Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46601) rushmoon válasza San398 (#46600) üzenetére


rushmoon
csendes tag

Nálam is ez történt, aztán sokadik próbálkozás után megnéztem a kliensben és már megvolt.. :D
Biztos hogy nem vettem meg, szóval vagy volt már ingyen, vagy valahogy automatice bekerült :F

(#46602) AnonymusX válasza San398 (#46600) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Ne próbáld kosárba tenni, hanem keresd meg a kiensen belül a bolt főoldalán az ajánlatot és úgy el kell juss addig a pontig, hogy egyszerűen mindenféle kosárba tétel nélkül aktiválja a fiókodon.

[ Szerkesztve ]

(#46603) myckey


myckey
veterán

Én beléptem Uplay, a régi ( nem a beta megjelenítés ) aztán ott volt a hírekben a FREE AC game...egy kattintás kellett a reklámra.

Könyvtárban van, tölthető.
:R

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#46604) s7evcsenko válasza rushmoon (#46601) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Epicen volt már ingyen, ami meg össze kell legyen kötve az up accal. :K

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#46605) Golden9 válasza s7evcsenko (#46604) üzenetére


Golden9
addikt

Nekem onnan is megvan, csak még nem párosítottam a fiókokat. Most ha megteszem, akkor két példányom lesz belőle az Uborkán? :F

[ Szeretkezve ]

(#46606) mmdms válasza rushmoon (#46599) üzenetére


mmdms
addikt

Kicsit off, de ez hogy van ez a sorozat, elirtak steamen? Bf 3 2011-es, Bf 1 meg 16-os? :F
Mostani szemmel a 3-4 mennyire tunik retro jateknak? Eleg regiek mar.

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#46607) TheNewDawn válasza Busterftw (#46592) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Jól ertelmezted :)

(#46608) San398 válasza s7evcsenko (#46604) üzenetére


San398
őstag

Miért kell összepárosítva lenni a kettőnek?

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#46609) Crus válasza rushmoon (#46599) üzenetére


Crus
őstag

Csak érdeklődésképpen: Miért jobb ez így drágábban, mint közvetlenül az EA Store-ból? Szavam se sok lenne, ha nem kéne hozzá az EA kliens Steam esetében is... de kell!

Emiatt így néz ki most a kosaram, hátha mást is érdekel:

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#46610) Golden9 válasza San398 (#46608) üzenetére


Golden9
addikt

Mert Ubi apu és Epic anyu csak úgy tud neked játékpajtásokat adni. :DDD

Ehhez nem kell, csak az Epic adta Ubis játékokhoz kell összekötni a két fiókot, anno a GTA5-höz meg a RS-fiókot kellett párosítani.

[ Szeretkezve ]

(#46611) wjbhbdux válasza mmdms (#46606) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Nem írták el, a BF sorozat számozása, megjelenési sorrendben:
1942, Vietnam, 2, 2142, BC, Heroes, 1943, BC2, 3, 4, Hardline, 1, V, 2042

/s

(#46612) mmdms válasza wjbhbdux (#46611) üzenetére


mmdms
addikt

Jesszus en azt hittem 4 darab van osszesen. Hat ez kb olyan mint az xboxok szamozasa. :DDD
De igazabol az elottem szolok mar el is dontottek, amihez nem eleg a steam azt skippelem, nem szorakozok mindenfele bena klienssel.
Koszi a felhomalyositast!

[ Szerkesztve ]

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#46613) yozsee11 válasza Crus (#46609) üzenetére


yozsee11
aktív tag

A Steamen az 1 és az V esetén nem a standard edition az akciós. Ráadásul az 1 esetén a revolution verziót érdemes megvásárolni a csak premiumba elérhető pályák miatt.

