Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47451) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Civ6-ból melyik pakkot érdemes megvenni? gg.deals, vagy alzáról (ott akciós most)? kiegek mennyire érik meg?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#47452) Egon válasza Mr.Csizmás (#47451) üzenetére


Egon
nagyúr

Egyiket se, Civ3azigazi... ;] :P

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#47453) Lackki válasza Mr.Csizmás (#47451) üzenetére


Lackki
senior tag

plat vagy anthology :)

Privátot hamarabb észreveszem

(#47454) gézu válasza Egon (#47452) üzenetére


gézu
őstag

Azt a vonalat kellett volna tovább vinni... :K

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#47455) mepet válasza Mr.Csizmás (#47451) üzenetére


mepet
addikt

Itt aprilis elsejen reszletesen megosztottak, melyikbe mi van! :DDD
https://civilization.com/news/entries/3-new-editions-of-civ-6-out-now/

Viccen kivul: ami mindenfelekeppen kell, az az alap es a GS. A GS-ben van a magyar civ. Szerintem hasznos a RF is. Az elobbiek mind benne vannak a platinumban. A legujabb kieg a NF, az adja hozza a legkevesebbet, de ad uj jatekmodokat, amit uj jatekosok nem igazan fognak nyomatni, viszont veteranoknak hozzaad meg parezer jatekorat. Az Anthology-ban pedig minden kieg benne van. Fontos, hogy a kiegek azokon kivul, amit akarhol olvasol roluk mind-mind tartalmaznak fontos jatekmenetbeli valtozasokat es uj epuleteket is. Nagyon fontos valtoztatas alatt azt ertem, hogy gyakorlatilag minden kiegnel kaphatott volna uj szamot is a jatek, mint Civ 7-8-9-10. Nemreg volt egy event, aminek kapcsan kikapcsolt DLC-kkel kellett teljesiteni egy palyat, en meg csak lestem, hogy je, nem is emlekszem mar, hogy anno ilyen volt a jatek.

Tehat:
Anthology = alap+RF+GS+NF
Platinum = alap+RF+GS

Bar csak vegre jonne a 7... Vagy legalabb bejelenthetnek.

(#47456) citkar válasza Mr.Csizmás (#47451) üzenetére


citkar
addikt

Ha valaki szereti a civet, akkor szerintem érdemes mindent megvenni. Némelyik vegyes érzelmeket kelt bennem is, de végül is nem rossz egyik nagyobb kieg sem. Sajnos az AI ebben sem a legjobb, de eddig se volt fényes.

[ Szerkesztve ]

(#47457) Mr.Csizmás válasza citkar (#47456) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

asszonynak lenne, ő a civ3-al játszott utoljára, azért kérdezem mi a jó :B :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#47458) citkar válasza Mr.Csizmás (#47457) üzenetére


citkar
addikt

Hát, eléggé más, van akinek csak egyik, vagy másik tetszik, de nekem pl mind bejött.

(#47459) Egon válasza Mr.Csizmás (#47457) üzenetére


Egon
nagyúr

Anno a Civ1-gyel kezdtem, elég sok órát beletoltam. A 2. rész valahogy nem fogott meg, a 3. részt is tanulni kellett, de bejövős, különösen a Conquest kieggel, mert az alapjáték azért fejelsztésre szorult.
A 4. és az 5. résszel pár órát játszottam, nem tudtam megszeretni őket. Azóta is a 3. részt tolom, ha hasonló játékra vágyom (no meg a Master of Magic, az megunhatatlan).
De ízlések és pofonok: nagyon nem vagyunk egyformák.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#47460) NeStric999


NeStric999
csendes újonc

Grid Legend Deluxe Edition Steamen 90% off, 7,99 EUR, abszolút HL. (az alapverzió is csak 5,99 EUR)
EA-n megvan nekem az alap, régóta várom már, hogy a Deluxe upgradet 10 eur alá akciózzák, de nem történt meg. Emiatt nekem 8-at megér simán a (majdnem) full edition Steamen :)

(#47461) Segal válasza Mr.Csizmás (#47457) üzenetére


Segal
veterán

Egy másik asszony ;] :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47462) Mr.Csizmás válasza Segal (#47461) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

van saját steamje, jó?? :P ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#47463) kzkz


kzkz
őstag

Ghost Recon Breakpoint Ultimate Edition 24 euro
#akció
02.20-ig van elvileg az akció, 80% off. A standard edition 12 euro.

