Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Fallout 76

Hozzászólások

(#451) Joccc07 válasza Semin (#449) üzenetére


Joccc07
addikt

Köszi.

Azért is vagyok a kiszáradt tóba mert körülöttem van minden és nem elszállt szintüek. Az a legnagyobb baj, hogy nem tudom mit miért érdemes hentelni és mi mit dobhat vagy épp mi mire való. 10 éve volt, hogy utoljára Falloutoztam.

Nem is az SB a baj, hanem amit írtam is, hogyha ott járt egy magas player ahol én vagyok ott nagyon erős az ellen.

Még a karakterem úgy néz ki mint valami roncstelepről szökött csöves. :DDD Mondjuk van már 1 valamire való PA-m (Most kaptam egy küldetésben) lvl30 T-51es cuccokkal. Jelenleg épp egy Combat Rifle-t használok mert ahhoz volt a legtöbb lőszerem. Mert lead-et sem ad annyit a játék mint amennyi nekem elég lenne. Jobban szeretek lövöldözni így nálam nem járható út a melee.
Majd este megnézem amiket írtál. Köszi.

Esetleg nincs valami leirás, hogy mi micsoda, mi mire jó/való? Nem gond az angol de ha magyar lenne az jó lenne.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#452) Semin válasza Joccc07 (#451) üzenetére


Semin
senior tag

"Nem is az SB a baj, hanem amit írtam is, hogyha ott járt egy magas player ahol én vagyok ott nagyon erős az ellen."

Nem a mobok szintje a lényeg, hanem, hogy milyen gyorsan tudod őket megölni :)
Mondok egy példát:
62-es Ghoul/Scorched nekem már 30-ason is 3 lövés volt, amíg a 40-es szupermutáns 2 tár.
Eltérőek a HP-k sebzéstűrés, intelligencia. (Pl egy szupermuti hajlamos hívni a haverjait, és hamar kellemetlen lehet a szitu.)

"Még a karakterem úgy néz ki mint valami roncstelepről szökött csöves. :DDD "
Aham, na egy darabig úgy is fogsz. Ha nagyon zavar elrejthető outfit-tel. (Shop)

"Jelenleg épp egy Combat Rifle-t használok mert ahhoz volt a legtöbb lőszerem."
A moddolás a lényeg, nagyon fel lehet turbózni a fegyvereket. A Gunsmith perk a tartósság miatt amúgy is hasznos.

"Esetleg nincs valami leirás, hogy mi micsoda, mi mire jó/való?"
Hát ezt szűkítsd kicsit, mert így semmitmondó. Általános leírás-t én nem találtam.

(#453) Joccc07 válasza Semin (#452) üzenetére


Joccc07
addikt

"62-es Ghoul/Scorched nekem már 30-ason is 3 lövés volt, amíg a 40-es szupermutáns 2 tár."
Ilyen nekem is előfordul néha. Csak nekem fordítva. Mondjuk ha páncélos a mutáns akkor csak a fej segít legtöbb esetben. Schorched az már nehezebb eset mert nem mindig akarja eldobni a kanalat.

A kinézete nem zavar mert fps-be játszom, csak azt hittem, hogy ilyenkor már mindenkinek fasza szettje van csak én vagyok ilyen béna.

Most fegyver terén egy shotgun-ra vágyom amit egy yt videóban láttam. Nagyon op volt. 1 lövés volt minden. Most is használok egy ilyen shotgun-t csak a kistesóját. De nem mondom meg mi a neve mert fogalmam sincs.

Konkrétabban, hogy pl. Lead-et merre találok vagy hol van több mert abból mindig hiány van.

De ha scrappelek olyan lőszert ami nekem felesleges abból kaphatok-e? Scrappelhető-e egyáltalán a lőszer? :DDD
Ilyen leírásra gondoltam.
Biztos találnék de még nem is nagyon kerestem. Gondoltam ti tudtok valami tutit.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#454) Semin válasza Joccc07 (#453) üzenetére


Semin
senior tag

"Konkrétabban, hogy pl. Lead-et merre találok vagy hol van több mert abból mindig hiány van."

