Hirdetés
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- ldave: New Game Blitz - 2026
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- Tonnara di Scopello
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- BerserkGuts: 9800X3D Hitvallás, Dogma megcáfolása egy RTX5080+12600K-val
- Meggyi001: Áram nélkül....méltóság nélkül.....
-
LOGOUT
Aki engedély nélkül készít, alakít át fegyvert, az a “Büntető Törvénykönyvről szóló 2012. évi C. törvény 325. §-ába ütköző lőfegyverrel vagy lőszerrel visszaélés bűntettet követ el.
Új hozzászólás Aktív témák
-
#65675776
törölt tag
A Kaliber oldaláról letöltheted az első 28 számot. Ha jól emlékszem a 14-től kezdve kb 4-5 számon keresztül cikksorozat volt a fegyverszerkezetekről (Egy kis rendszertan címen). [link]
Magyarországon is tarthatsz 18 éves korodtól éles lőfegyvert, és ha minden igaz arrafelé ezt nem a nagykorúsághoz, hanem szintén a 18 évhez kötik.
strike-force: Az AR-15 a fegyvercsalád gyári jelzése, ami az Armalite névből van rövidítve, a 15 pedig sorszám. Ennek a családnak az egyik tagja az M4 (leánykori nevén CAR-15). A legliberálisabb szabályozás Vermontban van, ott soha sem kellet engedély a fegyvertartáshoz! Puska az USA teljes területén mindenki számára engedély nélkül vásárolható. A sorozatlövő fegyverek nincsenek betiltva, hivatalos fegyveres szervek bármikor rendszeresíthetik. Polgári személyeknek a megszerzéshez Class III Licenc-re van szükségük. Annak birtokában viszont akár tüzérségi eszközöket is vehetnek.
[Szerkesztve] -
tudom hogy elegge egyoldaluan mutatja be a dolgokat, nem is a film politikai oldalara gondoltam, meg ''propagandara'', hanem pusztan a laza fegyvertorvenyekre, es ha jol emlexem mutatnak benne egypar arcot a Michigani Miliciabol [link] vagy mibol. az peldaul egytol-egyig igaz. sot, nekik vannak a legkomolyabb fegyvereik, ugyanis 1-2 tagnak van full automata geppisztolya/puskaja meg abbol az idobl, amikor nem kerultek tiltolistara.
-
nezd meg Michael Moore - Kola, puska, sultkrumpli c. filmjet [link] az alapjan kaphatsz egy altalanos kepet, hogy milyen lazak a fegyvertartasi korulmenyek az USA egyes allamaiban. peldaul Michigan-ben is.
ha fegyvert akarsz venni, soretest a legegyszerubb. bemesz a boltba - meg a helyi tesco-jellegu bev.kozpontban is arulnak fegyvert es loszert - kivalaszotd a neked tetszot, kitoltesz egy papirt, hogy minden okes veled, ezutan beszolnak a rendorsegre, hogy van-e valami bunteny a multadban es asszem 2 vagy 3 nap mulva viheted haza a puskat, de leht, hogy ennyit sem kell varni.
mas a helyzet a pisztolyokkal. a konkret hatteret nem tudom, de pisztolyt sokkal nehezebb szerezni, mint puskat. hogy miert? mert a pisztolyt konnyebb elrejteni, es magadnal tartani, es arra mas eloirasok vontakoznak.
ki erti ezt?
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- AKCIÓ! Gigabyte Gaming RTX 3060Ti 8GB videokártya garanciával hibátlan működéssel
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy S25, Samsung Galaxy S25 Plus, Samsung Galaxy S25 Ultra
- Utolsó darab! MacBook Pro 16" M1 32GB RAM 27% ÁFA - Garancia - (0437AB)
- Lenovo ThinkPad T14 Gen2 Intel i5-1135G7 Refurbished - Garancia
- Garmin USB ANT Stick jeladó eladó
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest



