Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Fallout 76

Hozzászólások

(#301) Deskdiver válasza Joccc07 (#300) üzenetére


Deskdiver
senior tag

Én türelmesen megvártam amíg komótosan befejezte háromnegyed óra alatt ,majd amikor indítottam volna akkor láttam meg a szerver karbantartási üzenetet. :)

(#302) protegum válasza Deskdiver (#299) üzenetére


protegum
aktív tag

Meglett a 600. Mondjuk úgy kezdte, hogy egyből be se töltőtt. Csinálsz bulk-ot? Mióta új karaktert indítottam azóta nem mentem 300 fölé, pedig gyüjtőgetek rendesen.

(#303) Deskdiver válasza protegum (#302) üzenetére


Deskdiver
senior tag

Faxa.
Igen tömörítem amit lehet, de olyan szemetet is összegyűjtögettem amit még nem volt alkalmam használni. Majd később lesz értelme amikor már megvan a Perk hozzá. Illetve , sajnos még nem jöttem rá hogyan lehet csökkenteni a Recon sniper rifle és egyéb nehezebb fegyverek súlyát amit nem mindig viszek magammal.

[ Szerkesztve ]

(#304) protegum válasza Deskdiver (#303) üzenetére


protegum
aktív tag

Vannak hozzá lightos mod-ok csak terveket kell megszerezni vagy magasabb gunsmith lvl szükséges hozzá. Viszont valamit valamiért alapon ezek általában valamelyik tulajdonságát lerontják a fegyernek sebzését, a durability-jét etc.

(#305) Deskdiver válasza protegum (#304) üzenetére


Deskdiver
senior tag

Köszi. Tervekbe nem gyakran futok bele, de majd rákeresek.

(#306) xatos3 válasza Joccc07 (#296) üzenetére


xatos3
senior tag

lehet hogy a gamekapocs nem hozza le 10 percen belül az összes hírt, de mondj egy olyan magyar játékos ujságot ami ennél színvonalasabban és kellemesebben írja a cikkeket

mert bizony a gamestar és a pc guru csak halvány árnyékai önmaguknak

még a fallout 76ról is szeritnem ők hozták le a legrealiszitikusabb cikket

[ Szerkesztve ]

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#307) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Nincs valami tippetek, hogy PC-n mivel lehetne kiküszöbölni azt, hogy ha leszáll a köd, ne essen le az fps 20 alá?
Nem mondnám, hogy gyökér gépem van, többnyire jól is megy a játék, de ma alig tudtam célozni annyira akadozott. Konfig; i7-4790, GTX 1070.

Köfi :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#308) xatos3 válasza Plazmacucci (#307) üzenetére


xatos3
senior tag

szerintem az anizotrop szűrést meg az antialiasingot vedd le x2-re és megoldódott

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#309) Plazmacucci válasza xatos3 (#308) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Jól van, kipróbálom.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#311) Geresics válasza duvi (#310) üzenetére


Geresics
addikt

Reméljük ez jobban sikerül, mint a legutóbbi.
Akkor a partyt javítottàk, ehhez képest 3x kellett belépnünk, hogy jó legyen... :W

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#312) Thorkos válasza duvi (#310) üzenetére


Thorkos
tag

Sokmindent javítanak ezen a pár felsorolt példán felül. Ha minden igaz a konzolos trófeák is javulnak majd és a megszerezhetetlen trófeák. Pár roppant dühítő hibás perk is megjavul.
Ha minden sikerül amit leírtak egészen hasonlitani fog egy kiadásra kész játékra :DDD

(#313) xatos3


xatos3
senior tag

az ultrawide screen javítás nem javította az iránytűt a power armorban, valahogy sejtettem hogy ahhoz bénák lesznek, de azért mégis nagy csalódás

azért elkezdek játszani, bebugolva van 10 vérdíj rajtam
kipucoltam egy gyárat, tele vagyok rugóval meg csavarral ami ugye a legnagyobb kincs fallout 76ba

jön egy 95ös szintű belémlő kettőt MINDEN szemetemet elszórtam és fel is szedte az egészet
tehát amit ma csináltam az kuka, a fél power armor gyártásához elegendő szemetemet ellopta
ja és mikrofonon még pofán is röhögött amikor rászoltam hogy adja vissza amit elvett

szóval jobb lenne ha semmi pvp mód nem lenne, mert ez undorító hogy bármikor kirabolhatnak

ja és el nem tudjátok képzelni milyen irdatlan mérges lettem
eddig védtem a fallout 76ot de mostmár nem bírom, magamnak hazudnék

a multiplayer alapötlet zseniális, a kivitelezés katasztrófa

[ Szerkesztve ]

