Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-08-10 09:51:22

LOGOUT.hu

Üdv Mindenkinek! Kérlek olvasd el az Összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3551) Tengri válasza vacs (#3550) üzenetére


Tengri
senior tag

Szia!

Hasonló alkalmazáshoz már lett ajánlva a Stell SHO 1005B. A konzol a legtöbb VESA kompatibilitásnak megfelel. Eléggé robosztus hogy huzamosabb ideig is megtartsa teljesen kifordított állásban a TV-t. Sajnos az ára (mint mindennek) eléggé borsos lett.

[ Szerkesztve ]

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#3552) OldMike válasza vacs (#3550) üzenetére


OldMike
őstag

Szia!
A gond az, hogy az 50"-os tévé fél szélessége nagyjából 57 cm lehet, ennél néhány cm-rel hosszabb karra lenne szükség a 90°-os kifordításhoz. Léteznek ilyenek, azt hiszem inkább 63-65 cm körüli teljes kihúzással, ami biztosan elég lenne. Van egykaros is, de az ilyen jellegű (esetleg napi) használat esetén biztosabb a kétkarú megoldás.
Egy példa, de célszerű más gyártmányokat is megnézni:
[link]

Szerkesztés: közben a 3551. hozzászólásban is lett javasolva egy másik Stell gyártmány.

[ Szerkesztve ]

42LM660S

(#3553) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

sziasztok,

az összefoglalót elolvastam, köszi az alapokat!
Egy Samsung QE55Q6FN-hez keresem a megfelelő fali konzolt.
Egész jó lenne, ha még forgatni is lehet, de nem ez a fő szempont.
Teljesen vakon vagyok, sose vettem, szereltem még ilyet (monitor karon kívül, de azt szerintem más liga)... bár létezik ekkora méretű TV-hez (55") karos fali tartó?

Aurea mediocritas

(#3554) SPEA válasza AXisBOLD (#3553) üzenetére


SPEA
aktív tag

Szia,

Én egy ilyet használok kb 7 éve - Hama 108749 , egy régebbi Samsung LCD van rajta 55" méretben és hibátlanul funkcionál .

(#3555) Tengri válasza AXisBOLD (#3553) üzenetére


Tengri
senior tag

Szia!

55"-ös mérethez még merem ajánlani a Stell SHO 3620-at. Ez egy vertikálisan és horizontálisan is állítható fali tartó. A TV-d 200x200 vesa szabványának is megfelel.
Telepítési útmutató.
Viszont a hozzá mellékelt dübelek helyett faladnak megfelelő Fischer dübeleket vegyél.

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#3556) Nakivagyok válasza Tengri (#3545) üzenetére


Nakivagyok
tag

Köszi a listát :)
Miért jobb az egykarú? Eddig azt gondoltam a sok mozgatás miatt fontos a stabilitás, masszivitás, amit a két kar jobban megad.

(#3557) Tengri válasza Nakivagyok (#3556) üzenetére


Tengri
senior tag

55"-ig egy egykarú is tökéletesen el tudja látni a feladatott. Volt már kétkarú és egykarú tartóm egyaránt és persze gyártótól és konzol kialakításától függően, de egy egykarút valamivel könnyebben lehet mozgatni. 55"-tól szoktunk inkább kétkaros falitartókat ajánlani a TV mérete és súlya miatt. Ha mindenképp kétkarost szeretnél akkor ajánlanék egy nagyon népszerű tartót: Stell SHO 3610 MK2

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#3558) Nakivagyok válasza Tengri (#3557) üzenetére


Nakivagyok
tag

Igen, ezt vettem meg végül, kicsit későn jött a válaszod. De legalább jó lesz akkor is, ha nagyobb tv-re váltok :)

(#3559) Tengri válasza Nakivagyok (#3558) üzenetére


Tengri
senior tag

Ügyelj arra, hogy a falra történő felrakáshoz válasz a faladnak megfelelő Fischer dübeleket. A hozzá mellékelt dübelek sjnos nem a legjobb minőségűek. Továbbá, ha 65" vagy nagyobb Tv-t tennél rá akkor a két hosszú átmenő csavart cseréld 4 rövid 6-os csavarra és a billenéssel sem lesz galiba. ;)

[ Szerkesztve ]

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#3560) AXisBOLD válasza Tengri (#3555) üzenetére


AXisBOLD
addikt

szia,

hát ez teli találat, pont ilyenre gondoltam és az ára is elég baráti! :)
hála és köszönet érte!
A kábel elvezetés miatt vacilálok kicsit, mindenből sokkal hosszabb fog kelleni... :(

#3554 SPEA: köszönöm ezt is számba veszem! kábelek hogy vannak elvezetve nálad?

