Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Fallout 76

Hozzászólások

(#101) xatos3 válasza Geresics (#100) üzenetére


xatos3
senior tag

10 perc se

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#102) Geresics válasza xatos3 (#101) üzenetére


Geresics
addikt

:R
Van valami pont, ahonnan tudni fogom, hogy hol várjam be, ha én előbb elkezdem (vagy fordítva)?

[ Szerkesztve ]

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#103) xatos3 válasza Geresics (#102) üzenetére


xatos3
senior tag

úgy csinálsz mint aki soha de soha nem játszott fallouttal... :DDD

kiérsz a bunkerből és ott már látjátok egymást ha barátlistán vagytok

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#104) Geresics válasza xatos3 (#103) üzenetére


Geresics
addikt

1. Miért baj, ha még sosem játszottam Fallouttal? :F
2. Ha játszottam is (a 3-at többször letoltam :D , a többi nem fogott meg :( ), azok single player játékok voltak, ez meg multi. :U A 3-ban pl. nem 10 perc volt kijutni a bunkerből. :N
3. Ha valamit nem tudok, akkor megkérdezem. Nekem még így tanították. ;)

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#105) xatos3 válasza Geresics (#104) üzenetére


xatos3
senior tag

azt te raktad oda magadnak hogy baj, én nem tettem oda jelzőt, tehát a kérdés nem az hogy miért baj, hanem hogy miért gondolod te azt hogy ez a komment bajt jelent? :D

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#106) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Amúgy mindent átnézve, gyűjtögetve az eleje tényleg üres. Én Flatwood városban találkoztam először játékossal. Összesen hárommal eddig.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#107) protegum válasza Geresics (#102) üzenetére


protegum
aktív tag

A social menübe felveszitek egymást barátként, majd aki előbb elindul arra csatlakozik a másik. Lehet a játékban is, de még a socialben is meghívni partyba, de egyébként a "tutorial rész" után, mikor kiértek a vaultból érdemes együtt menni.

(#108) #74018560 válasza Plazmacucci (#106) üzenetére


#74018560
törölt tag

Én már láttam egy csomót, de semmi értelme nincs az egésznek. Mindenki más küldetést csinál, kommunikáció zéró, trade-elni nincs mit / nem lehet.... szóval nagyon béna az egész.
Történet semmit mondó, hangulat ..... nincs meg :U

Fallot 2 arról szólt, hogy elpusztult a világ és egy steril környezetből kitetted a lábad a mocsokba, az undorba, amiben alig lehet túlélni. Rengeteg a gazfickó, a maffia és még egy elnyomó rendőr állam is. Zseniális, egyszerűen túl akarsz élni, fejlődni, kiírtani a bandita camp-eket.

Itt meg konfettivel meg tortával kezdik a játékot :F :F :F WTF de most őszintén........ minden szines mint egy gyerekkönyvben, meseszerű térképpel és dedós humorral a régi dark-geg-ek helyett :W

Nem tudom képes leszek-e még 3x elindítani vagy jön egyből az uninstall.

Multizni a BFV ezerszer jobb, zombis játéknak a Deadlight jobb. Szerepjátéknak bármelyik előző rész sokkal jobb....

Nem hiába tart a gamespot számláló kemény 5.4 score-nál :((

És bocs ha másnak tetszik, nem akarom senkinek se elvenni a kedvét, csak már iszonyatosan bosszant, hogy az elkommercializált címekkel így tesznek tönkre egy-egy emblematikus franchise-t. :(

[ Szerkesztve ]

(#109) Plazmacucci válasza #74018560 (#108) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ez nem a Fallout öt, nincs semmi tőnkre téve. Ez csak egy multiplayer spinoff. :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#110) #74018560 válasza Plazmacucci (#109) üzenetére


#74018560
törölt tag

Végülis aki sosem Falloutozott (vagy legalábbis az első 2 részt nem tolta) annak még ez is tetszhet :U
Mint nekem anno a Mass Effect Andromeda (előző részeket nem ismertem).

