Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-08-10 09:51:22

LOGOUT.hu

Üdv Mindenkinek! Kérlek olvasd el az Összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3151) féldekás válasza féldekás (#3145) üzenetére


féldekás
aktív tag

[link] Erre valaki?
Csak a konzol a fontos, a többit azt már kigondoltam hogyan lesz, és nem ide tartozik.
[link] Ezt a konzolt találtam, szerintetek megfelelő vagy ennél azért jobbat kéne vennem?
10k körül gondoltam, de ha ennyiért nincs forgatható, állítható, akkor mehet feljebb az ár.
Előre is köszönöm!

(#3152) tepenzed


tepenzed
őstag

Sziasztok!

Lenne egy hülye kérdésem :) Egy Vesa 300x300 65' Tv-t fogok vásárolni, ahhoz nézek éppen fali konzolt, ez az Alzás megfelelőnek tűnik: [link]
Mivel sarokba megy, ezért a jobb oldalához egyáltalán nem férnék hozzá a tv-nek a felszereléskor, sem a későbbiekben, de mivel ez úgy látom minden irányba mozgatható, ezért amikor felrakom majd a Tv-t rá, ki tudom húzni oldalra. Viszont ami nekem nem tiszta, hogy amikor felszerelem ezt a tartót és a tv-t visszatolom pontosan középre, akkor ténylegesen középen lesz a tv, tehát a tartót pontosan középre kell felfúrni?
Mert a képeken úgy látszik, hogy amikor középen van a tartó, akkor baromi nagy a faltól való távolság, tehát kvázi a képen bekarikázott részt be kéne hajtani nem? Akkor viszont már odébb kerül a tv is.. Remélem érthető ;]

[ Szerkesztve ]

(#3153) tepenzed válasza tepenzed (#3152) üzenetére


tepenzed
őstag

Ja vagy ez olyan, hogy nyomom hátra akkor a bekarikázott részen kihajlik a két oldalra és hátrébb kerül a tv, középen maradva? Mert a képekből nekem nem derül ki, hogy ilyet is tud

(#3154) Jackie_Chan válasza tepenzed (#3153) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

Ugyan ilyet szereltem fel pár hónapja. Ennél ha középre tolod a tvt akkor a bekeretezett rész elmegy egyik vagy másik irányba sajnos a felfúrás helyétől függően. Azt nem tudja,hogy a 2 elem közül az egyik balra a másik jobbra megy és úgy lesz a tv középen. Úgy kell felfúrni,hogy eltolva .
Legalább is amelyikkel én találkoztam az az általam leírtakként viselkedett.

[ Szerkesztve ]

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#3155) Tengri válasza tepenzed (#3152) üzenetére


Tengri
senior tag

Egy normális konzolnak így kell(ene) mozognia:
Stell SHO 3610 MK2
Stell SHO 8050 pro

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#3156) tepenzed válasza Tengri (#3155) üzenetére


tepenzed
őstag

Köszönöm mindenkinek, akkor ez lesz a nyerő Stell SHO 3610 MK2
10x50 Fischer tipli lesz hozzá, akkor több ponton rögzítsem, mint 6?

[ Szerkesztve ]

(#3157) tepenzed válasza tepenzed (#3156) üzenetére


tepenzed
őstag

Ez a TV lesz hozzá, itt van valami, amire oda kellene figyelnem? [link]

(#3158) macilaci78 válasza tepenzed (#3156) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Felső sorba 4 csavar, alsóba 2 csavar kell.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#3159) Tengri válasza tepenzed (#3156) üzenetére


Tengri
senior tag

Felrakhatod úgy ahogy az installálási videóban van 8 csavarral, vagy ahogy macilaci78 írja, hogy felül 4, alul 2 csavarral. Továbbá a két hosszú átmenő csavart cseréld 4 rövid 6-os csavarra és a billenéssel sem lesz gond a TV-d súlya miatt. :K

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#3160) féldekás


féldekás
aktív tag

Vásároltam egy Stell Sho 7600 konzolt.
Bontott volt a csomagolás, és a fali rögzítéshez nem voltak benne az alkatrészek. Ezért nem viszem vissza, mert ezeket amúgy is jobb minőségűre szerettem volna cserélni.
Valaki tudja, hogy a stell milyen méretű tiplit, csavart, alátétet ad gyárilag?
Illetve ha mind a 6 lehetséges helyen megfogatom ezt a konzolt, az gond?
Elvileg tömör falba 3 db kellene felülre és alulra csak 2db-ot mutat az installálási leírás.
Előre is köszi a választ!