Aurea mediocritas

(#3561) Tengri válasza AXisBOLD (#3560) üzenetére


Tengri
senior tag

Nekem is ilyen van a nappaliban ;)

[ Szerkesztve ]

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#3562) francz'70


francz'70
aktív tag

Sziasztok.

28"-os Samsung tv-hez keresek forgatható és dönthető fali konzolt.

-100×100-as mérethez
- súly: 4 kg
- 60 cm-es vertfal, ezért kicsit szélesebb felfogatású konzolra gondoltam.

Előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#3563) AXisBOLD válasza Tengri (#3561) üzenetére


AXisBOLD
addikt

nice! :)

tudnál képet küldeni a kábel elrendezésről?

Aurea mediocritas

(#3564) pepimama


pepimama
tag

Sziasztok!
65"-os Tv-hez ezt ajánlották [link] , de kicsit drágállom. Ha ez a jó minőség, akkor megveszem, csak gondoltam megkérdezem a szakértőket :R

(#3565) Tengri válasza pepimama (#3564) üzenetére


Tengri
senior tag

Szia!

Tv-hez választunk konzolt. Ahhoz, hogy megfelelő-e kell tudni a TV pontos típusát is.

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#3566) Tengri válasza francz'70 (#3562) üzenetére


Tengri
senior tag

Szia!

Stell SHO 7610 Slim
vagy
Stell SHO 7600 Slim
A 7610-nek szélesebb a felfogatása.

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#3567) francz'70 válasza Tengri (#3566) üzenetére


francz'70
aktív tag

Köszönöm a segítséget! :)

(#3568) Tengri válasza AXisBOLD (#3563) üzenetére


Tengri
senior tag

Szia
Nem sokat érnél az én kábel elrendezésemmel...van egy HDMI kábel csatlakoztatva a TV-m eArc HDMI portjához és a TV hálózati csatlakozója van egy elosztóba. Egyiknél sincs használva a konzol kábelrendezője, mert a TV egy szekrénysor közepébe van beépítve.

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#3569) pepimama válasza Tengri (#3565) üzenetére


pepimama
tag

KÖSZI, elnézést Sony65XH90, előre is Köszönöm 👏 (ugyanebből az 55" lehet, de akkor majd újra írok :N)

(#3570) Tengri válasza pepimama (#3569) üzenetére


Tengri
senior tag

A TV VESA szabványa 300x300-as.
Az ALZA konzolból kiindulva forgathatót szeretnél.
A teljesség igénye nélkül ajánlanék pár konzolt.
Olcsóbb konzolként:
Maclean MC-723
Hasonló árfekvésű:
Hama 118125
Hama 118126
Stell SHO 3610
Stell SHO 3610 MK2
A HAMA hoz Fischer dübeleket mellékelnek. Viszont az igen népszerű STELL-hez külön meg kell venni a faladnak megfelelő dübeleket, mert amit a dobozban a konzolhoz mellékelnek nem igazán megfelelő.

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#3571) penge111


penge111
addikt

Sziasztok! Egy 65" TCL c715 Tv-t szeretnék falra szerelni. A fal panel beton, talán 15 cm, a szomszédtól elválasztó fal. A tv VESA szabványa: 400×200, ha jól néztem utána 21 kg kb. Kihúzható tartót keresek, ár/érték arányban jót. Böngészgettem a fórumot, erre jutottam : Hama 118125 ez jó a fenti adatok tudatában?

