Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-08-10 09:51:22

LOGOUT.hu

Üdv Mindenkinek! Kérlek olvasd el az Összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Willie


Willie
őstag

Sziasztok!

Egy Samsung UE55H6400-hoz milyen fali konzolt tudnátok javasolni? A TV 1241 mm széles és 1410 mm hosszúságú falrészre kerülne fel. Én erre gondoltam, amit B-L-A-C-K is használ.

Előre is köszönöm.

Üdv.

(#202) Sicilian válasza Willie (#201) üzenetére


Sicilian
addikt

Kéne tudni a Tv rögzítési méreteit, ha az passzol a konzoléval, akkor jó lesz.

[ Szerkesztve ]

nothing is true everything is permitted..

(#203) Willie válasza Sicilian (#202) üzenetére


Willie
őstag

Még nincs meg a TV, úgyhogy ezt sajnos egyelőre nem tudom megmondani. Esetleg nem lehetne valahol utánanézni?

(#204) Sicilian válasza Willie (#203) üzenetére


Sicilian
addikt

Termékleírásba benne szokott lenni a vesa szabvány mérete. Legalábbis nálam (LG) benne volt.
Érdemes megnézni a gyártó hivatalos oldalán.

nothing is true everything is permitted..

(#205) Willie válasza Sicilian (#204) üzenetére


Willie
őstag

Köszönöm! :)

Ennyit találtam: [link]

Vesa fali tartó támogatás
Igen

(#206) B-L-A-C-K válasza Willie (#205) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jó lesz hozzá.

(#207) Sicilian


Sicilian
addikt

Bővíteném a topik hozzászólásait, mert innen indult el bennem a gondolat, hogy feldobjam a Tv-m a falra.

És végre felkerült a Tv-m a falra. :DD
A képek nem adják vissza a méreteket, de egy 47" LG van a falon, Stell SHO 2051 slim konzollal.

Volt egy kis festegetés, az új nappali szekrénysor színe miatt, sötét csoki barna jobban illik, majd hozzá.
Sajnos az új nappali berendezésem még nem jött meg, (addig marad az eddigi berendezés pár darabja).
Addig is pár kép..



[ Szerkesztve ]

nothing is true everything is permitted..

(#208) bul07 válasza Sicilian (#207) üzenetére


bul07
nagyúr

Az utolsó képen a tv világítja meg ennyire a falat?

Az enyémnek(UE48H6400) is van egy kis ilyen világítása de nem ilyen sok, már ha persze a tv csinálja

Jól néz ki a felszerelés

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#209) Sicilian válasza bul07 (#208) üzenetére


Sicilian
addikt

Igen. Én csináltam meg.

Ikeába vettem led fényeket hozzá !
[Dioder]
Jobb így a szemnek a Tv nézés. Bár a narancs színű falon picit jobb volt.
Ez a csoki barna jobban elnyeli a fényerejét.

[ Szerkesztve ]

nothing is true everything is permitted..

(#210) B-L-A-C-K válasza Sicilian (#209) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Grat jó lett az egész, a konzolod is jó, ismerős... :P

[ Szerkesztve ]

(#211) bul07 válasza Sicilian (#209) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát nem tudom az enyém kicsi fénye is zavar, nemhogy még tegyek is mögé világítást

Nálam egész nap be van sötétítve hogy egy csepp fény se jöjjön be

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#212) dh66e válasza bul07 (#211) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Ez mindig egyén függő.Engem kifejezetten iritál pl az ambilight valaki meg el sem tudja képzelni nélküle a mozizást otthon.

(#213) bul07 válasza dh66e (#212) üzenetére


bul07
nagyúr

Moziba se tesznek fal világítást nem véletlen ha annyira hozzáadna akkor tennének
De mindegy is ízlések és pofonok

Amúgy engem is zavar, írtam hogy a tv-nek is van egy kis ilyen hátsó világítása a szélőzőrácsán keresztül , a múltkor már majdnem ott tartottam hogy kihívom a garanciális szerelőt hogy szüntesse meg :)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#214) Sicilian válasza B-L-A-C-K (#210) üzenetére


Sicilian
addikt

Köszi ! :B
Majd még teszek egy képet a végső állapotról, ha megjön az új bútor.

bul07:
Biztos egyén függő, nekem kifejezetten pihenteti a szemem és sötétbe hangulatvilágításnak is jó.

dh66e:
Érdekes az Ambilight engem is zavar, mert az folyamatosan váltogatja a színeket,
ez amit meg feltettem a Tv-re, állandó meleg sárga színt ad a háttérbe és nem vibrál.