[ Szerkesztve ]

(#3161) rainman72


rainman72
nagyúr

Tegnap jött egy [Ilyen]
Nagy tv-hez ajánlott,75"-85" én is ahhoz vettem.
Jeleneleg 15ezer helyett 10.500ft.

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#3162) Jackie_Chan


Jackie_Chan
senior tag

Üdv Srácok!

Megvettem a fali konzolt a tvhez amivel a plafonra fogom rögzíteni.
Az lenne a kérdésem,hogy a tv csavarjával(ami a tv hátuljában benne van gyárilag a 4 lyukban) vagy a konzolhoz kapott módon távtartóval, a konzol csavarjával(ahogyan a képen is látszik) rakjam fel?
Megmondom őszintén nekem a gyári megoldás azért nem szimpi,mert nem fekszik fel a konzol a tv hátuljára rendesen.A leírás ezt mutatja,hogy így kellene ahogyan a képen is van.
Viszont ha a tv hátuljában gyárilag benne lévő csavarral teszem fel akkor a távtartó nem fér alá,mert rövid a csavar,viszont a konzol szépen felfekszik a tvre.
Melyik megoldást javasoljátok??
[link] [link]

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#3163) macilaci78 válasza Jackie_Chan (#3162) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Szerintem (csak "hangosan gondolkodok") azért adják a konzolhoz a távtartót, mert nem tudják előre, milyen TV-hez is akarod használni. Lehet, épp egy csatlakozót takar ki, vagy nem sima a TV hátulja.
Szerintem rakd fel a TV saját csavarjaival távtartó nélkül.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#3164) giorgiosixx válasza Jackie_Chan (#3162) üzenetére


giorgiosixx
tag

A Stell az ívelt TV-k miatt ad távtartókat.

(#3165) Abel-0101 válasza Jackie_Chan (#3162) üzenetére


Abel-0101
aktív tag

Szia
Ha szintbe akarod felfogatni, akkor használd a távtartokat, de viszont az lehet, hogy a gyári csavarok rövidek lesznek, vegyél 4db hosszabb csavart. (Ha lehet akkor ne legyen 10mm-nél nagyobb eltérés. (Ha pl 50es a csavar akkor max 60asat vegyél, vedd figyelembe azt is, hogy a távtartok milyem hosszuak.

(#3166) Abel-0101 válasza féldekás (#3160) üzenetére


Abel-0101
aktív tag

Inkább küld vissza, oké hogy nem azokat az alkatrészeket, anyagot fogod használni, de attól még teljesen nem oké hogy ujracsomagoltat adtak, lehet hogy pl meggyengült a konzol, valami rendellenessége van stb...
Miért lenne gond, ha több helyen fogatod meg mint amennyire az útmutató ba van benne?! (Azt inkább hagyd is) teljesen másak (általában) a körülmények, mint ami az útmutató szerint van.

Útmutatóba bele van irva, konzoltol fuggoen elteroek lehetnek a meretek.

(#3167) Abel-0101 válasza tepenzed (#3156) üzenetére


Abel-0101
aktív tag

Sulytol fuggoen fogasd tobbet, kevesebbet.
Nyugodtan bele fogathatsz 12csavart is, ahogy erzed. 6al is megfogja tartani, ugyhogy nem számít, csavar, tipli márkától, minőségtől fog függeni (nagyrészben)

(#3168) Jackie_Chan válasza Abel-0101 (#3165) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

Köszönöm,feltettem távtartókkal együtt. :R

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#3169) Strauss


Strauss
senior tag

Sziasztok!
Megjött ma az új tv , viszont a lábak kialakítása miatt nem fér el az eddigi helyen. Úgy néz ki konzol lesz a lábak helyett. Egy 50˝es Hisense a delikvens és a fal - tv távolság 52cm kellene , hogy legyen ( a bútor miatt ) Tudtok valami nem túl drágát , de megbízhatót . Előre is köszi .

