Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-08-10 09:51:22

LOGOUT.hu

Üdv Mindenkinek! Kérlek olvasd el az Összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3701) OldMike válasza orbano (#3698) üzenetére


OldMike
őstag

Írtad hogy 10-20 cm-re lenne csak kihúzva, így a karok éppen csak ki lennének nyílva, a hajlítás növekedése a 10 cm-es külpontosság miatt szerintem nem jelentős. Viszont oda kell figyelni azokra a csavarokra, amikkel az előredöntést lehet szabályozni. Jól meg kell húzni, mert akár lassan is, de megcsúszhatnak. Ha nem látszana elég stabilnak, akkor (tudom durva dolog) meggondolnám a fogazott alátétek használatát ezeknél a csavaroknál.

42LM660S

(#3702) orbano válasza OldMike (#3701) üzenetére


orbano
félisten

Gépész családban nevelkedtem, megkendácsolom jóra :K :R

A vér nem válik VAZZE!™

(#3703) Grizzlu


Grizzlu
tag

Sziasztok,

van egy LG 65" A13LA okostévém. Legyetek kedvesek, ajánljatok nekem egy jó erős közepes, 300*200-as dönthető, kihúzható, és ha lehet, oldalra forgatható fali konzolt, maximum 30-35 ezer Forintig.

Mivel nem szemmagasságban lenne felszerelve, hanem kicsit feljebb, előre szeretném dönteni kissé a tévét, hogy ülőmagasságból is kellemes legyen a szemnek. Ez aggaszt: mennyire bírja ki a panel, ha pár fokban megdöntöm, nem lesz baja hosszútávon? Nem fog megrepedni, elpattanni, bele van tervezve ez is a gyár részéről? Így is eléggé mozog...

Felszerelés meg a fal kiképzése nem téma, ezeket megoldom simán.

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

MSI MAG Z590 Tomahawk WIFI, i5-11400F, Intel ARC380, 2x8 GB DDR4 Kingston HyperX Fury 3000 Mhz, BeQuiet PurePower 12M 650W

(#3704) mikasa77


mikasa77
csendes újonc

Sziasztok!

Vettem a tv-hez egy Stell Sho 3630 tipusú falikonzolt. Unboxing után látom,hogy a fém szegecsek az illesztéseknék nem feszesek.Amolyan nyegle hatást kelt az egész X-nél.A kérdés,hogy gyárilag ilyennek kell lennie?Terheléskor nem tapasztalható már?Köszi a válaszokat előre is.

(#3705) dorika87


dorika87
őstag

Üdv.
Milyen fali konzolt tudnátok ajánlani egy Samsung QE65Q60B-hez, ami minőségben és ár/érték arányban is jó? Köszönöm.

(#3706) Tengri válasza mikasa77 (#3704) üzenetére


Tengri
senior tag

Szia!

Ha ilyen akkor nincs vele baj:

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#3707) Tengri válasza dorika87 (#3705) üzenetére


Tengri
senior tag

Szia!

A TV VESA szabványa 400x300-as.
Már csak azt kell eldönteni, hogy fix vagy mozgatható-t legyen, illetve mennyi a keret rá?

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#3708) Tengri válasza Grizzlu (#3703) üzenetére


Tengri
senior tag

Szia!

LG OLED TV-hez szoktam ajánlani a Maclean MC-804-et, illetve a Goobay 49956-t.
Ha megfelelő számodra a dőlésben (+5°-ról -8°-ra fel/le) és elforgatásban (balra/jobbra ±60°-kal) kínált értékei akkor megvan a megfelelő konzol számodra.

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#3709) dorika87


dorika87
őstag

Lényegében jó a fix. 20 ezer körül jó lenne találni megbízható, jó minőségű.

(#3710) Tengri válasza dorika87 (#3709) üzenetére


Tengri
senior tag

A teljesség igénye nélkül pár tartó ami megfelelő:
Van egy olyan fix tartó amely kicsit mozgatható is:
Stell SHO 3630

Árban kellemesek de csak dönthetők:
Goobay 49930
Goobay 49929
Equip 650318
Stell SHO 3310
Stell SHO 4420
Hama 118108
Hama 118069
Hama 108717
Hama 118055
Vogels TVM1613
Vogels TVM1413
Vogels TVM3413

Vogels tényleg fix konzolok:
Vogels TVM1403
Vogels TVM1603
Vogels TVM3403
Vogels TVM3603

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#3711) dorika87 válasza Tengri (#3710) üzenetére


dorika87
őstag

Köszönöm szépen a sok típust.
Utána fogok nézni.
Ezekkel gondolom többnyire van akkor tapasztalat? Megbízható, jó minőségűek?

