Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46301) section9 válasza attiati (#46299) üzenetére


section9
őstag

Azert a repjegyhez szamold hozza a szallast, kajat, helyi tomegkozlekedest, belepojegyeket, stb-t. Az utazas egy kokemeny microtransaction alapu jatek. :B

(#46302) attiati válasza section9 (#46301) üzenetére


attiati
veterán

:D jó igaz. Csak azt szerettem volna írni, hogy a játszás nem egy hasznos, egészséges hobbi.

(#46303) Mr.Csizmás válasza attiati (#46302) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ezért kell minden akciósan behörcsögölni, és elsüllyeszteni backlogba :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46304) myckey válasza attiati (#46302) üzenetére


myckey
veterán

lehet vele vitatkozni, a játszással...
nagyon is.
na nem az ízületekre gyakorolt hatását, vayg egyéb élettani dolgot firtatva.

a drog, egyéb tudatmódosítók stb...
az nem egy hasznos és egészséges hobbi.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#46305) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Diablo IV nagy akció a Bnet kliensben! Csak 54.99€ az Ultimate pack is! 39.99€ az alap.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#46306) faragojof válasza kigyi_23 (#46305) üzenetére


faragojof
senior tag

:F :F Nálam 99-89-69
Te ezt hol látod?

"Formicate Under Command of the King,,

(#46307) MoVieFaN válasza faragojof (#46306) üzenetére


MoVieFaN
tag

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#46308) Mr.Csizmás válasza faragojof (#46306) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

desktop appból nekem is adja:

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46309) attiati válasza MoVieFaN (#46307) üzenetére


attiati
veterán

(#46310) Dilikutya válasza kigyi_23 (#46305) üzenetére


Dilikutya
félisten

Jobb helyeken valamikor ez volt az alapár. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#46311) faragojof válasza MoVieFaN (#46307) üzenetére


faragojof
senior tag

Így már értem! :R
És mit kell tenni, hogy kapjon ilyet az ember?

MOD:
Na most vettem észre, hogy valamit frissít deskapp :DDD . Lehet, hogy ez az.

[ Szerkesztve ]

"Formicate Under Command of the King,,

(#46312) csaba951 válasza faragojof (#46306) üzenetére


csaba951
veterán

Csak a Battlenet (pc) kliensben! Blizzcon alkalmából (11.03.-11.04.) most van egy rendkívüli akció.

[ Szerkesztve ]

(#46313) myckey válasza Dilikutya (#46310) üzenetére


myckey
veterán

:K :K

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#46314) attiati válasza faragojof (#46311) üzenetére


attiati
veterán

Lett neked akció frissítés után?
Itt semmi (desktop kliensben).

Pedig ennyiért már elbizonytalanodnék :D

(#46315) Pica


Pica
csendes tag

(#46316) Atilla001


Atilla001
senior tag

Na menjenek oda ahova gondolom. Nov.1-ig volt 55euro erre 2 napra rá 40?? Ez mekkora tirpákság már... teszem hozzá nekem mindenhol 70euro a standard..

Védd a természetet!

(#46317) sto1911 válasza kigyi_23 (#46305) üzenetére


sto1911
veterán

Már csak kétszer annyit kérnek érte mint amit ér :D

@Atilla001: mi a gond? :F

(#46318) attiati


attiati
veterán

lehet azért nem kínál nekem Diablo 4 akciót, mert 1 hetes a bnet accountom?

vagy ez valami személyre szóló ajánlat?

[ Szerkesztve ]