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#314) Thorkos válasza xatos3 (#313) üzenetére


Thorkos
tag

Én a denevérektől kapok agyvérzést. 10masodpercig van a földön addig lövöm mint állát aztán felszáll. Konzolon én bèna vagyok hozzá h lelőjem, vagy csak nagyon hosszú idő alatt sikerül. fedezékbe bújni nem érdemes mert mind a 2támadása eltalál tökmindegy mit csinálok. Kb marad a 15perc unalmas forgolódós lövöldözés és stimpakk pazarlás, loot meg semmi.... :W
A másik dolog , elfoglalok 3 placcot magamnak lerakom az exkavátorokat generátorosul majd jön egy kövér DC visszalépek de nem oda rak be ahol elkoltottem egy csomó cuccot ezekre... :O

[ Szerkesztve ]

(#315) Plazmacucci válasza xatos3 (#313) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nekem a frissítéstől csak jobban akadozik. Végre ki tudom kapcsolni a DoF-ot amitől hányingerem van, de mintha többet szenvedne így a gép, és a popup is szembetűnőbb.
Ettől függetlenül tartom, hogy Bethesda a balfasz és Creation Engine Did Nothing Wrong.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#316) Deskdiver válasza duvi (#310) üzenetére


Deskdiver
senior tag

Nalam az előző frissítés óta többször fagy. Ha ez is olyan jól sikerül akkor dobom az Ebay-re. Okozzon màsnak agyfaxt.

[ Szerkesztve ]

(#317) Thorkos


Thorkos
tag

Nem tudja valaki konzolon mikor lövik le a szervereket a frissítés miatt? Bethesda oldalán nem tálaltam :N

(#318) Geresics


Geresics
addikt

én tegnap újratelepítettem a Windowst, ma meg mondtam cimborámnak, hogy már vissza sem telepítem a Falloutot. Drága próbálkozás volt, de talán majd fél év múlva visszanézünk...
Egyelőre a topikról is leiratkozom, aki még kitart, annak jó játékot! :R

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#319) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Próbáltam játszani egy keveset, betámadott valami 60-as gyökér, a játék elkezdett laggolni, ilyen 5mp-es válaszidőkkel, aztán jött az üzenet, hogy karbantartás lesz. Amit csak lehet azt szarul csinálják, szerintem már direkt. :DDD
Láttátok, hogy az utolsó javítás hatására Whitespring-ben végtelen számú robot spawnolódik? :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#320) Lazsnak válasza Plazmacucci (#319) üzenetére


Lazsnak
tag

Nekem csak az tűnt fel, hogy 3 scorchbeast odakeveredett tegnap és egy másik játékossal elkezdtük ütni őket. Még sosem gyaktam le azt a lézeres denevért erre tegnap 3at is...persze nem én voltam csak ugye meglőttem mindegyiket párszor és akkor már jár az íkszpé. De a lényeg azt vettem észre hogy nem fogynak a robotok, scorchbeatek el voltak velük foglalva simán le lettek szedve....és a level 8as robotok meg csak nem fogytak.

Apropó, ezennel keresnék társakat multira :D, 46-os vagyok de egyedül mint az ujjam, jó lenne már valami mókázás másokkal mert uncsi, meg farmolás is könnyebb lenne. Valaki nem barátkozna velem :))

(#321) Plazmacucci válasza Lazsnak (#320) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én előről kezdtem, és még midnig 15 körül vagyok (PC). :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#322) Lazsnak válasza Plazmacucci (#321) üzenetére


Lazsnak
tag

Miért kezdted előlről? Annyira azért tényleg nem jó :D főleg ha 100 felett a cél....

(#323) Plazmacucci válasza Lazsnak (#322) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Csak úgy :))

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#324) Thorkos válasza Lazsnak (#320) üzenetére


Thorkos
tag

Én psen tolom. Uralkodo01 változó mikor vagyok online a csoda munkarendtől de ha online vagyok mókázhatunk :)

(#325) tiborv


tiborv
aktív tag

en semmi negativumot nem tapasztaltam a frissites ota. xboxon mintha a teruletek kozotti toltes is rovidult volna -- ezt lehet hogy csak bemagyarazom de mintha kevesebbet kene varni

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#326) Lazsnak


Lazsnak
tag

Nálam a frissítés azt hozta, hogy bár jobban fut van, hogy kifagy. Eddig nem volt crasheles nálam sose pcn de a legutóbbi frissítés óta jobban fut határozottan DE.... random crashel. Illetve ha kilépek nem kilép hanem kifagy.... ezt úgy fixen tudja. Quit to desktop és bumm...kimerevedik a kép és ki kell lőni task managerbe utána.

