Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Fallout 76

Hozzászólások

(#851) Semin válasza Ryder62 (#848) üzenetére


Semin
senior tag

A hirtelen halál egy területi cucc miatt van, SB és SBQ köpi és ott marad. Ha belesétálsz megmurgelsz.
(Sajna nem tűnik el csak 1 óra mulva kb xal hosszú ideig tart)

A sétálásra még magyarázat lehet az hogy eltört a lábad. Figyelni kell , az a bug hogy nem mindig jelzi ki, de egy stimpakk és már futhatsz is.

(#852) paltom


paltom
tag

Valakinek lenne kedve később segíteni a backpackos küldi felélesztős részébe?

Ryzen 5 3600, RTX 3070

(#853) Thorkos


Thorkos
tag

olyan noob kérdésem lenne, a fényképező gépet honnan lehet összekukázni ?

(#854) Joccc07 válasza paltom (#852) üzenetére


Joccc07
addikt

Persze. Írj nyugodtan. Este 8 után ráérek. Ja és PC-n vagyok.

Thorkos:Ezeken a helyeken

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#855) Semin


Semin
senior tag

Nah a mai biznisz asszem megvan.

2K-ért elég akciós volt ...
Remélem az előző gazdája nem megy fel megnézni a redditre miután eladta :D

Juteszembe valaki nem tud feltenni nekem egy extra Baldet?

[ Szerkesztve ]

(#856) Semin válasza Semin (#814) üzenetére


Semin
senior tag

Nah akkor a Melee tapasztalat:

Brutális. Full HP-n Instigating Mole-al, minden 1 ütés. (800-1.7k stealth függően) +Power (+90%)
Ha kicsit lejjebb viszem a HP-t az Unstoppable monsterrel 1500-as dmg az alap ütés, +Power

8-9k-t lehet ütni ha szükséges.
A DMG tűrés remek, nincs szükségem páncélra csak SBQ-nél.

Az egyedüli nehézség a Hazmat, mert hamar letörik.
Szerencsére (bár nem tudom ez bug -e) marad kb fél sugárvédelmed.

[ Szerkesztve ]

(#857) Joccc07 válasza csab991 (#846) üzenetére


Joccc07
addikt

Jött egy új 10 dolláros atom pack. 1500 atom, 6x repair kit, Revolutionary General's Uniform.
;]
Szerintem ezt is behúzom. Kell az atom.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#858) csab991 válasza Joccc07 (#857) üzenetére


csab991
senior tag

Láttam, azt már kihagyom szerintem, a Battlecoat bőven elég a karakteremnek. Szerintem így is vagy 30 eurót elköltöttem atomra, míg maga játék csak 15 volt. :D

(#859) jzsolt79 válasza Semin (#855) üzenetére


jzsolt79
tag

Tudsz egy linket adni, ahol ilyen felszerelés árakat lehet nézni? Mert még kb se tudom az árakat, lehet én is elsóztam már 1-2 dolgot sz.ré-h.gyé amivel kaszálni lehetett volna :D

(#860) Semin válasza jzsolt79 (#859) üzenetére


Semin
senior tag

Én itt szoktam :

https://www.reddit.com/r/Market76/

Fontos, hogy úgy keress rá hogy [PC] és amit akarsz. (már ha pcn játszol :D)

[ Szerkesztve ]

(#861) jzsolt79 válasza Semin (#860) üzenetére


jzsolt79
tag

Köszi!

Az mekkora sóherség már, hogy 10%-ot levon a játék az eladott cuccokból? Még ha a játékon belül lehetne valódi pénzért kupakot venni, mint atomot, akkor megérteném... úgy is tróger dolog lenne de így?

(#862) jzsolt79


jzsolt79
tag

Na meg egy érdekesség amit nem tudok mire vélni.
Volt egy kész házam berendezve és volt még kb 1mm-nyi szabad büdzsém amit ki tudtam volna használni ezt-azt építeni/berendezni. Lebontottam minden ment a raktárba ok. Aztán egyszer csak úgy döntött a program, hogy túl van terhelve a raktáram. Kidobtam ezt-azt és utána ugyan azokat nem tudtam visszaépíteni. Na akkor ez most hogy a frászba van? Valaki tapasztalt már ilyesmit?

