Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Fallout 76

Hozzászólások

(#251) Plazmacucci válasza Joccc07 (#250) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Free :B

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#252) Tatyla válasza Plazmacucci (#249) üzenetére


Tatyla
őstag

Nyugodtan mehet a Fallout mert csak februárban jön PoE

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#253) Plazmacucci válasza Tatyla (#252) üzenetére


Plazmacucci
félisten

[kép]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#254) Tatyla válasza Plazmacucci (#253) üzenetére


Tatyla
őstag

ja igaz PC, hirtelen PS4-re gondoltam,

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#255) H_András


H_András
tag

Egészen eddig elkerült a pvp mizéria. Alapból pacifista mód van beállítva egyébként, ha valaki meg is próbált kárt tenni bennem, nem sok eredményt ért el, alig sebződtem, és nem reagáltam, általában fél perc után lekoptak.
Tegnap viszont nem ez történt, 40-es szintű vagyok. Éppen sütögettem a kaját, amikor egy kilences (!) Móricka nekiállt baltával csapkodni (mivel craftolás közben átvált ugye a kép, csak akkor láttam mi történik, amikor kiléptem, mert gyanús volt a hang. Sebződni nem sebződök ugye csak minimálisan, gondoltam majd megunja. Mivel kb bugyiban volt, nekem meg a csuklóvédőmben is több acél lehet, mint az ő egész ládájában, csak vigyorogtam, és rendezgettem tovább a dolgaimat, de nem adta fel, további kb. négy percig lelkesen ütött a fejszéjével. Aztán elkezdett mutogatni, meg ilyenek, nekem meg elszállt az agyam, nem igaz hogy nem látja mi van, fogtam és letettem három aknát . Püff. elcsendesedett, erre még én lettem piros.. :Y és abban a pillanatban megjelent egy hatvanas játékos, aki gondolom eddig is ott volt, ennek a haverja gondolom,, és elkezdett, ő ugye már legálisan lövöldözni. Szerencsére nekem volt jobb a cuccom, megjegyzem az a black rifle nevezetű puska brutál mekkorát sebez, még magam is megijedtem :DDD két lövés, és kiterült a tag. Rólam nem ment le ettől a piros jelölés, este kénytelen voltam ismerőssel lelövetni magam, hogy ne rám vadásszon a fél szerver.. de ez nevetséges. Minek akkor a pacifista mód? Én idézőjelben megvédtem magam, hiszen csak lereagáltam, hogy a kis tag már püfölt egy ideje, az meg hogy ő belehalt a válaszba én nem, miért engem büntet a játék körözéssel? Azt hittem azt büntetik, aki megtámadja a másikat, és úgy öl meg valakit, hogy az nem viszonozza a "felkérést" a harcra.. Ő elég szépen jelezte a támadási szándékot... ez így nem jó..

Az ember egész életében gyermek marad, csak a játékai változnak / Sarcasm - because beating the shit out of people is illegal

(#256) Thorkos válasza H_András (#255) üzenetére


Thorkos
tag

Ebben igazad van, tényleg azt kellene büntetni aki provokált. De egy világban alig van pár ember és azok sem nagyon foglalkoznak azzal ki az üldözött. Maximum az vadászik playerre akinek kell a 20pvp-s trófea :) nagy veszteség meg nem ér ha meghalsz párszor :)

(#257) xatos3 válasza Thorkos (#256) üzenetére


xatos3
senior tag

azért ha elpottyantasz 300 lbs szemetet aminek a fele csavar meg rugó, és ő felszedi a földről az elég horror veszteség

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#258) Chalez


Chalez
őstag

Sziasztok! Nagyon agyalok a megvásárláson, imádom a Fallout világát, de azért még bizonytalan vagyok, nem lesz e kidobott pénz :DDD 8GB RAM-mal ha SSD-re telepítek menni fog normálisan jó graffal? Vega 56 a vidkari.