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#46614) San398 válasza Golden9 (#46610) üzenetére


San398
őstag

Köszi. Majd ha valamelyik játék reklamál akkor párosítom őket

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#46615) Crus válasza yozsee11 (#46613) üzenetére


Crus
őstag

Ja értem... nekem a single miatt kellett csak. 1x letolom és multi az 0, így semmire nem megyek a multis skinekkel, meg mapokkal.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#46617) Dilikutya válasza mmdms (#46612) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez úgy hülyeség, ahogy van, de te tudod. :) Megvehető EA App-ba is, nem bánt, ezek nekem is ott vannak meg, Ubi játékok meg többnyire csak az Ubi Connect-en. Rockstar újabb cuccok meg a saját kliensükbe, elférnek. Úgyis csak megveszem, letöltöm, játszok, ezt meg mind tudja, achievement, közösség, multi nem érdekel.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#46618) s7evcsenko válasza San398 (#46608) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Akkor kell összekapcsolva lennie, ha epicen veszed a játékot és játszani is szeretnél vele.
Ugyanis onnan is úgy indul, hogy meghívja az Uplay klienst és abból indul a játék.
Viszont ha 1x már elindítottad, akkor utána már nem is kell az epic, indul simán uplayből is.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#46619) Mr.Csizmás válasza s7evcsenko (#46618) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

side note: ez a rockstar játékokra is igaz, sőt első indítás után uninstall, és kliensből újratelepíthető a "gyári" verzió az epices helyett. (RDR2 online - ultimate upgrade elárazás :K :D)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46620) Golden9


Golden9
addikt

#Akció

GGDeals szerint -76% 24,99$ 5,98$ háel.
SUPERHOT VR - 70% 22,99€ 5,76€ HL? Gamebillet :F

[ Szeretkezve ]

(#46622) wjbhbdux válasza Mosqu!to (#46621) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ez csak DLC, alapjáték vagy gamepass kell ha használni is akarod.

Forza Motorsport Premium Add-Ons Bundle includes the Race Day Car Pack, Forza Motorsport Car Pass, VIP Membership, and the Welcome Pack

Forza Horizon 5 Premium Add-Ons Bundle includes Forza Horizon 5 Rally Adventure, Forza Horizon 5: Hot Wheels, Car Pass, VIP Membership, and Welcome Pack.

/s

(#46623) Mr.Csizmás válasza Mosqu!to (#46621) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

alzán 17k a full-full pakk, olcsóbb mint az alap+fenti ebayes külön: [link]

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46625) Golden9


Golden9
addikt

#Akció

X4: Foundations -80% 49,99€ 10,00€ HL GOG

[ Szeretkezve ]

(#46626) simauser


simauser
tag

GTA IV Complete Edition 6 dollár a Steamen.

Are you threatening me, Master Jedi?

(#46627) HugóBoss


HugóBoss
tag

Nekem továbbra sem rakja be az ingyen AC-t a játékok közé. Mondjuk sem a store oldal, sem a black friday oldal nem jön be :) Csak pulzál az ubi logó, de nem tölt be.

(#46628) Robeast válasza HugóBoss (#46627) üzenetére


Robeast
tag

Ami ilyenkor beválhat, hogy törölj cookiekat vagy kapocsold ki az adblocker/egyéb más böngésző bővítményt.

(#46631) phenomHUN válasza tomas51 (#46630) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Felesleges ebayes muksit promózni, mert ha hivatalos kódok is, valószínűleg olcsóbban be lehet húzni MS-től is.

Például innen:
https://www.microsoft.com/en-is/p/forza-motorsport-premium-add-ons-bundle/9n5mzm3j3lcq

Izlandi MS Store, EU kulcsot ad és magyar 27% áfás árral is átváltva 21,9 euró, ami ennél a játéknál kb. ugyanannyira jön ki.

(#46632) TheNewDawn


TheNewDawn
addikt

King's Bounty 2 Fanatical 4€ -92% HL
Picit olyan ez mint a Strange Brigade. Vannak hibái és nem egy tökéletes játék, de akinek bejön a műfaj annak ennyiéer simán megérheti.