(#863) Thorkos válasza jzsolt79 (#862) üzenetére


Thorkos
tag

Nemrég költöztem arrébb én is. Voltak érdekesség nálam is. Én rossz helyre raktam egy lépcsőt és nem tudtam visszaszedni. Próbáltam mindent, kB 2ora múlva meg simán felszedte... Lehet csak várnod kell neked is

(#864) jzsolt79 válasza Thorkos (#863) üzenetére


jzsolt79
tag

Na ez a másik... azért kellett újraépítkeznem, mert véletlenül a legrosszabb helyre tettem egy lépcsőt és nem engedte lebontani. De az érdekesebb, hogy újraépítkezéskor egymás mellett volt 4 emeleti padlólap (se falak se semmi más) és a legszélsőket sem engedte bontani. Ok, hogy valami függ valamitől és azért nem (bár ez is vicces annak fényében, hogy egy egész ház tud lenni minössze egy lépcső széléhez kapcsolva :D ), de egy szélső elemtől mégis mi függ? Vannak ám itt még bajok.

Amúgy egy teljes kilépés és visszalépés után helyreállt a büdzsé.

(#865) Semin válasza jzsolt79 (#861) üzenetére


Semin
senior tag

Azért von le, hogy valamilyen szinten egyensúlyban tartsa a gazdaságot.
Kifelé kell vonni a lóvét, hogy csökkentse az inflációt.

Van hogy egy tárgy 5-6 gazdát cserél, így gyakorlatilag kiviszi a reálértékét.

Így is van bőőven inflálódás, de ez sokat segít.

(#866) csab991 válasza Joccc07 (#857) üzenetére


csab991
senior tag

Liberty Prime power armor skin van az atom shopban, szokás szerint nem bírtam ellenállni neki. :D

(#867) Joccc07 válasza csab991 (#866) üzenetére


Joccc07
addikt

Ejnye-bejnye. Én meg fel se néztem mostanában. Nem sok időm van most játszani. :(

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#868) csab991 válasza Joccc07 (#867) üzenetére


csab991
senior tag

Sok újdonság nem nagyon jött az új 11-es frissítéssel, lassan jöhetnének a Vault Raid-ek, bennem az élteti még a reményt, hogy kapunk egy kis hardcore endgame pve kontentet.

(#869) Joccc07 válasza csab991 (#868) üzenetére


Joccc07
addikt

Tudom. Azért nem is érzek késztetést rá. Ha találnék valami OW survival gamet akkor átmennék oda. De nem igazán van normális.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#870) jzsolt79


jzsolt79
tag

Az ipari víztisztítóhoz az van írva, hogy produces 60/hr. 60 mi? Milliliter? Mert nem 60 egység... van 4 ilyenem és másfél óra alatt kb 12 egységet termel.

(#871) jzsolt79


jzsolt79
tag

Vasárnap vagy ma este valaki fogja tolni? kéne segítség megcsinálni a swimmer challenge feltámasztós részét

(#872) Thorkos válasza jzsolt79 (#871) üzenetére


Thorkos
tag

Én ps-en tudok neked segíteni :)

(#873) jzsolt79 válasza Thorkos (#872) üzenetére


jzsolt79
tag

Jah ezt mindig elfelejtem... PC

Azért köszi :)

(#874) jzsolt79


jzsolt79
tag

Sose lesz meg az a qrva backpack... pedig már csak 1 lépés kell :D

(#875) Joccc07 válasza jzsolt79 (#874) üzenetére


Joccc07
addikt

Még mindig a feltámasztás hiányzik?

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#876) jzsolt79 válasza Joccc07 (#875) üzenetére


jzsolt79
tag

Igen...

(#877) Joccc07 válasza jzsolt79 (#876) üzenetére


Joccc07
addikt

Ha nem oldódik meg akkor este, ha minden jól megy sort kerithetünk rá. Csak 8 után lenne jó nekem. Majd írok egy pü-t.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#878) jzsolt79 válasza Joccc07 (#877) üzenetére


jzsolt79
tag

Megköszönném, nem hiszek a csodákban :D
Nem nagyon lesz jobb dolgom nekem sem este 8 után, ugyhogy majd ide figyelek, hogy időben reagáljak.

(#879) Joccc07 válasza jzsolt79 (#878) üzenetére


Joccc07
addikt

Most jó neked?