(#259) xatos3 válasza Chalez (#258) üzenetére


xatos3
senior tag

olvasd el figyelmesen a gépigényét a játéknak és értékeld át

a játék tartalma meg meglepte a tájékozatlan embereket, tehát azután is tájékozódj youtube vidikből pl

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#260) Chalez válasza xatos3 (#259) üzenetére


Chalez
őstag

Szóval a 8GB-vel nem lesz gondom, remélem a húzott 2500K is elég lesz neki 4.4GHz-en.

A játékról az az elképzelésem van, hogy tápolok, fejlődök, és ölök meg mindent... :)

Az érzésről kellene infó, hogy átjön e a poszt apokaliptikus hangulat és élvezetes e játszani vele...

(#261) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Annyira népszerű a játék hogy senkivel nem tudok csapatban játszani. Nincsenek új játékosok, akik meg a térképen vannak húsz szinttel magasabbak... még ti sem jelentkeztetek pedig vagy négyszer kérdeztem vagy utáltam rá. Szép kis társaság.
Aki meg még akarja venni készüljön fel, hogy hardvertől függetlenül szaggatni fog sok helyen, nem a gépen múlik. Ja és egyedül lesz ha csak rá nem vesz egy közeli ismerőst, hogy vegye meg ő is.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#262) Chalez válasza Plazmacucci (#261) üzenetére


Chalez
őstag

Baromira viszket a tenyerem, hogy cdkeys-en megvegyek egy kulcsot... Annyit talán még kiadnék érte próba nélkül. A videókon átjön a hangulat

(#263) xatos3 válasza Chalez (#262) üzenetére


xatos3
senior tag

fallout 4et mennyire ismered?

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#264) Chalez válasza xatos3 (#263) üzenetére


Chalez
őstag

Régi motoros vagyok (40+) mindegyik Fallout-ot ismerem, a 3-at végig nyomtam, a 4-hez is volt szerencsém, de csak játszogattam vele, nem volt meg a gépem hozzá, a NV-t nemrég szereztem be, hogy kijött hozzá a magyarítás, mert azért nagyon nem vagyok perfect angol, de annak meg már kiábrándító a grafikája :(

(#265) xatos3 válasza Chalez (#264) üzenetére


xatos3
senior tag

hát így azt mondom vedd meg, megosztó lett a játék, én pl hol imádom hol utálom vegyesen, de csak csak visszalépek bele :D

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#266) Geresics válasza Plazmacucci (#261) üzenetére


Geresics
addikt

Szerintem még sírd el párszor, hogy nincs partyd, vagy legalább utalj rá... :W

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#267) Joccc07 válasza xatos3 (#265) üzenetére


Joccc07
addikt

Én minden este ezt nyomom. Gyerek elalszik aztán kontroller a kézbe és had szóljon. Nekem is tetszik. Szerintem ha olcsóért meg tudod venni akkor vedd. De ha nem tetszik ne minket ostorozz miatta. :D

Szerk. Egyel feljebb.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#268) Sanyaaa26 válasza Plazmacucci (#261) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Én kb két hete kiraktam hogy nyomnám valakivel, még a steam nevem is kiírtam, de semmi.

(#271) protegum válasza Sanyaaa26 (#268) üzenetére


protegum
aktív tag

Mi pc-n játszunk szinte minden este. Igaz a többiek most leálltak, besokaltak a hibáktól megvárják a 4.-dikei patch-et. Én azóta újrakezdtem és csak a mainquesttel foglalkozom.

(#272) Sanyaaa26 válasza protegum (#271) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Én is pc-n játszom, már ha a napi 1 órát annak lehet nevezni, multiban még lehetőségem sem volt kipróbálni.

