Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36551) KaksziLajos válasza gabesz82 (#36548) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

Hát a tököm tele ezzel a szarral. :) Ezen felbuzdulva levezettem a feszültséget:

(#36552) gabesz82 válasza KaksziLajos (#36551) üzenetére


gabesz82
senior tag

Mérgeznéd magad holmi bóti szesszel? Csak a házi pálinka a gyógyír a bajra, na jó a sör lehet nagyüzemi :) Xanaxra meg gumiszobára már úgyse lesz erő utána :DD

[ Szerkesztve ]

PSN: Morfologus82

(#36553) Szigma70 válasza gabesz82 (#36548) üzenetére


Szigma70
addikt

Lejátszottam 2 meccset, haza se gyere a balcsiról. Nincs értelme. Én is inkább holnap kimegyek mogyoródra dögleni. Jobban járok

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#36554) gabesz82 válasza Szigma70 (#36553) üzenetére


gabesz82
senior tag

Áhh holnap már itthon leszek, na de nem a fifa miatt. Kell itthon is a vitézség, fél méteres a fű 2 hét alatt és ebből 700nm :DDD menjél is strandra inkább, 30 fok lesz, kár ezzel a szarral vergődni...

PSN: Morfologus82

(#36555) KaksziLajos


KaksziLajos
senior tag

Hogy lehet az, hogy 6 nyertes meccsem van, nem egymás után nyertem őket, és sorozatban több vereséget szenvedek, 16/6-tal állok, soha ilyen rosszul, vagyis qrva szarul és ennek ellenére bedob egy ellenfelet, aki 18/17-tel áll (megkérdeztem), és fullos csapata van? Hát ennyit a sorsolásról.

(#36556) MdewC


MdewC
nagyúr

Gyerekek... :D

Megvertem a handit, bosszút álltam. :D

Garantálom, hogy ilyen gólt ritkán láttok, mint amit kaptam. :C

Az csak egy dolog, hogy végig hátrányban voltam, 4 kapufám volt, persze visszajátszásnál ezek sehol, de lényegtelen.

Amikor már azt hittem, hogy megcsíptem az enemyt és 3-3-nál már nem lehet baj, akkor... Ezt sasoljátok, sírok! :D [link]

Azért ha vki tudja ezt a gomb kombinációt, hogy mivel lehet ekkora káoszt okozni, az ne tartsa magában. :DD Meg ha már real foci, akkor hol a David Luiz piros? Meg hol a war?

Nem, nem az ai irányította játékososkat. :P

Annak az egynek örülök, hogy higgadt tudtam maradni és így tudtam fordítani, a 4 kapufa ellenére, végül kellett a scoop turn is, hogy ne legyen annyi auto blokkom a végén.

Ilyet bakker. :DDD

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#36557) MdewC válasza MdewC (#36556) üzenetére


MdewC
nagyúr

*én Vieiraval szerettem volna kifejelni, őt irányítottam.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#36558) Szigma70 válasza MdewC (#36557) üzenetére


Szigma70
addikt

Ha nem ment volna be, akkor kap egy 11-est tuti :))
Úgy szokott lenni

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#36559) arpo04 válasza MdewC (#36556) üzenetére


arpo04
őstag

Na ez idegesit a legjobban, alapveto szabalyok hianyoznak. Fifa20-ba kell a csillamfaszlamaponi... inkabb ezeket csinalnak meg. Veszelyes jatek es konyokles egy tamadasbol nem rossz arany ;]

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#36560) Digestive válasza MdewC (#36556) üzenetére


Digestive
addikt

De hol itt a probléma? Zlatan ezt megcsinálja igazából is! :DDD Az lett volna a tuti ha olyant alárúg Ramos lágy részeinek, h berepül ő is a kapuba! :P Ja és még valami. Én azt a 4es kompozíciót a levegőben szeretném 3D nyomtatóval megcsinálni magamnak egy kis szobor formájaban! :D

(#36561) Yodamest válasza MdewC (#36556) üzenetére


Yodamest
addikt

szép az az Ibra gól, de figyelj a játék javára legyen írva, hogy a modellek nem folytak egymásba, nagyon szépen látszott minden :DDD

(#36562) Szigma70


Szigma70
addikt

Neuer :DDD

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#36563) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Reggel döbbentem rá, hogy nem csináltam meg a swap játékos sbc-t... Akkor marad a Bundes csomag. :(

(#36564) KaksziLajos válasza MdewC (#36556) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

Szép.