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#3170) Abel-0101 válasza Strauss (#3169) üzenetére


Abel-0101
aktív tag

Szia
Ilyen kritériumok mellett az olcsó (nem tul drága), elég relatív.
Ha inkább ár szerint választasz, akkor Stell 3600 megfelelő lehet,*ha* 470mm elég (faltavolsag)
Ha radobsz par hunyadit, akkor egy Stell 3610/mk2 mehet,
510mm(faltavolsag). Későbbiekben jó lehet(màrcsak a Vesa különbség miatt is)

(#3171) Strauss válasza Abel-0101 (#3170) üzenetére


Strauss
senior tag

Sajnos ezek egyik sem jók ( 520mm kellene legalább a faltávolság - a nem túl drága az olyan 23 körül ( láttam 60k ért is , na azokat kihagynám :) :R viszont nézegettem a ezt a márkát és a 7610 slim jó lehet viszont ahogy nézem ennek a furattávolságaira 200x300 at ír...

[ Szerkesztve ]

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#3172) Strauss válasza Strauss (#3171) üzenetére


Strauss
senior tag

Közben rájöttem, hogy nem fontos a fali konzol - egy asztali konzol is elég , nem kell xarakodnom vele . Viszont a kérdés akkor erre irányulna. :Y :R

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#3173) Tengri válasza Strauss (#3172) üzenetére


Tengri
senior tag

Szia!

Először a TV-d pontos típusa vagy a VESA rögzítési szabványa kellene, hogy konzolt tudjunk ajánlani. 30k-ig azért van pár konzol ami a célnak megfelelne...

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#3174) Strauss válasza Tengri (#3173) üzenetére


Strauss
senior tag

Hisense 50a7100f a pontos típus - ( Leírásában 200x300 as szerepel , felhívtam az ügyf. szolg. mert a honlapjukon 300x200 as van ) az utóbbit mondták helyesnek
Ezt néztem ki :Nedis TVSM2330BK :R

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#3175) Tengri válasza Strauss (#3174) üzenetére


Tengri
senior tag

Igen, az ügyfélszolgálatnak van igaza. 300x200 a VESA szabványa.
A Nedis TVSM2330BK nem rossz tartó, habár jónéhány visszajelzés panaszkodik az összeszerelési útmutató hiányosságára.
Amit mellette ajánlanék:
Equip 650601
Stell SHO 1043
Csak pozitív visszajelzések jöttek eddig. Árban hasonlóak a Nedis-hez.

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#3176) Strauss válasza Tengri (#3175) üzenetére


Strauss
senior tag

Köszönöm ! A Nedis lett a befutó kb. 13k ft ért be tudtam húzni - Ha nem jönne be akkor max váltok :) :R

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#3177) Abel-0101 válasza Strauss (#3171) üzenetére


Abel-0101
aktív tag

???
Ha ennyire lényeges az 520mm akkor az nem lesz 25-30k alatt (persze ha fali konzolt szeretnél) ha neked a 20-30k nem vészes akkor simán mehet a 7610 vagy akár a 20as is.
Vesa támogatott (300x200) faltavolsag ok, minőség ok.
Arra viszont kitérnék, hogy nem mindig az egyszerűbb út a jobb, ne abból indulj ki, hogy az nem olyan macerás (talpas konzol)

Most latom hogy mar megvetted a konzolt, akkor már lényegtelen, ha neked megfelel az asztali, akkor sima.
Jo hasznalatot, visszajelzést /véleményt elfogadunk majd:).

(#3178) Strauss válasza Abel-0101 (#3177) üzenetére


Strauss
senior tag

Eddig is asztali volt, csak az új tv nek 2 szélen elég hülye lába van, és a bútor kialakítása miatt nem fér el.ez helyett lett a konzol :)

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#3179) Strauss


Strauss
senior tag

Na.. összetettem- a Nedis TVSM2330BK- konzolt- tényleg nem valami jó a leírás , ugyanis 3 darab már alapból össze van szerelve ( ezt nem jelzi) úgyh. kicsit gondolkodni kellett , de nem volt vészes. a többi simán adja magát , gyorsan megy. Minőségi cuccok( pl. arra is figyelnek, hogy az üveghez műanyag , majd rá a fém alátét kerüljön) Betonbiztosan tartja a tévét. Oldalra mozgatni és billenteni is lehet. Nekem megfelel. Megtartjuk :) :C

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#3180) Tengri válasza Strauss (#3179) üzenetére


Tengri
senior tag

Használd sokáig egészséggel!
Képeket majd lőhetsz fel a fórumra ;)

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#3181) Abel-0101 válasza Strauss (#3178) üzenetére


Abel-0101
aktív tag

Ha eddig is az volt, és nem zavart akkor sima.