(#3712) dorika87 válasza Tengri (#3710) üzenetére


dorika87
őstag

És esetleg ez jó lehet?
[link]

(#3713) Tengri válasza dorika87 (#3712) üzenetére


Tengri
senior tag

Természetesen. A HAMA 118105 is megfelel a kritériumoknak. 400x400-ig támogatja az összes VESA szabványt, illetve a maximális támogatott képernyőméret 65". Fischer dübeleket mellékelnek a tartóhoz. Ami egy picit negatívum az, hogy esetleg, ha nagyobb kijelzős TV-re váltanál az már ennél a tartónál nem fér bele, illetve a linkelt bolt nem éppen a legolcsóbban árulja az általad kiszemelt fali tartót. A HAMA tartók jók, de itt is fennáll a veszélye annak, hogy belenyúlhatsz egy hibás darabba (minden tartónál van kockázat).

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#3714) Grizzlu válasza Tengri (#3708) üzenetére


Grizzlu
tag

Nagyon köszönöm!

Csak a bizonság kedvéért még egyszer megkérdem: nem fog tehát sérülni a panel a saját súlya alatt, ha megdöntöm a TV-t? Nagyon félek tőle, a TV irtó drága, és a panelnak elég egy fuvallat, hogy megmozduljon :F

:R

MSI MAG Z590 Tomahawk WIFI, i5-11400F, Intel ARC380, 2x8 GB DDR4 Kingston HyperX Fury 3000 Mhz, BeQuiet PurePower 12M 650W

(#3715) dorika87 válasza Tengri (#3713) üzenetére


dorika87
őstag

Köszi. Tudom, hogy nem a legolcsóbb az általam linkelt bolt, de ingyen szállítanak és még a héten ide is érne. Ez a kettő azért fontos számomra mert most hétvégén lesz segítségem feltenni a tv-t a falra. Utána csak kb. egy hónap múlva.

[ Szerkesztve ]

(#3716) mikasa77 válasza Tengri (#3706) üzenetére


mikasa77
csendes újonc

Minden a helyén van,ahogy a képen is látszik. Csak pl a X közepén levő csapszegnek van kb fél cm holtjátéka oldalirányba terheletlenül.De mivel az első konzolom,így nincs rálátásom.De mivel oldalra is mozdítható és le/fel is,így elfogadom,hogy kell lenni egy kis holt játéknak Az itteni infók alapján lőttem be a tipus és a márkát is.Sajnos Fisher dübelt nem tudtam beszerezni.Száraz 80cm-es vályog falon lesz.16-os dűbellel (6db) Biztosra mentem.. :)

(#3717) Tengri válasza Grizzlu (#3714) üzenetére


Tengri
senior tag

A konzol speciálisan az LG OLED-hez lett kialakítva:


Maga a kijelzőpanel szerintem masszívan van odaszerelve a hátlaphoz így ha a hátlapnál fogva megdöntöd a konzol által maximálisan 8 fokban a tv-t annak ki kell bírnia. Amúgy nem csináltak volna semmilyen dönthető konzolt a különböző gyártók OLED TV-nek.
Eddig semmilyen panasz nem jött azoktól akik konzolra tették az LG vagy bármilyen más OLED TV-jüket. Személyes tapasztalatom nincs LG OLED TV-vel kapcsolatban, mert nincs a tulajdonomban/háztartásomban ilyen készülék de szerintem az a TV eleve rossz, ha a konzol által történő TV döntése miatt a TV kijelző panelja megsérül.

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#3718) Grizzlu válasza Tengri (#3717) üzenetére


Grizzlu
tag

Maximális köszönetem! :R

MSI MAG Z590 Tomahawk WIFI, i5-11400F, Intel ARC380, 2x8 GB DDR4 Kingston HyperX Fury 3000 Mhz, BeQuiet PurePower 12M 650W

(#3719) RedHarlow


RedHarlow
aktív tag

Sziasztok, 108 cm-es TCL TV-hez szeretnék egy fali konzolt vásárolni, fontos lenne, hogy könnyen lehessen a vízszintes mellett függőlegesen is mozgatni és minnél nagyobb szögben. :) A Steel SHO-nál azt olvastam, hogy vízszintesen jól mozgatható de függőlegesen elég nehezen hozzávérhető helyen van a csavar amivel lazítani lehet. Keretem maximum 30 ezer lenne rá. Előre is köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#3720) Tengri válasza RedHarlow (#3719) üzenetére


Tengri
senior tag

Szia!

