Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-09-27 18:45:12

LOGOUT.hu

A topic elfeledett filmcímekhez nyújt segítséget, nem ajánlásoknak van fenntartva.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2751) HurkaLES


HurkaLES
tag

Sziasztok.
Ismét felétek fordulnék egy régebbi film címmel. Ezt is rég láttam, szóval nem mai darab. Amire emlékszem belőle az az, hogy a főszereplő egy férfi akinek van egy felesége és egy fia. A fiának a nagy vágya hogy születésnapjára kapjon valami "szuperhős" ruhát, valami kis fekete páncél szerűt és meg is kapja, majd asszem elrabolják a nőt és a gyereket az apa meg ennek a "páncélnak" a mintájára készít egy igazit és kiszabadítja őket... Ez most így egész hülyén hangzik, de igazából ilyesmire emlékszem. Valamiért Jaguár címre vagy ehhez hasonlóra emlékszem. De kerestem már mindenhogy de nem találom. Talán a főszereplő bajuszos volt benne. Valakinek nem rémlik egy ilyesmi film?

(#2752) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok!

Láttam egy filmet nem is olyan rég a TV-ben, de az elejét nem. Szeretném megnézni, de teljesen kiesett a címe. A történet valami olyasmi volt, hogy afgán háborúban egy vezető beosztású személy légi támogatást kér, de mint később kiderül civil célpontra. Emiatt aztán bíróság elé kell állnia: A felesége azt mondja, hazudjon, hogy ezzel mentse magát, végül meg is teszi, végül egy bajtársa is hamisan tanúskodik és így felmentik.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#2753) pocokxx válasza pocokxx (#2752) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Egy háború
Közben megtaláltam...

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#2754) BeeNiTTo


BeeNiTTo
aktív tag

sziasztok keresek egy filmet de nem sokra emlékszem belőle
ami tuti hogy a filmben néha van narrátor és félig meddig rap-elve mondja a sztorit(aszem a a tag igazából is rapper)
több kis szál is van a filmben az egyik hogy van két srác folyton az utcán lógnak piti bűnözők , és egyszer találnak egy csecsemőt ,probálják megtalálni az anyját aki egy prosti és direkt hagyta a buszon/villamoson a babát
másik: van egy srác talán christopher egy drogdiller akinek a húga meghall miközben a srác embereivel eggyüt tolják a cuccát
van egy sebb/vágás az arcán kiskorába szerezte a nevelőapjátol aki rasszista volt és utálta őt mert a srác fekete

később talán megöli felgyujtja a nevelőapját de ez nem biztos

sry ha kicsit össze-visszaság de csak ezekre az apro részletekre emlékszem

(#2755) liksoft


liksoft
nagyúr

Hali!
Nem találom a címét. Az utolsó 10 évben készülhetett talán spanyol vígjáték. Cirkuszban szerepel két iker lány, akik megtetszenek egy balfék srácnak. Az egyik lány szeretne gyereket, és mesterséges megtermékenyítést választja. Összehozza ott a sors a sráccal, aki a mintát elejti..... Kitalálható hogyan pótolta. Később kiderül, de jó a vége a filmnek.
Előre is köszi!

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#2756) liksoft válasza liksoft (#2755) üzenetére


liksoft
nagyúr

Lehet, valami keveredik bennem. Mintha kómába került volna a lány, és úgy esett meg? Rég láttam. Talán a fickó volt az ápoló?

[ Szerkesztve ]

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#2757) mephi666 válasza liksoft (#2756) üzenetére


mephi666
nagyúr

beszélj hozzá? spanyol film... 10+ éves... rég láttam, részletek nem annyira rémlenek: nem cirkusz van benne, hanem matador a csaj, van benne kóma, stb...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2758) liksoft válasza mephi666 (#2757) üzenetére


liksoft
nagyúr

Köszi, ez az 50%. Ezzel kevertem a plusz hozzászólásommal. Igen, hatalmas film, köszi, ennek a neve se jutott az eszembe.
Viszont most már tuti, hogy sajáttal pótolta a leejtett anyagot...... A gyerek az övé, és a cirkuszban fejeződik be a film, amikor a porondra a balfék srácot is kihívják. Két iker lány, az tuti, és cirkuszi légtornász legalábbis az egyik. Talán pár évvel fiatalabb film mint a beszélj hozzá.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#2759) razorka777


razorka777
veterán

Sziasztok.
Keresnék egy filmet,
Középkorú pasas megy a sivatagi úton,és megállítja egy rendőr.
Igazoltatja,konfliktusba keverednek és beviszi a zárdába.
Az alany ekkor rájön,hogy a város kihalt és a seriff megakar ölni mindenkit a városban.
A zárdában többen is voltak.

