Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Fallout 76

Hozzászólások

(#1051) jzsolt79 válasza gyantaszuz (#1050) üzenetére


jzsolt79
tag

De basszus egy fizetős cuccról beszélünk, legalabb legyen annyi ész, hogy teszt jelleggel ingyenesen publikálják az ilyeneket amíg kiderülnek a nagyobb hibák... "túrós táskát vettem de tele van kakóval"..."így jártál, majd javítjuk". Nem lenne sokkal szimpatikusabb egy újdonságnál egy ingyenes tesztidőszak?

(#1052) csab991 válasza jzsolt79 (#1051) üzenetére


csab991
senior tag

Ez sajnos nagyon igaz, szerintem az elfogadhatatlan, hogy annyit nem voltak képesek kideríteni, hogy elvesztheti a játékos a junk-ját. Ugyanez a raidre is érvényes, páran teljesen elvesztették a gearjüket. Egyébként azt írták lesznek majd PTR szerverek is, látva a mostani reakciókat érdemes lett volna azt előbb bevezetni.

[ Szerkesztve ]

(#1053) maross


maross
veterán

Hali. Ha most kezdünk egy ismerősömmel, valahogy egy szerverre lehet kerülni, vagy hogy működik ez?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1054) csab991 válasza maross (#1053) üzenetére


csab991
senior tag

Ha csapatban vagytok akkor tudtok közös szerverre csatlakozni. Ha külön-külön joinoltok akkor is van esély hogy közös szerverre dob, de csapatban biztos.

(#1055) maross válasza csab991 (#1054) üzenetére


maross
veterán

Alapbol egy szerverre kerulni van esely? Vagy nem szerverhez rogzitettek a karakterek, hanem csatlakozasonkent dob be elerheto szerverekre?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1056) csab991 válasza maross (#1055) üzenetére


csab991
senior tag

Amikor elindítod a játékot, akkor a főmenüben érdemes megvárni amíg megjelenik az ismerősöd és akkor valamelyikőtök meghívja a másikat egy csapatba, majd a csapatvezető joinol egy szerverre. Igen, ahogy csatlakozol szinte mindig más szervert dob be. Ha külön szerveren vagytok, akkor is tudtok csatlakozni a másikéhoz ha van hely.

[ Szerkesztve ]

(#1057) Golden9


Golden9
addikt

Sziasztok!

Válasz erre.(Azonnali játékos kérdések órája.)
Hackelési botrány a Fallout 76-ban.

[ Szeretkezve ]

(#1058) jzsolt79 válasza Golden9 (#1057) üzenetére


jzsolt79
tag

Hát nem tudom lesz-e még ebből a játékból játszható valami belátható időn belül... mióta kiderült ez a dolog, el se indítottam és van egy olyan sanda gyanúm, hogy hamarosan megy a levesbs a játék :(

(#1059) Joccc07 válasza jzsolt79 (#1058) üzenetére


Joccc07
addikt

Már akkor abbahagytam amikor bejelentették a Fallout 1st-öt. Nem baj, van más. Most épp Dauntless pörög nálam 1000-el.:D

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#1060) csab991 válasza jzsolt79 (#1058) üzenetére


csab991
senior tag

Szerencsére már aznap jött a fix, de így is nagyon sokan pórul jártak. A fejlesztőknek járna azért a nyakas, ilyen egy online játékban azért elfogadhatatlan.
Wastelanders-en van most a hangsúly, azzal nagyot kell lépniük, hogy megmaradjon a játékosbázis. Én úgy saccolom két hónap múlva élesedhet. Mondjuk eredetileg már novemberben jönnie kellett volna.

(#1061) Golden9


Golden9
addikt

Válasz erre. (Azonnali játékos kérdések órája.)
Marsupial serum

[ Szeretkezve ]

(#1062) csab991


csab991
senior tag

Wastelanders trailer: [link]

(#1063) jzsolt79 válasza csab991 (#1062) üzenetére


jzsolt79
tag

Miért van olyan érzésem, hogy ezzel ugyan az a cirkusz lesz a hibái miatt,. mint az összes eddig kidobott kiegészítőivel volt? :D

(#1064) csab991 válasza jzsolt79 (#1063) üzenetére


csab991
senior tag

Szerintem sokkal több bug lesz benne, mint az eddigiek, tekintve a méretét. :DDD
Nincsenek nagy elvárásaim, így remélhetőleg nem lesz csalódás.