(#46319) grizlisandor válasza Atilla001 (#46316) üzenetére


grizlisandor
addikt

Blizzcon van és ilyenkor szoktak lenni az akciók. :U

(#46320) Pica


Pica
csendes tag

Szerintem ilyen ajánlatot azok kaptak, akik nyomták az open bétát, vagy bármi közük volt eddig a D4-hez (free weekend, stb.) ÉS még nem vették meg.
Emlékszem, haverom 1 éve novemberben előrendelve 420-as euró mellett 42ezerért vette meg az ultimate-et. Játszott vele eddig összesen pár órát, mert a játék félkészen lett kiadva. (A season 2-vel kicsit javult a helyzet)
Most meg 5 hónappal a játék INDULÁSA után 15-ért megkapod ugyanazt a játékot? (Az alap kiadáson túli cosmetic itemekről ne beszéljük, 1 forintot nem érnek bárki bármit mond.)
Diablo 3 2012-es megjelenésekor 60 euro volt, kb 17ezer forint. Ott voltam éjfélkor a CD Galaxis nyitásakor. Szóval ez a mai világban nem drága.
Bár arra készüljetek, hogy aki most megveszi, az évente fogja csengetni a lóvét a DLC-kért, most csak behúzzák az embereket az olcsó alapkiadással. (Olcsó nyomtató-drága patron esete)
Lehet jobban jártok ha megvárjátok hogy bekerüljön Game Pass-ba.

[ Szerkesztve ]

(#46321) echterion válasza Pica (#46320) üzenetére


echterion
nagyúr

Nekem is ennyi az ár, pedig sose játszottam Diablo-val, még csak rá se nyomtam sose a bnet app-ban. :DDD

**********

(#46322) s7evcsenko válasza Pica (#46315) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ha rányomsz a verziókra, akkor alul megjelenik a gift opció?
Csak mert, ha igen, akkor lehetsz jófej azzal, akinek nem jelenik meg és megveheted neki kedvezményesen. :K

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#46323) Atilla001 válasza sto1911 (#46317) üzenetére


Atilla001
senior tag

az a gond hogy 3 napja 55€ volt (akciósan!) most meg azt írjátok hogy 40€. De nálam a kliens most is 70-et ír. buktam 15€ ha ez így van.. ennyi

[ Szerkesztve ]

Védd a természetet!

(#46324) Pica


Pica
csendes tag

s7evcsenko: Nem jelenik meg. Ezt az emailben is írták:
"This offer is only available to the recipient of this email. Offer ends 14 November, 2023."

Na, a Blizzcon-on volt sok bejelentés: új DLC, új sosem látott class, spéci karácsonyi téma, season 1 visszahozatala egy gyűrű formájában, 40%-al gyorsabb szintlépés, több endgame content, új bossok, sűrűbb boss előfordulás, stb.

Standard kiadásra én most beruházok.

[ Szerkesztve ]

(#46325) myckey


myckey
veterán

hát jah, itt is hiába telepítettem meg regeltem be az alkalmazásban, win.
no eksön :D

de legalább lett egy battlenet kliensem a gépem, ami sose vót :C

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#46326) attiati válasza myckey (#46325) üzenetére


attiati
veterán

Mondjuk vicces, hogy valaki megvenné, de annak nem adnak akciót.
Márpedig 70 EUR-ért tuti nem fogom megvenni.

Ezek szerint akkor nem bug, hanem személyre szóló ajánlat.

Köszi battlenet, spóroltál egy csomó időt :D

[ Szerkesztve ]

(#46327) sto1911 válasza Atilla001 (#46323) üzenetére


sto1911
veterán

Ez ilyen, felesleges rajta idegeskedni. A gép amin játszod is elértéktelenedik hamarosan. :D Én jártam úgy, hogy megvettem valamit 15-ért, majd rá egy hétre bundlebe rakták és kb. 25 cebtért árulták :D szívás.

(#46328) Healbacsi válasza Atilla001 (#46323) üzenetére


Healbacsi
őstag

Nem buktal semmit.
Amikor megvetted, akkor a jatek pont annyiba kerult amennyit nem tartottal draganak (pont jo arnak gondoltad). Szamodra akkor es ott jo volt az ar/jutalom arany, igy megvetted.
Most azokat celozzak meg, akik a te altalad fizetett arat is sokalltak.

(#46329) wjbhbdux válasza Atilla001 (#46323) üzenetére


wjbhbdux
veterán

még pár kiegészítő és free2play lesz az alapjáték, a kérdés hogy mikor akarsz játszani vele.