Mindenesetre már egy fejlesztő sem meri bevállalni azt a sötét hangulatot, ami egyes régi címeket naggyá tett (F2, Diablo2) egyetlen kivétel egyelőre a Doom, abból nem csináltak még gyerekmesét. :U

[ Szerkesztve ]

(#111) Semin válasza xatos3 (#96) üzenetére


Semin
senior tag

A kérdésem az, hogy ha a régi helyén pl a bázisodon már vannak tornyok, generáto stb. az is becsomagolódik? vagy pl egy ház amit építettél?

(#112) #74018560 válasza Semin (#111) üzenetére


#74018560
törölt tag

Megőrzi, mint free építési opciót.

(#113) Sanyaaa26 válasza #74018560 (#108) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Üdv, én is ugyanezt érzem, se nem igazán multi, se nem igazán fallout, szerintem maga sem tudja mi akar lenni.
Videók alapján hamar megvettem megjelenés előtt, de ha tehetném refundolnám, sajnos, én is toltam a régi falloutokkal, de még a 3 és a 4 is tetszett.
Az alap elképzelés is jó hogy multizzunk, de azt így elb..szni művészet..

(#114) #74018560 válasza Sanyaaa26 (#113) üzenetére


#74018560
törölt tag

Teljesen egyetértek sajnos.... :(

(#115) protegum válasza #74018560 (#108) üzenetére


protegum
aktív tag

Azért ekkora probléma nincs a játékkal. Inkább fejben vannak a "gondok", egyelőre, főleg aki nem bétázott és csak a videokat nézegette nem tudja hova elhelyezni az f76-ot. Nem a szokásos séma, hanem valami hibrid. Én vacilláltam a bfv és F76 között. A bf1 volt eddig a sorozat alja, de BFV-vel se jöttek ki a f*startályból, pedig lenyomtam az alphát, bétákat és a trialt is, de inkább taszít mint vonz. Az F76 meg bevonzott. Engem talán a Wasteland 2-re emlékeztett, lehet a túl zöld vidék miatt mint bármelyik falloutra, de ha az ember nem rohangál kergemarha módjára a mapon, hanem rászánja az időt azért megtalálja a Fallout feelinget. Közel 20 éve amikor elöszőr kezembe vettem az első falloutot, rögtön a diablo után, mikor kiléptem a vaultból a játékból is kiléptem. Majd pár óra múlva újra elővettem és azóta fogva tart a világa és még a tactics is tetszett. Én azt mondom jó lesz ez, bár még nem látom mi lesz a "mainquest" után, hogy töltik meg a világot, de majd kiderül. Amúgy meg nekem a classic falloutok után az NV hozta az igazi fallout feelinget vissza.

(#116) Sanyaaa26


Sanyaaa26
senior tag

Ha valakinek lenne kedve multizni, vegyen fel steam-en, nincs sok időm a játékban, eddig csak bolyongtam, ki tudja egy csapattárssal milyen lenne.... Sanyesz5 néven vagyok

(#117) #74018560


#74018560
törölt tag

Én még a térkép elrendezésén se tudtam túltenni magam. F4-ben megvolt, hogy északnyugatról mész délre. F2-ben keletről nyugatra, délre, majd megint keletre.
Itt wazzeg leraktak középre 1 küldetés 10 mérföldre északra van, a másik meg vele egy síkban 20km-re délre.
:W
Kész vagyok, ma el se indítottam. :(((

(#118) Farkiii


Farkiii
újonc

Sziasztok!

Megvettem a játékot, mert nagy Fallout rajongó vagyok és imádom az atmoszférát, de elkezdtem vele játszani és jött a baj. Első indításnál mindent High-ra rakott a játék. Ment is szépen ahogy kell laggmentesen, majd beértem egy városba és olyan szinten elkezdett laggolni, hogy játszhatatlan vált. Amint kiérek a városból már megint tökéletesen fut. És ez minden egyes városnál.
Low beállításokon is ugyan ezt csinálja. Lent van a legfrissebb driver.
Erre valakinek valami ötlete?