(#273) Geresics


Geresics
addikt

Nos, mivel töröltetve lett, átfogalmazom:
Ne várja senki azt, hogy egy fórumba beírja, hogy "nincs kivel játszanom, gyertek!" az megoldja a gondokat. Ha partyzni akartok, akkor sajnos Nektek kell ezért tennetek! Én úgy csináltam, hogy előre megbeszéltem egy barátommal, hogy nyomjuk, és csak együtt nyomjuk. Aki ezt nem tudja megtenni, biztos talál társat facebookon, de NE azt várja, hogy miután beírja, hogy "nincs kivel játszanom!", utána nála jelentkeznek, mert mindenki ezt várja, és ezért van 80 egyedül játszó ember!
Tegyetek valamit azért, ha el akartok valamit érni!!!

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#274) Sanyaaa26 válasza Geresics (#273) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Én nem tudom egy rakás játéknál találtam társat PH-ról, itt beírtam és jelentkeztek, csak a fallout ilyen el..szott.

(#275) protegum válasza Geresics (#273) üzenetére


protegum
aktív tag

Fallout 76-nak nem olyan a social rendszere mint más játékban. A friendlistje csak a játékban elérhető, ha éppen működik.

(#276) Tatyla


Tatyla
őstag

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#277) Joccc07 válasza Tatyla (#276) üzenetére


Joccc07
addikt

Hol épitkeztél? Jó a loot? Van minden a közelben?

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#278) Tatyla válasza Joccc07 (#277) üzenetére


Tatyla
őstag

deathclaw sziget mellett, víz van mögöttem egy kert pár lépésre

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#279) tiborv válasza Plazmacucci (#261) üzenetére


tiborv
aktív tag

Én szívesen játszanék partyban, de gyerek mellett csak a késő esti órákban tudok fentmaradni játszani. A múlt héten két este sikerült csak ezt véghezvinni, többi nap bealudtam én is. Pedig nyomnam :(

Gametag: vtibor hun
Lvl20 melee.
(Xboxon jatszom)

[ Szerkesztve ]

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#280) Deskdiver


Deskdiver
senior tag

3 Nuclear Material hiányzik az Excavator armorhoz a hatból. Azt se tudom az első hármat hol találtam. Van ötlete valakinek ,hol érdemes keresnem?

[ Szerkesztve ]

(#281) Thorkos válasza Deskdiver (#280) üzenetére


Thorkos
tag

Láttam már kiesni magasabb szintű dögből, de a legegyszerűbb ha elfoglalod pl: posseidon energy plant yardot és egy exkabátorral bányászol.

ha ps-en tolod akkor tudok adni is párat :)
psn idm: uralkodo01

(#282) Deskdiver válasza Thorkos (#281) üzenetére


Deskdiver
senior tag

:R Köszönöm. Megpróbálom a Poseidont. Igen, ps-en. Leginkább csak hétvégén tudom tolni, mert elveszi az időm ,hogy olyan caps-et termeljek amit a Tescóban is elfogadnak. :)

(#283) McKnight82


McKnight82
csendes tag

Érdeklődni szeretnék, hátha ti tudtok adni választ a kérdésemre!

Ha bármelyik SPECIAL képességet felhúzunk 15-re, Pl: LUCK, majd a játék során perkekkel, és ruhákkal 20-as szintre fel tudom nyomni, akkor a critical esély, loot drop, legendary drop esély is megy fel vele? Vagy csak a 15-ös szint-el számol?

Válaszokat előre is Köszönőm!

Zoltán!

(#284) Thorkos válasza McKnight82 (#283) üzenetére


Thorkos
tag

Haver az erőt tolta 15fölé, és a meele sebzese nőt 15után is. Szerintem szerencse faktor is igy van.

(#285) McKnight82 válasza Thorkos (#284) üzenetére


McKnight82
csendes tag

Köszönőm válaszod!

