Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-06 21:44:33

LOGOUT.hu

FIFA 18 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33051) Z'Z" válasza Digestive (#33048) üzenetére


Z'Z"
őstag

Köszi!
Akkor én is csatlakozom a nyomorékok csoportjához.😉

Egyébként nemrég tértem vissza, ezért raktam össze ezt a csapatot, de nem érzem, hogy tolna az EA.
Sőt inkább szop@t engem is, de már lesz@rom, úgy is megyek nyaralni.
Folyt köv. 19 :R

[ Szerkesztve ]

(#33052) Digestive válasza grimmjow67 (#33050) üzenetére


Digestive
addikt

Az a baj ezzel a csapattal, h ha nyitsz 2db 5k-s csomagot, akkor abban minimum van 7db tots játékos a mostani mutatók alapján. Nem létezik, h valaki nem szándékosan bosszantásból játszik ilyen csapattal a szezon végén! Bár pechemre pont beleszaladtam egy ellenpéldába Z'Z" kolléga személyében... :DDD Bocsesz és jó nyaralást! :B :R

[ Szerkesztve ]

(#33053) grimmjow67 válasza Digestive (#33052) üzenetére


grimmjow67
tag

De mi a bosszantó benne?

(#33054) Digestive válasza grimmjow67 (#33053) üzenetére


Digestive
addikt

Megoszlanak a vélemények. De én azok táborához tartozom akik szerint a játék hendikeppel indítja az ilyen gyenge csapatokat egy sokkal erősebbel szemben. Az én csapatom lebutul, ezek a játékosok meg valamivel jobban teljesítenek, mint kellene.

(#33055) dejvid8


dejvid8
őstag

SBC Kompany:
Na, 10 meccs (div1) után nagyon tetszik Kompany. Igazi vadállat. Fizikálisan bárkit ellök, szerelés a csúcson van, és meglátszik nála a "dives into tackles" trait, mert tényleg rengeteget ugrik a labda elé / blokkol.

A gyorsasága elegendő, ha középső CB-ként használod 4 védős vagy 3 védős felállásban. Vagy CDM*-ként is elég a pace.
(pl 3 védős felállásban szerintem picit lassú a szélére, ezt kitapasztaltam, azért raktam át CDM-be).

*Ezt azért jegyeztem meg, mert az utolsó 5 meccsre CDM-ben használtam 7 chemen. 3-5-2 felállás.
Remekül teljesít ott is, a védelmi feladatokat ugyanúgy szépen megcsinálja, nem nagyon járkál előre, lefejeli az előre ívelt labdákat, és nagyon jól passzol is. Simán lehet vele távolabbról is indítani akár.
Szögletből,fejjel nagyon veszélyes, 10 meccs alatt kb 5x kapott a fejére labdát, ebből 4-et gólra váltott :))

Szóval tényleg jó, CDM-ben is, ennek örülök. Igy mellé CDM társnak bírtam egy támadóbb felfogású játékost rakni, aki bár valamennyire tud védekezni,de a támadásban és a szervezésben erősebb jóval. (Személy szerint SBC Iniesta).
Rajta is meglepődtem, bizony az öreg Iniesta szűrte ám a támadásokat CDM-ként, és szerelt is jópárat. Nyilván fizikálisan nem nyomja el meg nem fejeli le az erősebbeket, de jól megoldja a dolgát, amit kell. A piszkos munkára ott van Kompany. :)
Ez a csapat btw.

(#33024) ludinho123 , ha nem sajnálod rá a spéci lapokat, simán megéri. Főleg ingyen kb.

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#33056) MdewC válasza Digestive (#33054) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ez sajnos nem handi.

Hanem a retek game play. Borzalom ami most megy.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#33057) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Na nekem ismét rövid volt a WL! Tök jól ment a játék, FOF Son bomba gólokat lőtt. 6 győzelem és 15 meccs van hára. 4 vereség, ebből 3 dc vezetésnél! :D
Sajnos dolgozom, így nem jut idő a net javíttatására, de a 19-re hátha összejön. :D

(#33058) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

(#33059) Digestive válasza MdewC (#33056) üzenetére


Digestive
addikt

Guru jól írta.