(#1065) Semin


Semin
senior tag

Egy kis kihagyás után visszatértem, és bár a topic elég kihalt a szerverekről - meglepetésre- ez nem mondható el. Tegnap kicsit kalandoztam, bekerült pár dolog amit hiányoltam. (pl. scout armor torso mod). Teljes lett a Páncélzatom (75% -dmg ha nem mozdulok) így egész barátit csapott még a SB Queen is. A Fist Melee továbbra is elég op-na tűnik, bár ahogy látom befutott 1-2 vetélytárs is :) (Stealth commando stb.)

[ Szerkesztve ]

(#1066) csab991 válasza Semin (#1065) üzenetére


csab991
senior tag

Ha rangsorolnom kéne akkor:
1. Bloodied Unarmed Melee
2. Bloodied Stealth Commando
3. Bloodied Heavy Gunner
Jó kérdés ha jön a Wastelanders, lesz e változás. A melee azért olyan erős, mert a strength stack elég effektív. A commando meg uny+sneak gearrel jóformán láthatatlan. A commando-nál népszerűek a B2525 fegyverek. Leginkább a -25%VATS cost a meghatározó, ugyanis meg lehet vele oldani egyes fegyvereken hogy a critek, jóformán nem kerülnek AP-be.

[ Szerkesztve ]

(#1067) Semin válasza csab991 (#1066) üzenetére


Semin
senior tag

Jup.. Bár megnézem a stealth commandóst aki Blastnál is effectív. A steath buildel mindig az a gond, hogy a tömeg ellen gas. mert előbb utóbb kiesel.

Kéne ilyen uny+75% soseütnekmeg gear.. mennyibe kóstál az ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#1068) csab991 válasza Semin (#1067) üzenetére


csab991
senior tag

Szerintem 20k darabja már vállalható ár érte. Bár függ a második módosítótól is. STR, meg főleg AP refresh ami sokat ér rajta.

(#1069) Semin válasza csab991 (#1068) üzenetére


Semin
senior tag

Nekem ez a Reddit trade kb mintha nyúznának. Marha kényelmetlen, és kínylódás. Játékon belül bezzeg nem lehet találni, pedig lenne 1-2 db-ra cash is :) neked nincs eladó ? :D

(#1070) csab991 válasza Semin (#1069) üzenetére


csab991
senior tag

Ott a Discord még esetleg, sokkal gyorsabb mint a reddit, manapság csak azt használom. Nagy mázli kell, hogy találj uny/sent cuccokat player vendornál. Eddig párszor láttam csak, de azok is túl voltak árazva. Nincs felesleges eladóba sajna, egy szettem van amit hordok.

(#1071) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Steamen megjelent az adatlapja [link]

/s

(#1072) Semin válasza wjbhbdux (#1071) üzenetére


Semin
senior tag

De ha jól sejtem a Steames verzió is majd a Bethesda Launchert inditja el. vagy?

(#1073) csab991 válasza Semin (#1072) üzenetére


csab991
senior tag

Szerintem nem biztos hogy úgy lesz. Ahhoz kéne akkor egy Bethesda Account is nem? Mindenesetre remélhetőleg kap egy kis boostot a PC-s játékosbázis.

(#1074) Semin válasza csab991 (#1073) üzenetére


Semin
senior tag

Ha nem, vhogy össze kéne linkelni a dolgokat, mert emiatt a játék miatt van fenn egy Bethesda Laucher amit rühellek :)

[ Szerkesztve ]

(#1075) wjbhbdux válasza Semin (#1074) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Bethesda fiók biztos kell hozzá mert azt írja jobb oldalt a Steames lap, a launcher még kérdéses.
Viszont Steamen meg kell újra venni, nem fogják ingyen odaadni. 1st előfizuk és a megszerzett Atomok platformhoz kötöttek, tehát csak a bethesdán lesz elérhető ami most megvan belőle. Viszont az Atomic Shopban megvett cuccok mindkettőn elérhetőek lesznek. [link]

/s

(#1076) csab991 válasza Semin (#1074) üzenetére


csab991
senior tag

Szerintem nem fogsz megszabadulni tőle. :)
Egyébként végre sikerült bejutni wl pts-be és így elsőre elég jónak tűnik. Nagyon fura érzés látni és társalogni npckel. :D

(#1077) Semin válasza csab991 (#1076) üzenetére


Semin
senior tag

:C :C :C

@wjbhbdux : Azért köszi

[ Szerkesztve ]

(#1078) csab991 válasza Semin (#1077) üzenetére


csab991
senior tag

Közben ismét gyarapodott a kollekcióm. [link] Elég sok helyet foglalnak már a stashben. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1079) Semin


Semin
senior tag

Valakinek van infója mi a fene ez a Mystery (free)item amit már 3 hete gyűjtünk?
o.O szóval megtaláltam .. [link]

[ Szerkesztve ]

(#1080) csab991


csab991
senior tag

Mától dupla xp hétvége és 25% leárazás a purveyornál.