Hát én robotokat szoktam gyilkolászni, abból szerzek + Energy ammo is elég jól jön belőlük.
De a csapdák hatástalanítása, vagy a konzervdobozok gyűjtögetése is segít. Amikor valamilyen matiból nincs elég, azt meg lehet jelölni a craft screen-en onnantól mutatja kis nagyítóval melyik tárgy tartalmaz.
(nyilván érdemes csak a kritikusakat megjelölni pl: Műanyag, rugó, csavar, ólom, Alu.)

"De ha scrappelek olyan lőszert ami nekem felesleges abból kaphatok-e? Scrappelhető-e egyáltalán a lőszer?"

Nem. A lőszer csak lőni jó, még csak eladni sem lehet NPC-nél. Én cserélni szoktam, ha találok olyat aki mást használ.
(Ha bejönnek a Trader robotok valamelyik következő patch-el, talán el lehet majd őket adni egymás közt.)

(#455) csab991 válasza Joccc07 (#453) üzenetére


csab991
senior tag

A lőszer sajnos nem scrappelhető, de redditen írta a Bethesda, hogy fognak tenni valamit ez ügyben, hogy a fel nem használt lőszerrel is tudj valamit kezdeni.

A lead megint egy érdekes dolog. Leginkább súlyokból lehet scrappelni, de azok nem fordulnak elő sok helyen.

Én a Lucky Holes bányába szoktam bemenni, ahol, egy körbemenetel alatt, akár 300 lead ORE-t is összegyűjthetsz. De itt a következő probléma, hogy ezt le kell smeltelni, amihez meg acid kell. 150 acidból és 300 lead oreból, 150*5 azaz, 750 lead scrapot tudsz csinálni, ami elég szép mennyiség. Ha a Super Duper perk fent van akkor még többet.

Ahogy Semin is írta, a Tin Can is egy elég jó lead forrás, általában 9 darab van egy csapdán, az 9 lead és 18 steel.

Acid-ot a Snallygasterek és Yao Guai medvék dobnak szép számmal így ha találsz egy nagyobb csoportot érdmese leölni őket.

[ Szerkesztve ]

(#456) Joccc07 válasza Semin (#454) üzenetére


Joccc07
addikt

"Hát én robotokat szoktam gyilkolászni, abból szerzek + Energy ammo is elég jól jön belőlük."
Akkor inkább sétáljak A-ból B-be mint teleportáljak. Pedig az sokkal gyorsabb. :B

"Amikor valamilyen matiból nincs elég, azt meg lehet jelölni a craft screen-en onnantól mutatja kis nagyítóval melyik tárgy tartalmaz."
Ilyen van? Ezt se tudtam. :DDD

Ilyen leírásra gondoltam:

"Én a Lucky Holes bányába szoktam bemenni, ahol, egy körbemenetel alatt, akár 300 lead ORE-t is összegyűjthetsz. De itt a következő probléma, hogy ezt le kell smeltelni, amihez meg acid kell. 150 acidból és 300 lead oreból, 150*5 azaz, 750 lead scrapot tudsz csinálni, ami elég szép mennyiség. Ha a Super Duper perk fent van akkor még többet.

Ahogy Semin is írta, a Tin Can is egy elég jó lead forrás, általában 9 darab van egy csapdán, az 9 lead és 18 steel.

Acid-ot a Snallygasterek és Yao Guai medvék dobnak szép számmal így ha találsz egy nagyobb csoportot érdmese leölni őket."

Köszi srácok. Így már kezdem érteni a játék 1%-át.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#457) csab991 válasza Joccc07 (#456) üzenetére


csab991
senior tag

Az a baj főleg csak angolul vannak guideok amik részeletsen leírják mit érdemes csinálni. Ha van még kérdésed alapanyagokkal kapcsolatban kérdezz csak, nagyjából emlékszem mindenre mit hol érdemes.

(#458) Joccc07 válasza csab991 (#457) üzenetére


Joccc07
addikt

Köszönöm, mindenképp írok ha valami felmerül. Majd nézem az angol leírásokat is aztán ha valami nem tiszta akkor kérdezek. :R

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#459) Semin válasza csab991 (#457) üzenetére


Semin
senior tag

sztem csinálni kéne egy összefoglaló táblázatot alapanyag / loot helyekkel..
esetleg ide egy összefoglalót

[ Szerkesztve ]

(#460) csab991 válasza Semin (#459) üzenetére


csab991
senior tag

Itt van pár személyes tapasztalat, közel sem teljes a lista, most így ennyi ugrott be, ha több időm lesz, talán még kiegészítem.

