Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-10-01 12:47:20

LOGOUT.hu

A warez (beleértve az illegális coinvásárlást és a káromkodást is!!!) szigorúan tiltott téma!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10901) |AP| válasza dkaro (#10900) üzenetére


|AP|
veterán

semmi, közben megvan :)

szerk: azért köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#10902) dkaro válasza |AP| (#10901) üzenetére


dkaro
őstag

Az első.3 object, 4 gól csatárral meg ilyenek sima sbben is akár
Szerk: lassan írok :)

[ Szerkesztve ]

(#10903) thebigK


thebigK
addikt

Vegyetek FS Lunint. Pope 2.0 :W

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#10905) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Ruben Dias megéri a pénzét? Vagy jó oda Gomez is? :DDD

(#10906) gjoe válasza Kristof_94 (#10905) üzenetére


gjoe
őstag

Gold VVD is jobb harmad áron szerintem. Megint védő 76-os pac-man.
Nekem az a Tapsoba kellene. És perfect link sinkgravennel.

(#10907) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Szerintem ez az utolsó wlem idén. Egyszerűen szánalmas ez a játék. 1 hónapja is egy darab szar volt de mondjuk 10 meccsből 2-3-n éreztem, hogy ellenem van az egész(mindent véd a kapusa,az enyim semmit minden elé pattan,passzok direkt lassúak). most meg 5ből 4 meccsen ez van.
Vért kell hugyoznom minden gólért mert az vagy kapufa vagy kivédi a kapus.

Az előbb játszottam egy TOTY CR+Maradona ellen. 2-0 ide aztán a gyerek bármit csinált a kapum előtt a végére odagurult valamelyik üres játékosa elé a labda ziccerben. Hiába szereltem 3szor. Megint 5-0-ról 5-4-ben vagyok halál vakok ellen mert hiába van 15 lövésem neki elég 3 is. Már előre látom, hogy megint 19 win körül leszek és baszhatom a gold1-t az ilyen meccsek miatt.

Védekezni szintén nem lehet mikor állandóan túlfut a játékos. Ha meg elérném a labdát az utolsó pillanatban megáll :D Csak tudnám minek nyomkodom azt a retkes szerelést akkor. Bezzeg a gyereknél a csatárok másfél méterről a védőm mögött kiszedik a labdát.

[ Szerkesztve ]

(#10908) EA's hit válasza thebigK (#10898) üzenetére


EA's hit
őstag

Akkor Csicska FC üdvözöl :D

(#10909) freddyadu válasza Nandinagy (#10907) üzenetére


freddyadu
senior tag

Nem viccelek, 12 meccsből 2 winem van.
4 meccsen dobott ki biztos vezetésnél úgy, hogy semmibe vette a meccset, nem számolta sem winnek sem vereségnek. Nem is értem, mi történik.

Legalább a rank 1 már megvan, innen full funban tolom.
Azt hiszem kipróbálom azt is, hogy csak úgy összerakok egy csapatot.

[ Szerkesztve ]

(#10910) Nandinagy válasza freddyadu (#10909) üzenetére


Nandinagy
addikt

5-0-ról 5-6-ba vagyok. Nevetséges az egész auto blokkos játék. CR meg Neymar 5 méterről nem képesek kilőni a hosszút de az ellenfélnél akármilyen 0 vak játékos van az kitudja még akkor is ha odahúzom a kapust. A kapusom csak dísznek van. Bárkit teszek be. Akárhogy játszom szarrá a gyereket mindent blokkol a védője. Nekem szöglet után 10 emberem között csavarja el Salah és bemegy :D Hiába 25 méterre van.

(#10911) gjoe válasza dkaro (#10900) üzenetére


gjoe
őstag

Most dettó így jártam első meccsen. Elengedtem az idiótát 3 góllal, védőket kapust elhoztam.
Nem viszonozta, nyomult ezerrel a 85-ös lappal neki kellett a win, nekem nem.
De hála istennek sikerült megbüntetnem, megvertem.
Miért ilyen idióták az emberek?

(#10912) freddyadu válasza Nandinagy (#10910) üzenetére


freddyadu
senior tag

Teljesen ugyanez. Neymar, Hernandez, Mbappe, Dybala, Henry mind csak vergődik. Labda elpattog, hosszan tolják meg, nem jól passzolnak, nem találnak kaput...