A passzokat kiherélték. A sima olyan erőtlen gyenge, h nem ér el a játékosig soha. Az indítás teljesen világtalan. Csak a driven maradt. :( Így nem lehet játszani értelmesen.

(#33060) arpo04 válasza Digestive (#33059) üzenetére


arpo04
őstag

Kb csak a gep szerel ezt elfelejtetted. 65-70% labdabirtoklassal jatszom mindig, sok passz. Most meg... futobolond verpistikek tudnak ervenyesulni.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#33061) ThuG4LifE válasza Digestive (#33059) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

Inditasok az valami brutal volt most, ha fel oraig nyomom, akkor is a 2 meterre levonek adja, akin ember van, nem a szelrol erkezonek, ha megbokom csak akkor kimegy a stadionbol kb ... Rengeteg olyan meccsem volt ahol vezettem 2-0ra es utana megallt a tudomany, 20 perccel kesobb mar 4-2re szivtam es semmit se tudtam csinalni. 92-es Grizi pl belebotlik a labdaba tok uresen kapu fele tartva, aztan ellentamadas es kapok egy golt 25-rol kb egy alap Ben Yedderrel.

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#33062) LedyGyuszi


LedyGyuszi
addikt

nem tudom fiúk, nálam a WL 16/14 lett, a két vereség is tizikkel volt... pedig nem rohanós vérpistike vagyok, hanem sokat passzolós, kényszerítős, labdabirtklós majom... :U

XONE: LedyGyusziHU

(#33063) Digestive válasza LedyGyuszi (#33062) üzenetére


Digestive
addikt

Téged tolt a gép! :DDD

Viccet félre téve, nem azt mondtam h nem lehet hozni a meccseket! Hanem azt h szar lett a gameplay...

(#33064) MdewC válasza LedyGyuszi (#33062) üzenetére


MdewC
nagyúr

Pedig nagyon tré.

Vmiért lehet neked nem kavart be annyira.

Digestive: a sima passzokat levadássza a gép.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#33065) etaclan1984 válasza LedyGyuszi (#33062) üzenetére


etaclan1984
őstag

Akkor fejbe meglett az elite1 ! :D

(#33066) LedyGyuszi válasza MdewC (#33064) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

vagy bejött a csapaton belüli három változtatás... ;]

(#33065) etaclan1984:
már a havi elite is megvan! ;)

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#33067) MdewC válasza LedyGyuszi (#33066) üzenetére


MdewC
nagyúr

Meg augusztus 20. a karácsony. ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#33068) LedyGyuszi válasza MdewC (#33067) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

nálam idén biztos az lesz, ott kezdődik a két hetes szabim... ;]

XONE: LedyGyusziHU

(#33069) MdewC válasza LedyGyuszi (#33068) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nekem is a 10 napos. :D

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#33070) etaclan1984 válasza MdewC (#33069) üzenetére


etaclan1984
őstag

Lehet 10 napig etetni, pelenkázni éjjel nappal ! ;]

(#33071) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Szerintetek véget ér most a 81+ upgrade? Szerdáig nem leszek és a addig lejár! :(

(#33072) etaclan1984 válasza Kristof_94 (#33071) üzenetére


etaclan1984
őstag

Őszintén, ki az istent szeretnél még kinyitni ? :D

(#33073) Digestive válasza MdewC (#33069) üzenetére


Digestive
addikt

Én már 8 napja nem dolgozok és még van vissza 8! :DD

(#33074) Digestive válasza etaclan1984 (#33072) üzenetére


Digestive
addikt

Ez jutott nekem is eszembe rögtön... De a függőség nem viccel! :D

(#33075) Yodamest


Yodamest
addikt

láttam repkedtek már a képek az új fícsőrökről de itt van egyben minden:
https://esport1.hu/news/2018/08/4/esport-damilosk-fifa-fifa19-gameplay-video/2

Ahogy a cikkíró is írja a végén, le a kalappal, remek újítások ezek. Nagyon fasza, hogy az online ligát leváltotta ez a division rivals rating rendszeres cucc, amit lényegében minden jelenlegi e-sport játék használ szóval már ideje is volt. Lényegében ezentúl aki eddig is div1 szinten játszott az automatikusan ott lesz a WL-ben és más mód nem is lesz rá hogy ott legyél. Ráadásul amit pofáztam is mindig is végre megvalósulni látszik, az MMR-rendszernek köszönhetően végre "div1 felett" is van tovább, tehát nem profikkal fog rank1-en sem összedobni, hanem az MMR-ednek megfelelő ellenféllel. Oh yeah!