Acid - Antifreeze, Battery, Coolant, Yao Guai, Snallygaster, ezekből a legkönnyebb szerezni. Gunpowderhez, smelteléshez szükséges, mindig jó ha van valamennyi félretéve.

Adhesive - Wondergluve, Duct tape, [Wade Airport] ládákban fiókokban előfordul, főleg távolsági fegyverek javításához szükséges.

Aluminium - TV Dinner Tray, Aluminium Can, jó forrás [Watoga High School], meg a börtönben lehet találni viszonylag nagyobb mennyiségben. Szintén fegyverjavításhoz kell.

Antiseptic - Stimpakhoz, Radawayhez kell ha craftolod, több infóm nincs.

Asbestos - Cigaretta, Snallygaster dobja szép mennyiségben, nincs infóm mire használatos.

Ballistic Fiber - Military Grade Duct Tape, Military Ammo Bag-ből tudod scrapolni, elég ritka, talán armor javításhoz kell, PA-hoz nem.

Black Titanium - Mole Minerek cuccait szét scrappolni és már van is, talán az Excavator PA-hoz szükséges nagyobb mennyiség, amúgy nem fontos alapanyag.

Cloth - Vidámparkokban, iskolákban találsz nagyobb mennyiségben, Gunpowder, páncél javításhoz szükséges.

Crystal - Kamerák, mikroszkópok, nagyítók dobják főleg lézer fegyverek javítására kell. [Ames Bunkere]

Flux - 5 féle van, szérumokhoz, ultracite töltények gyártáshoz kell. Atom sújtotta területen tudsz csak
farmolni NYERS/RAW formában, majd ha megvannak az alapanyagok akkor tudsz TISZTA/PURE-t csinálni.

Gears - Fegyverek moddolása főként, nincs igazán infóm hol lehet találni.

Lead - Lucky Hole Mine a legjobb hely ore farmolásra majd smeltelni. Tin Can főleg [Top of the World],
vidámparkokban csapdaként fordul elő.

Plastic - Shotgun töltény gyártáshoz fontos, esetleg armor craftoláshoz is. Iskolákban szintén találsz nagy mennyiséget.

Screw - Fegyver javításhoz szükséges, telefon, írógépek, asztali ventilátor, esetleg játékokban talász, nincs igazán forrásom hol van nagy mennyiségben.

Spring - Fegyver javításhoz, Yao Guai medvék, csiptetős táblákból akad. [Camp Mcclintok]jó forrás.

Steel - Elég sok mindenhez kell, ammo gyártás, fegyver javítás. Egyik jó módszer végigroncsolsz a [Top of the World]-ön majd felveszed az összes fegyvert amit találsz, ezeket scrappeled.

(#461) Thorkos válasza csab991 (#460) üzenetére


Thorkos
tag

Köszönöm a tippet. Az ólom/töltény hiány nálam is rendszeres, ez talán segít majd rajtam. Golfpálya farmolást is kiprobálom. Éhezem egy jó puskára :)

[ Szerkesztve ]

(#462) csab991 válasza Thorkos (#461) üzenetére


csab991
senior tag

Legendary farmra a Uranium Fever és a golf pálya mellett, még az AWOL Armamentset ajánlom ott garantált maximum szintű a loot, csak elég erősek a Mr. Gutsyk elég sokat beléjük kell lőni, meg nagyot is sebeznek, de eddig onnan már kétszer esett majdhogynem god roll-os fegyver.

(#463) csab991 válasza Joccc07 (#453) üzenetére


csab991
senior tag

Egyébként ha PC-n vagy, akkor tudok adni egy lvl 35-ös Mutant's / Explosive Pump Action Shotgunt. Meg amúgy minden mást amire szükséged lenne, nálam csak helyet foglal.

(#464) Joccc07 válasza csab991 (#463) üzenetére


Joccc07
addikt

Uhh, Az jó lenne.

Igen PC-n vagyok. Joccc a nevem a játékban. Nemsokára online vagyok.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#465) csab991 válasza Joccc07 (#464) üzenetére


csab991
senior tag

Oké, küldtem friend requestet, Sakaarson a nevem a játékban. Majd találd ki milyen materialok kellenek. Ha tudsz majd joinolj esetleg a szerverem-re, elképzelhető hogy SBQ farm közepén leszünk.