De mindegy is. Nincs tét, így nem érdekel. Próbálok tanulni. :DDD

(#10913) |AP|


|AP|
veterán

ahogy olvasom itt a hozzászólásokat lehet nem is baj, hogy ezen a hétvégén kihagytam a WL-t a családi béke és a valentin nap miatt :)

Max. kéthetente fogom szerintem a jövőben is bevállalni, azt meg a saját lelki békém érdekében :)

(#10914) Madn!ght válasza Nandinagy (#10910) üzenetére


Madn!ght
addikt

Nálam is valami gyalázat volt az este. Egyszerűen, mióta a csapatban van Reyna, full megállt az egész. Rivbennis csak vereség, WL-ben ugyanez. Betettem a 78-as objektiv Dortmundos gyereket, erre varázsütés, megy a csapat, sorban jött pár win. 13 győzelmemnél még 8 meccsem volt hátra, betettem a 82es verziót ebből az obj lapból, mondom haladjunk. Beszarás, egyet nem sikerült nyerni belőle!!! Minden volt, amit itt az előzőekben leírtatok. Igaz vagy kettőnél rageltem, mert már hányok a mákszar visszapattanós góloktól, meg a provokáló gólörömöktől.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#10915) Nandinagy válasza Madn!ght (#10914) üzenetére


Nandinagy
addikt

Tisztában vagyok vele, hogy erről nem a csapat tehet. Kifejezetten meg vagyok a mostani csapattal elégedve. Egyedül Essien passzolása gyalázatos ami nem jó az állandó pressure ellen sajnos de nincs más.
Az a vicc,hogy 3 hete itt vagyok 9-5 vagy 9-6-os kezdéssel és a végére 19-10-nél megy el a gold1 megint valami hatalmas kamuval mint a múltkor Mane 5 méterről mellélövése vagy múlthéten 5 kötényt kaptam a gyerek győztes gólja előtt.

1 éve folyamat 7-3 volt a legrosszabb kezdésem wlben. Most meg örülök ha az 5-5 megvan.

(#10916) dkaro válasza gjoe (#10911) üzenetére


dkaro
őstag

Most találkoztam egy újabb zsenivel. Nekem kell már a win. Megyek 3-0ra engedem gólt lőni hogy meglegyen a meccse. Kiakasztja , én is kiakasztom. Amikor látja H kiakasztottam elkezd nyomulni, lövok még 2 gólt és ezt még eljatsza kétszer majd a 1 perccel a vége előtt elhasználja az összes pauset. Szánalmas

(#10917) dkaro válasza |AP| (#10913) üzenetére


dkaro
őstag

Én le is álltam vele, majd ha swaphoz kell nyomom. Így nem is kell annyi meccset játszani

(#10918) bubuska10


bubuska10
senior tag

A vörös kártyákat amiket a Weekend Leagueért kapsz cserébe rewardba, azokat érdemes megtartani, vagy mehetnek tetszőleges SBCkbe?

(#10919) gjoe válasza dkaro (#10917) üzenetére


gjoe
őstag

3. hete nincs wl, és teljesen jól vagyok, nincs ideg, mozizás és társasjáték megy helyette a családdal.

Az ilyen MM-es küldiken meg szétröhögöm magam. Eddig négyből egy értelmes volt vele elbohóckodtunk. A gyöngyszem csapatában elől pelé de a 82-es lappal nem tudott gólt rúgni.
Hagytam neki két gólt az elején (persze pelével rúgta az idióta, gólöröm meg minden,és nyomott tovább) úgyhogy rákapcsoltam, félidőben már partyt akart volna. Elment egy meccse fölöslegesen úgy hogy nyert, de a feladatokból semmi nem lett meg neki.

bubuska10: Van spec sbc ahol be is válthatod a semmit érőeket 1db semmit érőre.
De van hogy sbc-be ahol totw lapot kér ezt is elfogadja, de csak ha külön írja.

(#10920) LendvaiFeri1 válasza bubuska10 (#10918) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

A nagyobbakat szerintem igen, azok jók lesznek később akármilyen SBC-be. A kisebb, 82, vagy alattiakat én premium FUT champions upgrade-ba szoktam betenni. Oda kell 11 piros játékos, amiből fixen kapsz 3 darab 86, vagy feletti lapot, amiből választhatsz egyet.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#10921) bubuska10 válasza LendvaiFeri1 (#10920) üzenetére


bubuska10
senior tag

Az jónak hangzik, thx.