Nálam ezek mentek, és ha az ilyenek az átlagnál többször, több meccsen történnek meg, az már egyértelműen nem az egyén hibája, hanem hátráltatás. Ez már tőlem független.

CR 6 méterről, nem volt túl erős a lövés :
[link]

TOTS Ederson, plussz legek ura UCL live Aurier vs. IF Amartey vagy ki:
[link]

Én egész évben nem panaszkodtam annyit, mint az elmúlt 2 hétben. Biztosan sok meccset bukok már azzal is, hogy könnyebben felhúzom magam, mert 2 hete gyűlik a feszültség a szopóág miatt.
Elfelejtettem játszani az új csapattal. Érdekes. Sör, tüske nem segít, próbáltam. :DDD

Most jön a Seria A Pick, amire kb. a legjobban vártam, erre örülök majd ha a szaros Silver 1 meglesz.

(#36565) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

10/2 ... ugy ultem le, hogy mar nem erdekel mi lesz, de megis felhuz. Tenyleg egyre szarabb az egesz. Most is jonnek a sima gold csapatok es szet futnak, nem tudok mit kezdeni veluk. A loveseik bemennek barhogy/barhonnan, en 5-6 meterrol is kirugom a stadionbol. Be is fejezem az ideit es remelem nem veszem meg a kovetkezot! :U

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#36566) Mrguba


Mrguba
őstag

Sziasztok WL-ben melyik ranktol kapok FIX tots jatekost?

(#36567) szabyka95 válasza Mrguba (#36566) üzenetére


szabyka95
őstag

Silver 2 v 3. Csak totst lehet pickelni
Gold2 ha fix seria a ra gondoltal

(#36568) Mrguba válasza szabyka95 (#36567) üzenetére


Mrguba
őstag

Lehet rosszul kerdeztem....fix tots melyiktol jar?

(#36569) szabyka95 válasza Mrguba (#36568) üzenetére


szabyka95
őstag

Silver3
2 87 es tots kozul valaszthatsz

[ Szerkesztve ]

(#36570) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Az a baj, hogy ez a Serie A nem túl acélos. Nyilván van pár kivétel.

(#36571) Zimmi91 válasza ThuG4LifE (#36565) üzenetére


Zimmi91
addikt

Én is újra tettem megint, de 2 meccs után letöröltem, és szerintem nem is veszem meg a 20at, jobban felhúz mint akár milyen multis játék...azért meg nem játszom, hogy kiidegeljem magam 😏

" Just remember Manchester is RED! "

(#36572) Hazli17 válasza MdewC (#36556) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Gyönyörű.. Sok ehhez hasonlóval találkoztam az éjjel.
Sajnos annyirs tolja az új csapatokat a gép, hogy borzasztó. Sok szedett vedett goldos csapat jön, véft izzadva lehet nyerni ellenük.
A kapufák, amiket írsz engem is megborítanak. Ez a meccs külön öröm volt. 7 kapufa, plusz mindent védő kapus. Persze hosszabbításra menti.. 2019 áprilisi account, sima gold csapat.
De egyetlen pozitívum van, hogy nem idegesít fel annyira, mint korábban. El tudtam engedni, ez ilyen. Úgyis meglesz a gold 2,ha nem idegeskedek..
[link]

Amiről nem is olvastam. Tots Eriksen. Nekem pikkből jött. Iszinyatosan jó! Osztogatja a gólpasszokat, szinte minden meccsen gólt is lő. Brutális a pali. És ezzel a paceval, már vállalható is camba.
Kiraktam flashback alex sandrot. Ugyan olyan jó, mint akármelyik lapja. Csak gyorsabb. És jobb :DD

[ Szerkesztve ]

(#36573) MdewC válasza Szigma70 (#36558) üzenetére


MdewC
nagyúr

Az lehet. :D Elsőre észre se vettem mi történt, csak nem értettem, hogyan szerezhet gólt Ibra a dzsmbuj legaljáról, ha Vieiraval jól helyezkedtem... utána derült ki.

