Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17251) szabyka95


szabyka95
őstag

Allitolag jon bpl sbc. Vettem 11t minden csapatbol

(#17252) akooos válasza szabyka95 (#17251) üzenetére


akooos
veterán

Na az kéne meg... Pont az elmúlt hetekben szórtam ki minden untradeablet sbcbe, tradeablet meg eladtam... Most vehetek párat...

(#17253) Lori82


Lori82
senior tag

Na tegnap este kinyitottam a 2 wl picket. Meglepetésemre nem 2 81 vagy 82-es játékos jött,hanem első körben Skriniar . Nem kellett,mert azt hittem,hogy ha az alacsonyabb ratingest választom ,második pickből jobb player jön. :D Skriniar helyett Bolyt választottam majd utána jött egy Gómez :) Van Futmas Gómezem :D ,de ő volt a legmagasabb lap ,így ő lett a befutó.

(#17254) szabyka95 válasza akooos (#17252) üzenetére


szabyka95
őstag

Erdemes discard gold lapokat venni, 350 ert ill 650 ert(rare) .

Kellene 1 op bpl jatekos, nincs eleg :)) pl fred

[ Szerkesztve ]

(#17255) Tajték


Tajték
senior tag

Na csak kisakkoztam azt hogy kipróbáljak új játékosokat és még Messi is megmaradjon :D Eddig csak azért nem váltottam csapatot mert a kis argentin kell! :)

1. változat

2. változat

(4-3-3-ról indulna full chem)

A döntés attól függ, hogy Neymar kaphet é UP-ot? Mert ha igen akkor nem veszem meg most mert az új lap miatt be fog esni az ára. Ha valszeg nem kap akkor a Neymaros csapatot hozom össze.

Viszont ott van IF Hazard, ő valszeg kapni fog és akkor az már egy 93-as lap lesz.
IF Salah-al is úgy kalkulálok hogy kap up-ot.

Ebben kérném a javaslatotokat, hogy látjátok ezt a nagyon nehéz kérdést? :DDD :D

:R

[ Szerkesztve ]

(#17256) szabyka95 válasza Tajték (#17255) üzenetére


szabyka95
őstag

Mire kapjon upot? Igy is 92es

(#17257) Kristof_94 válasza szabyka95 (#17251) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Én november óta tartogatom az angol és spanyol ligát.

(#17258) Stylerr válasza MdewC (#17247) üzenetére


Stylerr
addikt

Igen, megcsináltam 🙂
Nyitottam egy untrade Mbappet, így egyértelmű volt, hogy a 88ast eladom. Így volt rá coin. Most jön a teszt a WL-ben. Kíváncsi leszek mit alkot.

(#17259) Aguinaga válasza Szigma70 (#17104) üzenetére


Aguinaga
őstag

Abszolút adom.

Amúgy SIF Sczesnyt érdemes eladni és megvenni SIF Donnarummát? Szerintem jelentős coin nyereséggel kapnék egy majdnem ugyanolyan kapust. Bár amennyit mostanában játszom, tök mindegy.

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#17260) Darabokra válasza Aguinaga (#17259) üzenetére


Darabokra
senior tag

statok szerint nagyjából ugyanolyan, de Szczesny brutál ebben a játékban.

(#17261) Digestive válasza Darabokra (#17260) üzenetére


Digestive
addikt

+1

Én a 87-est használom és MAXIMÁLISAN elégedett vagyok vele! Több extrát mutatott eddig, mint a 18-ban az összes kapusom együtt. Pedig járt nálam vagy 20 a legjobbakból... ;)

A WL nekem nagyon vivcesen indult bakker. 3/3 után jött 4 olyan megalázó zakó, h abba is hagytam. :DDD Esélyem se volt, kb mintha Boras vagy F2Tekkz ellen álltam volna ki... :D

[ Szerkesztve ]

(#17262) Darabokra válasza Digestive (#17261) üzenetére


Darabokra
senior tag

lehet, hogy hülye vagyok, de ezeket a Finesse tekeréseket nálam csak ő védte. Persze nem mindet de sokat. Hihetetlen védései voltak ezen kívül is. És most csak a simáról beszélek, mert más lapja nálam nem volt. :D

