Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-06 21:44:33

LOGOUT.hu

FIFA 18 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33351) MdewC válasza TrueGooner (#33350) üzenetére


MdewC
nagyúr

Még nincs. Semmiről nem maradtál le, majd az adminok intézik, mint az elmúlt 2 évben.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#33352) sz_abika válasza A guru (#33349) üzenetére


sz_abika
addikt

Remélem szerver issue és kapunk még egy napot - kéne a Sziget miatt amúgyis :D

PSN: xszabikax

(#33353) Digestive válasza A guru (#33349) üzenetére


Digestive
addikt

Az is durva, de nálam olyanok történtek 3 meccs alatt, h beszarás.

Haza adást beengette ter Stegen. Ilyent még nem is láttam, de olyan sokkot kaptam h nem csináltam mentést róla! :DDD Az embereim legalább 5x volt h egymásnak szaladtak és romba dőltek, az ellen meg tovább sétált. Gondolom beszart a röhögéstől. Ronaldo kapufa, kipattanó kapufa megint. Kabaré az egész... :(

[ Szerkesztve ]

(#33354) etaclan1984 válasza Digestive (#33353) üzenetére


etaclan1984
őstag

Bizony, ezt az összeszaladást én is észre vettem az utóbbi napokban. És a legdurvább hogy két olyan játékos akiket az AI irányitott :D

(#33355) Digestive válasza etaclan1984 (#33354) üzenetére


Digestive
addikt

Így ahogy mondod. Rávaltottam éppen h zárom a passzsávot és bummm. Akkorát taknyoltak, h több másodperc volt mire fel tudtak állni! :D És nem egyszer, sokszor történt meg. Na meg ezek a kapufák. Minden túlzás nélkül 15-20 kapufám volt 3 nap alatt.

[ Szerkesztve ]

(#33356) etaclan1984 válasza Digestive (#33355) üzenetére


etaclan1984
őstag

De nálam még csak rájuk se váltottam :D Majd megkeresem a videót mert felvettem, és ha jól emléxek abban a labdamenetben az ellenfélnél is volt egy ilyen :D Hangosan fel is nevettem :C

(#33357) Digestive


Digestive
addikt

A 6. meccsnél eltörtem a kontrollert! :DDD Minden ziccer kimarad? Kapusba, mellé, kapufára. A gyökérnek meg a 70. percben beakad az első kaput eltaláló lövése! Muhahhhhhaaaa

[ Szerkesztve ]

(#33358) A guru válasza Digestive (#33357) üzenetére


A guru
addikt

Kontroller nálam még nem tört hálisten, mindig beflessel a kisördög a vállamon, hogy 15k, ha most földhöz vágom. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#33359) sz_abika válasza A guru (#33358) üzenetére


sz_abika
addikt

A kanapén levő puha párna is jó erre– az eldobásból eredő túlzott energiát le tudod vezetni és még nem is törik.

PSN: xszabikax

(#33360) Digestive


Digestive
addikt

Csak a sarka repedt meg! :DDD

Borzalmas ez az irányított játékmenet. Miután elborult az agyam azóta számolom a kapufákat. 4 meccs 8db. Amit kapásból eresztek el drivent az szinte biztos h kapufa, vagy 1 centivel mellé! Ezeken csak az megy be, amit gólvonalig kijátszok. Rashford, Quaresma és KDB is rúgta ki az égbe 5ösön belülről úgy, h csak megpöccintettem a lövést.

[ Szerkesztve ]

(#33361) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Az új résztől mit vártok, ez eddig tudott dolgok alapján?