Aki esetleg tud, segítsen.
Köszi.:)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#2760) littlelion21 válasza razorka777 (#2759) üzenetére


littlelion21
addikt

Desperation

[ Szerkesztve ]

(#2761) MMIX válasza razorka777 (#2759) üzenetére


MMIX
addikt

Kétségbeesés (2006)

Míg az imdb-n a Plot Keywords-okkal és a Trailer videóval próbálkoztam megelőztek, ha ezt keresed. :)

[ Szerkesztve ]

(#2762) razorka777 válasza littlelion21 (#2760) üzenetére


razorka777
veterán

Köszönöm szépen, szerintem ez az. :)

(#2761) MMIX : Neked is :R

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#2763) BeriZoli


BeriZoli
újonc

Sziasztok! Melyik az a film, amiben az apa nyomoz a fia öngyilkossága miatt, akit a suliban megszívattak, hogy meztelen fotókat kértek róla egy lány nevében, majd körbeküldték a suliban a képeket.?

(#2764) pocokxx válasza BeriZoli (#2763) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Lekapcsolódás?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#2765) BeriZoli válasza pocokxx (#2764) üzenetére


BeriZoli
újonc

Igen, köszi szépen a gyors segítséget! :)

(#2766) liksoft válasza liksoft (#2755) üzenetére


liksoft
nagyúr

Up

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#2767) pocokxx válasza liksoft (#2755) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Mit csináltak a lányok? A sráccal hogy keveredett össze? Szinkron volt hozzá?

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#2768) liksoft válasza pocokxx (#2767) üzenetére


liksoft
nagyúr

Köszi, a lányok cirkuszi akrobaták voltak. Az egyik biztosan légtornász. Igen, szinkronos volt, valamelyik hazai TV le is vetítette, fel is vettem. Csak a címe nem jut eszembe, így nehéz megtalálnom. :B
A srác emlékem szerint a cirkuszban látta meg, majd a munkahelyén is találkoztak. Ez az orvosi rész, ahol "fiú anyaggal" és segítséggel lesz gyereke a lánynak. Csak a balfék srác a kiválasztott mintát összetörte, de pótolta. Gyerek megjön, majd a film végére ő is része lesz a családnak. Szerintem vígjáték kategória. Olyan limonádé, amit akkor néz az ember, mikor kiszívták egész nap a vérét, és bambulni szeretne egy kis nevetéssel.
Köszi előre is!

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#2769) skiny83 válasza liksoft (#2768) üzenetére


skiny83
aktív tag

Szerelem a kémcsőben

..nem értek a gyémánthoz.. ..Antwerpenben terem?

(#2770) liksoft válasza skiny83 (#2769) üzenetére


liksoft
nagyúr

Bingó! Hálás KÖSZÖNET!

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#2771) kekesi132


kekesi132
tag

Sziasztok! Szerintetek mi lehet ennek a filmnek a címe?

Régebben egy horror filmes toplistában láttam, az alábbi jelenetet:

Egy hordágyhoz szíjazott férfit toltak végig egy elmegyógyintézet folyosóin, fehéh köpenyes orvosok kíséretében.

Egy szakaszon a folyosó felett rács húzódott, amely egyfajta ketrecként funkcionált.
Egy kicsit arrébb pedig egy végtagog nélkül ember volt látható egy emelvényen, melyhez láncokkal rögzítették.
A padlót és a falakat vér borította, mikor véget ért a jelenet a hordányat egy folisval elválasztott helyiségbe tolják.

Közben a kamera gyakran ráközelített örjöngő, kényszerzubbonyos személyekre.

Úgy rémlik, hogy fentebb leírt ketrecben volt egy a babáját szoptató nő, bár ebben nem vagyok biztos.

A leszíjszott férfinek pedig hosszabb göndör haja volt, és szemüveget viselt, kicsit 80-as, talán kora 90-es éveket idézte a megjelenése, de ebben sem vagyok 100%-osan biztos.

Ami talán még számít, hogy a részlet alatt Yello Oh Yeah című száma szólt, de elképzelhető, hogy ezt a videós vágta alá.

Az is biztos, hogy nem WatchMojo féle toplista volt.

Kb. ennyi maradt meg, remélem ebből kitalálható.