(#10922) gjoe


gjoe
őstag

Ki mit nyitot? Még senki semmit?
Kristóf: Fati kiesett már?

(#10923) |AP| válasza gjoe (#10922) üzenetére


|AP|
veterán

én még erőltetem mindig a 81-es pickeket, már 600 alatt van a klubom...
Tengap jött belőle egy Aubameyang, de azon kívül semmi említésre méltó

[ Szerkesztve ]

(#10924) Kristof_94 válasza gjoe (#10922) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nem jött még semmi... :(
Meg drága is ez a pick, szóval lehet hagyom.

(#10925) Mrguba válasza gjoe (#10922) üzenetére


Mrguba
őstag

16 pakk.
1 Dalot rb.
Untrade.
Amugy kb semmu

(#10926) thebigK válasza gjoe (#10922) üzenetére


thebigK
addikt

Umtitit ;]

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#10927) eM'82 válasza Nandinagy (#10915) üzenetére


eM'82
addikt

Ribery-t megéri szted még kiszedni ?
Guedes elég gyengusz a bal oldalon.
A beépítéséhez kelleni fog vsz Fekir, vagy M. Dembelé.

(#10928) Nandinagy válasza eM'82 (#10927) üzenetére


Nandinagy
addikt

Nem igazán. Nem azt mondom, jó lap de az olasz liga hulla gyenge és lehetetlen értelmesen beépíteni. Ezzel a mindenki lm-el nehéz csapatot építeni :D Nálam most padozik perpill mert nem tudom normálisan beépíteni.

(#10929) toxicjew


toxicjew
addikt

Egy ártalmatlan naív kérdés. Hogy lehet az, hogy az ellenfelem csapata 90 percig full pressingel anélkül, hogy elfáradna? Nem vagyok salty mert megvertem, de hogy lehetséges ez? Vagy hogy adhat vki egész meccsen TŰPONTOS passzokat végig? Nem csak ground pass, átadások, through ballok, a passzolás minden formája TÖKÉLETES volt neki. Kifogtam a játék egyik passz nagymesterét? A kiválasztottat? Hétfől-hétre megerősítést nyer bennem a tudat, hogy ahány ember, annyi féle játékkal játszunk (nem szó szerint, de értitek) :U :(

(#10930) bubuska10


bubuska10
senior tag

Hogy tapasztaltátok, a La Liga SBC-nél is van szivatós csapat? Csak hogy nehogy megint a 19.nél derüljön ki, hogy az egyikre 150k-t kell költeni és egy hetet várni a játékosokra, mint a West Bromnál. :D

(#10931) gjoe válasza Nandinagy (#10928) üzenetére


gjoe
őstag

Hát, hogy hulla gyenge az olasz liga?
Szerintem dybala nagyon top lap, mellette kulusevsky szintén top lap, az ingyen tonali is nagyon jó. Plusz ha van valakinek CR7 akkor a középpálya és támadó sor nagyon rendben van.
EM'82: Kulu szerintem simán 7 chemen a bal oldalon is top. Ja és bal lábas amúgy is.

Most nyitottam ki 10 picket: 2-85-ös 3-83-as és 1 KDB.
Azt hiszem Rooney miatt kirakom jones-t. Szerintetetek? Statok szerint kíváló cm.

(#10932) Nandinagy válasza gjoe (#10931) üzenetére


Nandinagy
addikt

Kiemeltél 4-5 játékost összesen amiből az egyik sbc.
Pickeltem Kulusevskit most ő a jobb szélsőm de semmi extra a csávó. Fizikailag rendben van de rengeteg ziccert hibáz.
Középpálya meg mint olyan nem nagyon létezik olaszban. Riberyt max ikonokkal linkeled be vagy Theoval aki meg cb-n kivül még egy Mendy szintjét sem mindig hozza.(Ismerősömnek megvan HL Theo aztán ő mondta)
Tonali amúgy nem néz ki rosszul de kivülről neki sem tudsz linket adni.