Vertikálisan mozgatható konzoloknál ebben az ársávban gázrugós megoldás van. Nekem is ilyen van és a megfelelő beállítás után nem szoktam állítgatni, csak időnként ellenőrzöm a csavarokat. Függőlegesen a megadott határon belül itt tudod állítani:

Hozzáférése, ha a TV rajta van a konzolon akkor nem a legkönnyebb, de megoldható. Nálam nappali szekrénysor veszi körbe minden irányból és be tudom állítani más pozícióba is ha kell, de nálam erre nincs szükség mert abba az irányba áll megfelelő nézőmagasságban ahonnan nézzük.
Nézzük most itthon is kapható vertikálisan állítható tartókat:
Northbayou F-500 (árban a duplája a keretednek és nehezen beszerezhető)
My Wall HP 55 L (100k)
Nedis TVWM5850BK (motoros) (90-100k)
Equip 650326 (+100k)
Lehet olyan tartót venni ami az elvárásodnak megfelelne de árban jóval magasabb kategória.

[ Szerkesztve ]

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#3721) RedHarlow válasza Tengri (#3720) üzenetére


RedHarlow
aktív tag

Bocsi, lehet rosszul fogalmaztam, függőleges alatt csak döntést értek. A tv a fallal parhuzamosan lenne altalaban de ha agybol akarom nezni akkor vizszintesen ki akarnám forditani aztan egy 15 fokban kb megdonteni. :)

(#3722) RedHarlow


RedHarlow
aktív tag

43-as TV-ről lenne szó és kb annyit szeretnék vele csinálni mint itt a videóban 00:10 és 00:20 között. Annyi, hogy amikor jobbra kiforgatom (videóban 0:17-től) szeretném még kicsit hátrébb tolni: https://www.youtube.com/watch?v=JsbrAFeAbeo

[ Szerkesztve ]

(#3723) OldMike válasza RedHarlow (#3722) üzenetére


OldMike
őstag

Ez például pont ezt tudja:
[link]
Az itteni tapasztalatok szerint célszerű Fischer dübeleket venni hozzá, a tartozék nem annyira magas minőségű.

[ Szerkesztve ]

42LM660S

(#3724) Tengri válasza OldMike (#3723) üzenetére


Tengri
senior tag

+1
Az egy jó fali tartó :K (csak azokat az átkozott silány dübeleket cserélhetnék már minőségire)

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#3725) Tengri válasza RedHarlow (#3722) üzenetére


Tengri
senior tag

TCL 43" TV VESA szabvány:


Azért jobb előbb tudni a pontos modellt is nehogy rossz fali tartó legyen ajánlva....

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#3726) RedHarlow válasza Tengri (#3725) üzenetére


RedHarlow
aktív tag

https://www.emag.hu/tcl-smart-qled-televizio-108-cm-4k-google-tv-43c639/pd/D20VGCMBM/

Az Emag-on azt írják 200x200-as, akkor a SHO 3600 MK3 jó lesz ha jól értem pont.

Illetve pontosan melyik modell? Mert kettőt is találtam :D

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#3727) Tengri válasza RedHarlow (#3726) üzenetére


Tengri
senior tag

A kolléga az újabb MK3 modellt linkelte (második EMAG link).
Jobb a fali felfogatása. A dobozban mellékelt dübelek helyett faladnak megfelelő Fischer dübeleket vegyél.

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#3728) fecke78


fecke78
senior tag

Üdv Ehhez szerintetek ez elég lesz 6 db fogná a tv súlya 13kg

(#3729) Tengri válasza fecke78 (#3728) üzenetére


Tengri
senior tag

Szia!

Elég lesz :K
Nekem kettő Fischer fog a gyerekszoba mennyezetében egy függőágyat. Alapjában véve nem folyamatosan van 13 kg-mal terhelve, de volt nem egyszer, hogy benne aludtam el (főleg nyaranta). A gyerekek szoktak benne hintázni (dinamikus terhelés) és a súlyuk jóval több mint 13 kg.