(#47464) l.skywalker válasza kzkz (#47463) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem kötekedés, csak ha valaki olcsóbban is szeretné érdemes várni, mert volt ez már 15€ alatt is itt az Ubi Store-ban és az Epic-en is (ami szintén Ubival köti össze)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#47465) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Alan Wake Remastered 19,99€ 9,89€ (aktív choice előfizetőknek 8€) HL
de... Epic kulcsot ad :U

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#47466) Bib válasza NeStric999 (#47460) üzenetére


Bib
őstag

köszi! :K

(#47467) FragMaster válasza l.skywalker (#47465) üzenetére


FragMaster
addikt

Csak Epicen elérhető, így mást nem tud adni.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#47468) l.skywalker válasza FragMaster (#47467) üzenetére


l.skywalker
félisten

Tudom, hogy még csak ott, de ezt fontosan éreztem kiemelni mielőtt valaki rákontráz. De úgy látszik hasztalan :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#47469) Maxxxim válasza l.skywalker (#47468) üzenetére

Ezen felröhógtem, ilyenkor sajnálom, hogy ph-n nincs like gomb :DDD

(#47470) FragMaster válasza l.skywalker (#47468) üzenetére


FragMaster
addikt

ÉN már ebben a témában, itt nem tudom mit kell komolyan venni és mit nem :DDD

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#47471) alratar válasza FragMaster (#47467) üzenetére


alratar
addikt

Adhatna ps kulcsot is.:DD

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#47472) pengwin válasza citkar (#47456) üzenetére


pengwin
addikt

Most a héten lett elegem a Civ6 AI inkompetenciájából, vissza is mentem inkább Humankind-ozni.

Rengeteg jó ötlet volt a Civ6-ban, de még így majdnem 10 évvel a megjelenése után is ugyanolyan bugyuta és primitív sok megoldása - pedig nem hiszem, hogy ne lett volna pénz ennyi idő alatt kicsit kikalapálni.

Humankind ellenben érezhetően sokat fejlődött a nagyobb frissítésekkel.

Üdv, pengwin

(#47473) citkar válasza pengwin (#47472) üzenetére


citkar
addikt

A Humankiandban sok jó dolgot láttam, bár keveset játszottam vele, nekem a harc volt idegen, hogy mikor van vége, hogy alakulnak a területek...nekem idegen volt, de ha letisztulna lehet nem lenen bajom vele.

(#47474) attiati válasza pengwin (#47472) üzenetére


attiati
veterán

Milyen fokozaton játszod a civ-et?

Terjeszkedésben szerintem kifejezetten jól nyomul az AI és a harcok során is.

(#47475) nimfas


nimfas
addikt

Nem tudom mennyire jó vétel:
[link] UNCHARTED™: Legacy of Thieves Collection €21.49

[ Szerkesztve ]

(#47476) S1M0N válasza nimfas (#47475) üzenetére


S1M0N
senior tag

[link] Itt (gamebillet) olcsóbb, és ez az oldal is megbízható.

[ Szerkesztve ]

(#47477) citkar válasza attiati (#47474) üzenetére


citkar
addikt

Én azt tapasztaltam, hogy ha nehezebb fokozaton próbálod, kap sok előnyt, egységeket, settlerekkel, gyorsabban fejlődik stb, ami az elején sokat segít neki, de, ha egy ponton túl éled, utána lassan utoléred, akkor nem tud mit kezdeni veled. Ha a repülőkig eljutsz, egyszerűen szétbombázod és akkor nem beszéltünk a vallásról, egy idő után megtérítheted az egész világot, ész nélkül jár kell a vallásos egységeivel, a bejáratott helyen jön állandóan, oda teszel egy vallásos negyedet, pár egységgel, ő próbál téríteni, te meg ott gyógyítod a sajátjaidat.. Az újabb módoknál, ha több ellenfeled van, szinte biztos, hogy elvérzik pár a sötét korszakokban, eleinte csak pár várost veszít, de idővel egyszerűen fellázad minden városa, a fővárosa is.

[ Szerkesztve ]

(#47478) TheNewDawn


TheNewDawn
addikt

24 órás flash sale keretében mind a BG 1, mind a Siege of Dragonspear pár fillérért kapható, a Siege of Dragonspear az HL is, a BG 1 lehet volt már 1 euróért is.
BG Siege of Dragonspear 1.79$ HL

(#47479) TheNewDawn válasza nimfas (#47475) üzenetére


TheNewDawn
addikt

So-so. Epicen ugye volt ugyanannyiért, és kaptál rá egy 33% us kupont + a vásárlásodból 10% ot, szóval olyan 5000 Ft ért volt vihető 8400 helyett, persze az Epic kulcs.