(#10933) thEndeR válasza |AP| (#10923) üzenetére


thEndeR
tag

A picket en is eroltettem, 20-25 darabbol nem volt 84 feletti jatekos. :W

Mannyt nem tudom valaki szokta e nezni, 100 db pickbol kb 25 85os, 10 WO es 2 vagy 3 FS jott neki, ugy nez ki valakinek adja valakinek nem. Mondjuk TOTY ra elszort 1 millio fifa pontot es egy jatekos sem jott neki. :DDD

(#10934) thebigK


thebigK
addikt

Most nézem, hogy ezt az RM posztos Gio Reyna future star lapot megfosztották a 4* weak foot-tól, ami a CF lapjánál adott? Mekkora gáz már

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#10935) EA's hit válasza Nandinagy (#10932) üzenetére


EA's hit
őstag

LB-be Mendy, jobbról pedig storyline Duncan, és kész is van. A Serie A idén kb. a leginkább túlhúzott liga. Duncan, Dybala, CR, Kulu, Tonali, mind középpályás/támadó, akivel linkelni lehet Ribéryt. A világ legegyszerűbb dolga beépíteni. Duncan pedig hiába 83-as lap, nem sok jobb CDM van nála a játékban.

(#10936) |AP| válasza bubuska10 (#10930) üzenetére


|AP|
veterán

A Cadiz kergetett engem az őrületbe, nem mondom meg mennyi zseton ment el ezüst játékosokra :)

(#10937) Nandinagy válasza thebigK (#10934) üzenetére


Nandinagy
addikt

Az a baj, hogy minden lap túlárazott. Saka jó lap de a legutolsó if Sterling alig rosszabb ehhez képest ötödannyiba kerül. Reyna 3 weakkel már nem annyira szexi Fatit meg nem tudom megitélni mennyire lehet jó vagy épp nem mert még nem láttam.

#10935EA's hit
Nem értem ezt a nagy Dybala hypeot. 3* weakfoot a gyerek akit nem használnék mert tuti, hogy éles helyzetben baszná el gyengébb lábbal. Tonali meg jól néz ki de sosem látom senkinél szóval valami bibi tuti van vele.

A másik dolog, hogy értem, hogy soroljátok itt ezeket a lapokat de róluk hova upgradeljen bárki? van Tonali meg Duncan a középpályára aztán kész. Dybala sbc volt. Van lehetőség most seria a csapatot építeni? szerintem nincs :D

(#10938) toxicjew válasza Nandinagy (#10932) üzenetére


toxicjew
addikt

Kulu nálam robbant eddig, 11 meccs 7/4, de részben csatárba is volt mozgatva. De az igaz, hogy hagyott már ki ordító ziccert. Mindenesetre Salah-nál jobb és most ez a lényeg. Hagi a másik akin meg vagyok lepődve, 54 meccs 26/32. Nagyon teper a kis szőröstalpú, hogy ne akarjam lecserélni :D Mindent leszámítva szutyok dolgokat művel most is a játék, de ez már senkinek sem újdonság. Nem tudom meddig jutok most, nem is érzem jól magam és a játék sem könnyíti meg a dolgom...

[ Szerkesztve ]

(#10939) Mrguba válasza Nandinagy (#10937) üzenetére


Mrguba
őstag

Miert miota.kijott ROONEY.
DIV4-5 ben liftezek.
Azota 3szor taliztam.vele pedig isten egy lap.
Akkor.azzal.us bibi lenne?
Vagy kifogtam azokat akiknel epp nincs?

(#10940) Nandinagy válasza Mrguba (#10939) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ne haragudj meg de div4-5-ben vagy. Azzal én mit kezdjek div1-ben? Baszhatnám a Ribery beépítést Duncanekkel ha utána meg TOTY Kimmich jön vele szembe. Meg ugyanez Dybala.

Bár ahogy most áll a játék lehet jobb lenne nekem is kiesni a faszomba. Mindenki rávan gyógyulva az r1-es labdavezetésre. Jó nézni ahogy siklik a pályán. A védőim meg lekövetni se tudják :D

(#10941) thebigK válasza toxicjew (#10938) üzenetére


thebigK
addikt

Nalam eddig nem meggyozo Kulu, legalabbis nem szelso/wide cam posztra valo, pedig mashova nemtudom tenni, Kaka-t nem akarom kivagni a szelere. Szoboszlai egy fokkal jobb, de azt kell mondjam, hogy egyik sem egy Neymar, nagyon nem.

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#10942) toxicjew válasza thebigK (#10941) üzenetére


toxicjew
addikt

Ja ez egyértelmű, ha sikerül a kapu közelébe kerülnie akkor tud villantani, illetve lőttem már nem is 1 finesse gólt 16ról vagy messzebbről is (pedig nincs traitje). Az a szerencséje, hogy én szinte kivétel nélkül minden meccsen átállok 442re a meccs állásától függően, és ő lesz a 2. csatár, így van lehetősége kibontakozni :) Nem klasszikus szélső.