(#286) Thorkos


Thorkos
tag

elég jól sikerült ez a frissítés :D ezért megint kapja majd az ívet a Bethesda

(#287) Joccc07 válasza Thorkos (#286) üzenetére


Joccc07
addikt

Most már meg mi történt? :DDD

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#288) Thorkos válasza Joccc07 (#287) üzenetére


Thorkos
tag

3gb-os frissítés miatt kb 5órán keresztül off volt a szerver :C

(#289) Tatyla válasza Thorkos (#288) üzenetére


Tatyla
őstag

azt azért ne feledjük hogy attól hogy mi letöltjük a patchet van egy szerver oldali karbantartás is, ez minden kizárólag online játékra igaz

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#290) protegum válasza Tatyla (#289) üzenetére


protegum
aktív tag

+1, és ez nem csak az online játékokra igaz és ebben a műfajban nincs olyan, hogy "munkaidőn" kivüli karbantartás.

(#291) Joccc07 válasza Thorkos (#288) üzenetére


Joccc07
addikt

Még ha 3Gb lett volna. PC-n csak 40mb volt. :D

Este akartam menni egyet de ugye nem mentek a szerverek. Mondom akkor PC off. Erre kapom a tweetet, hogy servers online. Fuck. :(((

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#292) Deskdiver válasza Thorkos (#286) üzenetére


Deskdiver
senior tag

Most nagyon össztűz alá kerültek. Sikerült magukra haragítani a gyűjtői kiadás vásárlóit is. A beharangozott vászon táska helyett egy nylon szatyort kaptak $200-ért. Persze a változásról elfelejtettek értesíteni. :)

[ Szerkesztve ]

(#293) xatos3 válasza Deskdiver (#292) üzenetére


xatos3
senior tag

akkora fáziskésésben vagy hogy már beadta a derekát a bethesda és kicseréli mindenkinek szövetre

https://www.gamekapocs.hu/hir/61136/frissitve_a_bethesda_es_a_nylonzsak_esete

de szerintem magyarországon nincsen túl sok olyan aki megvette ezt a gyüjtői kiadást

a legvicesebb rész az volt hogy 500 atomot akartak érte adni, de az még egy virtuális vászontáskára se elég, mert a postásruha 700 atom XD

[ Szerkesztve ]

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#294) protegum válasza Deskdiver (#292) üzenetére


protegum
aktív tag

Már léptek rá, aki kéri annak kicserélik az eredetileg szántra, csak jan. 31-ig jelezze a bethesda supportnál.

(#295) Deskdiver válasza xatos3 (#293) üzenetére


Deskdiver
senior tag

Akkorában azért nem vagyok, 1 napos a cikk. :)

[ Szerkesztve ]

(#296) Joccc07 válasza Deskdiver (#295) üzenetére


Joccc07
addikt

Mert ők is le vannak maradva. Mert vagy 2 nappal ezelőtti sztori :DDD

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#297) Deskdiver válasza Joccc07 (#296) üzenetére


Deskdiver
senior tag

Sajnos felnőtt életem kihívásai nem teszik lehetővé, hogy Todd Howard legfrissebb tweet-jeivel keljek és feküdjek ,de majd igyekszem a jövőben naprakészebb infót megosztani. :D

(#298) Joccc07 válasza Deskdiver (#297) üzenetére


Joccc07
addikt

Semmi gond. Én nem haragszom. :DDD
Az enyém se de majd figyelem helyetted ha kapok róla értesítést.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#299) Deskdiver válasza Joccc07 (#298) üzenetére


Deskdiver
senior tag

Köszi. :) A frissítés óta nem jelentkeztem be. Megkaptuk a 600 font tároló kapacitást ,mert 398-nál álltam legutóbb és még tudtam volna mit bele pakolni?

(#300) Joccc07 válasza Deskdiver (#299) üzenetére


Joccc07
addikt

A patch óta nem játszottam mert mikor kikapcsoltam a PC-t akkor lett vége a karbantartásnak. :DDD
Majd este ránézek.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Fallout 76
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.