Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:36:23

LOGOUT.hu

Extrém tuning topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6751) Johni5


Johni5
őstag

Grat Subi az eredményekhez!
GPUPI Mától pontokat ér.Toljátok!!

(#6752) toyone válasza subaruwrc (#6742) üzenetére


toyone
őstag

Úgy tűnik valóban kell a Champion a ramokhoza cpu-n múlik nem a lapon, hümm fura.
#like

[ Szerkesztve ]

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#6753) subaruwrc válasza toyone (#6752) üzenetére


subaruwrc
félisten

a cpu-n múlik nem a lapon.hozzátenném.
köszi :)

Johni :R

(#6754) Achill3uS válasza toyone (#6752) üzenetére


Achill3uS
veterán

azért ahhoz, hogy erre áment mondjuk meg kéne nézni azt a cpu-t amivel kint teszteltünk levegőn egy SOC Force-ban is. mert egyelőre más cpu-t nem láttam mostanában ami olyan könnyedén vitte volna a 3000-ret. players ramjai se mennek annyit mint az EVGA-ban. szerintem a laptól is függ. de több platform kéne, hogy ezt az ember kitesztelje.

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#6755) Johni5


Johni5
őstag

A GPUPI szabályait valaki levezetné nekem? Mondom a gondom. 1. loop 4800-on 21 sec.Van akinek 4800-on 1.45 sec.Most ki a (l)user??Én állítok valamit rosszul,vagy mi a fene??Szabályok sehol.

(#6756) subaruwrc válasza Johni5 (#6755) üzenetére


subaruwrc
félisten

minek adtak ennek ilyen gyorsan pontokat? ...
szabályai sincsenek,nem is találom a topikját.

(#6757) Johni5 válasza subaruwrc (#6756) üzenetére


Johni5
őstag

Azt kerestem én is,de sehol sincs.

(#6758) subaruwrc válasza Johni5 (#6757) üzenetére


subaruwrc
félisten

itt a cikk róla

toyone

mondjuk hozzátartozik hogy keresztbe kellene tesztelni egy championnal vagy classifieddal ugyan ezt a cput és akkor kiderülne hogy mi is korlátoz a 3k-ban.

(#6760) Achill3uS válasza subaruwrc (#6759) üzenetére


Achill3uS
veterán

pu-push it reaaaaaal gooood :))

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#6761) subaruwrc válasza Achill3uS (#6760) üzenetére


subaruwrc
félisten

there is no more in it :))

90-es cb-vel szerintem elég menő így is :D
-130-on de szép lett volna

(#6762) Achill3uS válasza subaruwrc (#6761) üzenetére


Achill3uS
veterán

annyit majd az enyém fog menni ;]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#6763) subaruwrc válasza Achill3uS (#6762) üzenetére


subaruwrc
félisten

meg 5400-at :DDD

(#6764) #35434496 válasza subaruwrc (#6763) üzenetére


#35434496
törölt tag

5399 :DDD

(#6765) jones965 válasza subaruwrc (#6759) üzenetére


jones965
Modder

Szép eredmények! :)

(#6766) subaruwrc válasza jones965 (#6765) üzenetére


subaruwrc
félisten

igyekeztem. :)

sok " szép eredmények"-kel jövök majd a titan quadnál :))

(#6767) #35434496 válasza subaruwrc (#6766) üzenetére


#35434496
törölt tag

"jövök majd a titan quadnál" ;] :C

(#6768) regener


regener
veterán

Valaki lefordítaná nekem érthetőre hogy ez mit jelent?

Allowed operating systems
All Windows based, except for Windows 8 based operating systems (W8, W8.1, and Server 2012)

Mert én ebből azt vonom le hogy 8 és 8.1 nem jó, de a példa képen pedig 8-al és 8.1-el van mutatva hogy kell fotózni.

A másik tuningos topik elég kihalt, ezért került ide a kérdés, illetve így az off gomb értelmét nyeri.

[ Szerkesztve ]

(#6769) subaruwrc válasza regener (#6768) üzenetére


subaruwrc
félisten

win 8 és 8.1 nem engedélyezett.

(#6770) #35434496


#35434496
törölt tag

Szóval ide akartam.

(#6771) Achill3uS válasza #35434496 (#6770) üzenetére


Achill3uS
veterán

:C gratulalok!
-100 alatti hőfokok nem segítenének még?