(#33362) Kristof_94 válasza TrueGooner (#33361) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Csökkenő bankszámla egyenleget és fájó tenyeret az asztalcsapkodástól. :U

(#33363) A guru válasza Kristof_94 (#33362) üzenetére


A guru
addikt

True. :D

Szék karfája kap rendesen nálam. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#33364) etaclan1984 válasza A guru (#33363) üzenetére


etaclan1984
őstag

Vagy amikor az asszony már tudja a dörgést.
"Na nyertél ? Akkor lehet veled beszélni ?"
"Már megint egész szombat este annyit hallok hogy: ezt nem hiszem el" :C :C :C

(#33365) Digestive válasza etaclan1984 (#33364) üzenetére


Digestive
addikt

Nálam ennél cifrábbakat is lehet hallani! :D

(#33366) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Na, majdnem repült a kontroller. Első meccs 1-0-nál kilép a gyerek, a másodikon meg DC-t kapok. Elkezdődött a WL! :D
3. meccsen megláttam az ellenfél csapatát, még be se töltött a meccs, DC! :C Istenem, mi lenne velem a Telekom nélkül! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#33367) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Én megmondom őszintén, a tavalyi epizódot a PES-el töltöttem, de idén annyira exclusive-nak ígérkezik a Fifa, hogy nehéz neki ellenállnom. Nem akarok az lenni aki elkezdi a minden évi pes vs. fifa háborút, nem azért írtam, csak nagyon nehéz döntenem. :D

(#33368) A guru válasza TrueGooner (#33367) üzenetére


A guru
addikt

A PES nagyon szép és jó, csak nincs benne tartalom, ha egész éves (fogalmazzunk úgy) “programot” akarsz magadnak, akkor tali a 19 topikban. :D

(#33369) etaclan1984 válasza Digestive (#33365) üzenetére


etaclan1984
őstag

Nyugi, nálam is. De itt vannak fiatalkorúak is :C

(#33370) TrueGooner válasza A guru (#33368) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Pontosan ugyan ezt érzem én is.. Egész PES-ben a "Master League" és a "Become Legend" között ugráltam. Kevés tartalom, kevés liga, nincs miből meríteni egy Manager módban. Holott a gameplayt imádtam.. Valszeg ezért lesz Fifa, plusz mellé az ingyenes PES 19 Lite. :D Csak érdekel az "ős fifások" ész-érve, hogy még is miért a fifa?:)

(#33371) A guru válasza TrueGooner (#33370) üzenetére


A guru
addikt

Mert KDB arcán a szeplők sokkal részletesebbek. :D

(#33372) sz_abika válasza A guru (#33371) üzenetére


sz_abika
addikt

:))

Bezárható a topik, elértük az internet végét.

PSN: xszabikax

(#33373) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Na mára 10 meccs, 6 győzelem, a többit már ismeritek! :D
Road to elite! ;]

[ Szerkesztve ]

(#33374) Digestive


Digestive
addikt

Küldjön már át valaki egy New York City játékost! :DDD Egész nap nézegetem, de semmi.

(#33375) Readonly2


Readonly2
tag

Ez a wl valami botrány ! A kapufa, kihagyott ziccer stb meg hagyján , de szoros meccsen a bíró dönti el.... tiszta 11-est nem kapok meg az ellen rá ugrik a védőmre és befújja tizinek neki...

(#33376) akooos válasza TrueGooner (#33370) üzenetére


akooos
veterán

Itt leginkább az Ultimate Teamet toljuk. Nincs a pesben hasonló mód, így nehéz összehasonlítani.

(#33377) TrueGooner válasza akooos (#33376) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Na igen, sokszor olvastam, hogy csak az UT miatt jásszák... PES-be ott a MyClub, bár az nem kártyás megoldás. Ha nem lenne egyik játékban sem Online szekció, akkor is a Fifát választanátok?

(#33378) A guru válasza TrueGooner (#33377) üzenetére


A guru
addikt

Egy fifa topikban erre nem hiszem, hogy lesz ember aki azt mondja, hogy nem. :D
Amúgy rengeteg újítás jön idén a kick off részlegre, szóval a PES nem igen rúg labdába már semmilyen téren.