(#47480) TheNewDawn


TheNewDawn
addikt

Ja, a GOG on meg 2.39 a BG 2, szóval a teljes széria 5.71 euró. ( nyilván ez a nyavaja nem enged 5 perc múlva már hsz t szerkeszteni 2024 btw na mind1 :D )

(#47481) zsiz


zsiz
őstag

Ultimate Zombie Defense ma este 7ig ingyenesen behúzható Steam-en.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#47482) alratar válasza citkar (#47473) üzenetére


alratar
addikt

Ahhoz a játékhoz már nem fognak hozzá nyúlni.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#47483) pengwin válasza attiati (#47474) üzenetére


pengwin
addikt

Emperor-on szoktam játszani, de teljesen mindegy, semmilyen fokozaton nem okosabb az AI, csak egyre több bónuszt kap. Korábban kipróbáltam a nehezebb fokozatokat, de pont ugyanolyan inkompetens volt.

A játék eleje veszélyes tud lenni mert kap 1-2 extra telepest meg katonai egységet, és le tud rush-olni, de később már nem tud versenyezni semmilyen téren. A kerületeket és várostervezést egyáltalán nem tudja menedzselni az AI, ahogy a stratégiai nyersanyagokat sem. Ha meg nem lennének bonúszai, akkor a lojalitás rendszer is kifogna rajta, ahogy pl. az iparágak, monopóliumok is. Persze azért a csodákért tud versenyezni, mert a 4 pop tundra városa olyan gyorsan épít a bónuszok miatt, mint a te trópusi metropoliszod.

Emellett szerintem hihetetlenül mellényúltak a stratégiai nyersanyagok rendszerével - a játék későbbi részében szinte mindenhez stratégiai nyersanyag kell, és közel sincs elég a térképen, hogy valós late game harcok jöjjenek létre. Mondanom sem kell, hogy ez az AI-t megint nagyon rosszul érinti...

Szóval rengeteg nagyon jó ötlet volt a Civ6-ban, de egyjátékos módban játszhatatlan mert az AI nem tudja kezelni a játékmechanikákat.

#47473 citkar
Szerintem Humankind-nak pont a harc volt az egyik legnagyobb újítása... Civ-ben mindig is vicces volt, hogy két sereg akár 100-200 éven át is ütötte egymást.
Humankind-ban 2 taktikai (csata) kör = 1 stratégiai (játék) kör. Ha van harmadik köre a csatának, akkor a következő játékkörben folytatódik. Kicsit olyan, mint pl. Age of Wonders-ben, csak itt nem kapsz külön csataterepet, és nincs egy körön belülre szorítva a csata.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#47484) alratar válasza pengwin (#47483) üzenetére


alratar
addikt

Ha már csata, a Millenniában láttad már? :)
Egyébként a harc szerintem az Endless Legend-ben a legjobb.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#47485) rasotamas


rasotamas
veterán

TerraTech Steamen 4.99€
Volt már egyszer ingyen nagyon rövid ideig, akkor lemaradtam róla, azóta is vadászom, azt leszámítva HL. Nagyon jó kis játék, 8-12 évesekkel nagyon jót lehet játszani vele, de felnőttként is élvezetes.

Egy gyors kérdés, azt honnan tudom, hogy ez engedi-e a családi megosztást?

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#47486) Mr.Csizmás válasza rasotamas (#47485) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

steamdb exfgls     No (Excluded From Game Library Sharing)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#47487) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Tudom instant-gaming az fúj, meg minden, ezt azért megosztom. Elég komoly akciók vannak piranha-bytes játékokra, Risen, gothic complete 1 dollárért, elex 2 - 4dollárért!

Nem tudom, lehet süllyed a hajójuk, a nyilatkozataik szerint gondban vannak.

