Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6451) eami válasza FollowTheORI (#6443) üzenetére


eami
addikt

originen nem kell hogy meglegyen az alapjáték ahhoz hogy bezsákold ingyenesen a DLC-t...

(#6452) FollowTheORI válasza eami (#6451) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Vágom... de ez mindig ingyenes. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#6453) section9


section9
őstag

(#6454) Rendo84


Rendo84
senior tag

Call of Duty: Black Ops II- £9.99 [link]
Call of Duty: Black Ops- £7.99 [link]
Sniper: Ghost Warrior 2 - Limited Edition- 2,99€ [link]
Bundlestars: Fully Loaded 2 Bundle- From €1.00 [link]

Az első háromhoz van most valamilyen kupon egyébként, vagy olcsóbbá lehet még tenni valamilyen formában?

(#6455) Dilikutya válasza section9 (#6453) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem egy évszázad üzlete egyik se szerintem egy átlag topiklakónak. Önmagukban persze nem rossz árak, ha valakinek hiányoznának.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#6456) Dilikutya válasza Rendo84 (#6454) üzenetére


Dilikutya
félisten

A két Black Ops 300-400 Ft-al olcsóbb bármelyik Auchanban, Media Marktban, 2990-3990-ért vannak.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#6457) Hokunda válasza Rendo84 (#6454) üzenetére


Hokunda
aktív tag

GMG vipben is ott a BOII már elég rég óta - előtte meg az MW2 - 7 meg 6 fontért.

(#6458) Dilikutya válasza Hokunda (#6457) üzenetére


Dilikutya
félisten

Jó, de GMG VIP-be hogy jutsz be?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#6459) FollowTheORI válasza Dilikutya (#6458) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem az a fiókkal jár... vagy max kell egy playfire belépés és steam account hozzákötés. :)

Amugy VIP ide vagy oda... ettől nem lett jobb ajánlat semmi az évek során... :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#6460) Dilikutya válasza FollowTheORI (#6459) üzenetére


Dilikutya
félisten

VIP nélküli fiók nincs? Annak úgy sok értelme van. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#6461) micafighter válasza Dilikutya (#6460) üzenetére


micafighter
nagyúr

GMG VIP-ből bárki vásárolhat. Nem azért VIP mert csak egy privát körnek elérhető, az a pár játék van ott ami kap egy akciót GMG-n, és igy az egyéb GMG kuponokat nem tudod rátenni. De! GMG kredittel viszont tudsz vásárolni a VIP szekcióban is. Én ott vettem a Black Ops 2-őt pár hete, valami 2500 Ft-ért.

[ Szerkesztve ]

(#6462) cskamacska válasza micafighter (#6461) üzenetére


cskamacska
addikt

Amely maradék kreditet viszont azóta mindenkitől elvették, és jelenleg csak porszívóügynökök kapnak újat. Külön faszkorbács a GMG-nek, hogy Holloween után(de alatta, előtte sem különösebben, nyilván jó előre készültek a kredit darálásra) egy szem normális leárazásuk nem volt, a végén a kreditet csak teljes játékra, vagy pár egyébként a font miatt jó drága játék -20% leárazására lehetett volna elverni. :U

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#6463) eboostr


eboostr
aktív tag

[CAT Interstellar]
Még 60+ óráig.

(#6464) micafighter válasza cskamacska (#6462) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én figyeltem mik vannak mert volt vagy 4USD-nyi kreditem, a VIP szekcióban volt a már emlitett Black Ops 2, de volt ott Rocket Leauge, a Heroes VII az 20$ volt, nyilván nem olyan jó mint amilyen a 4ezres elárazós volt, de arrol szerintem sokan lemaradtak, ez meg kint volt jó ideig, és kredittel ez is a körül lett volna, nyilván attól függöen kinek mennyi kredite volt, de épp mielőtt kiderült hogy el fogják venni a kreditet, akkor volt a Bioshock-os akcó, szóval minimum 1,5USD kredite szerintem sokaknak volt :). Volt még 1-2 érdekes dolog, a Fallout 4-et szerettem volna behuzni amúgy, nem a 8ezres elárazósat mert arról lekéstem, hanem az alapár -20% kuponost behuztam volna ha elfogadták volna azt a fránya 4USD kreditemet, de nem lehetett ugye kombinálni a kreditet a kuponnal. A Witcher 3 volt még 20$ körül, azt is elfogadtam volna kredittel de az meg már elfogyott nekik, de kint hagyták vip-ben. Hogy miért azt nem tudom :\ Meg olvastam volt valami botrány is a GMG-s Witcherek kapcsán, de nem mélyedtem bele a témába, mert megvettem gogon és kész. :))

Szóval visszatérve volt ott azért pár jó dolog amire el lehetett költeni a kreditet, én a Black Ops 2-őt találtam a legjobbnak végül.

[ Szerkesztve ]

(#6465) PainKiller13 válasza Dilikutya (#6439) üzenetére


PainKiller13
őstag

Thanks. :R

(#6466) Lackki


Lackki
senior tag

"kicsit" elszálltnak érzem az árát a régi TUROKnak...

