Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#65) LouiS22 válasza próbakocka (#61) üzenetére


LouiS22
veterán

Képzeld, használtam. Nem Nexus S-sel, hanem HTC ONE X-szel, ugyanis a módosított GW app röhögve elindult azon is. Ha nagyon érdekel, még a screenshot is megvan a Cinema Citys fizetésről, plusz utána a KFC-ben ettem el a maradék 3 dollárt :)

Az pedig, hogy neked van rá egy műszakilag alkalmas eszközöd, egyáltalán nem jelenti azt, hogy másnál is működne. Pl. a HTC One baromira nem lesz alkalmas a Google Wallet futtatására, pedig aa HTC jelenlegi csúcsmodellje. A Google-t kéne megérdezni, hogy miért nem tolták ki világméretűre a saját megoldásukat, a válasz személyes véleményem szerint a háttérműveletet bonyolító pénzintézetnél keresendő és/vagy a Google nem akart összeállni mondjuk egy Citibankkal. Nem a front end a lényeg, hanem az, ami a háttérben zajlik. Nyilván azért is az OTP lett, mert ők a legnagyobb hazai pénzintézet, nahát, vélhetően csak kerül 2000 ember, aki náluk bankol és még nyitott is a technikai újdonságok iránt. Nekem spec egy fillér többletkiadást nem jelentetett az egész, ingyen kaptam a teszt idejére a cuccot, sőt, okosan spóroltam is egy csomagváltással. De ez a saját magánügyem, kicsit feljebb még azt is leírtam, hogy hogyan. De mondom, ez az én saját verzióm, és még mindig nem tolom az OTP szekerét sem.

Mellesleg csak annyit, és nem, nem vagyok a Mobiltárca fizetett megmondóembere sem. Miért fáj neked az, hogy egy ZÁRT kereskedelmi teszthez előírtak bizonyos feltételeket? Az OTP a legnagyobb magyar bank, ők álltak be az egész mögé, ezen lehet háborogni, ahogy azon is, hogy ők adják a banki hátteret az egészhez. Mellesleg egyébként a Nexus 4-en és a Nexus S-en nem is futna a Mobiltárca (nincs benne a tesztelős telefonok listájában). És mielőtt újabb összeesküvést keresnél: nem, nem a gonosz mobilszolgáltatók szívatnak, hanem bizony a nagy Google.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.