(#466) Joccc07 válasza csab991 (#465) üzenetére


Joccc07
addikt

Ment vissza. Lőszer gyártáshoz való materialokra lenne szükségem. Csak azért mert nem tudom mi az amire kellene még. :B

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#467) csab991 válasza Joccc07 (#466) üzenetére


csab991
senior tag

Rendben akkor főleg gunpowder lead és steel, ezek amik kellenek neked. Shotgun shellhez pluszba még plastic. Sajna ezekből nekem sincs most sok, elég sokat gyártottam. Egyébként 5-15 percen belül indul a Scorched Earth event, ha tudsz rá, akkor próbálj joinolni, csak készülj rá hogy könnyen meghalhatsz, mert sok ellenség lesz ott. Ja ha meghalsz ugye a junk itemek kiesnek az inventoryból így más felveheti érdemes tárolni azokat.

[ Szerkesztve ]

(#468) Joccc07 válasza csab991 (#467) üzenetére


Joccc07
addikt

Köszönöm. :R
Amúgy erre a shotgunra gondoltam. :)

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#469) csab991 válasza Joccc07 (#468) üzenetére


csab991
senior tag

Bizony ez elég népszerű választás. Még a handmade az amit nagyon szeretnek az emberek. Mindjárt lövik az atomot is szerintem, elég ha csak megsebzed az SBQ-t és akkor már jár a loot. Általában ilyenkor kapsz ritka fluxokat, ami majd később jó lesz. SBQ dob egy legendary itemet, meg a Schorched Event mint quest is adni fog egy legendary itemet.

[ Szerkesztve ]

(#470) Joccc07 válasza csab991 (#469) üzenetére


Joccc07
addikt

Köszi. Ez nagy élmény volt. Már az is, hogy láttam robbani a nuke-ot. :D

Csak lépnem kellett mert a gyerkőc megfázott aztán dolog van.

Majd holnap megnézem miket kaptam.

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#471) csab991 válasza Joccc07 (#470) üzenetére


csab991
senior tag

Örülök ha tetszett, így halad pörgősen az endgame farm.

(#472) Joccc07 válasza csab991 (#471) üzenetére


Joccc07
addikt

Egyébként azt hittem, hogy ilyen alacsony szinten majd az event végén lépek vagy 10 szintet annyi xp-t kapok. De nem így lett. :D

Jó lenne ha lenne in-game chat. Remélem, hogy hamar beleteszik. Úgy tudom volt róla szó.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#473) Joccc07


Joccc07
addikt

Csúszik a frissítés. 13-án érkezik.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#474) csab991 válasza Joccc07 (#472) üzenetére


csab991
senior tag

Jó lenne text chat tényleg, talán lesz egyszer az is. Sok xp-t nem ad, de ha már esett olyan cucc amit használni tudsz akkor megérte. Ha 3* de nem akarod használni, akkor meg tartsd meg amíg jön a player vending és akkor add el majd.

(#475) Semin válasza csab991 (#463) üzenetére


Semin
senior tag

Én is PC-n tolom, ha lesz kedv/idő nyomhatunk majd party-t is :DD
Meg persze mindenki akinek kedve van :)

Csúszik a Patch?

UI: Ha valaki talál egy Jetpack-et (X-01), nehogy otthagyja szívesen fizetek érte közvetítői díjat :)

[ Szerkesztve ]

(#476) Joccc07 válasza csab991 (#474) üzenetére


Joccc07
addikt

Nem igazán gond. Az élmény többet ért.

Várom már, hogy legyen saját vending machine-om. Van egy csomó plan amit el kellene adnom.

Semin: Igen, csúszik. Tegnap írták Twitteren.
Parti felőlem is mehet. De nálam nagyon változó, hogy mikor érek rá és meddig.

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#477) Joccc07


Joccc07
addikt

"Március 13-ától elkezdhetünk italokat főzni (egy questsorozat legyűrése után), 19-én elindul a Fasnacht parádé, 26-án pedig bekerül a Survival PvP mód, melytől jobb lootot remélhetünk. Április 9-étől a játékosok tárgykiadó automatákat telepíthetnek, kidekorálthatják a C.A.M.P.-et és belevághatnak a Shear Terror! küldetésekbe, 16-án pedig elérhetővé válik a kamera, amellyel körbefotózhatjuk a környéket. Aztán május 7-étől, az Ever Upwards! küldetésszál misszióit teljesítve túrázni mehetünk az erdőbe, illetve testreszabhatjuk hátizsákjainkat, majd 23-ától beválthatjuk legendary tárgyainkat más cuccokra az új árusnál."