A válaszokat előre is köszi.

Gép:
CPU: Intel i5-7300HQ
Ram: 8g
Vidikártya: AMD Radeon(TM) RX 560 (4g)

[ Szerkesztve ]

(#119) Plazmacucci válasza Farkiii (#118) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ez egy béta, még reszelnek rajta remélhetőleg. Városban, meg olyan helyen ahol 5-6 ellenség ugrik a képedbe nekem is beakad. Lagg az lenne, ha a ping miatt késne az interakció.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#120) Semin


Semin
senior tag

Én Fallout 1-el kezdtem anno, és ott váltam rajongóvá.
Minden résszel (Shelter-el bezárólag) játszottam, és minden rész meg tudott fogni.

A Fallout 76 lényege a multi, mindent ennek rendeltek alá.
A Beta-val nem játszottam, ennek ellenére -a sok tesztnek hála- tudtam mibe vágok bele.

Aki egy kis szórakozást/kalandozást keres a haverokkal a Fallout világában, az vegye meg nyugodtan.
Ellenben aki a Fallout 5-el akar játszani, az csalódni fog.

És akkor ahogy én látom:

Grafika:
21:9 támogatás hiánya megbocsájthatatlan hiba 2018-ban. Turbózott Fallout 4 graf optimalizálatlanul...
Azért vannak újdonságok, pl: volt egy napfény az erdőben momentum, amit hihetetlen szépen megcsináltak. kb 5 percig csak a tájat csodáltam.
De összességében amint valamit közelebbről megnézel eltűnik a varázs...

Kezelhetőség:
Nem volt sok idő megszokni a kezelő felületet, van 1-2 furcsaság(esc+z, illetve c+z építésnél), de tanulható.

Hangulat:
Jót tett a Fallout hangulatának ez a kihaltság (NPC-k hiánya).
Magadra vagy utalva, tényleg a túlélés a cél:
Minden Fallout-ban az első az volt, hogy kerestem egy várost/közösséget (ahova beköltöztem) ami biztonságot nyújtott, amit bázisnak használtam. ezt vették el... le a kalappal zseniális.
(Itt a bázisod -bár mobil- csak átmeneti védelmet ad)

Gyűjtögetned kell ha 1-ről a 2-re szeretnél jutni, de ez nem veszélytelen.
Nagyon jól átjön a félelem amikor belépsz egy házba -annyira nyomasztó-, alig várod, hogy újra szabadban legyél :D

Játékmechanika:
A Perk rendszer jól átgondolt, van benne potenciál. (Millió lehetőség, van min agyalni)
A szükségletek eleinte kicsit gyorsnak tűntek, de 1-2 Perk és máris minden sokkal kezelhetőbb.
Craftolás jó, építkezés (kb Fallout 4) elmegy. Mobil bázis remek.

Ami kicsit sok az a lőszer. Ezen lehetett volna csökkenteni, hogy kelljen több típusú fegyvert használni.

Qestek/Eventek:
Jó háttérsztorik, érdekes jegyzetek, Holodisk-ek.
Egész tűrhetőek az eventek is, de túl sűrűn ismétlődnek, ezen picit még reszelni kéne.

SUMM:

Azt kaptam amit vártam, kalandozás a Fallout világában a haverokkal.