(#327) Plazmacucci válasza Lazsnak (#326) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Kilépésnél nekem is Nem válaszol-ba megy át és erőszakkal kell kilőni. :(

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#328) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Érdekes, az összes feladat amit kaptam olyan területen van, ahol 50-60-as szintűek az ellenségek. Én 20 alatt vagyok, de már megtámadott egy scorchbeast. Valamit rosszul csinálok? Akármerre indulok a térkép közepe felől, majdnem mindig ez van.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#329) Thorkos válasza Plazmacucci (#328) üzenetére


Thorkos
tag

Az érdekes, nézd meg véletlen nem kapcsoltad ki a main küldit? Az nagyjából vegigvisz a szinteken. Lvl 20 körüli terulet talán a vault76-tol északra van.

(#330) Plazmacucci válasza Thorkos (#329) üzenetére


Plazmacucci
félisten

De azt már ki, mivel elég messze alkar levinni és egyáltalán nem érdekes, de akkor visszakapcsolom. Köszi.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#331) protegum válasza Plazmacucci (#330) üzenetére


protegum
aktív tag

Én azt vettem észre, hogy ha egy üres területre betévedsz, hozzád szintezi az ellenfeleket. Viszont ha már járt ott egy magasabb szintű vagy közben érkezik akkor már hozzá szintezi. Golfpályán van az a ghoul-killeres küldi, 10-et kell őlni. Elején könnyen ment, max 30-asok voltak, én 18. 7-nél tartottam mikor megjelent egy vegyes csapat a legnagyobb volt 160-as, az újra spawnoló ghoulok már 60 pluszosok voltak onnantól a területen. Mentem a lecsóba. Kiléptem a szerverről és egy másikra vissza. Azóta már többször tapasztaltam hasonlót. Hiába rakod vissza a mainquestet nem attól függ.

(#332) Plazmacucci válasza protegum (#331) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Akkor ezért lettek hirtelen Whitespringsben hatvanas ghoulok :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#333) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten


Boldogat :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#334) Ryder62 válasza Plazmacucci (#333) üzenetére


Ryder62
őstag

Hmm, Nuka Cola Victory a legjobb.

Egyébként nem értem, hogyha Nuka Worldbe visszahozták a Quartz-ot és Victory-t, plusz lett Orange és Grape változat is akkor ezeket miért nem tették be 76-ba.

(#335) Thorkos válasza Ryder62 (#334) üzenetére


Thorkos
tag

Ennél vannak furább dolgok is. Én amit furcsállok pl a lőszerrel amit nem használsz mert nem az a kaliber nem tudsz mit kezdeni. Miért nem lehet szét szedni? Aki nem meele irányba megy az szerintem a töltény hiánnyal mindig szív a zsákban meg ott a 3ezer .38as. Másrészt meg nagy kalapáccsal 1 ütésből megölsz egy lvl 60as zombi, puskával 2-3 fejlővés. Amit nem igazán értek, de ez lehet az én bénaságom. Nem lehet egy lvl25 legendary fegyot felhuzni lvl45re?

(#336) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Megint valamit szarakodnak,mert ma már kétszer kidobott a szerver, aztán meg fiók jelszót kért a játék...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#337) Plazmacucci válasza Plazmacucci (#336) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Már nem lehet belépni... Thanks Todd.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#338) csab991 válasza Thorkos (#335) üzenetére


csab991
senior tag

Szerintem is kár, hogy nem lehet a lőszerrel semmit kezdeni. Nem is veszem fel, csak a .50-es és 5mm-est kb., mivel főleg olyan fegyvereket használok. Érdemes a 80% plusz ammo és mondjuk a 20% esély duplikálásra kártyákat kirakni, akkor azért már jól adja.

[ Szerkesztve ]

(#339) csab991


csab991
senior tag

Egyébként nektek sikerült elindítani egy atomrakétát. Elakadtam a 8 számjegyű kóddal. Azt gondoltam, hogy elég csak összeszedni 8 darab alpha kódjeles betű-számpárt, majd szintén az alpha bázison bepötyögöm, el is jutottam odáig, csak aztán lövésem nem volt hogy milyen sorrendben kéne, meg aztán leesett hogy, decrypt-elni kellett volna ezeket. Erre van valami módszer, hogy meglehet fejteni a kódokat?

