Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11579) Tulku válasza OPiiPO (#11578) üzenetére


Tulku
veterán

Lac crado alligátor farok...

Más...egy kis hazai dílerhelyzet....
Tehát nem ez volt elsőre célkeresztben hanem egy pam088
Díler megírja hogy egy csoda az állapot, másfél éve Hantos szervíz 320-as lengés (jajjj istenem) és minden OK, rákérdeztem a járáseltérésre, mert COSC az óra eredetileg, de nem értette, azt mondta majd beállítjuk... :F

Elmentem szakadó esőben, már azzal fogadott, hpgy mégis van egy kis probléma, kissé laza a biztosító kallantyú...ami abból állt, hogy vertikálisan is volt kb 4-5 mm lötyögése és nem fogott semmit visszaesett a koronáról....kérdeztem, hogy ez meg mi akar lenni, azt mondta, majd egy másikról átrakjuk, hozott is egyet, akkor megnéztem nagyítóval...ha láttatok már esztelenül szétpolírozott órarettenetet...na ez az volt...
Utolsó csepp, hogy rárakattam horométerre, mondom nézzünk már egy járáseltérést...már a második helyzetben volt benne vagy 10 mp, mikor is kijött a vezető órás és mondta, hogy hülyeség amit csinálo,k, majd beállítjuk a hordási szokásaimhoz...már mint micsodát kérdeztem...hiszen ekkora járáseltérésnél bárhogy állítja, ha egy kicsit is megváltozik valami, rakok bele heti 5 percet, ami egy COSC nél katasztrófa...
Válasz: Hja kérem ez egy 10 éves óra, újat kell venni...

Itt kifordultam az "üzletből" és azon gondolkodtam, vajon Hantos így adta ki a kezeiből ezt a rettenetet, vagy azóta végeztek rajta teljes intubálást szagértő kezek....(?)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.