[ Szerkesztve ]

nothing is true everything is permitted..

(#215) Surda-


Surda-
őstag

Sziasztok!

Egyik ismerősöm vett most egy samsung UE48H6400AW tévét és ehhez kéne neki konzol.
Én sajnos nem vagyok otthon a témában, ezt a kettőt találtam így elsőre, szerintetek?

1 2

Semmi különös kérése nincs a konzollal kapcsolatban,nem kell,hogy forgatható,dönthető stb legyen.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#216) bul07 válasza Surda- (#215) üzenetére


bul07
nagyúr

Az aqua-s jó lesz

Választásnál figyeljetek hogy olyat vegyetek ami azért pár centire eltartja a faltól hogy a csatlakozóknak legyen helye

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#217) Surda- válasza bul07 (#216) üzenetére


Surda-
őstag

:R

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#218) windlord


windlord
őstag

Samsung UE48H6400 tévéhez szeretnék venni konzolt.
Az elvárás a +\- döntés lenne.
Tehát semmi extra.

Amit néztem az a SHO 1004 B lenne.
Árban olyan 10k magassága.

Ismeritek ezt a konzolt?
Vagy esetleg lenne-e más ajánlás?

Árban nem szeretnék elszállni, maradnék ebben az ársávban vagy az olcsóbb irányban természetesen!

(#219) dh66e válasza windlord (#218) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Ez valamivel olcsóbb viszont a felfogatási méretét nézd meg hogy jó e...

(#220) bul07 válasza windlord (#218) üzenetére


bul07
nagyúr

Jó lehet ez is
Tracer Wall 660 --> -15 - +10, itt 4590Ft

nekem is ilyen tv-m van és falon , bár nekem a +-os döntés nem volt szempont, itt az írásom a szerelésről

(#219) dh66e

Az a konzol nem jó, mert ennek a tévének 400x400-as kell

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#221) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Olyan fali konzolra lenne szükségem ami 90fokig vizszintesen kihajtható. Bementem már MMben van is kihajtható, csak fogalmuk sincs mekkorára is lenne szükségem, hogy ki tudjam hajtani 90fokig.

Egy 118cm széles Pana plazmát raknék rá (50st50)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#222) Sicilian


Sicilian
addikt

Elkészült a falam, 95%-os állapotban vannak a dolog, még vannak apróbb finomhangolások, de ebbe a dög melegbe már nem vagyok hajlandó semmit csinálni.
Bár klimatizált helységbe nem volt olyan rossz dolgozni.. :DDD

nothing is true everything is permitted..

(#223) Killerlaca


Killerlaca
senior tag

Sziasztok

Egy ilyen TV-hez milyen fali tartót ajánlanátok?
http://www.aqua.hu/lg-42lb670v-42-full-hd-3d-smart-led-tv-700hz-mci-304701.html

Dönthető mindenképpem kéne.

Köszi

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#224) dh66e


dh66e
Topikgazda

Egy érdekes kis szösszenet. :U

(#223) Killerlaca

[link]

[ Szerkesztve ]

(#225) Freddy76


Freddy76
addikt

Sziasztok,

Van egy 42 colos panasonic plazmám. Konzolra szerelném, a lényeg a jó minőség. A nagyon jó minőség....

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#226) panyongf


panyongf
csendes tag

Sziasztok!

Először is köszönet a topicért, az elindulásban rengeteget segített ;) Viszont egy kis info jól jönne a választáshoz.

A TV amit fel szeretnék tenni a falra egy Samsung 48H6200, a tartó pedig az lenne amit B-L-A-C-K is választott, nevezetesen [ez]

Attól félek viszont, hogy a tartó keresztben lévő sín része pont rátakar a TV csatlakozóira. Ha valakinek esetleg fenn van ez a kombó, vagy próbálta összehozni őket az légyszi írja meg, hogy jogosak-e a félelmeim, vagy gond nélkül passzolnak egymáshoz.