(#33379) dante1


dante1
újonc

Ez az MM nagyon vicces. Alap, hogy nem tudod megcsinálni, mert nincs NyCity játékos csak ha rááldozol 50e coint egy Villára. A másik, hogy a három packból kaptam vissza 6 olyan játékost akit beletettem és a legjobb egy 81 Kean.

(#33380) arpo04 válasza Digestive (#33374) üzenetére


arpo04
őstag

En bealdoztam Pirlot 😂 annyira felkurta az agyam, hogy eselyem sincs venni. O meg szegenykem ott jatszik. Helyette jott egy 95 Fekir
Guru: PES jobb 😂😁
Fogalmam sincs milyen nem jatszottam vele soha.

[ Szerkesztve ]

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#33381) TrueGooner válasza A guru (#33378) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Igen, igen, tudom... Csak tudod, legszívesebben én is azt mondanám, hogy fifás vagyok, de a Fifa 17 olyan szinten felcseszett, hogy a 18at már Pesbe vettem. :D Most egy "epizód" kihagyásával adnék új esélyt, de annyira idegesít, hogy nem hajlanak a szimulátorosabb foci felé.. Persze ez az én bajom. :D

[ Szerkesztve ]

(#33382) Fifaisshit válasza TrueGooner (#33381) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Vitaindító :))
Sosem lesz a pes szimulátor mindig is Árkád marad :)
De ettől függetlenül jó jatek az is szerintem csak ez olyan mintha a Gran turismot (Fifa) hasonlítanad mondjuk a forzaval (pes ) :)
Az első kompaktabb autós szimulátor a másik pedig egy kurva élvezetes autós jatek :))

[ Szerkesztve ]

(#33383) Fifaisshit


Fifaisshit
őstag

Közben nagyon úgy tunik bakayoci és Promes Milan :)
Jövőre több lesz az olasz csapat :)

(#33384) MdewC


MdewC
nagyúr

Srácok. Légyszi a pes témát zárjuk le, kibeszéltük. :)

Köszi.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#33385) arpo04 válasza Fifaisshit (#33382) üzenetére


arpo04
őstag

Gt se szimulator 😉 rfactor, pc azok. Gt is csak arkad ☺
De holnap jatszhatnank par friendly meccset ennek oromere. Mar felidegesit a sok kapufa es ide-oda pattogo labda.

[ Szerkesztve ]

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#33386) nyervi válasza dante1 (#33379) üzenetére


nyervi
aktív tag

nekem pont lapult a klubban egy nevenincs játékos. cserébe viszont az MM packok még egy csillanást sem adtak :C

(#33387) Fifaisshit válasza arpo04 (#33385) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Holnap vagyok 2tol ;)

(#33388) K.J válasza dante1 (#33379) üzenetére


K.J
senior tag

Engem meg szívat az EA. Nagy nehezen levadásztam egy NYC játékost 5000 coinért. Előtte adott egy FOF Marcit, aztán 2 TOTS, ebből az egyik Sterling.
Remélem nem ez lesz a 19-ben is, hogy az elején semmi, majd a végén dobálja a fullos cuccot , mikor már szinte nem érnék semmit a lapok. :W

[ Szerkesztve ]

(#33389) Szigma70


Szigma70
addikt

Nekem jól kezdődött a WL srácok

Reggel korán összecuccoltam a családot, és elhagytam a magyar tengert. Hétvégén már gyűlölöm, mert jönnek a pláza picsák, a sugar daddyk, az aranyifjak. Pfejj. No meg jön a szomszéd, aki biztos meghív piázni, de semmi kedvem a meleg szendrót is késsel villával enni.Elég vót a melegből, a napbó, elég vót nahh

Korán felértem és beleszippantottam a jó kis büdös, poshadt pesti levegőbe, alulról, felülről dőlt a 40 fok, és tudtam, hogy hibáztam. Nagyot.
Hazaérve kibasztam a kocsiból a cuccokat, hozattam a feleségemmel tiszta törcsiket, meg fürdőcuccot, és írány Mogyoród. Nem volt apelláta. :D
Gondoltam becuccolok egy árnyékos fa alá, nézem a gyereket, ahogy elvan a vízben, néha bekenem az asszonyt, vagy megforgatom, had legyen egyenletesen mégvörösebb, szóval béke, nyugalom, istenáldás STB.