(#17263) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Kösz srácok, akkor marad a lengyel, bár pc-n anno 80k körül vettem, most 140 alatt ritka.
Kéne húznom egy ikont vagy egy CR-t :D

PSN: OldSlowhand74

(#17264) dracox válasza Darabokra (#17243) üzenetére


dracox
addikt

Azokkal. Nem lennék előrébb. Max a pakkokbol ami eshet beloluk :DDD

(#17265) akooos


akooos
veterán

Liga sbc nincs, flashback Tevez van!

Nem rossz lap és 2 pack is jár érte. Bár nekem nem lenne jó chem miatt.

[ Szerkesztve ]

(#17266) KaksziLajos


KaksziLajos
senior tag

Nem tudom, a WR és a week foot kinek mennyire zavaró, de a statok alapján ez brutál egy lap lett.

[ Szerkesztve ]

(#17267) Mrguba


Mrguba
őstag

Gyerekek sima Aubara milyen chemet raknatok?

(#17268) Scale válasza KaksziLajos (#17266) üzenetére


Scale
őstag

Beepiteni elég nehéz, supersubnak nem lehet rossz bár azért még drága kicsit szerintem, 130bol kb meg is lehetne.

(#17269) Mrguba


Mrguba
őstag

GYerekek ez az elso WL-em de valszeg az utolso....nincs pressure a csapatomnak beallitva mindenki 99...a masodik felido utan mar alig birnak futni de az ellenfelnel full pressel vegigsprinteli a meccset....mi a tokom ez?

(#17270) dejvid8 válasza KaksziLajos (#17266) üzenetére


dejvid8
őstag

Hát ez egy nagyon erős lap, kár hogy kb lehetetlen beépíteni.

Gyors, 92 finishing, 90 compsure, jó longshot/curve, 99 shot power, 85 strengt,85 stamina :Y

Durva. Ha 4* WF lenne, csinálnám supersub-nak, így nemhiszem..

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#17271) KaksziLajos válasza Scale (#17268) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

Annyira nem nehéz azért. Pl.

[ Szerkesztve ]

(#17272) Tajték válasza dejvid8 (#17270) üzenetére


Tajték
senior tag

Dybala, Messi, Aguero Tevez , jó az ;)
Én még egyetlen játékost sem csináltam meg SBCből, de ezt megkéne úgy érzem... Régi szép idők, Juvés Tevez disznó volt

(#17273) toxicjew válasza KaksziLajos (#17271) üzenetére


toxicjew
addikt

"annyira" :))

(#17274) akooos válasza Mrguba (#17269) üzenetére


akooos
veterán

Gyakorolj, valószínűleg nem jó a taktikád.

Nekem ma ez volt az első ellenfelem:

Tudott is játszani és a játék is őt segítette.

Azóta a mai volt a legjobb 19-es kezdésem, 10/8 volt, aztán eljutottam 20/10-ig, a képen látható ellenfélhez hasonló csapatok ellen.

(#17275) KaksziLajos válasza Tajték (#17272) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

Erősen elgondolkodtató nekem is. Volt egy argentín hullám a csapatomban, de most más az irány jelenleg...

Volt Agüero, Messi, Dybala, A.Gomez négyes a csapatban. Na, oda be is fért volna. Így fájó szívvel, de valószínűleg kihagyom...

[ Szerkesztve ]

(#17276) Szigma70


Szigma70
addikt

Mint egy falat kenyér, úgy kellett ez a Tevez SBC.

Nekem meg tele a transferem PL meg Laliga playerekkel.

Legalább egy FB Marci jönne

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#17277) KaksziLajos válasza Szigma70 (#17276) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

Majd 20:00-kor. ;]

Marci név alatt kire gondolsz?

(#17278) Stylerr válasza Szigma70 (#17276) üzenetére


Stylerr
addikt

Marchisio? Sajnos Ő nincs benne az UT-ben, ha jól tudom.

