Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17601) morfondőr válasza joe-ker (#17599) üzenetére


morfondőr
őstag

Egy nap simán szokott lenni átlagban.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#17602) Pityupoeta válasza joe-ker (#17599) üzenetére


Pityupoeta
csendes tag

Ha pár nap után sem jön meg, akkor érdemes üzenetet írni nekik a facebook-on, és hamar megoldódik az ügy.

(#17603) joe-ker


joe-ker
senior tag

Köszi mindenkinek az infot.
Reggelre megjöttek a kulcsok.

(#17604) TheProb


TheProb
veterán

Human: Fall Flat kapott egy -50%-ot.
Régóta szemezgetek vele, viszont nem tudom mennyire hosszú a gameplay. Howlongtobeat alapján akár 3 óra alatt is le lehet darálni, valaki játszott már ezzel, meg tudja erősíteni?

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#17607) genndy válasza TheProb (#17604) üzenetére


genndy
addikt

Maximum coopban, ha mindkét játékos profi. Egyedül van az 4-5 óra is (nincs pontos adatom, én is csak a virágboltit vittem végig, tervezem megvenni, lehet hogy pont ebben az akcióban). Valóban nem túl acélos hosszban, de jó móka, jók a feladatok és viccesek a kis gyurmaemberek.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#17609) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Bundle Starson egy hétig napi akciók vannak.Minden nap egy "régi top sikeres napi akciós játék" lesz újra akciózva.Ma a Batman Arkham Knightot adják 5 euróért.

[ Szerkesztve ]

(#17617) BomiBoogie válasza TheProb (#17604) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Én is szemezek vele, szerintem jópofa, bár ez nekem tipikus local-coop játéknak tűnik, egyedül szerintem kicsit üres. Most kapott valami nagyobb update-et is, Steamen láttam a hírfolyamban.

Szerintem megveszem, 2 óra alatt eltöntöm, mennyire szórakoztató, aztán legfeljebb refund. :)

(#17618) Pocok256


Pocok256
veterán

Mostani humble monthly ról vélemény ? :)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#17619) TheProb válasza Pocok256 (#17618) üzenetére


TheProb
veterán

Stellaris önmagában megér ennyit.

Szerintem ehónaptól nyomok is egy resume-ot a sub-ra. Már csak azt nem tudok, hogy beaktíváljam-e magamnak a stellarist. Játszottam vele anno, mikor kijött, csak relatíve hamar meguntam, nemtom, hogy megint rá tudnék-e kapni.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#17620) warcat válasza TheProb (#17619) üzenetére


warcat
veterán

;]

EA: It's in the crate!

(#17621) drtimot válasza warcat (#17620) üzenetére


drtimot
aktív tag

Ez a Stellaris? Pontosan egy éve jelent meg, vagyis ez napi majd' 3 órát jelent azóta...

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#17622) KisApám


KisApám
addikt

9 EU-ért megvettem a Call of Duty: Infinite Warfare gamet.
Eddig nem vagyok vele jóban.

Feltelepítettem, elindítom, megy mint a DIAvetítés... valami katasztrófa.
NORMALra grafikára van állítva a játék, semmi extra csúcsszuper ez-az beállítás, 1920x1080 beállítás mellett. (A gépem: Core i5 4670K 4,2 GHz-en, GTX 970 4GB, 16 GB mermória)
HA kikapcsolom a szinkronizálást, akkor OK, de akkor pl, a videók képei kicsit "szétcsúsznak".
A játék elején beállítom a szintet, pl. hogy normal szinten akarok játszani,
az elején letolja a videót és töltené magát a játékot,
majdnem a fehér csík végéig ér, megáll, majd kicsit később LEÁLL a játék.
MI van ezzel a vacakkal? :(((
A lényeg: ilyen gépen is ennyire akadozik?

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#17623) hitvanyalak válasza ProEvoFan (#17609) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Most lett akciós a RYSE 3 EURO :D

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#17624) fogtunder válasza KisApám (#17622) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Konfigom az adatlapon, high grafika mellett fix 60 fps simán win 10 alatt. Lehet valami driver para van nálad.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#17625) vidaila


vidaila
aktív tag

Üdv aki nem aktiválta be a stellarist a humble monthlyból koketáljunk már, mert engem érdekelne.
Steam, vagy privi

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#17626) Rendo84 válasza vidaila (#17625) üzenetére