(#1081) Semin válasza csab991 (#1080) üzenetére


Semin
senior tag

Helyes! Hátha kicsit felpörög a piac. Ilyenkor több embernél is vehetőek cuccok.
Ha lát valaki UY + "75% soseütszmeghaállok" darabokat 20K környékén kettőre vevő vagyok :) (Scout armor előnyben)

[ Szerkesztve ]

(#1082) csab991 válasza Semin (#1081) üzenetére


csab991
senior tag

Jellemzően pörög ilyenkor. Most amúgy is többen játszanak szerintem a megszokottnál. Meg aztán ilyenkor 1k-10k scripet is elvernek az emberek, aztán annak nagy része főleg trash.

(#1083) Semin


Semin
senior tag

Ez milyen fegyver? Ma belefutottam egy csókába aki ezzel tolta:

(#1084) csab991 válasza Semin (#1083) üzenetére


csab991
senior tag

Ahogy nézem Cryolator, Minigun, Laser Rifle kombó. A hackerek decemberben nagyon aktívak voltak, csináltak pár fegyvert, mintha Fallout 4-ben lennénk. Azóta BGS már fixelte a kiskaput amivel megoldották, de még mindig jó pár ilyen fegyver van a játékban, aminek amúgy létezni se lenne szabad.

(#1085) Semin válasza csab991 (#1084) üzenetére


Semin
senior tag

Hát ment egy report, hátha megkapja amit érdemel :K
Nem volt toxic, de a cheat az cheat.

[ Szerkesztve ]

(#1086) csab991 válasza Semin (#1085) üzenetére


csab991
senior tag

Jól tetted nagyon. Én már jó pár embert jelentettem, akinek láttam hackelt fegyvert az inventoryjába. Nemrég egy trade által én is hozzájutottam egy ilyen hackelt cucchoz, de ahogy észrevettem, ráraktam egy skint és eldobtam, ezáltal megsemmisült, meg küldtem a reportot is.

(#1087) Semin válasza csab991 (#1076) üzenetére


Semin
senior tag

Nah hát ha jól értelmezem mégis csak .. [link]
Reménykedtem valami hasonló megoldásban :)

Atomokat nem lehet átvinni, de a game progress és a cuccok megmaradnak. Hát ha ez így fog működni le a kalappal.

[ Szerkesztve ]

(#1088) S.O.S.


S.O.S.
senior tag

Sziasztok !
Honnan tudom meg,hogy mi a nukleáris indító kód ? Egyáltalán hol keressem? Már többször emiatt nem tudtam a küldetést megcsinálni mert nem tudtam a helyes kódot ... :DDD
Előre is köszi a választ !

üdv,

(#1089) csab991 válasza S.O.S. (#1088) üzenetére


csab991
senior tag

Ajánlom a [link] oldalt, itt mindig naprakészek a kódok.

(#1090) S.O.S. válasza csab991 (#1089) üzenetére


S.O.S.
senior tag

Szia !
Ezzel azt akarod mondani,hogy a kódokat nem a játékban találom meg,hanem a játékkészítők teszik közzé?

Üdv,

(#1091) csab991 válasza S.O.S. (#1090) üzenetére


csab991
senior tag

Nos, a scorched katonákon vannak különböző kódok, de azokat vissza kell fejteni valami algoritmus alapján, ami szerintem elég időigényes.
De az oldal amit linkeltem, a készítője, mindig megfejti a heti kódokat így a legegyszerűbb.

(#1092) S.O.S. válasza csab991 (#1091) üzenetére


S.O.S.
senior tag

Köszi !
Sikerült a küldi indítottam egy atomot ! lol
Üdv,

(#1093) csab991 válasza S.O.S. (#1092) üzenetére


csab991
senior tag

Nincs mit, a kódokat elég hetente egyszer beírni, utáan megfogja jegyezni az adott siló. Azt hiszem kedd éjszakánként resetelődnek, így ha holnap is lősz egy atomot már más kód lesz hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#1094) Semin


Semin
senior tag

Nah ma sikerült megvennem az első darabomat potom 9.5k-ért :D
Volt még a srácnak. de sajna mind Left Leg. :D

[ Szerkesztve ]

(#1095) S.O.S. válasza Semin (#1094) üzenetére


S.O.S.
senior tag

Szia ! Ezt most talán jól fordítja a telo alkalmazás..
Gondolom minál drágább annál jobb ?
Esetleg tudja valaki melyek a legjobb kártyák? Sajna teloval fordítgatom de néha elég érthetetlen..lol

[ Szerkesztve ]

(#1096) Semin válasza S.O.S. (#1095) üzenetére


Semin
senior tag

Szia!