(#17279) dejvid8


dejvid8
őstag

Köszi Tevez SBC!

Biglia, Pastore, Garay, Banega. 19:00kor bevásárlás amit lehet, majd később snipe. 45 perc alatt: +200K.

Jól jött :)

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#17280) Szigma70 válasza Stylerr (#17278) üzenetére


Szigma70
addikt

Jahhh, az oroszoknál van.

Akkor jöjjön egy Ben Arfa, emlékeztek a 17-ben?

@Kristóf

nincs

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#17281) Tajték


Tajték
senior tag

Nah gyorsan kiraktam az öreg Tevez-t :Y megvolt 120k-ból, supersub lesz belőle, sztem az nem összeg érte. Biztos hogy nagyon baszó IG :DDD Össze is raktam köré ezt a kis fun csapatot ami jó lesz SB-re:

EZT ;]

[ Szerkesztve ]

(#17282) Toninho13


Toninho13
aktív tag

Megcsináltam a Campbell SCB-t. Ahhoz képest, hogy futbinen mennyire oltják, nekem eddig eléggé bejött. Mondjuk a WL-t egy vereseléggel kezdtem, úgy, hogy az első gól 5m-es les volt (védőm passzába belépett, onnan a másik játékosához pattant a labda). WL-ben amúgy nincsenek szintek? Mármint a 82-es csapatom ellen simán jött 87-es is. Ahhoz képest, hogy div 4-be feljutottam eddig 7-ből 5-öt nyertem. Mondjuk ilyenkor szokott jönni egy 10 meccses vereségsorozat. 🙄🤔

[ Szerkesztve ]

(#17283) Mrguba válasza akooos (#17274) üzenetére


Mrguba
őstag

Nyilvan nem jo....nem vagyok egy FIFAZSENI....3412 ben jatszok....

(#17284) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Ma 15 WL meccset nyomtam le, őrjöngés határán, pedig úgy ültem le elé, hogy nem fogok idegeskedni, nem ment. Nem dobott be űber csapatokat, csak szimplán sorra agyonvertek, nem tudom mi lesz így a vége, de most nagyon elkenődtem, ilyenkor nem szimpi ez a játék. :(

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#17285) Tajték válasza Mrguba (#17283) üzenetére


Tajték
senior tag

Válts 4 védősre, mert ha nem megy olyan jól a védekezés akkor a 3 védő öngyilok...

(#17286) Santana01


Santana01
tag

Röhej baszki..16oson belül ellenfél kapusa kihúzza Reus lábát miközben a labda fél méterre van tőle és a kapu üres.Semmi! Ez a Fifa 19-ben szabályos jelent! Aztán a védője előre vágja,Salah befutja és gól. :W

(#17287) Tajték


Tajték
senior tag

[link]

Amikor egyszerre anyázik mindkét játékos :DDD :D

(#17288) Digestive válasza Tajték (#17287) üzenetére


Digestive
addikt

És tele van most ilyen BUGgal a játék. Ma nekem legalább 10 hasonló szituációm volt. Kiégett az agyam mára! :(

[ Szerkesztve ]

(#17289) Szigma70


Szigma70
addikt

Egy híg ,nyúlós kutyaszarhoz tudom hasonlítani a gameplayt. Minden percét élvezem.
Nincs jobb dolgom, nincs jobb játékom, a tv- ben sincs semmi, asszony is alszik, valamin csak fel kell basznom magam. Erre ez tökéletes. Elő is rendelem a 20-at, nehogy elfogyjon.

Hajrá mindenkinek

@Tajték

Sztem ez igazságos volt. Jó fej a bug. :D

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#17290) Chereiose válasza Szigma70 (#17289) üzenetére


Chereiose
addikt

+1...

Tudnám ha már eleve fullos csapattal megy valaki, akkor mi a tetves anyjáért őt tolja ez a mocsok ea? Megyek 2-0 ra és tönkrevág 2 egyből pirossal és 2 tizivel...aztán persze hosszabbításban kick off glitechel nyer. És ebből áll a hétvége, rohadnának meg.