(#46633) maross válasza TheNewDawn (#46632) üzenetére


maross
veterán

Ezen kivul mindegyik megvan, de mar az elozo is nagy szenvedes volt, es ez is 50-60%-on all steamen....regenmindenjobbvot. Igazan kar ezert a szeriaert, nagyon szerettem.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#46634) myckey válasza myckey (#46579) üzenetére


myckey
veterán

Jagged Alliance 3 - STEAM
GameBillet 50 % off.
22, 2 eur.

Még 5 napig él, most...( nem flash, bár 1.6 eur -val drágább, de hátha valakit érdekel )

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#46635) Mosqu!to válasza Mr.Csizmás (#46623) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Őszintén megmondva nekem a Horizon nem sokat ér, a motorsporttal együtt a két játékért talán kifizetnék 8700 forintot, de ennyit már nem. Sanszos hogy csak plusz egy sor lenne, vagy vendégeknek elindítanám bohóckodni. Én maradok az iRacing-AC-ACC vonalon :)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#46636) TheNewDawn


TheNewDawn
addikt

Szívfájdításnak: Expeditions Rome
A trilógia szerintem legjobb darabja, (legalábbis kb összes kritika szerint és láttam csomó gmeplayt is belőle mondom most megveszem erre.. tegnap még 75% ot kapott flash dealbe, 9.99 ért volt, ma már majdnem 2X annyi és csak 60%

(#46637) Crus válasza TheNewDawn (#46632) üzenetére


Crus
őstag

Végigtoltam az összes KB-t. Ezt is. Ennyit megér feltétlenül, de az eredeti árát, vagy 50%-os árazást semmiképpen sem. Úgy kell játszogatni vele, mintha nem KB lenne, így elmegy.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#46638) Mr.Csizmás válasza Mosqu!to (#46635) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

FH-kkal szemezek, meg a Flight Sim kiadasokkal, de raer majd husveti akcionak, 100 koruli backloggal :B

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46639) myckey


myckey
veterán

[The Invincible
Indiegala
7462 FT. STEAM HL

GG 21 eur körül írja, de boltban dollár van, így 19 eur+ a vége.

Remek akció, kaland játék. Új megjelenés. A könyv is zseniális, amin alapszik !

Még bő 1 nap, a kedvezmény.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#46640) csaba951 válasza Mr.Csizmás (#46638) üzenetére


csaba951
veterán

Szerintem a Flight Simulator-t már nem éri meg megvenned, már be van jelentve a FS2024. Megint lesznek alapjátékban olyan funkciók, amiket jelenleg csak fizetős dlc-kel lehet megoldani.

FH sorozatnál meg meg kell érteni, hogy ez egy live service játék. Folyamatosan kell csinálni a napi, heti feladatokat. Akkor rengeteg szórakozást ad, akkor is ha nem multizol. Ha kivárod, és évekkel később megveszed mondjuk -70% akcióban, akkor ez a live service már nem lesz. Azt a pár alapfeladatot 10-12 óra alatt megcsinálod, és utána már nincs mit csinálnod a játékban.

(#46641) ETOM válasza FunPro (#46629) üzenetére


ETOM
addikt

De amit ő linkelt az nem az alapjáték hanem ahogy #46622 wjbhbdux is írta. Motorsport és Forza Horizon 5 kiegészítők. [link]
Ennek ellenére én is izlandi MS Storen keresztül vettem FH4/FH5 +Flight Simulatort.
Elsőre úgy értelmeztem, hogy új Motorsport + FH5 Premium Add-Ons, de sajnos nem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#46642) Mr.Csizmás válasza csaba951 (#46640) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:R igy is annyi van wishlisten is, hogy sorsolni kellene :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46650) Egon válasza TheNewDawn (#46632) üzenetére


Egon
nagyúr

Thx, ennyiért behúzom... :R
Az összes részt nem játszottam végig, de majdnem (csak a Drak Side maradt ki, de azt szvsz nagyon elcseszték), ellenben a Warriors of the North-t kb. ötször toltam végig.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.