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#227) dh66e válasza Freddy76 (#225) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Szia!
Kéne pár infó fix,dönthető, forgatható ? Mert így elég nehéz.

(#226) panyongf

Amennyiben nem kapsz választ itt akkor vedd fel priviben a kapcsolatot Black-kel és kérd meg hogy mérje meg a konzol paramétereit így könnyen ki tudod számítani a tiédhez hogy hová esik.

[ Szerkesztve ]

(#228) werszomjas


werszomjas
őstag

Sziasztok.

Van nekem egy régebbi Panasonic TH-42PX80EA TV-m, amit szeretnék a falra tenni.

Milyen konzolt érdemes hozzá venni?
Valami olcsó, de jó minőségű, mozgatható (forgatható és dönthető) konzolt keresek :R

[ Szerkesztve ]

üdv

(#229) dh66e válasza werszomjas (#228) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Viszonyíthatsz az enyémhez képest (1hsz-ben megtalálod), de a többiek is linkeltek már pár bevált tipust.A vesa méreteket nézd hogy tieddel kompatibilis legyen.

[ Szerkesztve ]

(#230) Freddy76 válasza dh66e (#227) üzenetére


Freddy76
addikt

Szia,

Legyen dönthető, a forgatás nem fontos, de nem árt az sem. Legyen masszív. Inkább legyen jó, mint olcsó. A minőségre és a haszmálhatóságra érzékenyebb vagyok, mint az árra.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#231) dh66e válasza Freddy76 (#230) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Ezt nézd meg.
Egyébként tartósságra mind megfelel adott mérethez.Inkább a kényelmi funkciókban van difi..A múlthéten három helyen is megkértek hogy rakjam fel nekik a konzolaikat.3-ból háromra azt mondom hogy rendben voltak.Volt köztük Hama egy tescos vagy obi-s noname meg volt egy ehhez hasonló amit linkeltem.

[ Szerkesztve ]

(#232) panyongf válasza dh66e (#227) üzenetére


panyongf
csendes tag

Köszi, jó ötlet, ha nem lesz válasz, akkor így teszek ;)

(#233) werszomjas válasza dh66e (#229) üzenetére


werszomjas
őstag

Sajnos nem nagyon találok konzolt.

Lemértem a TV hátulján a furatokat: 660x320

Akkor ezek szerint nekem egy VESA 800*400-as konzol kéne, ebből viszont nem találok forgathatósat :((

üdv

(#234) dh66e válasza werszomjas (#233) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Vedd fel vele a kapcsolatott nekem is ő segített annak idején a vásárlásban.Remélem összejön neked is.[link]

(#235) Sicilian válasza dh66e (#224) üzenetére


Sicilian
addikt

Egész jó az elrendezése a linkelt képen a cuccoknak ! :)

nothing is true everything is permitted..

(#236) dethroner


dethroner
veterán

Sziasztok!
Van egy Hama pneumatikus falikarom. Az a gondom, hogy az istenért se lehet normálisan beállítani. Ezt úgy értem ha egy pozícióban vízszintbe állítom, akkor a többiben elmozgatva dől, lóg valamelyik sarka. Most a legalsó és leginkább előrehúzott pozícióban van beállítva, így teljesen vízszintben van, de ha felemelem, oldalra csúsztatom, egyből lógni kezd. Csináltam róla egy videót is, a vízmértéket a tévére raktam, talán látszik a kis légbuborék is, de ha az nem is, az eldőlés igen. Az a kérdésem, találkozott-e már valaki ilyen hibával és hogy ez gyártási hiba lehet-e?
link

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#237) Pancsermeste


Pancsermeste
őstag

Sziasztok!

50H6400-hoz milyen fali tartót ajánlanátok?
Amit kellene tudnia: fokozatmentes dönthetőség kb. 0-15⁰ ; forgathatóság kb. ± 30⁰; minimális távolság a faltól kb. 50-70mm (minél kisebb); ár max. 20K.

-= Pancsermeste® =-

(#238) s3toraph


s3toraph
senior tag

Sziasztok!