(#17291) Szigma70


Szigma70
addikt

Nálam az van, hogy a majd 3 millás csapattal kb. úgy tudok játszani, mintha most kezdtem volna fifázni.
Sztem rajtam röhög az összes ellenfelem, hogy ilyen csapattal nem tudok nyerni. De, hogy tudnék, ha valami nem hagyja. Sztetek, az ellen érzi, mikor kb nem tudsz semmit csinálni a pályán? Mert ha igen, akkor miért hiszi azt magáról, hogy ő olyan jó?

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#17292) Kristof_94 válasza Szigma70 (#17291) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nekem sem adja most, gyakorlatilag nincs kontroll a játékosaim felett, mint ha nem is én irányítanám őket.. Nagy élmény.

(#17293) Szigma70 válasza Kristof_94 (#17292) üzenetére


Szigma70
addikt

Na de ilyen 40 ezer coinos nif csapatok jönnek, októberi
meg novemberi accal, és sorban kapok ki?
És érzem, látom a játékukon, hogy nem spílerek.
Egyszerűen ő tudja irányítani a csapatát, én meg nem.
Gólhelyzetben Best lukat rúg?
Sonnak folyamatosan elmegy a lábaiközt a labda?
És minden meccsen kapok 11est.
Agymenés ami van.

És ez mind mind szerver és net gond.
Lehet nekem űberfasza netem, ha nem a szerver mellett lakom, de még csak nem is egy városban, országban, de még lehet a kontinensen se vagyok vele.
Ez így nehéz

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#17294) Kristof_94 válasza Szigma70 (#17293) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Én kb. 3 meccsel ezelőtt 2 tizit szenvedtem el kb. 1 percen belül... :D
Meg sima Rashford ST-ben a gyereknek mindent bevert, nekem Raúl semmit.

(#17295) toxicjew


toxicjew
addikt

ELnézve a kommenteiteket, különösen örülök, hogy kihagytam ezt a wlt :K Azért kitartás srácok, htha fordul a kocka.

(#17296) KaksziLajos válasza Szigma70 (#17293) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

Ez sajna nem csak a szerver miatt van, de nem akarok újabb vitát indítani a gép "segítségéről"...

más

Megvettem a ToTGS Handanovicot, közte és SIF Csesznyi között a traitek döntöttek. Hozzá Skriniart is megvettem. Hát nem jött be egyik sem, abszolút nem.

Aztán mivel itt is írtátok páran megvettem a Csesznyi embert, és aztqrva. :DDD Elképesztő jó lap. Mellé jött Benatia (az elején megvolt, már akkor is komáltam) és SIF Cancelo.

SIF Cancelo meg tényleg a top RB-k között van jelenleg. A sebessége és a hozzá tartozó DEF PHY és dribbling passing jól össze van gyúrva nah.

Amúgy nem szabad ilyenkor WL-t játszani. A DiVet kell nyomatni pénteken, aztán szombat éjjel és vasárnap éjjel a WL-t. :K

[ Szerkesztve ]

(#17297) Chereiose válasza Szigma70 (#17293) üzenetére


Chereiose
addikt

Lassan ott tartok én is, hogy összedobok egy 30k s gold csapatot, hidd el ugyanúgy meglenne a 14 win, merr csalna annyira és annyiszor. Csak nyilván nem fogok ilyennel indulni amikor megvan messi, stb. De úgy kipróbálnám már egy szar kerettel, fix nem hátraltatna hirtelen ennyire.

(#17298) Tajték válasza Chereiose (#17297) üzenetére


Tajték
senior tag

Akkor Messi köré építs olcsó keretet

(#17299) Chereiose válasza Tajték (#17298) üzenetére


Chereiose
addikt

Lol

Ha ilyen elhatározásra jutnék tényleg valami olcsó op-t tennék össze messit is kihagyva...de nem szórakozom ilyennel, gondolom nekem nem csalna ugy mint másnak.

(#17300) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Most kaptam ki egy olyan csapattól, ahol a 3 cm Fred, Lacazette és David SIlva... Egyre jobb. Lacazette... Menjen a fenébe az ilyen.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.