(#2772) littlelion21 válasza kekesi132 (#2771) üzenetére


littlelion21
addikt

Jákob lajtorjája?

(#2773) kekesi132 válasza littlelion21 (#2772) üzenetére


kekesi132
tag

Ez lesz az, köszönöm. :)

(#2774) Finwe


Finwe
őstag

Sziasztok!

Még a 90-es években láttam egy filmet azt hiszem francia volt de nem biztos ami valami családi karmáról szólt. Volt benne világháború meg korábbi korok és a család egy férfi tagja valamit elkövetett talán a feleségével szemben amiért egy későbbi korban az "anyuka" erdőből szedett gombával megmérgezte a család összes férfi tagját, a narráció kiemelte, hogy "sikerült megbosszulnia".

Több dologra nemigen emlékszem, akkor még nem tudtam összerakni miről szól a film, most szeretném újra nézni.

Tudja valaki a film címét?

Előre is köszönöm!

Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#2775) skiny83 válasza Finwe (#2774) üzenetére


skiny83
aktív tag

esetleg ez? fiorile

..nem értek a gyémánthoz.. ..Antwerpenben terem?

(#2776) Dr Smoke


Dr Smoke
aktív tag

Sziasztok!
Egy ismerősöm keres egy filmet, nekem ötletem sincs, hátha valaki tud segíteni.

Úgy kezdődött, hogy egy csaj valamiért kiadó szobát keres és a munkahelyén látja hogy a legcsajozósabb kolléga kiad egy szobát és ő beköltözik. A szobának nincs ajtaja csak egy függöny. Volt benne olyan rész is, hogy a csaj összefut a srác egyéjszakásaival a konyhában.

(#2777) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Egy amerikai vadonban játszódó film végére emlékszem, arra se tisztán. Valamilyen állatot, talán medvét üldöztek, és a legvégén valamiféle kereszt alakban bemetszett golyóval próbáltak rá vadászni, és csak annyi rémlik, hogy meglőttek vele egy fát, ami szétroncsolódott és kidőlt. Mintha a film legvégén mégsem tudták volna lelőni az állatot a kicsinye miatt, vagy ilyesmi rémlik. Nagyon gyerekként nagyon régen volt. Kb. 70-es 80-as évekbeli film lehet (Nem a Grizzly című horror)

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#2778) skiny83 válasza BlacKSouL (#2777) üzenetére


skiny83
aktív tag

A medve?

..nem értek a gyémánthoz.. ..Antwerpenben terem?

(#2779) BlacKSouL válasza skiny83 (#2778) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ez lesz az, köszi!
Meg is nézem este..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#2780) looser


looser
addikt

Hejhó!

Valaki nem emlékszik esetleg egy olyan thrillerre, ami azzal kezdődik, hogy valaki egy összejövetelre tart és bemondják a rádióban hogy műhold ahalad át a föld felett és ez okozhat zavarokat, a mobilja kijelzője be is törik "magától". Szóval néhány barát (30+) összegyűlik egy házikóban, ahol emlékeim szerint elmegy az áram és kimennek körülnézni páran, amikor felfedezik, hogy ők maguk vannak egy másik házban is és elkezdenek egymásra vadászni...

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#2781) skiny83 válasza looser (#2780) üzenetére


skiny83
aktív tag

esetleg?

..nem értek a gyémánthoz.. ..Antwerpenben terem?

(#2782) Törzsúr


Törzsúr
senior tag

Hello!

Egy család a sötét úton terepjárójukkal hazafelé tartanak mikor valami elhalad felettük, nagy fénycsóva és belehajtanak a kocsival az út széli árokba. Később mindannyian (Apa, Anya, két gyermek) felébrednek és autójuk az úton van, ők sértetlenek és a kocsival hazamennek.
Nyaralásból tartottal hazafelé és amikor a feleség egyedül volt otthon, hogy kiheverje, elfelejtse a balesetet megnézi a felvett videómagnó felvételét, tévére kötve és kiderül, hogy a balesetet is rögzítette a kamera. Innentől kezdődik a kalamajka.

Ez egy UFÓS film, az HBO-n láttam kb. 10-15 éve.

Valaki?

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#2783) genndy válasza looser (#2780) üzenetére


genndy
addikt

Coherence
Üstökös, nem műhold.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#2784) Finwe válasza skiny83 (#2775) üzenetére


Finwe
őstag

Sajnos nem :(

Köszi a tippet.

Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#2785) looser válasza genndy (#2783) üzenetére


looser
addikt

Ez az, köszi szépen! :R

skiny83: sajnos nem, de nem hangzik rosszul!