Nem lesz holnap saját bolt.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#478) Semin válasza Joccc07 (#477) üzenetére


Semin
senior tag

Nem olyan nagy gáz az, de szépen jön a content, ami nem csak bullsh!t és skin mondjuk.

Megéri várni :)

Addig pedig fel kell tankolni Legendary-kból :DD

(#479) Thorkos


Thorkos
tag

Jó látni egy ilyen szép gesztust.

Ps4en nincs esetleg egy brigád akihez SBQ killre lehet társulni? Eddig barátommal toltuk de 2en kevesek voltunk...

(#480) Joccc07 válasza Semin (#478) üzenetére


Joccc07
addikt

Hát igen. Jöjjön is. Azért van mit javítani és belepakolni. Bár én nem panaszkodom. Van még mit csinálnom bőven.

Bfv-t szoktam nyomni de most hanyagolom mert szuper repülőket lehet kapni 2 hétig a heti eventekből. Arra meg nincs szükségem mert nem repülözöm. +Kicsit meguntam a Live-Die-Respawn játékmenetet. Öreg vagyok én már ehhez. :DDD
Itt meg szépen elsétálgatok. Ha kinyírnak akkor eléneklek egy k@rva anyátok nótát és megyek tovább. :D

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#481) Semin válasza Thorkos (#479) üzenetére


Semin
senior tag

Sok rosszat lehet mondani erről a játékról, - a hibalista sztem. a holdig érne - de a közösség a legjobb amit valaha is láttam. Bármerre megyek barátságosak az emberek. A magas szintűek tipikusan azonnal kiszórnak 1-2 legendary-t reciket stb. Én is adok töltényeket legtöbbször, vagy Radx/away-t a kezdőbbeknek, esetleg fegyót. Szerintem ez a játék egyik legjobb oldala :D

(#482) csab991 válasza Semin (#481) üzenetére


csab991
senior tag

Szintén ezt tapasztalom, nem igazán találkoztam még rosszindulatú játékosokkal, pedig már több mint 300 órát játszottam a játékkal, mondjuk igaz ki van kapcsolva a pvp. Annak örülnék a legjobban ha lehetne crossplay, a piacon úgy vettem észre hogy, sokkal több a konzol játékos, ezáltal kicsit nagyobb kínálat lenne PC-s berkekben is.

[ Szerkesztve ]

(#483) csab991


csab991
senior tag

Kicsit módosítottam a bloodied buildet. Ez persze a ranged, ha lesznek perkejeim meleet is megnézem. Elég jó a géppityu sebzése. Ja ezen már adrenaline is rajta van. :D Életem 20%-on szóval elég korán halok ha valami megcsap. :D

[ Szerkesztve ]

(#484) Joccc07 válasza csab991 (#483) üzenetére


Joccc07
addikt

Nem kaptam semmi érdekeset. 2 darab 1 csillagos armort.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#485) csab991 válasza Joccc07 (#484) üzenetére


csab991
senior tag

Ez is benne van a pakliban sajnos. Nem tudom hányszor öltem SBQ-t de talán egyszer esett jó cucc. A loot table nagyon terjengős, kicsi az esély hogy jó item essen. Talán ezt is fixelik a jövőben.

(#486) Thorkos válasza csab991 (#483) üzenetére


Thorkos
tag

Gunsmith5 helyett nem lenne jobb a demolition expert5? Úgy milyen lenne a sebzése? Nem mintha nem lenne így is szép :)

[ Szerkesztve ]

(#487) csab991 válasza Thorkos (#486) üzenetére


csab991
senior tag

Ha megjön az új patch akkor lehet csere lesz rá, sajna nem emel annyi sebzést, hogy sok kártyát érjen. Körülbelül csak 30 sebzéspontot adna már így felbuffolva.

De emlékszel még a nagy TSE nerf előtt ennyi volt egy TSE .50 sebzése full élettel, adrenaline nélkül. :D Most érződik mennyire op is volt.