Illetve olvastam, hogy azért is jó az említett Hama, mert Fisher dübelt, meg csavart adnak hozzà. Zéró szakmai tudásom van ez irányba, ez a hozzá adott csavar, dübel kombó sima kézi csavarhúzóval behajtható, miután megfúrtam számukra a lyukakat? Mert mintha láttam volna egy vidéót, ahol valami hatszögletű csavar lenne ez a Fisher cucc, és azt valami spéci behajtóval kellett behajtani. Köszi a választ előre is. :R

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#3572) pepimama válasza Tengri (#3570) üzenetére


pepimama
tag

Nagyon KÖSZÖNÖM :R
Sajna időközben az Alza már 20 helyett 25e :W ezek is 23e körül.
Panelba szeretném ezt, így remélem mindegy, hogy a Hamák közül vmelyik, vagy az Alzás, ugye? :U (nem vennék még külön dübeleket)

(#3573) AXisBOLD válasza Tengri (#3568) üzenetére


AXisBOLD
addikt

nálam egész más a helyzet, körülötte nincs semmi, se gégecső a falban, hogy abban legyen elvezetve, ráadásul egy soundbar-t is fel akarok tenni a falra lá, így ezt alaposan át kell gondolnom.
De köszönöm a képeket, maga a konzol nagyon tetszik, ha lesz, biztosan ezt veszem!

Aurea mediocritas

(#3574) Tengri válasza pepimama (#3572) üzenetére


Tengri
senior tag

Mindenképp a HAMA-t választanám, ha nem fontos a faltól való kihúzhatóságnak a nagysága, habár a Hama 118126 420 mm-re kihúzható (Alzás 510 mm).

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#3575) Tengri válasza penge111 (#3571) üzenetére


Tengri
senior tag

Jó az általad választott konzol. A falra való telepítés hatlapfejű csavarral történik, ide nem lesz megfelelő a csavarhúzó, de villáskulccsal be tudod hajtani. :K

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#3576) pepimama válasza Tengri (#3574) üzenetére


pepimama
tag

KÖSZI szépen, a 2 közti 9 cm-es különbségnek lehet komoly jelentősége? Mivel még nem volt ilyen Tv-m, így csak azt tudom elképzelni, hogy amiket beledugnék (pendrive, kábelek) arra elég ez a (42 cm) hely, de köszönöm, ha írtok használati módokat, amiknél jelentősége lehet a kihúzhatósági távolságnak (pl. ha ennyivel közelebbről akarnám nézni? :F )

(#3577) pepimama


pepimama
tag

Bocs, az lemaradt, hogy a szembeni falra a CRT-TV-fölé (még Wii-n,1.Xboxon játszom:U) szeretném rakni,az ágyból nézve :F
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#3578) gghrtz


gghrtz
őstag

Sziasztok!

Vettem egy ilyen konzolt a 65"-es BX-emhez [link].
Ytongra menne majd fel. Jól gondolom, hogy 10 darab ytonghoz való dübelnek el kellene bírnia?
Tudnátok nekem ajánlani hozzá csavarokat/dübelt? Sajnos teljesen vakon vagyok ebben a témában. :R

(#3579) bnorci71 válasza gghrtz (#3578) üzenetére


bnorci71
addikt

csavarbolt és ott kérsz megfelelőt /Fischer-t pl./ az Ytong a legproblémásabb ilyen szempontból.

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#3580) Tengri válasza pepimama (#3577) üzenetére


Tengri
senior tag

Szia

Felhasználásból kiindulva nincs nagy jelentősége a faltól való maximális távolságnak. Ilyenkor nagyobb szerepe van a dönthetőségnek. 20 fokos jobb lenne de a Hama 15 foka is elegendő lehet. A Hama-hoz mellékelt Fischer SX/Duopower jó lesz a faladhoz.

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#3581) Tengri válasza gghrtz (#3578) üzenetére


Tengri
senior tag

Szia

Ahogy a fórumtárs írta csavarbolt vagy OBI stb. Tudsz venni hozzá fakadnak megfelelő dübelt.
Lehet csomagban is kapni. Ytonghoz én Fischer GB-t vennék ha biztosra akarsz menni.

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#3582) gghrtz válasza Tengri (#3581) üzenetére


gghrtz
őstag

Rendben, köszönöm mindenkinek. :R
A konzol kb 20 kg a TV meg 25. 10 darabbal gondolom nem fogok mellélőni.