[ Szerkesztve ]

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#2786) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Hali. Még nagyon régen HBO-n láttam 1 filmet. Csak a végére emlékszem. Talán horror volt vagy thriller. Annyi, hogy a végén a hullát szőnyegbe csavarják aztán rádobják 1 szemetet szállító hajóra. Tudom, hogy nem sok, de talán vágja valaki. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#2787) Pötyi válasza IntelKiller7 (#2786) üzenetére


Pötyi
őstag

Nem EGY hullát dobnak arra a szemétszállító hajóra, hanem jó néhányat...

Betörő az albérlőm (Ladykillers)

QNX is cool!

(#2788) Eastman


Eastman
őstag

Sziasztok!

Melyik sci-fi komédiában teljesül minden kívánsága egy angol pacáknak? A film utolsó perceiben a beszélő kutyája oldja meg a helyzetet. Mi lehet a címe?

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#2789) skiny83 válasza Pötyi (#2787) üzenetére


skiny83
aktív tag

Mondjuk az nem pont horror thriller kategória. :))

..nem értek a gyémánthoz.. ..Antwerpenben terem?

(#2790) liksoft válasza IntelKiller7 (#2786) üzenetére


liksoft
nagyúr

Az eredetit is érdemes megnézni. [link]

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#2791) bambano válasza Eastman (#2788) üzenetére


bambano
titán

[link]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2792) Eastman válasza Eastman (#2788) üzenetére


Eastman
őstag

Közben meglett... (Szerintem több mint 6/10.)

Köszönöm bambano!

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#2793) IntelKiller7 válasza Pötyi (#2787) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Fú hát jó mellé trafáltam akkor mindennel :D csak ez az utolsó ledobás volt meg bennem. Köszi, napokban meg is nézem. :R

(#2789) skiny83 Nem tudom HBO-n mikor adták, voltam talán 10-11 éves akkor. :DD Wiki mondjuk Thriller/vígjátéknak írja.

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#2794) skiny83 válasza Dr Smoke (#2776) üzenetére


skiny83
aktív tag

Ez nem a csábítás elmélete? Most megy a tv-ben, a költözés, az ajtó nélküli szoba és a csajozós főbérlő is stimmel. :DD

..nem értek a gyémánthoz.. ..Antwerpenben terem?

(#2795) Dr Smoke válasza skiny83 (#2794) üzenetére


Dr Smoke
aktív tag

Köszönöm! Igen, az lesz az! :C :R

[ Szerkesztve ]

(#2796) Törzsúr válasza Törzsúr (#2782) üzenetére


Törzsúr
senior tag

:))

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#2797) #90088192


#90088192
törölt tag

Hello mindenkinek mar aki olvassa, aki nem olvassa annak nem hello :DDD

Láttam egy filmet miért is ne egyfajta vígjáték, a lényeg 89 rendszerváltás Szovjetunió megszűnése, az amerikaiak új fő ellenség után kell hogy nézzenek, mert az oroszok azt mondtak boldogok a fogyasztói társadalommal és kapitalizmussal.
Talán a pentagonban, tanácskoznak kit mit kellene demonizalni, van egy satnya tanácsadó aki mindig Kanadat hozza fel példának, hogy milyen mar hogy ingyenes a fogaszat és más egészségügyi ellátás, ez mar a sátán műve....A végen csak ki specizik Kanadat :DDD

Ha valaki tudja mi lehet ez megköszönném, ha nem tudja nem köszönöm meg, csak egyszer mert megpróbálta, ha tudja akkor kétszer :R

(#2798) Pötyi válasza #90088192 (#2797) üzenetére


Pötyi
őstag

Michael Moore: Canadian Bacon

(magyarul: Pajzs a résen, avagy a tökéletlen erő)

QNX is cool!

(#2799) #90088192 válasza Pötyi (#2798) üzenetére


#90088192
törölt tag

Nagy nagy köszönet érte, és azért is hogy válaszoltál meg azért is hogy igen ez az :) :R :K :DD

(#2800) deedee


deedee
őstag

Üdv! Kilencvenes évek eleje talán. Sci-fi, egy város, ami egy kupola alatt van, ugrál az időben, mert félig hús-vér , félig robotszerű lények üldözik. Úgy emlékszem, Carrie Fisher is feltűnik benne pár pillanatra, de hiába néztem meg "Leia hercegnő" filmográfiáját, nem találtam efféle "B kategóriás" filmet a listában. Melyik film lehet ez?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.