Szépek a kártyák, fasza a jutalom rendszer, végre talán nem az lesz hogy kapjuk össze vissza minden hülyeségét a bronz pakkokat amiket nem győzünk elnyitogatni, hanem érdemi és választható jutalmak lesznek.

Egyedül a BL kártyákat nem értem, mert azt nem írják, hogy most ez egy BL módot is jelent, mármint a menüben sem látom a képeken, hogy bármiféle BL játékmód bejött volna, de akkor mik ezek a BL kártyák? Az új IF gyakorlatilag vagy mi?

Az EA most kitett magáért ez látszik, én még mindig egy dinamikus időjárás effektet várok és akkor tényleg befogom a pofám. :)

UI: na meg Lampard ICON, kedvenc játékosom, pff arra fogok gyűjteni az tuti.... még anno nem is tudom talán a 16-ban még benne volt, de baromi lassú volt és senki azaz SENKI soha nem játszott vele, viszont az én csapatomnak oszlopos tagja volt még így is a kis Lampi!!! Szóval ha valaki én megérdemlem, hogy kinyissam az ICON lapját really :)

(#33076) dejvid8 válasza Kristof_94 (#33071) üzenetére


dejvid8
őstag

😂😂

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#33077) etaclan1984 válasza Digestive (#33074) üzenetére


etaclan1984
őstag

Én is nyomogatom óránként az appot, de a csapat kész, vagyis egy prime R9-et még elfogadnék :D
De egész évben egy alapáras ikont se nyitottam, kétlem hogy a 81+os sbcből fogom kinyitni :D

(#33078) MdewC válasza Yodamest (#33075) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ez mind szép és jó, de nekem még mindig nem egyértelmű a player picks.

Illetve ha a game play olyan lesz mint most az utolsó patchnél, akkor hagyjuk is.

Etaclan: lehet bizony. :D

Digestive: na jóóóvan akko. :))

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#33079) LendvaiFeri1 válasza Yodamest (#33075) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Mi van akkor, ha csak a div 5 szintet ütöm meg. Akkor bukó az egész?

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#33080) arpo04 válasza LendvaiFeri1 (#33079) üzenetére


arpo04
őstag

Ugy vettem le abbol amit irt. Kezd atmenni a jatek pay 2 win-be.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#33081) LedyGyuszi válasza arpo04 (#33080) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

ez már régóta az... :K

XONE: LedyGyusziHU

(#33082) etaclan1984 válasza LendvaiFeri1 (#33079) üzenetére


etaclan1984
őstag

Nem hiszem hogy a WL-ből kihagynák a "töltelék" embereket. No offense, nem rád értem, én is az vagyok ott.

[ Szerkesztve ]

(#33083) peetie1 válasza A guru (#32966) üzenetére


peetie1
aktív tag

Jobbal nem? Csak mert Chiellini pont bal lábas :)

(#33084) arpo04 válasza LedyGyuszi (#33081) üzenetére


arpo04
őstag

Bizom meg a csodaban ☺ igaz nem sok remenyt fuzok hozza.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#33085) LendvaiFeri1 válasza etaclan1984 (#33082) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

14 óta stabil div 1. Csak azért kérdeztem, mert valószínűleg megint kelleni fog 1 hónap, hogy elérjem azt a szintet. Ha az 1 hónap WL kimarad, az elég para, mert szinte az első a legfontosabb.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#33086) A guru válasza peetie1 (#33083) üzenetére


A guru
addikt

De. Sry. :)

(#33087) kiserik válasza MdewC (#33078) üzenetére


kiserik
senior tag

A gameplayre nem lesz panasz. Tökéletes lesz... az első 2 hónap. Aztán szokás szerint picit húzunk ezen, picit butítunk azon, de még mindig elmegy kategória. Aztán jön a karácsonyi okosság, majd 2 hónap múlva megint engedmény, hogy lehessen élvezni is kicsit, aztán augusztus környékén ismét le a mocsárba, csak hogy kellőképpen megutáld a kifutó részt és már remegve várd a következőt, ahol ismét remek gameplay-jel várnak az első 2 hónapban, majd szokás szerint picit húzunk ezen...