(#340) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Egyfolytában 40 szinttel magasabb ellenségeket dobál be úgy hogy nincs senki a közelben. Csinálom a main questet és akkor a BBQ shack melett le kell ölni egy scorched genyót, nincs ott senki, az ellenség sem, lespawnolnak és 68 szintűek. Hát elmennék a picsába.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#341) Thorkos válasza csab991 (#339) üzenetére


Thorkos
tag

Nem tudom sikerült e nekik kijavitni az újévi rakéta indítási bugot, de egyébként igen. A 8 kód darabbal vissza kell menni az enclave bunkerbe ott lehet visszafejteni az inditokodot. Pontosabban nem tom leirni mer haver csinálta nálunk is :)

(#342) csab991 válasza Thorkos (#341) üzenetére


csab991
senior tag

Köszi, erre nem is gondoltam. Elvileg már megcsinálták, mert tegnap meg már ma is voltak becsapódások.

(#343) tiborv válasza Plazmacucci (#340) üzenetére


tiborv
aktív tag

Hanyas szinten vagy?

Én meg nem végeztem a main questtel de addig addig szaladgáltam az eventek és a mellek q-k között hogy elértem ez 50et így is.20korul északon grafton citynel sokat tokoltem így és jöttek a szintek utána mentem a tuzoltoallomastol délre a mole minereket ölni. Nem mondanám hogy célzottan farmoltam csak futottam pár kört ill. Annyit olvastam whitespringrol hogy oda raktam le korábban a campemet és gyorsan tudtam eladogatni a sok szemetet amit felvettem. (Meg ugye minden craftallomas van bent)
Északabbra az úton meg vonatok mellett vannak mutánsok 40-60as szinten és gyorsan lehetett fejlődni.

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#344) Plazmacucci válasza tiborv (#343) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Most már ezt sem tudom pontosan megmondani, mert a töltő képernyő után kivág az asztalra. Most egymás után négyszer megpróbáltam, nem tudok játékot indítani. 60 eurós ipari hulladék.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#345) csab991 válasza tiborv (#343) üzenetére


csab991
senior tag

Üdv, te megcsináltad már a Belly of the Beast küldetést? Utána olvastam, hogy ez a küldi dobja az ultracite power armor-t, én meg ostoba mód kidobtam a power armor frame-et amin elvileg rajta volt. Ha csapatban megcsinálod valakivel aki még nem csinálta, akkor elvileg mindenki megkapja a jutalmat.

(#346) Plazmacucci válasza tiborv (#343) üzenetére


Plazmacucci
félisten

22. Úgy tudtam belépni, hogy betöltöttem a másik karakteremet, beléptem, ki, majd ismét a másik karaktert választottam, és most nem dobott ki. Üröm az örömben, hogy az egész Rose féle key fragment quest elveszett, és kezdhettem előröl. A felfedezett területek megmaradtak, a talált cuccok megmaradtak, csak az egész egy órás szarakodás lett oda, pedig már a wendigót is legyaktam nagy nehezen, s most kezdhetem előröl.
Én azt hittem a mentések a szerveren tárolódnak, de ilyen mentés hibát az összes Fallout játékban láttam... A szavak amik most a fejemben cikáznak, a fos, szar, okádék, és hasonlók.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#347) protegum válasza Plazmacucci (#346) üzenetére


protegum
aktív tag

Az egész Rose féle quest olyan mint negyven év a cementgyárban. A vendigot egyszerű volt jégre tenni, 2 plazmamine, pár plazmagránát és egy-két golyó az .50-esből. Egyébként azt vettem észre, hogy az extrém magas szintű szörnyek ellen sokkal hatékonyabb valami kézifegyverrel felvenni a harcot. A következő küldiben legalább viszonylag egy helyben vannak a helyek ahova utazni kell csak mire rájöttem mit kell csinálni az volt sok idő.

(#348) retroid


retroid
senior tag

10 EURO cdkeys.com oldalon!

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#349) Semin


Semin
senior tag

Tegnapi story..

Haverral kifarmoltunk egy lvl 45-ös excavator armor settet. (power armor)
Beleültem, és épp a statjait nézegetem, amikor server crash.
Visszalog sehol semmi, köddé vált. :W

Jeleztem a support felé, de a szokásos nagyon sajnáljuk-on kívül nem tudnak mit tenni :))

Kicsit mérgesen léptem ki tegnap :DD

[ Szerkesztve ]

(#350) Semin válasza protegum (#347) üzenetére


Semin
senior tag

Nekem tetszett az a Questline

Vendigo 5 lövés, azt sem tudta honnan kapja :)) (Steath build előnyei)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Fallout 76
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.