No nem így lett
Kb. 15x másztam meg az Eiffel tornyi lépcsőket, minden porcikámban izomlázam van, még a lábujjaimban is, levertem mindkét könyököm, és kb, mint a mosott szar, úgy érzem magam.
Mintha reggel betettek volna egy ipari mosógépbe, ott pörögtem volna egész nap egy nem kímélö programon, majd alaposan ki is centriztek volna.

Most itt ülök a fotelomba, töltöttem egy jéghideg tonikot, és azon filózok, hogy kell e nekem ebbe még vodka is, és ha kell is, ki hozza ide?

Mit nekem WL

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#33390) MdewC válasza Szigma70 (#33389) üzenetére


MdewC
nagyúr

Na ide én is becsatlakoztam volna a familyvel. :D

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#33391) Szigma70 válasza MdewC (#33390) üzenetére


Szigma70
addikt

Melyik részhez? A vodkához, vagy a strandhoz? :DD

Ehh, nem picinek való az, de neked pont OK. :D

Ha picivel akarsz strandolni, akkor a Római a neked való hely

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#33392) Szigma70


Szigma70
addikt

Mivel qva szomjas voltam, megittam a tonikot tüske nélkül, majd kifelé menet meghúztam a vodkát tisztán. Majd ugrálok egyet, azt odabent összerázodik. :DD

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#33393) arpo04 válasza Szigma70 (#33392) üzenetére


arpo04
őstag

Tonicot nem szeretem de az oblitesedet dijjazom. Multkor vettem lime izesitesu finlandiat... hat bar csak ne tettem volna.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#33394) Digestive válasza Szigma70 (#33392) üzenetére


Digestive
addikt

Úgy-úgy! Rázva, nem keverve! :DDD

(#33395) Szigma70 válasza arpo04 (#33393) üzenetére


Szigma70
addikt

Finlandia se rossz, de az Abszolut-ra esküszöm :K
Csak natúr, se lefele nincs íze, de ami fontosabb visszafelé sincs :DD

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#33396) MdewC válasza Szigma70 (#33391) üzenetére


MdewC
nagyúr

Strand. :)

Rövidet nem iszom. ;)

Na, mi van a wl-el srácok? Mik a fejlemények? :D

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#33397) A guru válasza MdewC (#33396) üzenetére


A guru
addikt

Digestivenél tört a kontroller, Kristófnál meg nálam szar a net, de amúgy fasza minden! :DDD

(#33398) Kristof_94 válasza A guru (#33397) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nálam az lenne meglepő, ha nem lenne szar, szerintem reklamálnék egyből! :D
Amúgy ha lesz időm holnap hívom őket, csak sokat dolgozom, így nem tudom mikor jöhetnének... Közben a mobilom sem tudom bekapcsolni vasárnap óta. Volt már ilyen párszor, de akkor 2-3 nap után ment, Nokia N8, nem mai darab.
A játék nagyon jól ment, szerintem 10-ből akár mindet nyerhettem volna, de ilyen ez. De nem hiányzik ez nekem, minden hétvégén felcseszem magam. :(((

(#33399) MdewC válasza A guru (#33397) üzenetére


MdewC
nagyúr

Azt vágom, csak szerettem volna még nevetni néhány sztorin. :))

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#33400) peetie1 válasza MdewC (#33396) üzenetére


peetie1
aktív tag

Nem releváns, de minden 2. Meccset nyerem. Az egyiken esélye nincs az ellenfélnek a másikon meg nekem nincs. Most nem groupolva jönnek a győzelmek hanem felvaltva. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.