[ Szerkesztve ]

Privátot hamarabb észreveszem

(#6467) ayo válasza Lackki (#6466) üzenetére


ayo
Topikgazda

én 10-et vártam. ez a remastered edition elnevezést kicsit túlzásnak érzem... de hát majd megy a retro hype, azt úgy is megveszik..még jó hogy megvan n64-re az 1-2 :D

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#6468) Lackki válasza ayo (#6467) üzenetére


Lackki
senior tag

Én is retro őrült vagyok. 2x végig vittem a system shock 2-t :D
de az 5.99ért vettem és nem ilyen horror áron!

Privátot hamarabb észreveszem

(#6469) Crytek válasza Lackki (#6466) üzenetére


Crytek
veterán

....szállhat a bundlek fénykorában hamarosan tag lesz ez is.

Next PC Upgrade: 2022

(#6470) Dilikutya válasza Lackki (#6466) üzenetére


Dilikutya
félisten

Húbazdmeg, micsoda gépigény... Tudom, hogy régen minden jobb volt, kivéve a PC-ket, de ez már szerintem egy Pentium MMX 166MHz-en is vígan elment egy S3 Trio-val... Vagy ez most melyik Turok? A megjelenési dátum a régié, de ez a Remaster meg ma jelent meg, és az SG.hu-n lévő cikkben a videót értetlenkedve néztem az előbb...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#6471) Frod válasza Dilikutya (#6470) üzenetére


Frod
addikt

Őszintén, ez mi a szarra kér 2 gb ramot, meg i5 procit? Nem tudom még hol az alja a 'remastered' korszaknak, de ez erősen pályázik rá.

Do you see the white shadow?

(#6472) Dilikutya válasza Frod (#6471) üzenetére


Dilikutya
félisten

Igazság szerint már a minimum is durva ennek, kétmagos CPU... nem létezik, hogy ez így néz ki, szerintem csak összecserélték a promóanyagot, és véletlenül az eredeti képeit és trailerét küldték ki a sajtónak. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#6473) arty válasza Dilikutya (#6470) üzenetére


arty
veterán

a turok aztán tuti nem volt gépigénytelen :)
a cpu se volt ócsó akkoriban, de ehez még a 3dfx voodoo is kellett, ami másfél havi fizuba fájt akkoriban...

(és a mostani gépigény blamálása helyett meg kell nézni mit tud az új :) ez messze nem 1:1 a régi turok...)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#6474) Frod válasza Dilikutya (#6472) üzenetére


Frod
addikt

Ohh, pedig sajnos nem küldtek rossz képeket, ez sajnos ÍGY (launch tréler) néz ki tényleg. Egyszerűen tettek alá egy emulátort, hogy elmenjen a mai rendszereken is. Ez nyilván indokolja a 20€-t, nemde? :DDD

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#6475) Crytek válasza Frod (#6474) üzenetére


Crytek
veterán

Ilyet csinálhatnának a Gothic 1-el is picit szebb , akár 4k support és win 10 64 biten is futna rendesen.

Next PC Upgrade: 2022

(#6476) Dilikutya válasza arty (#6473) üzenetére


Dilikutya
félisten

Jó, tényleg rossz összehasonlítás, mert 1996 végén, 1997-ben az a Pentium MMX új volt, és akkoriban is 120-150 ezer volt egy PC. :)
Elvileg 2 Mb-os VGA-val is elment.

Képen, videón én nem látok semmi változást. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#6477) cskamacska


cskamacska
addikt

anotheronebitesthedust.rovat

GetGamesGo becsődölni látszik, a boltot leszedték, az előrendeléseket lemondták, a kulcs oldal és a support még elérhető, ezért tessék mielőbb kiszedni-leszedni az itt megvásárolt játékokat!

Nem teljesen hivatalos állásfoglalás itt,
Mastertronic anyacég csődeljárásáról cikk emitt.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#6478) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

b@zeg, Homeworld Remastered 11$ mac-ra :DDD [link] :W

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6479) Lackki válasza Mr.Csizmás (#6478) üzenetére


Lackki
senior tag

"Requires Steam and a Steam Account to play."

szal gondolom ez is jó pc-re :)

Privátot hamarabb észreveszem

(#6480) Crytek válasza Mr.Csizmás (#6478) üzenetére


Crytek
veterán

Meg kell várni az új részt biztos veszik páran steam-en azt nézni kell az "aprókat" mert ingyen mellé csapják ezt!

Next PC Upgrade: 2022

(#6481) budo82 válasza Mr.Csizmás (#6478) üzenetére


budo82
tag

Szerintem jó PC-re, SteamPlay-es.("Steam Play allows you to purchase your games once and play anywhere. Whether you have purchased your Steam Play enabled game on a Mac or PC (both Windows and Linux), you will be able to play on the other platform free of charge."

* mondjuk nálam 12,24$-t mutat, ez macgames5off kuponkóddal is csak 11,63$. Ráadásul mivel mint kiderült egyszer használatos a kód és már használtam régebben másra...