(#121) Geresics válasza Semin (#120) üzenetére


Geresics
addikt

Remek leírás, köszönjük! :R

A korábbi játékoknál minden sz@rt elolvastam, de itt nem tudom még, hogy ez hogy fog működni, mert mindig ketten fogunk játszani, az meg milyen már, hogy "várjál, ebben a computerben van még 5 jegyzet, azokat végigolvasom", és addig a másik meg ott áll, és unatkozik? F3-ban volt, hogy egy gyárat mire végigjártam, eltelt több, mint egy óra, mert mindenhol volt egy gép, és amikor mindent elolvastam egy komplett történet állt össze. Ez tök jó single player esetén, de multinál egyelőre nem tudom elképzelni...
Na mindegy, majd meglátjuk, ha végre elindulunk a bunker ajtajából ketten! :B

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#122) #74018560 válasza Semin (#120) üzenetére


#74018560
törölt tag

Grafikával nekem az a fő bajom, hogy egy piros konténer kilométerekről is "világít". Nem olvad bele semennyire a környezetében. Ilyet utoljára low grafikai beállítások mellett láttam.

Mindent csak egy norton commanderes listából lehet elérni, számomra ez is elfogadhatatlan 2018-ban. Pl az ételek között folyton böngészni kell mit érdemes megenni és mit nem. Nem szortírozza h mi nyers és mi főtt. Ezzel megy el a játék kb 10%-a. :U

Folyton minden szemetet le kell darálni, mert különben nem tudod cipelni / eladni nincs kinek. Építesz egy bázist (ahova visszatérni úgysed fogsz) bespwanol egy csomó robotot a semmiből hogy nehogy le tudd tudni a kötelező alkatrész darálást.

Aztán megcsinálsz egy questet és jutalomból ad még egy halom szemetet. :F

Köszönöm nekem ennyi elég volt ebből a "csöves-szimulátorból" :R

[ Szerkesztve ]

(#123) xatos3 válasza Semin (#120) üzenetére


xatos3
senior tag

ok hogy nincs ultrawide de iniben 2 perc átírni....

2560*1080 on játszok

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#124) Plazmacucci válasza #74018560 (#122) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Van egy csomó trader protectron :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#125) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Hétfőn teljesítményre és bugokra fókuszáló javítás érkezik minden platformra! [link]

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#126) protegum válasza #74018560 (#122) üzenetére


protegum
aktív tag

Ez egy konzol átírat csodát ne várj. Tegnap folyamatosan jöttek a semmiből szupermutik. Majd a modok megoldják.

[ Szerkesztve ]

(#127) #74018560 válasza protegum (#126) üzenetére


#74018560
törölt tag

Ne ezaz, F4-et simán lehetett moddolni. De ez egy multinál megoldhatatlan :(

Teljesítmény nálam is bajos volt: 50fps 50%-os GPU mellett :U Újabb Nvidia driverrel jobb lett.

[ Szerkesztve ]

(#128) xatos3


xatos3
senior tag

van itt olyan aki nem egy folyamatos rinyagép és normálisan lehet vele beszélni a játékról?
ez nem a bethesda ügyfélszolgálata, és nem is lelkisegélyszolgálat mindenki azt sorolja hogy így meg úgy nem tetszik neki ez vagy az

kurva unalmas ám ezt olvasni folyamatosan, aki meg szeretne valahol találni egy magyar fallout 76 közösséget, az nem ezt a magyar virnyogást akarja hallgatni hanem ki akar kapcsolódni egy játékban aminek tetszik a témája!

ha változást akarsz írj bug reportot a fejlesztőnek de ne itt sírj!!!

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#129) Joccc07 válasza xatos3 (#128) üzenetére


Joccc07
addikt

+1

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#130) Geresics válasza xatos3 (#128) üzenetére


Geresics
addikt

Ez egy fórum. Itt mindenki megoszthatja a saját véleményét. Van, aki csak elolvassa, van aki vitába szál ezzel. 3 napja jelent meg a játék. Mire számítottál? Hogy a high end perkekről lesz majd eszmecsere? A legtöbb játék megjelenése után pár hétig mindenki a csalódottságát szajkózza, még akkor is, ha az a világ legjobb játéka (ez nem az). Miért? Mert frusztráltak, és a csalódottságuknak hangot akarnak adni. Akiknek tetszik, azok jellemzően írogatás helyett inkább játszanak - tisztelet a kivételnek, pl. annak tök örülök, hogy Te segítesz itt a fórumon az embereknek (nekem is segítettél)!
Ugyanakkor azt is elhiszem, hogy frusztráló azt olvasni egy játékról, ami valakinek tetszik, hogy így szar, úgy szar. De ez sajnos már csak ilyen, ezen kár kiakadni, és pláne kár egy kulturált hangvételű fórumon káromkodni. ;)