(#47488) logineres válasza bobalazs (#47487) üzenetére


logineres
tag

Alapból is elég olcsón mozgott a gothic universe, az elexek is szinte most voltak humbliba szóval érthető az áruk. Köszi a megosztást, az arcania pont nincs benne, pedig csak az hiányozna(tudom, hogy azt nem ők fejlesztették, de az is gothic :U )

(#47489) Franklin válasza bobalazs (#47487) üzenetére


Franklin
addikt

Konkrétan bezárják a stúdiót, nem lesz Elex 3 sem. Az Embracer összeomlás áldozatai ők is, kár értük :(

(#47490) ***ANDRÁS*** válasza bobalazs (#47487) üzenetére


***ANDRÁS***
aktív tag

Sosem vásároltam még ott, de az instant-gaming miért fúj? Egyszinten van vagy rosszabb az eneba-nál?

(#47491) DaVE-1 válasza Franklin (#47489) üzenetére


DaVE-1
tag

Még nem kell őket temetni. De ezt ők is írták már... azon vannak gondolom hogy "eladják magukat"
Itt abban lehet bízni hogy a Risen@ Elexben akármelyik nagyobb cég lát-e kellő mértékű potenciált. És sajnos ha a mindenkori eladásokat nézem gyanus hogy nem..de a remény hal meg utoljára.

(#47492) myckey


myckey
veterán

[Divinity: Original Sin 2 - Divine Edition ( ui. DIV 1 Enh. Edition 8 eur HL )
STEAM 18. eur HL !
13.5Eur a DEF Edition is

GOG - Def vs Divine Ed.

Pyre
STEAM 3.9 EUR HL !
A Bastion és a Transistor alkotóitól...no comment.

Street of Rage 4
STEAM HL 12.5 EUR

[Unbound: Worlds Apart
5 EUR HL STEAM

[Praey for the Gods
STEAM 12 EUR HL

[Mafia: Definitive Edition (Steam)
HL 7.63 EUR ! kóddal/kuponnal eTAIL

[Rollerdrome
7.55 EUR HL eTAIL kuponnal

[Miasma Chronicles
eTAIL HL STEAM 13. 78 eur

[BLACK MESA
3 EUR STEAM HL

[Iron Harvest
STEAM FANATICAL HL 4.5 EUR

[Metro Exodus STEAM HL
4.5 eur

DOOM ETERNAL steam hl fanatical
7 EUR

[CHORUS
STEAM FANATICAL HL
6.2 EUR

Hirtelen ennyi....minőségi címek.
el si fáradtam :B

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#47493) l.skywalker válasza ***ANDRÁS*** (#47490) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ez kulcsbolt, nem hivatalos viszonteladó. Megvannak a lehetséges buktatói, ha ilyen helyeken vásárol az ember, még akkor is ha már 10 éve nem volt gond belőle.

Ha pedig a rizikón túl tekintünk a kulcsboltokra, akkor a mára már egyébként is elborult játékpiacon jelen lévő vásárlói viselkedésekhez elég rosszul társul, ha olyan helyen tesszük, ahol kétes forrásúak a kódok, amiket lehet, hogy lopott bankkártya adatokkal vagy más félig-meddig illegális módon szereztek be az eladók, akár piactérként, akár mint önálló áruházként (mint pl. a CDkeys vagy ez az Instang Gaming) üzemelnek.

Én sem vagyok a pénztárcám ellensége, de ha tehetem megveszem hivatalos oldalakon a legjobb áron azért, hogy legalább ennyivel támogassak egy stúdiót.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#47494) TheNewDawn


TheNewDawn
addikt

(#47495) wrongduke


wrongduke
aktív tag

Steam: Merge & Blade 6,24€ (9,75€)

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#47496) echterion válasza l.skywalker (#47493) üzenetére


echterion
nagyúr

Zárjuk be a hardveraprót is szerintem.

**********

(#47497) l.skywalker válasza echterion (#47496) üzenetére


l.skywalker
félisten

A HA és a kulcsboltos oldalak nagyon nem egy tészta.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#47498) mepet válasza l.skywalker (#47497) üzenetére


mepet
addikt

Szerintem erosen osszefuggnek.

[ Szerkesztve ]

(#47499) KISDUCK válasza myckey (#47492) üzenetére


KISDUCK
addikt

A source saga jobban megéri, az első (enchanced) és a második részt is tartalmazza. Nem mutatja, de az a mókuslovas csontváz is jár hozzá. Ez jobban megéri így mint a 2. rész csak art csomaggal.

(#47500) myckey válasza KISDUCK (#47499) üzenetére


myckey
veterán

A divi edition a másodiknál mást is tartalmaz.
De, egyébként igen, jó bundli amit mutatsz. :K

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.