(#10943) Mrguba válasza Nandinagy (#10940) üzenetére


Mrguba
őstag

Ezt arra irtam higy Tonali is jo lap de nem jon szembe..velem sem mondjuk.
Csak erdekes.higy Rooney sem.
Jo en nem tehetem.meg hogy millios lapokkal.szaladgaljak valoban.

[ Szerkesztve ]

(#10944) Nandinagy válasza Mrguba (#10943) üzenetére


Nandinagy
addikt

Rooney azért nincs sok mert nehéz neki linket adni. Aki értelmes angol játékos az mind millás tétel. Gomez,Walker meg az sbc lapok vannak akik beépíthetőek. A probléma, hogy már ott tartunk, hogy mindenkinek több száz ezres untrade védői vannak, így nem fognak gold gomezt berakni rooney kedvéért.

(#10945) eM'82 válasza Nandinagy (#10928) üzenetére


eM'82
addikt

ok. akkor meghagyom máskorra a foddereket :).
Guedest szidtam, de WLben 2 meccset miatta nyertem most meg :DDD

gjoe: próbálok szimpátia alapján dönteni (oké CR kilóg a sorból :D), Kulu-t nehezen tudnám beépíteni és nem hiszem, hogy megoldás lenne. Untrade-ből próbálok főleg építkezni, de lehet muszáj lesz beszereznem Neymar miatt egy Mbappé-t (Guimares-t nem kockáztattam).
Renato Sanches meg nálam bazi gyenge volt (3xor próbáltam megbarátkozni vele, de csak +1 ember volt a pályán), Freeze Capa nagyon szépen teszi a dolgát.

(#10946) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Amikor vezetett percekig eldugta a labdát. Így kell ezt.

(#10947) Nandinagy válasza eM'82 (#10945) üzenetére


Nandinagy
addikt

Szerintem ha tényleg jön POTM Neymar rakd ki őt. Ha meg nem akkor még mindig ottvan Ribery majd :D De az ugyanolyan poszt miatt szerintem vagy az egyik vagy a másik legyen.

Egyébként az a legnagyobb baj a linkekkel, hogy mindkettőnek lb linket tudsz adni. se brazil se francia rb nincs aki értékelhető(Emerson meg az olasz ligás brazil talán aki kivétel.) Tehát ha átrakod rm-be akkor nem tudsz nekik zöld linket adni :D

(#10948) eM'82 válasza Kristof_94 (#10946) üzenetére


eM'82
addikt

nekem van egy kvázi ultra attacking taktikám beállítva, de b*sznak mozdulni a játékosok. Bezzeg az ellenfél 90 percen keresztül pressingel. :)

Nandinagy: jaja, vágom. Volt még egy ötletem, hogy Capita RB lapját hozzácsapom, csak aztán az 600k körüliről felment majd 1 millára. Egy LB/RB-re nem adok ki ennyit.
Mi ? Neymar POTM lap? Akkor ott lesznek ám igények, ha így lesz :D. 90+ csapatból 2 minimum

(#10949) Nandinagy válasza eM'82 (#10948) üzenetére


Nandinagy
addikt

Capita rb lapját én is néztem de helyette jött Reece James rb lapja és ő a cbm :D Brutális a gyerek. Ha teheted építsd be őt. Bár én még 500k körül vettem azóta nem tudom mennyi.
Az a vicc, hogy megvagyok elégedve a csapattal és mégis szarul állok.

[link] Ezt a meccset tizikkel nyertem.
Az első gólnál Tavernier előnyből miért farolt ki Rooney elől?
A második gól előtt Semedo 4 centiről követi le Manet úgy, hogy hozzáérne. Varane meg a nyakáig felhúzta a lábát nehogy blokkoljon. :D

Nem lenne ezzel baj ha ugyanúgy "csalna" a játék. De az ellenfélnél meg blokk után még rám is visszapattan nehogy szöglet legyen :D

[ Szerkesztve ]

(#10950) sz_abika válasza Nandinagy (#10937) üzenetére


sz_abika
addikt

Pedig patika lap, igy hogy ment Kaká, előre jött csatarnak 4231be. 14 meccsen 12MVP, 29g, 9a.

Ez az IF sterling viszont centivel se jobb mint a sima, en nem is értem ezeket az IFeknek mi értelmük.

PSN: xszabikax

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.