Arpo: pontosan. ;) ezt nem is kell túlragozni.

Digestive: :D

És aznap este az asszony így áll a szekrény előtt kérdőjellel az arcán, hogy ez a szobor vajon mit ábrázol? :D

Yoda: na igen... mondjuk abban a pillanatban ez mondjuk nem jutott eszembe. :DDD

Sőt ha ezzel kaptam volna ki, akkor valszeg ez nem vígasztalt volna.

Aztán bugoltam én is a jó kis kapást...

Hazli/KaksziL: :R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#36574) szabyka95


szabyka95
őstag

A multkor pofaztan amikor valaki irta h hany kapufat rugott, ezennel is sorry
Az elobbi meccsen 7 kapufat rugtam.
22 lovesem volt.
2 0 ra megy 2 szar gollal.
Valahogy visszahozom 2 2 re, semmi nem ment be, de a bolasie flick + kapas 20 rol az bement cr el. M1
90. Perc 1 v1 kapufa, kipattan, kontra, 3 v1, felrugom, piros.
Extra time, rug 2 golt, all in, jobb bekk nelkul 3 p alatt 4 4, eusebio kapufas gol s onyekuru 122.ben egyenlit

Tizit megnyertem
Kalap szar az egesz

(#36575) Readonly2 válasza szabyka95 (#36574) üzenetére


Readonly2
tag

Az a bosszantó a kapufákban, hogy zölden is kapufa ... most különösen szar volt a WL , nem oda megy a passz ahova irányítom, random az ereje ... Seedorf/Eusebio stb nem tud levenni egy labdát ,a lövések előtt mind direkt megvárja amíg valaki elé ér és vagy blokkolja vagy simán elveszi tőle a labdát vagy csak tol meg egyet ami meg persze annyira hosszú , hogy a lelátón sem éri utol ...

(#36576) szeby24 válasza MdewC (#36556) üzenetére


szeby24
csendes tag

Tegnap pont ilyet rugtam,épp nem az ellenfél gólyoi alatt,ketten szöktek,jött Maldini és beollozta,és meglepetés... befujta faultnak.ki is léptem,pedig vezettem.

(#36577) szabyka95 válasza Readonly2 (#36575) üzenetére


szabyka95
őstag

Basszák meg.
8 1v1 t fogott meg a kapus, de a 122.ben onyekuru lovese elment a kapus labai kozt. 👏 :C

(#36578) Readonly2 válasza szabyka95 (#36577) üzenetére


Readonly2
tag

Konkrétan ma én is azon gondolkoztam megy mindenki a picsaba és jön egy sima alap Gold csapat...

(#36579) szabyka95 válasza Readonly2 (#36578) üzenetére


szabyka95
őstag

Statisztikailag meg mindig jobbak a specko lapok, de van hogy jon egy ilyen meccs s megbolondulnak

(#36580) toxicjew


toxicjew
addikt

Tegnap nekem gold Balotelli rúgott egy mesterhármast, valahogy kiszenvedtem 4:3ra de amit kapuralőtt az gól is lett :U

(#36581) Readonly2 válasza szabyka95 (#36579) üzenetére


Readonly2
tag

Eusebio első WL alatt 24 góllal mutatkozott be, nagyon tetszik főleg a labdával való mozgása . Úgy forog vele mintha összenőttek volna.