/s

(#46330) l.skywalker válasza Atilla001 (#46323) üzenetére


l.skywalker
félisten

Itt írta az offert nekem:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#46331) myckey válasza l.skywalker (#46330) üzenetére


myckey
veterán

hát nekem ott az van, hogy lessem a tviccset ;] :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#46332) ollie válasza l.skywalker (#46330) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És tényleg, nekem is ott van az offer. Persze ha külön nyitom meg a D4 oldalát a launcherben, akkor teljes árat mutat.

***

(#46333) wjbhbdux válasza ollie (#46332) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Emailt is küldtek róla annak aki kapott, Nov 14-ig érvényes.

/s

(#46334) attiati válasza wjbhbdux (#46333) üzenetére


attiati
veterán

Ez így bevett policy a játékospiacon, hogy az egyik játékos kap kedvezményt, a másik nem?

Sosem hallottam még ilyet. Úgy tesznek ezzel a 40 EUR-os akcióval, mintha ingyen adnák a sokat költő vagy számukra értékes játékosoknak. Nem az lenne a cél, hogy berántsanak minden potenciális vevőt?

Ráadásul ha jól értem, akkor ez a Blizzcon egyfajta black friday, tehát ultimate akciózós időszak a Blizzard játékokban.

(#46335) Balazs_ válasza attiati (#46334) üzenetére


Balazs_
aktív tag

Hearthstone-nál is random osztogattak 50 pakkokat hébe-hóba, nem újdonság ez arrafelé.

(#46336) wjbhbdux válasza attiati (#46334) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Vannak rendszerek, amik elemzik a költési hajlandóságot, pl F2P játékokban fordul elő, hogy így sarkallják újra meg újra költésre az embert ilyen csak neked szóló csak most akciókkal.
Ha sosem költöttél, akkor ugye nem vagy célpont egy ilyen reklámkampányban, a Diablo 4 üzleti modellje kifejezetten a rendszeresen fizető felhasználókról szól, azokkal nem mennek sokra akik csak egyszer megveszik, nekik mást ajánlanak.

/s

(#46337) Crus válasza Balazs_ (#46335) üzenetére


Crus
őstag

10 éve vagyok a HS-ban minden nap, talán összesen 2-3 nap maradt ki. Soha nem kaptam 50 pakkot. A maximum 3 esetleg 4 szokott lenni, ha valami event volt, de 50-ről még csak nem is hallottam. Az cirka 100€...

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#46338) wjbhbdux válasza Crus (#46337) üzenetére


wjbhbdux
veterán

ha nem játszol sokáig, akkor jön a "Welcome Back Gift", ami akár 150 free pack is lehet. Én tavaly meg idén is behúztam így Blizzcon körül, amúgy el se indítom, próbáltam de nincs is időm ennyi ládát kinyitni ;] .

/s

(#46339) ollie


ollie
MODERÁTOR

Most már egyszerre 40-et is ki lehet nyitni, ma szembesültem vele, amikor kinyitottam a 240 free packom. :DDD

***

(#46340) tomazin válasza wjbhbdux (#46338) üzenetére


tomazin
veterán

Kuldenek errol valamit, vagy csak szimplan felrakod a jatekot es belepsz?

(#46341) Crus válasza wjbhbdux (#46338) üzenetére


Crus
őstag

Olyan nincs, hogy nem játszok sokáig :DDD
A kép amúgy sokat nem jelent, max annyit, hogy ennyi pakkot nem nyitottál még ki, de vehetted ezt éppen 1060 goldért is ;)

Amúgy ha sokáig nem játszik a player, akkor egy rakás questet bukik, egy rakás pakkból kimarad. Gondolom valamennyire ezt hivatottak kompenzálni, bár erősen kétlem, hogy így több pakk begyűjthető, mint questekkel, eventekkel.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#46342) MaddeNNNN


MaddeNNNN
őstag

Prime Gamingen a heti ingyenes játék a Rage 2 Deluxe. Epic Games-hez linkelt, úgyhogy sajnos nem átadható.

Viszont most nézem még megvan a Doom 3 kulcs nekem, ha valakit érdekel írjon rám priviben.