EA üzletpolitika. Illetve még több coin vásárló és friss acc tavasztól (mert a friss accot biztosan tolja a gép).

(#33088) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#33089) MdewC válasza kiserik (#33087) üzenetére


MdewC
nagyúr

Topik összefoglaló írás. Ez a menetrend.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#33090) sz_abika


sz_abika
addikt

Na azért a végére csak meglett nekem is az első gold3, igaz ehhez a vasárnapi kocajátékosok is kellettek. 19/10ről lett a végén 28/18, ami azért egy elég jó streak.

Kíváncsi vagyok ha nem forszíroztam volna 5 vereségen át a 4-1-2-1-2t mi lehetett volna a vége ennyi idő alatt. És még csak SMSre se foghattam a vereség hegyeket, játszhatatlan ez a formáció nekem.

Remélem a jutalmak jönnek szépen mert SBben is lett egy elite 3, nekem meg vennem kell egy bébi Larssont, hogy Ibranak legyen max chem, mert Kakán túl mindenki kaki az MLSben.

PSN: xszabikax

(#33091) etaclan1984 válasza LendvaiFeri1 (#33085) üzenetére


etaclan1984
őstag

Én is div1-ben szoktam vitézkedni, a WL-ben mégis ritkán sikerül maradandót alkotnom.
Ez a játékstílusom miatt van, ezzel tisztában vagyok, de nem akarok ezen már változtatni.
Inkább bízok benne hogy egyszer lesz olyan FUT amikor nincs autotackle :D
Viszont szerintem meg pont hogy nem az első 2 hónap a fontos a WL-ben. Sok szenvedés az alapcsapatokkal gyakorlatilag IF lapokért. Mire megkapod már a SIF-ek vannak kint és szinte teljesen értéktelenek lesznek november környékén az első havi rewardok. Én legalábbis mindig december januárba kezdem el a WL-t, akkor már olyan lapok is eshetnek amiket 3-4 hónapig nem kell lecserélni.

(#33092) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

Na 1db híjján sikerült kigyomlálnom a TOTS lapokat a csapatból, mert elég komoly hendibe futottam bele az utóbbi időben miattuk (rating miatt). Így már sokkal élhetőbb lett a csapat és végre jönnek az eredmények is. (véletlen lenne? :) )

Még egy Valencia IF és sztem meg is vagyok.

[link]

PS4

(#33093) Kristof_94 válasza etaclan1984 (#33072) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Mindenkit! :DD

(#33094) etaclan1984 válasza Kristof_94 (#33093) üzenetére


etaclan1984
őstag

Tudod mit?!?!
A kedvedért elnyomom ma az összes játékosom 81+os sbcre ! :D

(#33095) Kristof_94 válasza etaclan1984 (#33094) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Kinyissam neked szerdán? :D

(#33096) Digestive válasza Kristof_94 (#33093) üzenetére


Digestive
addikt

Szerintem ne vedd meg a 19et! Neked bőven elég lesz ez szórakozásnak! :DDD

Pack simulator

(#33097) Yodamest válasza MdewC (#33078) üzenetére


Yodamest
addikt

Ez a palyer picks dolog én sem tudom mi a fene, most így megint megnézve szerintem olyan mint a draft, tehát feldobál 5-ösével játékosokat és abból kell egy csapatot összeállítanod.

LendvaiFeri1 nem tudni a kvali feltételeit, nyilván aki rank 1 lesz az automatikusan bekerül, de ezen kívül mivel nincs knockout league nem tudni mi más lehetőség lesz még a bekerülésre...

[ Szerkesztve ]

(#33098) etaclan1984 válasza Digestive (#33096) üzenetére


etaclan1984
őstag

Még csak joy-t se kell hozzá venned ! :C

(#33099) Kristof_94 válasza etaclan1984 (#33098) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Inkább örüljetek velem a nyitásaimnak! :D
Bár nem volt olyan nagy. :DD

(#33100) MdewC válasza Yodamest (#33097) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nekem az jön le, hogy kiválaszthatom, hogy ki kell a pakkból.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.