[ Szerkesztve ]

(#488) csab991 válasza Thorkos (#486) üzenetére


csab991
senior tag

Na kicsit számoltam, alap szitu, 323 damage 5* demo kártya nélküld, majd 356 damage az 5* demo kártyával. Tehát körülbelül 10% vagyis 33 pont damage 5 kártya helyért. 1* demo kártya ad 11 pontot az még megéri, de utána már minimális a különbség.

[ Szerkesztve ]

(#489) Thorkos válasza csab991 (#488) üzenetére


Thorkos
tag

Nagyobb különbséget vártam tőle, 4 kártya 20dmg az nudli. Mostani frissítés hoz valamit ezen a téren vagy csak tartalom kerül be?

(#490) csab991 válasza Thorkos (#489) üzenetére


csab991
senior tag

Jó kérdés, a changelogból majd kiderül.

Más aki PC-n van és érdekli valamelyik item, az vigye el nyugodtan. Elég gyengék, csak a helyet foglalják. Estig lesznek utána elvendorozom őket.

lvl 50 3* Berserkers Knuckles / +40% PADAM / 40% less DAM while PA
lvl 50 3* Mutant Slayer Buzz blade / + 50% limb / +1 STR
lvl 45 3* Mutant Slayer Pickaxe / +40% SS / 40% less DAM while PA
lvl 45 3* Zealots Guitar Sword / +40% SS / +1 AGI
lvl 50 3* Mutant Slayer Robot Left Arm / +1 STR / -20% AMMO

[ Szerkesztve ]

(#491) Joccc07 válasza csab991 (#490) üzenetére


Joccc07
addikt

Köszönöm. :R

Ha már nincs in-game chat :)

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#492) csab991 válasza Joccc07 (#491) üzenetére


csab991
senior tag

Nincs mit, ezeket már viszont megtarthatod a későbbiekre, ha jön a legendary scrapper. A működését még homály fedi, de ha szétszedetsz majd vele egy 3 csillagos itemet lehet kiköp egy másikat vagy valami hasonló. :D

[ Szerkesztve ]

(#493) Thorkos


Thorkos
tag

Szerettem volna egy bloodied handmade fegyót és meglett. Lucky holeban esett egy patexbol, de csak lvl25 :))

(#494) Semin válasza csab991 (#488) üzenetére


Semin
senior tag

Adrenaline detto. Az első 6%-ot ad, ezt érdemes kirakni. A 2.3.4. már csak 1-1%-ot ad.

Mik az új tapasztalatok az új patch-el?

(#495) csab991 válasza Semin (#494) üzenetére


csab991
senior tag

Adrenaline szerintem must have, a 36-ról 60%-ra való ugrás azért szép. Azt mindig fullon hagyom. Szinte az összes szituációban ki van használva.

Több szerer lag és crash számomra.

(#496) Semin válasza csab991 (#483) üzenetére


Semin
senior tag

Most nézem 934k tölény ???? beteg vagy :DD

(#497) csab991 válasza Semin (#496) üzenetére


csab991
senior tag

1000k volt a csúcs, azóta már csak 890k van körülbelül. 200k kupakomba került letradelni a materialt ami kellett hozzá. Körülbelül 3 hónap volt mire lecraftoltam. De így is el tudom adni kétszeres profittal. :D Legutóbb például 10k kupakot és 30k töltényt adtam egy fasza Bloodied/Fire Rate/Reload Time .50cal ért.

[ Szerkesztve ]

(#498) Joccc07 válasza csab991 (#497) üzenetére


Joccc07
addikt

Az komoly. Nekem van kemény 2200 kupakom. :DDD

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#499) csab991 válasza Joccc07 (#498) üzenetére


csab991
senior tag

Így hogy nincs text chat, redditen, meg facebookon tolják az emberek sajnos. Nekem is csak azért sikerült ennyit összeszedni, mert redditen simán el tudtam adni amiről úgy gondoltam sokat ér. Ugye a player vending talán megkönnyíti azt, hogy mindenki tudjon könnyebben kereskedni.

(#500) Semin


Semin
senior tag

Na amit ki kéne tárgyalnunk az a Long Shoot.

Valaki kitesztelte már hogy mennyit droppol a sebzés?
ötletem sincs hogy kéne megnézni, mert a játék nem írja ki. :N

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Fallout 76
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.