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#46343) MaddeNNNN válasza MaddeNNNN (#46342) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

vót nincs

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#46344) faragojof válasza attiati (#46314) üzenetére


faragojof
senior tag

Igen! Bocsi, most kerültem megint gép elé! :B :R

"Formicate Under Command of the King,,

(#46345) wjbhbdux válasza tomazin (#46340) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A Battlenet gift szekciójában jelenik meg. Régi wowosoknak meg character boostot láttam itt néha.

eu.account.blizzard.com/gifts

/s

(#46346) basaharc502 válasza Crus (#46341) üzenetére


basaharc502
aktív tag

Sokáig én is pörgettem a HS-t , szinte nem volt olyan nap, hogy ne léptem volna be pár party erejéig. Nem is annyira a rage, mert ha rankedezel, arénázol akkor ott azért előjön az rng rage, inkább a folyton változó meta/újkiegek/változtatások égettek ki a játékból annyira, hogy kb. 2 de lehet az már 3 éve is, hogy nem játszottam.

Költeni sosem költöttem egy forintot sem a játékra és kb. 30.000 - 35.000 gold csücsül most is az accon, amivel visszatérhetnék bármikor. De egyszerűen nincs kedvem visszanézni az elmúlt évek lapjait, változtatásait, bújni az új deck-eket. Annyira lehangoló volt sokszor, hogy 1-1 pakli hogyan tudott szó szerint egyik napról a másikra kuka lenni és 1-1 új kieg, hogy kukázta a régebbi szuper lapokat. A folyamatos nerfek/buffokról nem is beszélve.

A játék mögötti csapatot sem irigylem, folyamatosan kitalálni valami újat, ami működik, nem borítja fel teljesen a metát és meg is veszik az emberek...ezt 3 havonta eljátszani nem lehet egyszerű feladat.

[ Szerkesztve ]

(#46347) BandiHUN


BandiHUN
veterán

8D9Y1E8A0F4B1DCD37

Ha valakinek még nem lene Doom 3...:R

V95VB32AC3E12FFAFC Coma 2 GOG

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#46348) barnidani válasza BandiHUN (#46347) üzenetére


barnidani
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm :R

(#46349) thomasa válasza wjbhbdux (#46338) üzenetére


thomasa
senior tag

3 éve nem játszottam vele, akkor az 150 packot ér?

(#46350) Crus válasza basaharc502 (#46346) üzenetére


Crus
őstag

Ahogy említettem nálam gyak. a megjelenés óta, vagyis lassan 10 éve pörög minden nap. Pénzt dettó nem költöttem rá, mert bőségesen versenyben vagyok f2p módon azokkal, akik vagyonokat toltak bele. Olyat is ismerek - nem is egyet -, akik elég komoly lóvét beletoltak, de elvéreztek, feladták és PvP-ben semmivel se voltak előbbre, mint én.

Rage nálam nincs. Ahogy téged sújthat a random, úgy az ellenfeled is. Ami engem jobban zavar, az pont a random hiánya rankeden. A rendszer ugyanis egyértelműen monitorozza, hogy mennyit nyersz és mennyit veszítesz. Próbáld ki: Ha sokat veszítesz zsinórban, a 4-5. ellenfeled már olyan dekkel jön ellened, ami hiányos, nincs benne megfelelő szinergia. U.e. igaz akkor is, ha jól haladsz... kapod a top tier dekket és playert elég hamar.

A változás pedig rendkívül szükséges! Ha nem lenne benne rendszeresen megújuló meta, meg nerf, meg új theme, akkor még mindig facehunterrel nyomorékoskodnának rengetegen rankeden. Ezzel szemben elvárás, hogy a játékos alkalmazkodjon, folyamatosan próbáljon ki új buildeket és építse be a repertoárjába az új mechanikákat.

Nálam is akad bőséggel gold, de nálam a pakkli is brutális méretűre hízott, hiszen nem csak a free boostereket nyitogattam, hanem goldért (melyet a questekkel szerzek) veszek is pakkokat.

Amire jó pár éve rájöttem, hogy le kell tojni a metát. Saját kútfőből kell kitalálni olyan dekket, ami nagyon jól megállja a helyét és azon finomítani, vagy kukázni és újat alkotni, amikor a meta változik. Nekem ez az utóbbi években eléggé bevált. (Nyilván ehhez nem kevés gyakorlat is kell már.)

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.