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#6772) h1mpi válasza #35434496 (#6770) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az komoly, grat! Mikor kezdődik 2xxx-el az órajel? +0.3 Mhz kell már csak :))

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#6773) #35434496 válasza Achill3uS (#6771) üzenetére


#35434496
törölt tag

Az a helyzet, hogy megnéztem a mark 11 4. Tesztbe belefagyott 2050MHz-n de majdnem lefutott. :Y
Ezzel a lappal már tényleg nem szeretnèm folytatni. Próbálom a Championt minnél hamarabb beszerezni. Asus nálam nem játszik. (Maximus v formula óta utálom azt a márkát min a sz@rt!)

(#6774) jones965 válasza #35434496 (#6773) üzenetére


jones965
Modder

" Ezzel a lappal már tényleg nem szeretnèm folytatni. Próbálom a Championt minnél hamarabb beszerezni. Asus nálam nem játszik. (Maximus v formula óta utálom azt a márkát min a sz@rt!) "

-egyéni szoc. probléma, mint ahogy a véleményed megformálása is.:D Az általad utált márkájú lappal azért elég sok rekordot tartanak. Csak hogy ne menjek messzire.

(#6775) Achill3uS


Achill3uS
veterán

srácok azért ez az extrém topic, mindenki azzal tesztel amire lehetősége van és nem utolsó sorban amit szeret. ne menjünk át intel vs amd, apple vs android, gigabyte vs asus vetélkedésbe, főleg mert senkinek semmi érdeke nem fűződik hozzá. mi gyártjuk az eredményeket a marketinghez és ne fordítva. show off or die tryin'!

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#6776) subaruwrc válasza jones965 (#6774) üzenetére


subaruwrc
félisten

sok köze a lapnak nincs hozzá hogy a titan x szarráveri a gtx980-at ...

(#6777) jones965 válasza subaruwrc (#6776) üzenetére


jones965
Modder

Ezt talán nem kellett volna megírnod.A témát nem én hoztam fel. :)

(#6778) subaruwrc válasza jones965 (#6777) üzenetére


subaruwrc
félisten

hát a burkolt ( ? ) asus ajnározásnak kb annyi köze volt hozzá a te hsz-edben.

a két lapról volt szó meg hogy players utálja előbbit erre te belinkeled egy saját eredményedet.

(#6779) h1mpi válasza subaruwrc (#6778) üzenetére


h1mpi
nagyúr

ASUS-t már egy ideje nem lehet ócsárolni a PH!-n, mert "megvette" a pozitív véleményeket egy pár embertől...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#6780) subaruwrc válasza h1mpi (#6779) üzenetére


subaruwrc
félisten

erről majd az illetékesek nyilatkoznak ;]

(#6781) matteo_szg válasza h1mpi (#6779) üzenetére


matteo_szg
őstag

Ezt a fajta vádaskodást most kérem lezárni, mert teljesen alaptalan, és teljesen rosszindulatú.

Ha azonban továbbra is gondod van azzal, hogy pl. az ASUS hazai képviselete és jómagam jones-t kiemelten támogatjuk hardverekkel, akkor azt nekem célozd, és lehetőleg személyesen. Állok rendelkezésedre a budapesti irodánkban vagy eseményeken, pl. a PlayIT-en.

Köszönöm.

jupiiii

(#6782) h1mpi válasza matteo_szg (#6781) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Félre értesz, mert nem vádaskodok csak úgy látom pár embernek feltünt, hogy az Asust nem lehet rossz véleménnyel illetni, mert jön a "fejenvágás". Az, hogy támogattok valakit becsülendő, de jó lenne megtalálni azt a szintet, ami normális és nem megenni, ha valakinek nem szimpi egy terméketek. Gondolom egy ilyen portálon kimondható, ha valaki egy terméket nem szeret vagy nem jött be neki..
Nekem semmi bajom az Asussal bár alaplaban nem szeretem, de a 970/980 Strixem kiváló volt. Személyesen is ezt tudnám mondani, nem akarom rabolni az idődet :) téma részemről is lezárva.

Sajnos ilyen szókimondó természet vagyok a való életben is, mégha ezzel mások lelkébe is gázolok néha...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#6783) matteo_szg válasza h1mpi (#6782) üzenetére


matteo_szg
őstag

Továbbra sem értem a dolgot...Sem az ASUS, sem én nem kérünk olyat senkitől, hogy ajnározza a termékeinket ezen a fórumon. Ha ezt valaki mégis megteszi, az a saját dolga, nem része semmilyen megállapodásnak. Jones mellett idén GumisPeti is támogatásban részesül PC modding fronton, tőle sem kértünk semmi ilyesmit. Ha pl. Achill3us jövő héten megkeres, hogy szüksége lenne egy alaplapra, kipróbálná, ő tőle sem kérnék ilyesmit.