(#36582) Szigma70


Szigma70
addikt

Jobb lett volna otthon maradni, és lenyomni a maradék WL meccseket. Itt langyos a víz, hideg a citromos gōsser, és egy fekete, tangában igazgatja a plédet előttem. A gyerekkel állandóan csúszdázni kell, az asszony meg nyavajog, hogy vizes lesz a haja.
Nagy a baj

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#36583) KaksziLajos válasza Szigma70 (#36582) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

Mi holnap megyünk, én egy szőkét viszek, vagyis kettőt, egyik tangában, a másik Batmanes úszónadrágban. :DDD De citromos sört nem iszok, inkább facsarok a normálba. Nem, inkább megiszom simán. :P

Jah, de ma még megtornásztatom az idegeimet délután a WL-lel, mazoista vagyok. Aztán délután sör és ping pong. Szeretem a nyarat.

[ Szerkesztve ]

(#36584) Szigma70 válasza KaksziLajos (#36583) üzenetére


Szigma70
addikt

Nyomasd csak a vizes programot. A fiam Batmanből már kinőtt, Garfildesbe nyomja :))

Este F1 után lenyomom goldig, oszt jó napot

Lehet nem veszem meg a 20 at, mert ma simán elment az ára már eddig, és még hol az este? :D

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#36585) toxicjew válasza Szigma70 (#36584) üzenetére


toxicjew
addikt

Én tegnap vittem el s1ig, ma nem valószínű hogy tudok játszani szóval ez így marad :F

(#36586) Szigma70 válasza toxicjew (#36585) üzenetére


Szigma70
addikt

Na jah, engem sem izgat annyira, CR en kívül senki se férne be a csapatba, arra meg igen kevés az esélyem

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#36587) s0p0q0r


s0p0q0r
aktív tag

Srácok! Nem tudok meccset indítani. Ezt nézem kb 10 másodpercig, majd visszadobta a menübe. Ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#36588) Digestive válasza s0p0q0r (#36587) üzenetére


Digestive
addikt

Számlát befizetted? :DDD

(#36589) Kristof_94 válasza Szigma70 (#36586) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Gomez? Anchor chemmel 80-as CDM, annál jobbat nem találsz!

(#36590) Tibcsó válasza s0p0q0r (#36587) üzenetére


Tibcsó
aktív tag

Nálam ugyan ez van......

(#36591) Szigma70 válasza Kristof_94 (#36589) üzenetére


Szigma70
addikt

Bakker, igaz, nem is figyeltem. De Goretzka, vagy Vieira helyett?

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#36592) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Remélem a ma esti tots sbc-hez nem lesz majd nagy követelmény. Van 3db rare gold 84-es lapom és egy 84-es tots. Ennyi... :D

Szigma: Inkább Goretzka és akkor lesz egy M/H WR lap is ott! Gomez úgyis megold mindent is.

[ Szerkesztve ]

(#36593) szabyka95


szabyka95
őstag

Megvettem 99 tots messit. 3.5 milla, just for fun
Tuti szar, de mar nem izgat

[ Szerkesztve ]

(#36594) Szigma70 válasza Kristof_94 (#36592) üzenetére


Szigma70
addikt

Igaz, és elég alacsony ahhoz is, hogy mindenkit lefejeljen.

Jó ötlet. Vieirat, meg lecserélem Mertensre. A két törperős megoldja speedből.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#36595) szabyka95


szabyka95
őstag

Azt vettem eszre hogy amiota beraktam dinhot agressive interceptionsre o szerel a legtobbet. Probaljatok ki, lehet ez a mertensek ill gomezek titka a kozeppalyan

(#36596) Szigma70 válasza szabyka95 (#36595) üzenetére


Szigma70
addikt

Áhhh
Nekem Goretzkat normálról vissza kellett vennem konzervatívra, mert mindenkit ketté akart törni

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#36597) Stylerr


Stylerr
addikt

PS-en nem lehet meccset indítani WL-be. Másnak is rossz?

(#36598) Tibcsó válasza Stylerr (#36597) üzenetére


Tibcsó
aktív tag

Sajnos igen!

(#36599) Mrdevil válasza Stylerr (#36597) üzenetére


Mrdevil
addikt

Anthem is kivágott, lehet ea szerok xarok. Pedig ez ritka. :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#36600) szabyka95 válasza Szigma70 (#36596) üzenetére


szabyka95
őstag

Drop back, 1 depth s mindenki konzervativ? :D :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.