Ennél a falikonzolnál, szerintetek, ha lecsavarozom a kis karjait, a csavarok helyén kapok 10 cm x 10 cm furattávot? (A monitorom ilyen furattáv van.) Van esetleg valakinek ilyen konzolja? (Ügyfélszolgálat szerint csak 20 cm x 20 cm furattáv van rajta, de gyanítom hogy nem néztek utána.)

LINK:
A+ SPB223 fali TV tartó, Állítható, 13"-42", Fekete

Üdv

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#239) dh66e válasza s3toraph (#238) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Szerintem ne kisérletezz lehet kapni 100x100 mérethez is.

(#236) dethroner
Gondolom garanciális én reklamálnék a forgalmazónál.

(#237) Pancsermeste

Szerintem ilyet csak drágábban kapsz.Vogel nagyon jó,de a Hama is megfelelhet.Keress rájuk.

(#240) Pancsermeste válasza dh66e (#239) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Köszönöm!

Ám, erről mi a véleményetek?
STELL SHO 2051

Elég masszívnak tűnik, és az ára is egész jó.
Itt a topikban is találtam róla némi infót, de a mozgatása az nem elég világos számomra. Vagyis, hogy miképp lehet mozgatni, és mennyire nehézkes, vagy könnyű állítgatni. :U

-= Pancsermeste® =-

(#241) dh66e válasza Pancsermeste (#240) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Elég nehéz ezáltal stabill tartást ad.Olvasd el a hozzászólásokat ott az oldalon abból kiderülnek a hibái.Az ára tényleg jó!

[ Szerkesztve ]

(#242) Pancsermeste válasza dh66e (#241) üzenetére


Pancsermeste
őstag

És tényleg ám.... eddig csak az első 3 hozzászólást vettem észre.
Elég jókat írnak róla. Talán kicsit nehezen mozgatható, de ez gondolom kell a stabilitáshoz, és a strapabíráshoz... legalább nem fújja el a szél! ;)

Na jól van, nem szeretek sokáig vacillálni, azt hiszem, erre rápróbálok!

Köszi! :R

-= Pancsermeste® =-

(#243) sysrq válasza s3toraph (#238) üzenetére


sysrq
őstag

Az nagyon jó ár érte, a 200 az a max méret, aligha hagyták ki az egyel kisebb szabvány méretet.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#244) Midway válasza Pancsermeste (#242) üzenetére


Midway
senior tag

ez nem tetszik?

(#245) Pancsermeste válasza Midway (#244) üzenetére


Pancsermeste
őstag

De igen, ez se lehet rossz, és meg is felelne az elvárásaimnak, de a kinézett Stell 2 karos, talán masszívabb szerkezet.
Hát, majd kiderül, mert elvileg holnap érkezik...

-= Pancsermeste® =-

(#246) dethroner válasza dh66e (#239) üzenetére


dethroner
veterán

Persze, még van rá több mint 9 év garancia. Szóltam is már a Hama-nak, ők javasolták küldjem vissza és ha tényleg szar, kapok egy másikat. Csak reméltem találkozott már valaki ilyen hibával és tud tanácsot adni, hol, min érdemes állítani, ami esetleg elkerült a figyelmem.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#247) dh66e válasza dethroner (#246) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Nem ismerem ezt a tipust/rendszert.Majd írd meg mi lett a vége a történetnek.

(#248) Sicilian válasza Pancsermeste (#240) üzenetére


Sicilian
addikt

Nekem ilyen van, masszív dög, akár rá is ülhetnék ! :))

nothing is true everything is permitted..

(#249) Pancsermeste válasza Sicilian (#248) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Igen, azt már én is látom, hogy elég brutális darab, de még nem volt lelki erőm a felszereléséhez.
Nem spórolták ki belőle az anyagot, és meglepően jó minőségűnek is látszik. Sehol egy éles, sorjás rész, jó vastag festék bevonattal.
A 6 db 8x90-es felfogató csavaron meg a hozzá járó tiplin szintén elszörnyülködtem... most azon aggódom, nehogy beszakítsak a fúróval a szomszédba. Panel lakás, kb. 15 cm-es vasbeton fal. :U

-= Pancsermeste® =-

(#250) Sicilian válasza Pancsermeste (#249) üzenetére


Sicilian
addikt

Ha nem kap el egy követ, nem lesz gond. :)

nothing is true everything is permitted..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.