Ez nagyban függ attól, hogy milyen karakterrel szeretnél játszani.(mestelövész, közelharcos, vagy olyan aki nagy ágyúkkal darál stb.) Szinte végtelen a kombináció.
Minden kártya egy képességet ad/növel, általában %-os értékben.

Ha megmondod milyen sílusban milyen karakterrel akarsz játszani össze tudunk állítani egy perktáblát amit követhetsz a fejlődésed során.

(#1097) csab991 válasza S.O.S. (#1095) üzenetére


csab991
senior tag

Nekem ez az egész komment kicsit érthetetlen, de szívesen segítek ha tudok. Ha perkekre gondolsz akkor nagyon fontos a jó összeállítás.

Semin: szép darab, annyiért nagyon megérte.

[ Szerkesztve ]

(#1098) csab991 válasza S.O.S. (#1095) üzenetére


csab991
senior tag

Gondolkoztam pár perken, ami nagyon jó túlélésre.
Blocker R3 (strength ágon): 45%-al csökkenti a közelharci sebzést, teszteltem működik Power Armorral és anélkül is, nagyon hasznos tud lenni ha rádszabadul egy csapat mutáns vagy ghoul.
Fireproof R3 (endurance ágon): 45%-al csökkenti a tűz és robbanások okozta sebzést
Lone Wanderer R3 (charisma ágon): 20%-al kevesebb sebzés 30%-al gyorsabb AP regeneráció. Fontos megjegyezni hogy az ilyen x %-al kevesebb sebzés perkek sokkal többet érnek mint a nyers DR ER RR statok más gearből.
Dodgy R3 (agility ágon): 30% sebzés ignorálás 30 akció pont áron, találatonként/ütésenként. Ez egy elképesztően hasznos perk ha Power Armorban vagy, de anélkül is.
Serendipity R3 (luck ágon): 30% élet alatt, 45% esély a sebzés kikerülésére, ez egy igazán erős perk, nyilván alacsony életen ér csak valamit, de ott nagyon sokat számít.

(#1099) S.O.S. válasza Semin (#1096) üzenetére


S.O.S.
senior tag

Helló !
Igazából Super sledge a közelharci fegyver ami páncélba talán a legjobb !Sikerült olyan találnom vagy vennem már nem emlékszek ami ütésenként tölti vissza az életed és akár 15-20 enemit megölve is teli marad az életem.. :D Fegyverek terén igazán mesterlövész fegyvert nem használok lassú újra töltés miatt. Így marad az arany középút... :DDD Közepes hatótávolságú fegyverek.
-Action Rifle, Gatling laser, ritkábban Minigun ( de ez sok lőszert zabál )Anti-armor Handmode , Gatling Plasma kisebb ellenfélnén 10mm pistoly esetleg Western Revolver.
(#1097) csab991 Igen arra gondolok de nekem azok egyszerűen csak kártyák lol..
Igazából nem rég kezdtem újra vagy inkább folytattam. Az elején sokat játszottam a küldiket nem csináltam mert néha nem értettem :D és egy idő után unalmassá vált...

Üdv,

(#1100) csab991 válasza S.O.S. (#1099) üzenetére


csab991
senior tag

Super Sledge-hez mindenképp a páncél ajánlatos(power armor).Valószínűleg vámpírkodsz vele, az tölti vissza az életet. :D
Hasznos perkek hozzá a sebzés növelők, slugger (alap, expert, master) és ami mégfontosabb a martial artist, amivel 30% gyorsabban ütsz.

Legjobb távolsági fegyverek a handmade, fixer, lever action, ha kommandó vagy,
vagy pedig .50cal, LMG ha heavy.

A legjobb szinergia mindenképp a melee és heavy gunner között van, én elsődlegesen heavy gunner vagyok, de könnyen át tudok menni melee-re SPECIAL variálás nélkül, vagy akár shotgunt használni.

Ha valami puskát, használsz, legyen az auto vagy nem, akkor mindenképp a Perception ami fontos.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Fallout 76
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.