Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17301) Gerr'y


Gerr'y
senior tag

Quake Champions - Beta Key

#M4F-D8&&-Y3K@-D3@F-N#9H

A '@' helyére 'A' betű kerüljön.
A '#' helyére '7'-es szám kerüljön.
A '&&' helyére az ólom vegyjele kerüljön.

(#17302) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Mind a kettőt csak akkor kapjuk meg, ha rákattolunk. Tehát nem kapja mindenki meg automatikusan, regelni kell az aktuális fiókra.

Azután már mind a kettő ott marad, utána már nem ideiglenes. Viszont a regisztrációval viszonylag sietni kell, hiszen az akció le fog járni, utána már nem lehet megszerezni majd ingyen.

Az meg, hogy ki melyik platformot részesíti előnyben (Steam; Gog -Drm-free) mindenki maga döntse el.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#17303) Dilikutya válasza Vertigo18 (#17302) üzenetére


Dilikutya
félisten

Túl sok DRM a Steam-esen sincs. Ha meg csak simán a GOG-ról töltöd, akkor előbb le kell szedni a telepítőt, ha meg online telepíted, ahhoz is kell egy kliens - a DRM mentesség miatt nyilván a futtatásához nem, de ezek a kliensek épp nem valami erőforrás-zabálók.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#17304) Vertigo18 válasza Dilikutya (#17303) üzenetére


Vertigo18
addikt

Mondjuk ez alapján mondható így is: Drm: Steam!

A Gognál nincs ilyen. De tényleg csak bezárni akartam az egészet, mielőtt kirobbanna a vita Steam vs. Gog.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#17305) Dilikutya válasza Vertigo18 (#17304) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem vitát akartam, csak tisztába tenni annak, aki még csak most regisztrálna ezekre. De amúgy tökmindegy, melyiket tölti le. Én a 2-3-4 részeket átregisztráltam a GOG-ra is, mert miért ne, bár nekem kényelmesebb a Steam.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#17306) arty


arty
veterán

Assetto Corsa - 50% minden tartalomra

Porsche pakk is akciós, most először!

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#17307) Plebi válasza Gerr'y (#17301) üzenetére


Plebi
senior tag

Köszi!

Egy kicsit körülményes volt a Bethesdahoz regelni (kötelező szám a felhasználó névben :W , akkor már miért nem email), de köszi! :R

Vittem!

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#17308) bigrob válasza arty (#17306) üzenetére


bigrob
őstag

Ezek a Porsche pakkok mennyire jók? Sok szeró van ezekhez?

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#17309) kigyi_23 válasza Plebi (#17307) üzenetére


kigyi_23
addikt

Nem kötelező a szám csak akkor, ha olyat akarsz ami már létezik akkor kell valami még hozzá.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#17310) Plebi válasza kigyi_23 (#17309) üzenetére


Plebi
senior tag

Akkor félreolvastam.

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#17311) KisApám


KisApám
addikt

EURONICS :((
Watch Dogs Special Edition PC 1199Ft

FIGYELEM! Vigyázat!!!
Ma vettem ott meg, és a dobozban lévő kód -mily meglepő- MÁR HASZNÁLT!!!
gondolom celofánba való becsomagolás előtt egy kedves boltos vagy ki kiírta, felhasználta. :(((

EURONICS ügyfélszolgálatnak ment telefon, meg az UBISOFT felé is, hátha valami tudnak segíteni.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#17312) CactuS válasza KisApám (#17311) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Számla ellenében, amit ha elküldesz a kiadónak, esetleg a doboz képet, akkor kapsz új kulcsot, az eredetit pedig le fogják tiltani, így a kedves boltos nem lesz boldog.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#17313) Egon válasza CactuS (#17312) üzenetére


Egon
nagyúr

Ettől függetlenül szerintem vegyük fel az Euronics-t a szürke boltok közé... ;]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#17314) Tombi válasza Egon (#17313) üzenetére


Tombi
senior tag

nalam mar fekete listan vannak, hianyos arut adtak ki aztan mostak a kezeiket. :P

(#17315) KisApám válasza CactuS (#17312) üzenetére


KisApám
addikt

Lefényképeztem a számlát + a füzetecskét a dobozból a kóddal. UBISOFTnak elküldve.
Meg annyit kértem, hogy ha lehet mondják már meg, hogy mikor lett aktíválva a kód.
Ha megírják, lesz valami bizonyítékom az EuroNINCS felé, hogy a boltjukban átb*sztak - hamarabb volt aktiválva kód, minthogy megvettem volna náluk.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#17316) Dilikutya válasza KisApám (#17315) üzenetére


Dilikutya
félisten

Egy kedves G2A-n vásárló hogy fog téged utálni emiatt. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#17317) KisApám válasza Dilikutya (#17316) üzenetére


KisApám
addikt

Háááát ezt kapja... :P
én meg remélem egy érvényes kódot.
Vagy a bolttól, vagy az UBISOFTtól, vagy mindkettőtől.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#17318) Pocok256 válasza Dilikutya (#17316) üzenetére


Pocok256
veterán

G2A eddigi tapasztalatok alapján ha ilyen van és hiába nincs shielded reklamálás után visszakaptad a pénzed. Szóval...

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#17319) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

Fifa 16 1700 Ft a Sugár Euronicsban. Nem tudom volt-e már.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#17320) ayo válasza gyurkikrisz (#17319) üzenetére


ayo
Topikgazda

olvasd feljebb, nem hogy volt róla szó, hanem már a reklamációnál tart a dolog... :(((

http://jateknaplo.blog.hu

(#17321) micafighter válasza Pocok256 (#17318) üzenetére


micafighter
nagyúr

Mármint ha mondjuk honapokkal utolag levesznek egy játékot a fiokodrol? Vagy arra hogy használt kódot vettél amit aktiválni se tudtál?

[ Szerkesztve ]

(#17322) wanted5


wanted5
őstag

Sziasztok!

Tudnátok nekem segíteni abban, hogy hol tudnám megvenni a Dark Souls 3 GOTY /the fire fades/ verziót digitálisan? Meg ugye viszonylag olcsóbban.

A boltok ahol néztem csak dobozos verziót árultak, ami ugye idő is mire megjön, + a szállítási költség se kevés volt.

(#17323) arty válasza bigrob (#17308) üzenetére


arty
veterán

én ritkán multizok, akkor is max haverral - nem tudom :)

az biztos, hogy NAGYON népszerű dlc, rengeteg honi hirdetést is láttam aktuális poresche-s szerverről, szervezett futamokkal - és most, hogy még olcsóbb is lett, garantált, hogy lesz hol menni vele

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#17324) Rellind válasza echterion (#17284) üzenetére


Rellind
senior tag

Euronics, NFS: Rivals
Megvolt még :C
A ráadás az volt hogy, 599ft-ért hoztam el :DDD
999 volt ráírva,de a honlapjukon 599... Rákérdeztem nem is vitatkozott a nénnye a gép mögött :DD

[ Szerkesztve ]

(#17325) echterion válasza micafighter (#17321) üzenetére


echterion
nagyúr

A G2A-n nem tudsz 10 cuccnál többet eladni, csak ha az addig eladott kulcsaidról tudsz számlát virítani, így elég kicsi az esélye a lopott cuccnak.

(#17324) Richie146: Volt még belőle? Annyit lehet, nekem is megérne. Egy ezrest nem, de egy kapuccsínó árát már igen. :))

[ Szerkesztve ]

**********

(#17326) s7evcsenko válasza Rellind (#17324) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Én most jöttem ki egy Watch Dogs-al a kezemben, amire 11 999,-ft volt ráfirkantva...
Mutatom az eladónak a netes árat a telómon, utánanézet, és nyomtatott egy 1199,-ft-os cetlit, és azt húzta le a pénztárnál. :C

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#17327) ayo válasza wanted5 (#17322) üzenetére


ayo
Topikgazda

Steamen még nem jelenet meg, lehet este 7 körül már fent lesz, akkor szoktak érkezni az új címek. Semmi hivatalos nincs egyelőre róla, hogy mikor kerül fel.

http://jateknaplo.blog.hu

(#17328) i2k válasza wanted5 (#17322) üzenetére


i2k
senior tag

36 euro --- már ha nem azok közé tartozol, akik ördögöt kiáltanak a CDKeys neve hallatára is... és utána mennek a vizes törölközőkért, hogy másokat is üssenek vele...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#17329) Casoli válasza KisApám (#17315) üzenetére


Casoli
őstag

Te nagyon sötét vagy. Szerinted a kis üzletekben celofánolják be a szoftvereket? Esetleg a pult mögött Marcsi néni találja ki a kódokat, amit beleraknak a DVD tokba? Véletlenül sem a gyárban csomagolják a szoftvereket. Mire ez a játék a juronicsbe került, átment egy pár káeftén és bétén, csak, hogy tisztán láss. Hiába fogod cseszegetni a boltot ahol vetted, valószínű semmi köze a kulcslenyúláshoz.

[ Szerkesztve ]

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#17330) i2k válasza Casoli (#17329) üzenetére


i2k
senior tag

Csak nem bennfentes vagy?

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#17331) Egon válasza Casoli (#17329) üzenetére


Egon
nagyúr

Ez miért kellene hogy érdekelje őt? Szerinted nyelje be veszteségként? :U
Nyilván ott reklamál, ahol vette, az Euronics meg verje le a beszállítón.
Amúgy személyeskedés nélkül nem ment volna? Csak nem ott dolgozol? ;]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#17332) Rellind válasza echterion (#17325) üzenetére


Rellind
senior tag

Sry elhoztam mindkettőt :B

(#17333) Casoli válasza Egon (#17331) üzenetére


Casoli
őstag

Semmi közöm hozzájuk. Ilyen esetben a kiadóhoz kell fordulni. Van neki ügyfélszolgálata.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#17334) Lackki válasza Casoli (#17333) üzenetére


Lackki
senior tag

Én is mediamarktba vittem vissza a felhasznált kódot. Szó nélkül visszaadták a zsét.

Privátot hamarabb észreveszem

(#17335) KisApám válasza Casoli (#17329) üzenetére


KisApám
addikt

TE vagy nagyon sötét...
a hozzászólásod legelején sikerült egyből bebizonyítanod!

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#17336) huskydog17 válasza KisApám (#17311) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Te legalább kaptál!

Ma délelőtt lecsekkoltam az Euronics oldalán a Watch Dogs-ot és azt írták, hogy a városban mindkét üzletben van. Bementem mindkettőbe: egyikben sem volt! Kérdeztem az eladókat, de ők ezzel nem tudnak mit csinálni, azt lehet megvenni, ami ki van rakva a polcra, nos minden ki volt rakva, de a WD nem. Amúgy a többi akciós címeknél nem az akciós ár volt a dobozon! Én nem tudom mit csinálnak, de ez így elég gáz amilyen káosz van náluk.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#17337) wanted5 válasza i2k (#17328) üzenetére


wanted5
őstag

Igen végül megtaláltam, de köszi. Elsőnek hivatalosabb boltokban keresgéltem.

De megvettem, beaktiváltam, most pedig töltöm lefele. Deluxe vagy tudja a tököm milyen verzióként aktiválódott a steamen, de a season pass benne van, meg ugye az alapjáték.

(Ez volt egyébként a 2. játék amit ott vettem, első a WoW Legion volt, eddig OK mindkettő, kopp-kopp)

(#17338) Skullwipe


Skullwipe
senior tag

Ingyen - Fantasy General [GOG]
Hozzá kell adni a fiókodhoz és megkapod ezzel a speciális kóddal.

(#17339) szallasi007 válasza huskydog17 (#17336) üzenetére


szallasi007
őstag

Így így vettem tv-t náluk közel 70.000 forinttal olcsóbban, a weboldalon volt elarázva, a bolti eladónak mondtam hogy halló a netes ár jóval kevesebb, mire odaadta webes áron

(#17340) Bicskás


Bicskás
tag

Helósztok !

Azt nem tudja véletlen valaki hogy a kaposvári euronicsben van é Watch Dogs ?

Mert akkor ezek szerint ha a weben hiába checkolom…

(#17341) Rendo84 válasza Bicskás (#17340) üzenetére


Rendo84
senior tag

Miért nem hívod fel őket?

(#17342) Bicskás válasza Rendo84 (#17341) üzenetére


Bicskás
tag

Megtettem, de a néninek lövése nem volt róla, azt mondta ott van abban a kosárban többszáz játék honnan tudja ő hogy a watch dogs közte van é avagy sem.

Akkor fél öt volt másfél óra volt még a zárásig de nyilván a húsvét utáni héten a hömpölygő tömeg kiszolgálása volt az elsődleges kötelessége, teljesen rendben is van ez így, megértettem őt, ezért úgy terveztem holnap magam veszem kezelésbe mármint nem a nénit hanem a házörzőket, ha lesz persze.

Nomeg feltételeztem van még rajtam kívül a topik olvasói közt esetleg olyan környékbeli férfi vagy nő akit érdekelhet valamelyik akciós játék.

[ Szerkesztve ]

(#17343) Dilikutya válasza Casoli (#17329) üzenetére


Dilikutya
félisten

A kis üzletekben minden rendelkezésre áll a celofánolásra.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#17344) kalozhun100


kalozhun100
őstag

Saints Row IV: Game of the Century Edition Steamen most 5 euro. Olcsóbban nincsen valahol máshol?

Samsung Galaxy S7 Edge

(#17345) Tybor66


Tybor66
tag

Injustice vs Mortal Kombat Pack €5.99 (még kb. 23h:30m)

iPhone SE (2016) & iPhone SE (2020) -> Samsung Galaxy A54 (8/256) & MacBook Air M1 (2020)

(#17346) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Tudom, a preorder sátánizmus, de a Humble-ön a Dirt 4 előrendelése csak 44 euro, ha van aktív monthly-d. Ez jóval alacsonyabb bármelyik tiszta bolt áránál (és a dobozosnál is), a G2A is alig olcsóbb csak. Ja és 5%-ot vissza is kaphatsz a walletedre, ha elveszed az éhező gyerekektől. ;]

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#17348) kigyi_23 válasza Csapoati (#17346) üzenetére


kigyi_23
addikt

Nem akarok kötekedni, de 27.99-ért látom máshol a Dirt4-et.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#17349) ayo válasza kigyi_23 (#17348) üzenetére


ayo
Topikgazda

szürke oldal vagy nem Dirt 4 lesz az, mert 40 euró felett nem nagyon lesz.

http://jateknaplo.blog.hu

(#17350) Crytek válasza ayo (#17349) üzenetére


Crytek
veterán

Instant-Gaming 27.99€

Next PC Upgrade: 2022

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.