(#3583) bnorci71 válasza gghrtz (#3582) üzenetére


bnorci71
addikt

biztos nem, de a darabszám mellett Ytongnál a dübel fajta ami lényeges

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#3584) pepimama válasza Tengri (#3580) üzenetére


pepimama
tag

Nagyon KÖSZI! :R Sajnos valószínűleg változás lesz :W , talán 58" [link] ehhez is tudnál ajánlani, vagy 55"-65" között a fenti Hama a legjobb? (a CRT-t valszeg eltolom, így valószínűleg teljesen szembe fog kerülni az új Tv, de biztonság kedvéért nem árt, ha dönthető)

(#3585) penge111 válasza Tengri (#3575) üzenetére


penge111
addikt

Köszi, végül a Hama lett. Nagyon masszív cucc, de sajnos kellő szerszámok és szakértelem hiányában, nekem kb 30-40 perc volt a 4 fisher csavar behajtása, villáskulccsal... :W Mindegy kész, pöpec, vízszintben van. :R

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#3586) Tengri válasza pepimama (#3584) üzenetére


Tengri
senior tag

Azt, hogy mi a legjobb mindig a felhasználás és a pénztárca dönti el. A Hama 118126 azért is jó konzol mert igen széles képátmérőt (81 - 213 cm (32 "- 84")) és VESA szabványt (100x100 - 600x400) is lefed (jó az általad kinézett TLC 200x200 szabványának is). Nem mellesleg árban sem elrugaszkodott, illetve Fischer dübeleket mellékelnek hozzá.

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#3587) tata93


tata93
tag

Sziasztok,
Bocs előre is, ha kicsit kaotikus lesz, még kicsit tapogatózom a témát illetően.
Jelenleg egy 32" tv-m van otthon, ami egy olyan konzolon van fent a falon, ami forgatható 180 fokban. Egy gondom van vele, hogy oldalsó falra van feltéve a konzol, és nem elég hosszú a tartó karja, ezért nem tudom 180 fokban elfordítani, mert elakad a TV a falban. Pedig nem nagy a mérete.
Viszont le szeretném váltani ezt a kis TV-t egy nagyobbra, ami még nincs kiválasztva, de 50" körülit szeretnék majd. Van olyan fali konzol a piacon, amivel ez az elforgathatóság a nagy tévével is elérhető lehet?

Köszi előre is válaszokat!
:R

(#3588) Tengri válasza tata93 (#3587) üzenetére


Tengri
senior tag

Szia!

Hasonló alkalmazáshoz már lett ajánlva a Stell SHO 1005B (Max. távolság a faltól: 66,5 cm). A konzol a legtöbb VESA kompatibilitásnak megfelel. Eléggé robosztus hogy huzamosabb ideig is megtartsa teljesen kifordított állásban a TV-t. Hozzá mindenképp vásárolnod kell a faladnak megfelelő dübelt, mert sajnos a Stell gyengébb minőségűeket mellékel a konzoljaihoz.

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#3589) Tengri válasza penge111 (#3585) üzenetére


Tengri
senior tag

Örülök, hogy sikerült!
Szolgáljon sokáig megelégedéssel!

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#3590) tata93 válasza Tengri (#3588) üzenetére


tata93
tag

Köszi szépen! :)
Mondjuk nem túl olcsó, de legalább jónak tűnik. Köszi! :C

(#3591) Tengri válasza tata93 (#3590) üzenetére


Tengri
senior tag

3 éve 15-16k volt az ára. Előtte 12-13k ért is be lehetett szerezni. :K

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#3592) BullZeye


BullZeye
veterán

10-es Ytong falra +2cm vakolat kellene 65" LG G1-et feltennem, konzol megvan (kihúzható Stell SHO 3610).

Melyik jobb megoldás?
1) kétkomponensű vegyi dübel (lyukacsos műanyag szitás kiegészítő nélkül) + 10-es csavar szár + alátét és anya. Lyuk takarítás után belenyomom a vegyi dübelt majd beletolom a levágott 10-es szárat, 24 órával később pedig konzolra alátét+ anya
2) Fischer GB
3) Eredetileg csemperagasztó + 100x10-es tipli volt a terv de boltos szerint ez is kijönne idővel. Vegyi dübel+normál tipli meg száradás után mint kiderült oldhatatlan kötést ad.