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#880) jzsolt79 válasza Joccc07 (#879) üzenetére


jzsolt79
tag

Most értem haza melóból, innentől figyelek

(#881) jzsolt79 válasza Joccc07 (#877) üzenetére


jzsolt79
tag

Köszönöm még egyszer a segítséget... kicsit kalandosra sikerült, de a lényeg a végkifejlet :D

(#882) Joccc07 válasza jzsolt79 (#881) üzenetére


Joccc07
addikt

Nincs mit.

Érdekes volt az biztos. De meglett. :D

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#883) csab991


csab991
senior tag

Pár hét off után, jutottam a játékba, most látom az új skint. Nem gondoltam, hogy a Blackbird-öt le fogom cserélni, de most eljött az ideje. :D

(#884) Thorkos


Thorkos
tag

Lassan érkezik egy raid is. Kíváncsi vagyok mit hoznak ki belőle :)

(#885) Ryder62


Ryder62
őstag

Hi!

Házhoz plan-eket random dobálja a játék, vagy vannak bizonyos helyszínek ahol be lehet szerezni őket?

(#886) Semin válasza Ryder62 (#885) üzenetére


Semin
senior tag

Random, de nagyon sokan, nagyon sok recit árulnak. Érdemes körülnézni a Playereknél is :)

[ Szerkesztve ]

(#887) Ryder62 válasza Semin (#886) üzenetére


Ryder62
őstag

Már egy rakással vettem, elég jó árakon. Ami vendornál 600 vagy több caps azt lehet egy player 50-ért adja.

De még így is nagyon sok alap dolog hiányzik, hogy normálisan kinéző hegyilakot építsek. Sztem ezért szutyok az építkezős mód. Mire mindent megszerzel, a játékot is megunod.

(#888) Semin válasza Ryder62 (#887) üzenetére


Semin
senior tag

Nagyon sok receptet össze lehet szedni a felfedezés folyamán.
Én a helyedben kalandoznék, és észre sem veszed, milyen gyorsan gyűlnek a recik.

(#889) jzsolt79


jzsolt79
tag

Mitől jobb, vagy egyáltalán jobb-e prime receivert és a hozzá tartozó ultracite skulókat használni?

(#890) Semin válasza jzsolt79 (#889) üzenetére


Semin
senior tag

Egyrészt nő a sebzés, másrészt SB és SBQ ellen sebzésbónuszt kapsz.
Célszerű tartani egy ilyen fegyót, de a mindennapokban drága.

(#891) csab991 válasza jzsolt79 (#889) üzenetére


csab991
senior tag

SBQ harcra mindenképpen ajánlott, a sima receiverhez képest kb. 20-25%-al többet sebez a sima ellenfeleken, majd ehhez még 20-25% hozzá adódik ha scorchedek ellen használod. Egyetlen hátránya, hogy még költségesebb/időigényesebb craftolni, hiszen vagy megveszed, vagy kifarmolod a fluxot hozzá. Én például nem is nagyon tudnám profittal eladni, mert a fluxot veszem hozzá, de nem is baj, mert nem csak arról szól a játék, hogy egyre több értéked legyen. :D

[ Szerkesztve ]

(#892) H_András


H_András
tag

Előrendeltem a játékot anno, sokakkal ellentétben nekem bejött, nem bántam meg.. viszont egyéb okokból hónapok óta nem játszottam, gépcsere is volt, most feltettem megint.. a karakterem ugyan megvan, de elég sok minden változott, szeretnék új karit csinálni. Sniper build érdekelne, ha van valakinek bevált (elég sok van a neten, de olyan érdekelne, ami tényleg játszható, nem csak elméleti, tehát ha valaki ilyennel tolja, örömmel venném. Az első karakterem valahogy nem tűnik olyan életképesnek most, mint akkor, ott persze raktam mindenre ami tetszett különösebb hozzáértés nélkül, most szívesebben követnék egy profi buildet. Még mindig a szórakozás a cél persze, nem kell overkill unalom, mert az se jó.. :R

Az ember egész életében gyermek marad, csak a játékai változnak / Sarcasm - because beating the shit out of people is illegal

(#893) Semin válasza H_András (#892) üzenetére


Semin
senior tag

Én sokáig Gauss Sniper (stealth) buildet toltam, szívesen segítek megalkotni a Builded, de kell pár infó, hogy tudjam milyen a játékstílusod:

A Sniper build alapja a Stealth. A lényege, hogy nem kapsz be ütést, mert az első(max 2.) lövésből megölöd az ellenfeled. A hantompítás és a stealth miatt a többi ellenfél nem talál, őket is leszeded.