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#3730) fecke78 válasza Tengri (#3729) üzenetére


fecke78
senior tag

:R

(#3731) woci01


woci01
tag

Sziasztok,

van egy LG OLED55A23LA-m (300x200-as VESA). Szeretnék egy konzolt, ami az étkező felé forgatható(30 fokban több mint elég lenne a forgatás mértéke?), de nem annyira áll el a faltól ha alaphelyzetben van. A falon 38 cm széles sáv van ami közé be kéne férnie a konzol alapjának(két oldalt villany, illetve UTP/COAX csövek mennek a falban).

Tudnátok segíteni ami ezeknek a paramétereknek megfelelnek? Előre is köszönöm a segítséget!

(#3732) RedHarlow


RedHarlow
aktív tag

Sziasztok, vásároltam egy SHO 360 mk3-at és a mai nap felszerelés közben megragadt a szemem egy részen, olyan mintha az egyik fontos elem teteje nem lenne összeforrasztva rendesen. Esetleg akinek van ilyen konzolja meg tudná nézni, hogy neki, hogy néz ki ez a része? Most nemtudom, hogy gyári hibás vagy így kell enne lennie. :DHa megfordítom az alsó része össze van forrasztva szépen. :D


[ Szerkesztve ]

(#3733) fecke78 válasza RedHarlow (#3732) üzenetére


fecke78
senior tag

Mármint a hegesztésre gondolsz hogy a felső részen nincs varrat ?
csak oldalt , mert az is fogja mint a bika ....

(#3734) RedHarlow válasza fecke78 (#3733) üzenetére


RedHarlow
aktív tag

Igen, az tűnt fel. Sajnos nem értek hozzá és fura volt hogy alul van varrat oldalt is de felül lyuk tátong. :D

(#3735) fecke78 válasza RedHarlow (#3734) üzenetére


fecke78
senior tag

Szellőzés :D

(#3736) Freezee


Freezee
senior tag

Sziasztok!

Egy nem túl nagy 55"-os ( 17kg kb )Samsung TV-t tennék a gyerekeknél vékony Ytong falba. Hirtelen egy Hama [link] falitartót vettem. Jó lesz ez hozzá? Van valami amire figyelnem kellene és probléma lehet. Eddig minden TV-m talpon állt.
Köszönöm

(#3737) beci


beci
őstag

Sziasztok.
75'-os Samsung QN90B tv-hez keresnék erős fali konzolt.
Tégla falra lesz majd.
Szög korrekció és függöleges-vízszintes döntés-fordítás kellene.
Köszönöm.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#3738) beci válasza beci (#3737) üzenetére


beci
őstag

Esetleg ez?
[Hama]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#3739) vamzi


vamzi
őstag

Sziasztok,

Egy OLED55C11LB tévéhez keresek masszív és pontos tartókonzolt. A cél egy ilyen előtétfalba beágyazni a tévét olyan módon, hogy a tv lapja felfekszik a gipszkartonfalra, mint egy festmény:

Dönteni, forgatni nem szeretném, csak maximum előre-hátra mogatni (faltól elhúzni és visszatolni). A fal anyaga B38-as porotherm tégla.

A tv 55", VESA 300x200-as szabványú, 19 kg.

Árban nem tudom mi az elfogadható, a mediamarktban látottak alapján 50.000 Ft lenne rá a keret.

Mit ajánlanátok?

Köszi,
Ádám.

(#3740) onadii


onadii
csendes tag

Sziasztok!

Abszolút laikus vagyok a témában.

LG OLED55C11LB tv-hez keresnék dönthető forgatható falikonzolt.
Asszem a tv ilyen 20kg körül van, gondolom nem árt ha jóval többre tervezett konzolt választok.

Tudnátok konkrét típus javasolni kb 25k-ig, vagy az kevés lesz rá?

Előre is köszi!

(#3741) dzsampi


dzsampi
junior tag

Sziasztok!

Egy 65-ös LG C1-hez szeretnék vásárolni fali tartó konzolt.
Fontos, hogy jó minőségű legyen és szeretném ha dönthető lenne valamennyire, mert lehet, hogy egy kicsit magasabban lesz mint a szem magasság.