[ Szerkesztve ]

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó...

(#6482) Mr.Csizmás válasza budo82 (#6481) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:F na ez jól hangzik

kár hogy idén már többször megszegtem a nem költök játékra dolgot, metro bundle, bf4 p, project cars, dying light sp :DDD :W

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6483) Dilikutya válasza budo82 (#6481) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerencsétlen fogalmazás, vagy inkább fogalmatlanság, az iMac is PC. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#6484) budo82 válasza Dilikutya (#6483) üzenetére


budo82
tag

Legyél szíves jelezd a Steam-nek vagy Gabe bá'-nak :P ; az ő felfogásuk szerint van a Mac és van a PC, ami lehet Win-es v. Linux-os (SteamPlay).
Mindenki tudja miről beszélünk, kár ragozni... :)

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó...

(#6485) tomsolo válasza Mr.Csizmás (#6478) üzenetére


tomsolo
őstag

imho kb steamen is annyi lesz salekor - legalábbis a Desert loyality kedvezményéből kiindulva

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#6486) Crytek


Crytek
veterán

Bulletstorm:

Anno megvettem steamre GFWL-ba aktiváltam ,de már fogalmam sincs melyik emailemre. Mindegyikre azt írja hogy olyan nincs így nem is tudok vele játszani.

Van bármi remény arra ha írok MS-nak tegyék át az eredeti windows-os fiókomra a cd kulcsot meg fogják csinálni ?

Next PC Upgrade: 2022

(#6487) Dilikutya válasza Crytek (#6486) üzenetére


Dilikutya
félisten

Abból se irtották még ki azt a retket?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#6488) Crytek válasza Dilikutya (#6487) üzenetére


Crytek
veterán

Sajnos nem és már tuti nem is fogják.
A kérdés csak az hogy vajon lesznek-e oly kedvesek hogy egy új fiók alá engedélyezik a serialt.
Magyar MS live chat kéne ,de nem találok olyat :(

Next PC Upgrade: 2022

(#6489) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Gamestop.com direkt szoptat minket?

Epicbundle küldte:
http://www.epicbundle.com/game-deal-voucher , benne a friss gamestop-os ajánlatok. Van valami irodalom róla hogy miért van rajtunk megint territorry restriction? Redditen találtam pár cikket, úgy tűnik a horvátoknál is ez a helyzet.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#6490) tomsolo válasza DrTechnoid (#6489) üzenetére


tomsolo
őstag

gamestop sose ment nekünk az elmúlt pár évben

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#6491) Dilikutya válasza Crytek (#6488) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azért a GfWL-ért nagyon keményen megvernék mindenkit, aki felelős érte csak egy kicsit is. Tele a Steam is még ilyen játékkal, a fenének szopatnak vele még mindig.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#6492) wjbhbdux válasza Dilikutya (#6491) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Jól működik az még Win10 alatt is, csak frissíteni kell az xbox.comról a klienset és nem elfelejteni az emailt :U

[ Szerkesztve ]

/s

(#6493) Crytek válasza wjbhbdux (#6492) üzenetére


Crytek
veterán

Az email nincs elfelejtve, de mivel 765 ezer éve nem léptem be meg a fiókot se használtam csak a warezes korszakomba 76-ban kér képlépcsős azonosítást és mivel már van eredeti windowsom amihez telefonszám hozzá van rendelve nem akarom egy másik emailhez is ezeket hozzárendelni amit nem is használok.

Szóval megkérném őket hogy rendeljék hozzá az új accoutomhoz a serialt. Csak nem találok magyar live supportot angolul meg esélyem sincs magyarázkodni :(

Next PC Upgrade: 2022

(#6494) Dilikutya válasza wjbhbdux (#6492) üzenetére


Dilikutya
félisten

Lehet, hogy működik, de attól még egy fölösleges szarkupac, nyűg, kolonc, semmi értelme.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#6495) eami válasza eami (#6192) üzenetére


eami
addikt

SE zsákbamacsek eredmény:

Lara Croft and the Temple of Osiris
Thief
Final Fantasy XIII
Life is Strange Episode 1
Final Fantasy XIV: A Realm Reborn

FF kivételével, jöhetnek az ajánlatok :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6496) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Akinek az FF XIII nem kell az jelezze egy árajánlattal. :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6497) mntn válasza eami (#6495) üzenetére


mntn
tag

Final Fantasy XIV: A Realm Rebornra 30 napot kaptatok?

(#6498) [Prolixus] válasza eami (#6495) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ehh...sokáig remegett az ujjam, hogy megvegyem, én is Life is strange complete season-ban bíztam. Hát nem bántam meg, hogy végül kimaradt.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#6499) zsotesz81 válasza eami (#6495) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Örülök, hogy kihagytam, Thief, FF XIV nem érdekel, a többi meg megvan.

(#6500) Sirandrish válasza Sirandrish (#6496) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sikerült vennem, köszönöm

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.