(#3593) Tengri válasza BullZeye (#3592) üzenetére


Tengri
senior tag

Szia!

Nekem 10-es Ytong válaszfalban van Fischer GB 10-es dübellel egy Stell SHO 3620, egy Maclean MC-742 és egy fafaragás. Semmilyen probléma nincs vele. :K

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#3594) bnorci71 válasza BullZeye (#3592) üzenetére


bnorci71
addikt

+1 a Fischer GB-re azt oda találta ki a mérnök

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#3595) vezse


vezse
tag

Sziasztok! Nekem egy AlzaErgo M610B Advanced fali kozolra esett a választásom! [link] Egy TCL 65C728-as tévét tart masszívan a helyén. :)
[6db fischer dübel] [szintezés] [felszerelve] [végeredmény]
Én bátran ajánlom, könnyű volt felszerelni. Tégla falra ment fel. :)

(#3596) Tengri válasza vezse (#3595) üzenetére


Tengri
senior tag

Szia!

Örülök, hogy jól sikerült!
Szolgáljon sokáig megelégedéssel!

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#3597) HaKo válasza Tengri (#3530) üzenetére


HaKo
aktív tag

Köszi a választ!
Sajnos kicsit későn jött végül, bepróbáltam az AlzaErgo M515B-t de nem bántam meg. Mivel ytongba ment, ezért vettem hozzá Fischer GB dübeleket. Így megúsztam az egészet 10 alatt kicsivel. Ami durva, hogy most ugyanez a konzol 17 ezer :Y
Mivel konzolokkal nincsen sok tapasztalatom így nem tudom megmondani milyen összehasonlítva másikakkal. Stabilan tart, mozgatni is lehet viszonylag könnyen, de ebben sincsen összehasonlítási alapom. Én igazából beállítottam egy szögbe, onnan csak ritkán fogom elmozgatni. Annyi, hogy a függőleges lemez középen kicsit alul kilóg a tv mögül, de valószínű ez a TV "hibája", hogy nagyon lennt vannak a csavarozási pontjai (Hisense A8G). De nem zavaró. :)

(#3598) bnorci71 válasza vezse (#3595) üzenetére


bnorci71
addikt

Az a fúrás szép lett grat hozzá, nekem 6 lyukból 5 volt használható, de kellett a vízszinthez az AlzaErgo M460B tudása.
Szerintem az AlzaErgók is jó tartók főleg, hogy majd feléért vettem itt az aprón :)

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#3599) vezse válasza Tengri (#3596) üzenetére


vezse
tag

Nagyon szépen köszönöm! ;)

#3598
Köszönöm neked is! :) Jól jött a sablon hozzá, na meg az is, hogy adott volt hozzá minden. Sima fal, jó dübeleket küldtek vele, egyedül fúrószárakat kellett vennem, mert az nem volt itthon.A tied is jól néz ki, az az 5 csavar is fogja stabilan az tuti. :)
Az AlzaErgo monitor állványokat már ismertem, igaz ezek az asztal lapra felfogatható gázrugós fajták, de a stabilitásuk, és ahogy írod is a tudásuk (kényelmesen oda állíthatóak, ahová szeretnénk) szerintem megéri az árukat. Főleg ha valaki akcióban, vagy olcsóbban jut hozzájuk. :)

(#3600) pepimama válasza Tengri (#3570) üzenetére


pepimama
tag

Gyors segítséget kérek. Megrendeltem a 26-os Hamát, de Bestmarkt-nál szerdára ígérték és még sehol, pedig holnap jön a TV, szombaton pedig az asztalos felfúrná a tartót. A Hama 118125, amit szintén ajánlottál Emagtól holnapra jönne. Megrendelhetem ezt is ugye, jó lesz a TCL 88P635-höz? Ezt is lehet dönteni, ha jól látom. Nem látom mi a 25-26 közti 5000 Ft-os különbség, de remélem a lényeget tudja ez is! Előre is KÖSZ a segítséget!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.