Legyenek eredmények, legyen értelme, amit csinálunk, ennyi. Ha valaki ezen túl megy, és adott esetben ez visszatetszést kelt, azt a személyek egymást között rendezzék le. Ebbe kérlek, ne keverjétek bele az ASUS-t.

Ha pedig valami nem jó, akkor az nem jó. Legutóbb Achill3us is megírta nekem, hogy az adott tuninghoz nem jó az ASUS lap, amit kapott. Kevés, gyenge, stb. Teljesen természetes, és elfogadjuk.

Részemről te is kimondhatod, hogy szar a Maximus V Formula, nyilván nem a levegőbe beszélsz. Reméljük, egyszer lesz jobb tapasztalatod is.

Ami pedig általánosan a topik hangulatát illeti, ne cseszegessétek egymás, kérlek. Ezt így általánosan mondom, nem neked címzem.

jupiiii

(#6784) subaruwrc


subaruwrc
félisten

Na hogy visszatérjünk a normál kerékvágásba,egy kis on.

picit kipingáltam :B

(#6785) Johni5 válasza subaruwrc (#6784) üzenetére


Johni5
őstag

:)) Te egoista állat . ;) ;]

(#6786) #35434496 válasza subaruwrc (#6784) üzenetére


#35434496
törölt tag

Beszarás! :C

(#6787) jones965 válasza subaruwrc (#6784) üzenetére


jones965
Modder

Ez hány literes, nagyon hasonlít az enyémre.

(#6788) subaruwrc válasza jones965 (#6787) üzenetére


subaruwrc
félisten

Annak a tesoja azért.

(#6789) CosmO_O válasza jones965 (#6787) üzenetére


CosmO_O
tag

Same delaer ;]

[Team Hungary - hwbot.org] |ASUS ROG|Intel|nVidia|

(#6790) jones965


jones965
Modder

Most viszont a TitanX-en jó szolgálatot tesz a vizes vrm blokk.

(#6791) aftercooler


aftercooler
aktív tag

Sziasztok!

Én a VGA -mat szeretném alulfeszelni, ha lehetséges.
A bios melyik beállítási funkciójánál lehet lejjebb venni a VGA feszültségét.
Ki szeretném próbálni, hogy mennyi a min. fesz, amin még nem hibázik és hogy milyen hőmérsékleteket produkál így.

Köszi!

(#6792) subaruwrc válasza aftercooler (#6791) üzenetére


subaruwrc
félisten

Olvasd el az összefoglalót. Ez a kérdés egyáltalán nem tartozik ide.

(#6793) aftercooler válasza subaruwrc (#6792) üzenetére


aftercooler
aktív tag

Ok, akkor megpróbálom máshol.
Köszönöm!

(#6794) h1mpi válasza aftercooler (#6793) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Mondjuk a vga-d topicjában biztos segítenek.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#6795) aftercooler válasza h1mpi (#6794) üzenetére


aftercooler
aktív tag

Rendben, köszi!

(#6796) Johni5


Johni5
őstag

Sziasztok!
[link] Érdekes lesz ez megint. :)
Még alakulóban vannak a versenyszámok .i3 550-et Ádám bevállalod?

[ Szerkesztve ]

(#6797) subaruwrc válasza Johni5 (#6796) üzenetére


subaruwrc
félisten

azaz pontosan mit is ? nem tudom kihámozni.
semmim nincs 1156-hoz

(#6798) Johni5 válasza subaruwrc (#6797) üzenetére


Johni5
őstag

Nekem van.Spi 1m lesz elvileg.

(#6799) subaruwrc válasza Johni5 (#6798) üzenetére


subaruwrc
félisten

Nem izgat fel a gondolat hogy őszinte legyek.

(#6800) Achill3uS


Achill3uS
veterán

G.SKILL OC WORLD CUP 2015 QUALIFIER

hát ennek is vége lett ma, en 12. helyen vegeztem. örülök, hogy több nitrot és időt nem áldoztam rá, mert ide bizony z97 impact kellett volna a sikerhez. hiába volt jó ramom, cpu erő megint hiányzott. 110 bclk fölé stabilan nem sikerült jutnom. 110.5 volt a max de ott meg olyan effi csökkenést tapasztaltam az instabilitás miatt, hogy nem voltak jó eredmények. better luck next time. azért megnyugtat, hogy dancop 250L ln2-t használt el csak erre a versenyre, en kb 20 literbol megusztam :D
subaru: lucky draw ugyis az enyem lesz bibibiiii :))

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.