A gyakorlatban ez nagyon jól működik nyílt terepen, zárt házakban kevésbé, de itt is élhető.

Kérdések:

Használsz WATS-ot?
GC (glass cannon)-t szeretnél maximális sebzéssel (20%-on kell tartani a HP-t), vagy legyenek túlélő skilljeid?
szeretnél használni mutációkat? (ajánlott)
PA (power armory-t) akarsz használni a rizikós helyzetekben?
Partyban, vagy egyedül játszol álltalában?

Első körben ennyi :)

[ Szerkesztve ]

(#894) Semin válasza csab991 (#891) üzenetére


Semin
senior tag

:DD :DD :DD :DD
Mondja az, aki vagy 700k kupakon ül :))

[ Szerkesztve ]

(#895) H_András válasza Semin (#893) üzenetére


H_András
tag

Köszi :)
Wats-ot hanyagolnám ha lehet (de megszokom ha kell), csendes, megfontolt lopakodós,szinglii játékstílust kedvelem távolról, közelharc nem fekszik, inkább iszkiri ha baj van :D . Ha lassú a fejlődés se baj, csak élvezzem a játékot, a Fallout eddigi részeiben bejött, itt persze tudom néha más is kell.. mutációkba nem nagyon szagoltam bele, de ha szükséges, gyorsan tanulok, és persze nem árt ha vészhelyzetben azért legyen némi trükk - skill a lelépéshez (ha van ilyen ;)

Az ember egész életében gyermek marad, csak a játékai változnak / Sarcasm - because beating the shit out of people is illegal

(#896) csab991 válasza Semin (#894) üzenetére


csab991
senior tag

200k környékén vagyok már jó ideje, ellenben annyi steel, lead, gunpowder, violet flux-om van, hogy egy hadsereget el tudnék látni ammoval jelenleg. :D

András: most hétfőig megint dupla XP hétvége van, így ha van időd érdemes megtolni a fejlődést. Ajánlom ezt [link] az oldalt, ha már van egy alap elképzelésed, akkor utána tudod finomhangolni a perkjeidet.

[ Szerkesztve ]

(#897) Semin válasza H_András (#895) üzenetére


Semin
senior tag

Első blikkre valami ilyesmi : [link]

A Bandolier és a Batteries Included attól függ milyen típusú fegyvert használsz.(ha PA-t is mindkettő)
Mutációk lejjebb, ezek az általam ajánlottak.

Marsupial, Adrenal Reaction, Scaly Skin. (csak Class Freak mellet.)

Playertől vedd meg 300 kupakért(/db) kaphatóak, ha már megvan a Starched Genes.

A Long Shoot váltója a Glow Sight ( aztán ahogy szeretnéd)

Kiindulási alapnak jó :)

[ Szerkesztve ]

(#898) H_András válasza Semin (#897) üzenetére


H_András
tag

:R Köszi, neki is kezdek lassan

Az ember egész életében gyermek marad, csak a játékai változnak / Sarcasm - because beating the shit out of people is illegal

(#899) csab991 válasza Semin (#890) üzenetére


csab991
senior tag

A második emberke egy sima B25 .50cal-al tolta, míg én a primed verzióval, jól látszik a különbség, mennyi sebzést osztasz ki. Ez egy SBQ fight volt, legalább 3x spawnolt addokat. Nyilván én mindig úgy helyezkedtem, hogy SBQ fejét lőjjem, hiszen számít az a kritikus találat. Azért így is én vittem el a fél szervert a hátamon. :D

[ Szerkesztve ]

(#900) csab991


csab991
senior tag

[link] Ebben a videóban van egy kis spekuláció, a 4. és 5. csillaggal kapcsolatban a fegyvereken és ruhákon.
Valószínűleg a vault raidek teljesítése után kapod meg jutalomként.. Valahogy úgy képzelem el, hogy ha lenyomtad a raid-et, akkor ad egy ilyen "modkit"-et és rá tudod applikálni a fegyvered, vagy páncélodra.
Szerintem jól hangzik, mert így csak upgradelni kell az eddigi jól bejáratott cuccokat.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Fallout 76
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.