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#131) #74018560 válasza xatos3 (#128) üzenetére


#74018560
törölt tag

Akkor ne olvasd, ennyi. Mindenkinek egyformán joga van véleményt írni.

(#132) maross


maross
veterán

Én még mindig nem aktivaltam be a teljes jatekot, csak a betat...erosen gondolkodom rajta hogy eladom, tul keves idom van ahhoz, hogy egy olyan jatekra szanjam, ami kozepesen jon be nekem.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#133) Tatyla válasza maross (#132) üzenetére


Tatyla
őstag

igazából hogy nem vettem meg day one, mostmár megvárom az első akciót a Playstation storban

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#134) Geresics


Geresics
addikt

No, ma megvolt az első bunkeren kívüli élmény is! :DDD
Kb. 1,5 órát játszhattunk haverommal. Nekem nagyon fura volt eleinte a tutorial hiánya, de rá kellett jönnöm, hogy épp azt csinálom, csak épp már a shelteren kívül...
A világ nagyon kihalt. NPC-k leginkább nincsenek, ellenben mindenféle bogarak, zombik, stb-k elő-elő bukkannak - jellemzően házak környékén.
Belefutottunk az első Event-be is! Egy robot üzenetet kellett volna elvigyen valahova, és meg kellett védenünk. Nos, mi mentünk vele, irtottuk a bogarakat, aztán egy épület falába belement, megakadt, eltűnt. :(((

Találkoztunk más játékosokkal is. A nagyobb szintűek leginkább nem vettek rólunk tudomást. Volt viszont egy mező, ahol egy német srác folyamatosan beszélt, mintha ő is partyzott volna, de nem láttunk mást. Lehet streamelt épp. Ez mondjuk tök zavaró szerintem. Minek kell nekem mindenféle idegent hallgatnom? :F Pl. ha épp telefonál a főnökével, vagy a csajával? Nem vagyok rá kíváncsi... :(
És, ha hozzám bejön az asszony, és akar valamit? Van valami "Mute Mic" gomb? :Y

De, ami ennél is zavaróbb! Nincs chat a programban! :W Miért vagyok én rákényszerítve a voice chat-re? :F Haverom mikrofonjának a kábelét pl. elvágta a gyereke ollóval. Facebookon kellett írogatni, mert a játékban nem lehet! Én meg nyomkodhattam az Alt+Tabot! :W Ráadásul olyankor játszunk, amikor a gyerekek már alszanak! Miért muszáj nekem verbálisan kommunikálnom? Miért nem lehet egy egyszerű chat-részt beletenni egy multiplayer játékba?! :W

Az irányítás is tök fura, annyira érződik, hogy konzolra készült eredetileg, és nem PC-re a játék, hogy ilyet nem is tudom mikor láttam utoljára! :( Nyilván 5-10-15 óra játék után meg fogom szokni, de akkor is gáz szerintem...

Jah, és bejött az is, amitől féltem: nincs időm olvasgatni a játékban! Egyrészt a világ ugye nem áll meg, így volt, hogy támadtak PIP Boyozás közben, másrészt cimborám addig ugrált körülöttem, amíg egy-két cetlit magamévá tettem. Asszem itt nem fogom úgy megismerni a világot, mint a Fallout 3-ban...

A loot rendszer még ködös előttem. Pl. mintha a fix helyeken lévő tárgyakból mindenkinek külön-külön felvehetőek volnának, de a legyilkolt ellenségek lootja már nem? Vagy csak rosszul láttam valamit? Fene se tudja, majd meglátjuk...