Orulunk neki hogy sikerult osszeszerelni, fentebb emlitettem, ne *csak* a leírás alapjan tegyük a lépéseket, szerelést, mert bármi rendellenesség, változás lehet a gyakorlatban.

(#3182) gaston63


gaston63
tag

Sziasztok.
Olvasgatva fórumot, egy Sony 65 xf9005-ös, Vesa 300x300-as, 24,5 kg-os tv-hez, egy stell sho 3610 Mk2-es konzol mellett döntöttem. Jó döntés? Árban és tudásban megfelelő. Esetleg más javaslat.
Köszönöm.
Esetleg ha néhány év múlva, nagyobb tv lesz, akkor ne kelljen új konzolt venni. Ez utólag jutott eszembe.
Nyilván, így lehet valamivel drágább is.
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#3183) Tengri válasza gaston63 (#3182) üzenetére


Tengri
senior tag

Ha 70"-nél nagyobb TV-t vásárolnál oda már zsebbenyúlósabb a dolog konzoloknál is, kivéve, ha fix-et választanál.
40k-tól indulnak a konzol árak és határ a csillagos ég (pontosabban a Vogel's 100k fölötti tartói).
Egy Stell SHO 8055 PRO viszont megérné az árát! 100"-ig szinte az összes VESA szabvánnyal megbirkózik (OLED, PLAZMA, LCD). Könnyű üzembe helyezni és állítgatni. Ára 40k-tól indul kereskedéstől függően.

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#3184) gaston63 válasza Tengri (#3183) üzenetére


gaston63
tag

Köszönöm. Ezen majd még rágódom egy kicsit. Az eredeti elgondolás jó volt?

(#3185) Tengri válasza gaston63 (#3184) üzenetére


Tengri
senior tag

70"-ig tökéletes választás (némi kis hibával: sajnos a döntésért felelős csavarok nem a legjobbak nagy képátmérőjű kicsit nehezebb TV-nél, ezért a két hosszú átmenő csavart cseréld 4 rövid 6-os csavarra és a billenéssel sem lesz gond a TV-d súlya miatt.)

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#3186) tepenzed


tepenzed
őstag

Sziasztok!
az baj, ha a tvhez az első képen járt cuccost csavaroztam be a tv hátulján lévő mélyedésbe és abba csavartam bele az eredetileg benne lévő csavart? Vagy mindenképpen a Sho mk2 mellekelt hosszabbító elemeket kéne hasznàlni?
[kép] [kép] [kép]

(#3187) tepenzed válasza tepenzed (#3186) üzenetére


tepenzed
őstag

Már becsavartam, viszont kiszedni nem sikerül 😀

(#3188) tepenzed válasza tepenzed (#3187) üzenetére


tepenzed
őstag

Na bocs az offert, kozben sikerult kiszednem de egyik konzolhoz adott csavar sem eleg hosszu :Y

(#3189) tepenzed válasza tepenzed (#3188) üzenetére


tepenzed
őstag

Magammal beszélgetek ;]
Végül maradt benne, mert utána olvastam a neten és Sonynál ez a kis hosszabbító mindenképp be kell legyen csavarva, védi a készüléket, jobb mint hosszabb csavart használni.
Ebbe csavartam bele az alapból TV-be csavart fekete csavarokat is (ami a leírás szerint nem erre való), de elég szépen és szorosan fogja, remélem nem lesz gond.
Pöpec az a X90J ;)

(#3190) atyca


atyca
senior tag

Sziasztok!
A Stell SHO 2050 50"-ig ajánlott (az van most a falon), de én egy Lg OLED55C11-et aggatnék rá.
Megoldható?

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#3191) Abel-0101 válasza atyca (#3190) üzenetére


Abel-0101
aktív tag

Ha normálisan fel lett fogatva az a konzol, akkor meg.
Bár nem a legélesebb kés ár-érték arányban ez a konzol.
Mivel 3-4kiloba van a tv ezért nem sporolnék neki egy strapább konzolt, de ha jól meglett csinálva a szerelés, akkor mehet.

