Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fallout 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-13 17:05:15

LOGOUT.hu

A Fallout 4 egy poszt-apokaliptikus szerepjáték, ami a többszörös díjnyertes Fallout 3 és Elder Srcolls: Skyrim játékok alkotóinak legújabb játéka, mely 2015. november 10-én jelent meg Xbox One, Playstation 4 és PC platformokra. A sorozat főbb kiadásai tekintetében ez a rész az ötödik, amellyel a Bethesda Games Studios új területeket kíván meghódítani a nyitott világú játékok terén.
A játék a Fallout játékok történetének legmeghatározóbb napján, a Nagy Háború idején veszi kezdetét, de egy váratlan esemény következtében egy nukleáris háború sújtotta világban találjuk magunkat több, mint kétszáz évvel később. Az események helyszíne ezúttal az Államközösség (The Commonwealth), ami Bostont és a titokzatos Intézetet (Institute) foglalja magába. A játék eseményei a Fallout 3 után tíz, és a New Vegas után hat évvel zajlanak.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#431) #96349952 válasza bitpork (#430) üzenetére


#96349952
törölt tag

Ja, hogy te a tohonyaságra és elhízásra gondoltál, bocsi megkövetlek. Szerintem ez a két kategória van. A húszkilós meg a kétszázhúsz kilós. :DDD (Oké, persze vannak köztes kocka-állapotok, de felfogásra, talpraesettségre mind egyforma. Akikkel én találkoztam, mind be volt lassulva. :S De komolyan. Málészájú arcok, egy mozdulat fél perc, teljesen homály tekintet, igénytelen megjelenés, á... :D )Minden esetre szerintem semmi esetre sem lennének a klasszikus kockák képesek arra, hogy életben maradjanak embert próbáló körülmények között. Eleve nincs gép meg videojáték. ;] Nem tud rendelni pizzát meg kólát. :DDD Na mindegy, befejeztem, ez már erősen off azt hiszem.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fallout 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.