Letettem egy campet is, és vakon elkezdtem építkezni. Egyszer csak egy pirosbetűs srác átfut rajta. Mire megtaláltam, hogy tudom elővenni építésből a stukkerem, a srác már el is húzott. Ez hogy van ez? Ki lehet fosztani a campem? Vagy csak látja a cuccokat? Amit a ládába raktam, az ott biztonságban is van? Vagy nem? Fene se tudja...

Remélem sikerül nemsokára időpontot egyeztetnünk cimborámmal, és folytatjuk, hátha belefutok egy leatherbe - ugyanis az Overseer első küldetése máris megakadt, mert nincs leatherem...

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#135) #74018560 válasza Geresics (#134) üzenetére


#74018560
törölt tag

Keress egy kétfejű marhát. Van bőr a képén :DDD

(#136) Geresics válasza #74018560 (#135) üzenetére


Geresics
addikt

Próbáltam, nem ad leathert :(

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#137) protegum válasza Geresics (#134) üzenetére


protegum
aktív tag

Elöszőr is leathert tudsz szerezni a egy vagy több fejű állatokból brahmin, radstag, molerat etc. Sőt ha jösz lefelé a hegyről van egy pajta is ahol kikészített börökre is bukkanhatsz. Másodszor, ha lerakod a camped, lesz benne egy kék láda, azt mindenki használhatja és mindenki csak a saját holmiját látja benne, ilyen formában nem tudnak kirabolni. A campban lévő erőforrások is megoszthatóak. Kivéve, ha nem szerelsz zárat az ajtóra, de az feltörhető. Arra figyelj, hogy a láda véges kapacítású és a junkokat érdemes "scrapelve" és "bulkolva" tárolni, kevesebb helyet foglalnak. Voice-chat szarul van megoldva, de a menuben lenémítható. Érdekes hogy ha külső programot használ az ember, pl. ts, discord az is behallatszik. Már az f3 is konzol átírat volt, sőt ma már majdnem minden játékon ez látszik. Ami véleményem szerint azért probléma, mert pc-hez képest sokkal kisebb a szabadságfoka ilyen játékoknál. Felfedezésre, olvasásra igazából csak egyedül vagy hasonló habitussal rendelkező emberrel játszva van lehetőség.

(#138) H_András


H_András
tag

Találkozott valaki azzal, hogy a karaktere egyszer csak elkezd sebződni a semmitől? Épp lopakodok az erdőben, sehol senki, elkezdek nyögni, és szépen megy le a HP. Negatív stat nincs, nem ettem mérgezőt, nem vagyok éhes, szomjas, ellenfél nincs sehol a közelben, minden tiszta béke, és meghalok kb fél perc alatt. Ha állok egyhelyben akkor is, ha elkezdek sétálni meg futni, mintha valami láthatatlan erő visszalökne csak úgy, bármerre lépnék - hacsak nem a láthatatlan ember szórakozik, nem tudom ezt mire vélni. Meghaltam, visszaspawnoltam, kb. ugyanez. Táska felkap, iszkiri. Valami ott nem stimmelt. Fél óra játék, majd megint ugyanez egy teljesen elhagyatott helyen.
Nagyon frusztráló, eddig ilyen gondom nem volt, most az elmúlt másfél órában háromszor is. A karaktert teljesen átnéztem, nem hat rá semmi, környezeti tényező, sugárzás, semmise, vagy nem jelzi a játék.. :F :F

[ Szerkesztve ]

Az ember egész életében gyermek marad, csak a játékai változnak / Sarcasm - because beating the shit out of people is illegal