(#3192) atyca válasza Abel-0101 (#3191) üzenetére


atyca
senior tag

Igaziból nincs nagyon nyaggatva.
Szinte mindig a falra rátolva, egy cca 15' szögben nézzük.
A felfogató csavarok végére pedig a szomszéd kabátokat aggatott szerintem. :D
De melyik az ajánlott konzol ehhez a mérethez?

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#3193) Abel-0101 válasza atyca (#3192) üzenetére


Abel-0101
aktív tag

Fentebb olvashatsz pár jó konzolt.
(Stell 3600/mk2, 3610/mk2, Hama 118125)

(#3194) Building


Building
tag

Sziasztok!

Monitor vásárlás előtt állok, egy Asus ProArt 329C, 32", 8,7 kg-os (állvány nélkül) , Vesa 100-as felfogatású megjelenítőt szeretnék fali konzolra tenni (kevés a hely az asztalomon). Találtam a neten pár konzolt, véleményetek szerint melyik lehet jó, erős, strapabíró?

1. Stell SOS 1811 Single Fali monitor konzol, VESA 100x100, 13"-32"
2. Blackmount Full Motion LDA33-222
3. STELL SHO 3620
4. MACLEAN MC-784

Ha van más alternatíva, amit jónak találtok, szívesen fogadom!

(#3195) Elar


Elar
senior tag

Sziasztok.
Van a falon egy 65-ös Tv.
400x400 Vesa konzolon
Tennék a helyére egy 85-öst, ami 600x400
Gondolom kell vennem egy új konzolt
Le kell szednem a sínt is vagy lehet olyan szerencsém, hogy az maradhat a falon? :)

Külön nem írok köszönömöt, de köszönöm szépen ha válaszolsz :)

(#3196) Elar válasza Elar (#3195) üzenetére


Elar
senior tag

És nagyjából meg is válaszolom magamnak a kérdést
Thomson WAB175

A TV 41 kg - tehát súlyra belefér
A 600 x 400 Vesa ráfér.
De itt max 75-öst ír.

Rá merjem tenni?

[ Szerkesztve ]

Külön nem írok köszönömöt, de köszönöm szépen ha válaszolsz :)

(#3197) szucsinka válasza Elar (#3196) üzenetére


szucsinka
őstag

nekem 65-ös volt a max 55" konzolon.3évig sulyba -5kg volt a max alatt.

(#3198) Elar válasza szucsinka (#3197) üzenetére


Elar
senior tag

Köszönöm
Akkor rateszem 🙂

Külön nem írok köszönömöt, de köszönöm szépen ha válaszolsz :)

(#3199) CSB29


CSB29
aktív tag

Sziasztok,

Gipszkartonra szeretnék konzolt + tv-t. Terv szerint egy 7-8 kg- 100 cm körüli lenne ideális (+konzol)

Például
https://www.emag.hu/sharp-smart-led-televizio-101-cm-4k-ultra-hd-harman-kardon-hangszorokkal-40bl5ea/pd/D0MCBPMBM/?ref=automated-compare_6_1&provider=rec&recid=rec_4_304e61171914138f9d3deafe1860e708b8ff5b6afc785a6fdcfb628748957d71_1640877978&fbclid=IwAR086M9uVVtuLnibT5fyXlYlLZ14BD90OxFhj6EwmnZerDrpeBRmYllXvfQ
^ ez kevesebb mint 8 kg, VESA 200 (Emag szerint 6,8 kg csupaszon)

Az előző tulajtól annyit tudtam csak meg, hogy a gipszkarton 1 fém vázra épült, 2 oldala pedig szigetelés+gipszkarton. 10 cm széles. Korábbi hozzászólásokból már tanultam kicsit, de most ennyi plusz infóm van csak.

Akinek van tapasztalat ezzel, egy ilyen típusú fal elbírja a tv+konzol kombót? Nem akarom szétbarmolni a falat
1, tudtok linkelni nem túl nehéz konzolt, (egyszerű kialakítású, minimális mozgású elég)
2, mekkora fém dübel kellene?

Köszönöm, remélem ennyi info elég,

[ Szerkesztve ]

(#3200) Abanga


Abanga
csendes tag

Sziasztok! Egy VESA 300*200-as szabványú 55' -os, OLED tv-hez mit ajánlanátok? Cél a minnél jobb mozgathatóság előre-hátra ill. jobbra és balra(esetleg fel és le?). Ami talán extra benne az az, hogy nem falra hanem bútorlapra lenne felszerelve...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.