Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-08-10 09:51:22

LOGOUT.hu

Üdv Mindenkinek! Kérlek olvasd el az Összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#119) sysrq válasza bul07 (#118) üzenetére


sysrq
őstag

Hiánypótló kis topik ez, ma szereltem fel én is a TV-m a falra.

A Westendben lévő Médiából van a konzol, nagy előnye a helynek hogy van választék, meg lehet tapizni a holmikat, a legtöbb helyen csak rendelésre hoznak árút. Főleg HAMA-k vannak demóként kirakva de a polcokon ott figyel a többi is. Én a ISY IWH 6000 mellet tettem le a voksomat, feltétel volt hogy a 40 colos TV-t derékszögben ki tudjam hajtani a fal síkjából. Ehhez legalább 480 mm hosszú kar kell, a 32'-hoz való konzolok ezt nem tudják. A fent említett típus 605 mm-t tud ez az 55"-os TV-hez is elég. Sokat elmond hogy az ugyanilyen tudású HAMA konzol a két ujjam közé csíptetve megtartottam ez meg teli tenyérrel tartva egy perc után fárasztó volt, van benne anyag.
A felhoz rögzítés teljesen a te feladatod, nem adnak semmit hozzá, se tipli se csavar csak utalás hogy legalább 6-os furat legyen a felfogatás. Két lyukon lehet rögzíteni, és mint sokan én is szeretnék mindent túlbiztosítani de itt csak két helyet adtak, biztos tudják. A fali rész stabil a két csavarral is a csuklópontok miatt meg úgy is van egy kis mozgása.
A TV-hez rögzítés már profi, 100 - 200 - 300 - 400 VESA kompatibilis, hét féle méretű csavart mellékelnek hozzá, imbuszkulcsot és egy kis villáskulcsot, valószínűleg az itthon kapható TV-kel nem lesz gond.
Összerakni nem ördöngösség, a a csuklós tartót felcsavartam a falra, a VESA tartót a TV hátuljára ezután csak rá kellet akasztani egy csavarral rögzíteni és kész. Használható.
Kicsit még nehéz mozgatni de majd vagy szépen beáll, vagy lazítok a csavarokon hogy könnyebb legyen hajtogatni. 8 - 9 ezerről indulnak az ilyen tartók, a 11 ezret nem tartom túlzottnak érte.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.