(#139) #74018560 válasza H_András (#138) üzenetére


#74018560
törölt tag

Lag? :DDD
Már csak 1-et kell aludni a patchig :K

(#140) vvega30 válasza protegum (#137) üzenetére


vvega30
senior tag

Szóval ha biztosra akrok menni akkor csak a kék ládába pakoljak? Minden mást elvihetnek tőlem?
Tegnap találkoztam egy piros nevű 60+ -os emberkével. Gondolom ő pvp ben volt vagy mi. Az azért van mert leölt egy játékost/elvette a cuccait?
Sok nekem ez a Fallout mmo :)

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#141) protegum válasza vvega30 (#140) üzenetére


protegum
aktív tag

Csak a kék láda a biztos. Egyelőre. Ha valaki piros lett, akkor az gyilkolt, nem pvp-zett, hanem úgy ölt meg valakit, hogy az nem fogadta el a kihívást. Elméletben, mert én még nem próbáltam a pvp-t.

[ Szerkesztve ]

(#142) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Kíváncsi vagyok ma tölthető e már a peccs. Van kedve valakinek csatlakozni? Lvl 12 vagyok.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#143) Geresics válasza protegum (#141) üzenetére


Geresics
addikt

Mondjuk erre a PVP dologra én is kíváncsi lennék! A leírásod alapján nekem a Lineage 2 ugrott be!
Anno L2-ben úgy volt, hogy ha valakit megtámadtál, akkor a neved kékre váltott. Ha Ő visszatámadt, akkor az Ő neve is kék lett, és lehetett büntetés nélkül gyilkolni egymást. (Értelem szerűen, ha valaki beleszólt, Ő is kék lett.) A PVP után x idővel (ha nem támadtál meg mást) a kék elkezdett villogni, és újra kifehéredett.
Ha viszont nem csinált semmit akit megtámadtál, és megölted, akkor a neved kékről pirosra váltott, mert Player Killer lettél, és az nem múlt el magától (halállal, vagy mobok ölésével lehetett csökkenteni a PK számot). Ráadásul, ha PK-san öltek meg, akkor droppoltál itemeket.

Ha ez itt is így fog működni, akkor azt hiszem ez olyan pluszt ad a játékhoz, hogy ihaj! :K

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#144) Joccc07


Joccc07
addikt

Van aki még nem vette meg de tervezi?

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#145) protegum válasza Geresics (#143) üzenetére


protegum
aktív tag

Ebben elvileg úgy van, hogy lvl 5-től lehet pvp-ézni. Kiválasztod a kiszemelt ellenfelet, és megtámadod, amíg vissza nem támad addig alig sebződik, ha elfogadta akkor kezdődik a harc. Mindketten pirosak lesztek, erre azért van szükség, hogy alul az iránytűn látszódjatok egymásnak. Ha valaki veszít, akkor két lehetősége van vagy respawnol, ilyenkor vége a harcnak, vagy a revenge-t választja, akkor a másik közelébe spawnol és kezdődik újra a harc. A gránátok, aknák alapból nem sebeznek nehogy friendly fire-ből kialakuljon egy véletlen pvp. Ha valakit úgy ölnek meg, hogy nem egyezett bele a pvp-be, akkor mindenki számára piros lesz a gyilkosa és levadászható. Kb. így olvastam még a béta körül.

[ Szerkesztve ]

(#146) #74018560 válasza Plazmacucci (#142) üzenetére


#74018560
törölt tag

Délután 3-kor szerverleállás, update :K

(#147) Krissal válasza #74018560 (#146) üzenetére


Krissal
tag

Honnan az infó? Remélem a 21:9 támogatás belekerül...

(#148) Krissal válasza #74018560 (#146) üzenetére


Krissal
tag

Ok, megvan, már mindehol írják :)

(#149) Plazmacucci válasza #74018560 (#146) üzenetére


Plazmacucci
félisten

:R

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#150) Thorkos válasza protegum (#145) üzenetére


Thorkos
tag

Én úgy lettem Wanted egyszer veletlen :) hogy valaki befoglalt egy területet én meg kifosztottam egy ladát. Cimbi akivel partyban voltam jól lelőt szeretetből :D

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Fallout 76
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.