Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ObiGabi

    aktív tag

    Üdv!

    Egy kis infot osztanék meg Veletek, de szeretném kiemelni, nem saját érdem. Ennek ellenére úgy gondolom, lesz, aki hasznát veszi.

    Szóval: a pénz szerzésnek a termény eladáson kívül van más módja is, léteznek különböző modok, melyekkel egy kattintásra növelhetjük a tőkénket. Így hamar hozzá juthatunk egy nagyobb, szebb, jobb, drágább géphez. De mi a helyzet a terményekkel? Teszem azt ki akarok próbálni egy új hígtrágyaszórót, hogy nem generál-e a log-naplóba hibákat, de nincsenek tehenek, így nincs trágya sem. Megoldás:

    1 indítsd el a játékot
    2 indíts egy új karriert az alaptérképpel (persze lehet mással is, de ez tuti hibátlan és hamar elindul). 6 lehetőség van, legyen a 6. játékmentés
    3 miután elindítottad csinálj egy mentést és lépj ki az egész játékból
    4 navigálj ide:
    C:\Users\"felhasználónév"\Documents\My Games\FarmingSimulator2011\savegame6
    5 nyisd meg pl. a jegyzettömbbel a "careerSavegame.xml" fájlt
    6 mindjárt az első sorban találsz egy ilyen bejegyzést: money="6000" Gondolom ismerős ez a szám, ez az alaptőke. Tégy hozzá két nullát és máris gazdag vagy.
    7 néhány sorral lejjebb a tehénkék számát láthatod: numCows="0"
    8 még lejjebb találkozol "fillType" kezdetű bejegyzésekkel, pl.: fillType="liquidManure" amount="0.000000" Ez a folyékony trágya, ezt kerestük. Írjuk át az idézőjelek közötti számot mondjuk 80000 -re. (A számsorban a pont a tizedespont, de gondolom erre rájöttetek.) Ugyan így lehet növelni a terményeket is.
    9 mentsd el a változásokat, zárd be a fájlt és indítsd el a játékot, majd - jelen esetben - a 6. játékmentést betöltve láthatod az eredményt.

    A kezdő gazdálkodóknak fenti sorok tabu! Tessék szépen modok és csalás nélkül, vért és verejtéket izzadva megtanulni, megtapasztalni, milyen nehéz a gazdálkodás! :D

    Bízom benne, hogy érthetőek fenti sorok.
    További szép napot!

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés