Sajnos nem ugrik be a címe.. :(

Tudtok segíteni? Nagyon megköszönném.

Képszakadás a címe, megtaláltam :)

[ Szerkesztve ]

(#2287) csadi0011


csadi0011
őstag

Hali!

Egy filmet keresek, ami egy néger srác életéről szól. Okosabb volt a tanárainál gyerekkorában, asszem gyorsabban ment neki fejben a matek, meg ilyenek. A többi már csak foszlány. Nagyon bírtam, egyik nap eszembe jutott, de csak ennyit tudok elmondani róla. Aki tudja, esetleg azt is meg tudná mondani, hogy milyen típusú filmek ezek? Felépítésre, és a képi, hangi világra gondolok. Ha van ezeknek nevük.

(#2288) spammer válasza csadi0011 (#2287) üzenetére


spammer
veterán

Nekem erről 2 film jut eszembe:

néger srác: Finding Forrester (2000)
matekos, okos srác: Good Will Hunting (1997)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#2289) csadi0011 válasza spammer (#2288) üzenetére


csadi0011
őstag

Sajnos nem, de köszi.

Asszem jamaikaiak voltak. Talán. És későbbi életében nem az okosságát tartotta fontosnak. Valami ilyesmi.
De mondanivaloban picit talán Good Will Hunting.

(#2290) vilmos195809 válasza McDoug6lak (#2277) üzenetére


vilmos195809
csendes tag

nagyon szepen koszonom

(#2291) vilmos195809


vilmos195809
csendes tag

Sziasztok Lenne egy film amit nagyon szeretnék újra megnézni, de valamiért nem találom sehol.Nem az Avatar attol joval régebbi,Egy uj vilagot vagy emberiséget fedeznek fel benne ugy emlekszem hogy azok nem tudnak talan beszelni es a foszereplo meg szerelmes lessz az egyikukbe de tamadas éri a felfedezett népet es vissza vonulnak a sajat vilagukba ... Valami ilyesmi a sztory es nem mai film mivel regen lattam :)szoval 2010-2016 startbol kizarva 100% :) Nagyon szépen köszönöm, ha bárki megmondaná a címét!

(#2292) liksoft válasza vilmos195809 (#2291) üzenetére


liksoft
nagyúr

Esetleg vagy ez?

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#2293) Pötyi válasza vilmos195809 (#2291) üzenetére


Pötyi
őstag

Esetleg a Föld 2 - A világűr Robinsonjai?

[ Szerkesztve ]

QNX is cool!

(#2294) vilmos195809 válasza liksoft (#2292) üzenetére


vilmos195809
csendes tag

Hat sajnos nem ezek de azert koszonom

(#2295) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Keresek egy filmet ami a Holdon játszódik. Sajnos nagyon kevés részlet ugrik be belőle.

Pár ember van a holdon, amit ha jól emlékszem hulladék lerakására használnak. Az egyik szállítmánnyal pár bűnöző érkezik, és át akarják venni az irányítást a bázison. Majd őket követik a börtönből ahonnan megszöktek pár fegyveres, akik meg el akarják őket kapni.

Valakinek nem ugrik be ezen részletek alapján hogy melyik filmről lehet szó?

:R

iPhone 13 Pro Max

(#2296) MMIX válasza jozsi252 (#2295) üzenetére


MMIX
addikt

(#2297) tPedro_


tPedro_
őstag

Sziasztok!

Egy talán 2000 után készült filmet keresek. Ha jól rémlik fantasy volt (talán távolkeleti színészekkel?), baromi élénk színekkel, kicsit elrugaszkodott történettel egy olyan rendezőtől, aki mindig ilyen "extra" kinézetű, színes filmeket készít. :F

Tudom ez nem túl sok támpont, de hátha. Megpróbálok több mindenre emlékezni.

Köszi és üdv. :R

[ Szerkesztve ]

(#2298) tPedro_ válasza tPedro_ (#2297) üzenetére


tPedro_
őstag

Közben megtaláltam, igaz nem távolkeleti és rendezőt illetően se pont erre emlékeztem, de majdnem. :DDD
The Fall

(#2299) looser


looser
addikt

Hello, láttam egy trailert és sajnos nem őriztetem meg az előzményeket a böngészővel...szóval segítséget kérnék :-)
Ez egy animáció, olyan, mint amikor kézzel állítanak a bábukon és úgy fényképezik és lesz folyamatos, ez is egy ilyen hand made film. Angol nyelvű a trailer, egy olyan jelenetre emlékszem, hogy egy férfi ül egy franciaágyon és beszél, van egy repülőtéri jelenet, felemelő zene...2015-2016? de talán az eddigi legjobbnak tartott, magasan díjazott alkotás, ragyogó és érzelmes történet. Nem tudom, kész van-e, vagy készül még, már csupa szuperlatívuszokban beszélnek róla. Van ötletetek?

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#2300) MMIX válasza looser (#2299) üzenetére


MMIX
addikt

Anomalisa (2015) [link]
Trailer

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.