Mi az ami ajánlott? Legyen 50 ezer forint a max keret. :R

(#3742) sutszi


sutszi
veterán

Helló!
Egy LG 55"-es (VESA 300x300) TV-hez keresek fali konzolt. A falba már korábban befúrtak két lyukat tiplivel együtt vízszintesen. Ezt kellene felhasználni. A két lyuk középpontjának távolsága 50cm.
Hogyan tudok ezekre a paraméterekre konzolt keresni?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#3743) usaash


usaash
csendes tag

Szép estét!
Samsung the frame tvhez szeretnék forgatható konzolt venni, amivel állítva és fekete is tudom használni a tvt .
43 colos. Tudtok ajánlani valamit, ami biztonságos és jó is erre, és esetleg még dönthető is?
Köszönöm!
Eddig ezt néztem, bár ez nem dönthető.
https://hama.hu/termekek/70-tv-hifi-hazimozi/72-falitarto/a3818-falitarto-360-ban-forgathato-600x400-80-ig

(#3744) RocknRoller


RocknRoller
aktív tag

sziasztok,
egy Samsung qe55q6fnatxxh TV lenne az alany amit falra kellene fúrni.
Olyan konzolt szeretnék, amivel minden irányba lehet mozgatni (kihúzni, jobbra, balra fordítható, dönthető fel-le.

Van olyan konkrét tipus, amit tudnátok ajánlani, megbízható? köszi előre is.

ÁjfÓn 13 | "A szép nők vetetik a sört, a csúnya nők pedig itatják a sört" - Al Bundy

(#3745) davesson


davesson
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék vásárolni egy fali konzolt az alábbi tv-hez.
TCL 55C635
55 inch
12 kg
300 x 300 VESA

A fali konzolnak mindenképpen dönthetőnek kell lennie és az is jó lenne ha forgatható lenne. A keretem rá 15.000 vagy maximum 20.000.

Amiket eddig nézegettem:
[Maclean MC-760]
[Hama 118125]
[DF-400] (ezt a fórumban nagyon nem ajánlottátok a cég miatt)
[Timeless Tools]

Tudnátok segíteni/ ajánlani, hogy valami megbízhatót tudjak vásárolni?

[ Szerkesztve ]

(#3746) OldMike válasza usaash (#3743) üzenetére


OldMike
őstag

Szia! Az Amazonon van egy ilyen tévé, de nem tudom biztosan, hogy új-e vagy használt. A leírása alapján portré állásba is fordítható, de a telepítési videóban ez nem szerepel. Csak VESA 200*200-ig jó, de méretben, súlyban sokat bír.
(Amennyiben fontos lenne a dönthetőség, akkor meg lehetne nézni, hogy az általad talált tartó fali furatai összehozhatók-e egy hagyományos (csak) dönthető falitartó tévétartó sínjeinek furataival. Ezeken a síneken nagyon sok furat van, egyik részük ráadásul ovális. Vízszintesen pedig bárhova állíthatók. Ez esetben a két tartóval megoldható lenne, amit szeretnél.)
[link]

42LM660S

(#3747) gurus


gurus
aktív tag

Sziasztok! érdeklődnék, van felesleges LG OLED65C1-re való talp állvány valakinek, átvenném. Esetleg melyik fali állvány ajánlott erre a tévére, ha nem sikerül talp állványt szereznem. Köszönöm

(#3748) b4lukapitany


b4lukapitany
tag

Sziasztok!

55Q60T Samuhoz keresnék fali konzolt. Vesa 200x200 elvileg. Lehetőleg minél közelebb legyen a falhoz és nem lenne rossz néha bedönteni 30 fokkal.

(#3749) Boss81


Boss81
senior tag

Sziasztok!

Egy LG 75NANO753PA készülékhez keresek konzolt 400x400 Vesa mérettel.
A fő szempont brutális masszív legyen, mivel a tv ha jól tudom 33 Kg körül van.

Ha esetleg valakinek lenne ekkora méretű készüléke és már felrakta a falra egy konzollal, és küldene képet róla (privátban nyugodtan) azt nagyon megköszönném.

Illetve ha valaki ajánlana is megbízható konzolt, azt szintén megköszönném, de lehetőség szerint olyan akinek ekkora méretű a készüléke, tehát tapasztalatból ír.

(#3750) Mákosbejgli


Mákosbejgli
csendes tag

Sziasztok,

49” LG nanocell tvhez (kb 15kg elvileg) vettem egy Stell sho 3630 konzolt. 10-es közfalra menne rá, annyira mélyre nem akarok belefúrni, 8x40-es fischer duopower tipli elég neki?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.