Rendo84
senior tag

Kokettálás: "A régen igen gyakran használt kifejezést ma sokan rosszul értelmezik. A szó voltaképpen kacérkodást jelent, a lányok magaillegető arc- és szemjátékát, amelyek azonban mint kulcsingerek szexuális felhívó jellegűek lehetnek. Azok a férfiak, akik nem pontosan értelmezik ezeket a jelzéseket, úgy vélik, szabad utat kaptak. A félreértések elkerülése végett érdemes tehát annyit jelezni a kokettálás során, amennyit valóban közölni óhajt a hölgy."
Bocs, de azonnal feltűnt. ;] :DDD

(#17627) kwzatz válasza Rendo84 (#17626) üzenetére


kwzatz
őstag

Honnan tudod te, hogy mit ad a Stellarisért? :DD

[ Szerkesztve ]

(#17628) i2k


i2k
senior tag

"7 Deals over 7 Days to celebrate 7 Years of Green Man Gaming":
1. nap: "Grand Theft Auto V Megalodon Bundle" (£29,74 / 65% OFF) - ~11,000 Ft
Flash: "Mass Effect Andromeda" (£38,99 / 22% OFF) - ~14,400 Ft

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#17629) kwzatz


kwzatz
őstag

IndieGala Little Nightmares Bundle

Nem tudom, hogy volt-e már. Ha nincsenek meg ezek a játékok, szerintem az 1$-os már csak a DeadCore miatt is megérheti. A tier 2 gyakorlatilag ugyanaz, ami múltkor HB-n tier 1 volt (+Platformines).

(#17630) Skullwipe válasza kwzatz (#17629) üzenetére


Skullwipe
senior tag

Abban mi a jó? Nagyon gyenge cucc. Inkább a RR ami jó.

(#17631) i2k válasza Skullwipe (#17630) üzenetére


i2k
senior tag

"Inkább a RR ami jó."

Ha a Ridge Racer™ Unbounded Bundle-ről állítod ezt, akkor rossz hírem van: kivették alóla a szervereket.

//Saját tapasztalat és íme egy link is:
https://en.wikipedia.org/wiki/Ridge_Racer_Unbounded - "The official multiplayer servers were shut down on 27 February 2015 in Europe."

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#17632) kwzatz válasza Skullwipe (#17630) üzenetére


kwzatz
őstag

Nem játszottam még vele, szóval egyelőre nem tudom értékelni, csak azt írtam, hogy jónak tűnik és a 87%-os nagyon pozitív steames értékelés is erről árulkodik, így talán az a 300 Ft nem nagy kiadás érte (illetve a csomagért). :) De hát kinek mi. Van akinek az jön be, hogy sportautókkal téglafalakon zúz keresztül, van akinek meg az ügyességi cucc, bármelyik is legyen, gondoltam linkelem.

Igen, az RR-hez nincs multi - meg egyelőre nekem mintha a DLC-k is lemaradtak volna -, de ez a játék nem tudom mennyire igényli egyáltalán az online megmérettetést. :D

[ Szerkesztve ]

(#17633) i2k válasza kwzatz (#17632) üzenetére


i2k
senior tag

A Ridge Racer nyilvánvalóan játszható single tartalommal is - de a játék lényege a multiplayer.
Ha ismered, akkor ezt már a főmenüből és a játék koncepciójából is megértheted.
Sőt, a pályaszerkesztő is nem ok nélkül van benne: közösségi...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#17634) arty válasza i2k (#17633) üzenetére


arty
veterán

dehogy a lényege a multi... teljes értékű benne a szingli kampány, ugyhogy jóindulattal is max 50-50 ;)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#17635) kwzatz válasza i2k (#17633) üzenetére


kwzatz
őstag

Nem ismerem, mindösszesen most próbáltam ki egyetlen verseny erejéig, ami alapján nem egy multiplayer skill game érzetét keltette, de ebből eredően nem vitatkozom, mert nyilván nem tudom ezt megítélni 15 perc alatt. Ráadásul lehet, hogy pont az egyszerűségében rejlik az, hogy élvezetes multiban. Ami sajnos már nincs, viszont az a benyomásom, hogy Halálos iramban rajongóknak, munka után, stresszlevezetésre még mindig megfelelő lehet 1 sör helyett (mellett) single-ben. :D

[ Szerkesztve ]

(#17636) Skullwipe válasza kwzatz (#17635) üzenetére


Skullwipe
senior tag

Én már mindet kipróbáltam, kár értük, én is jónak gondoltam az összeset. Az RR-re meg már jó rég vadásztam, nekem nagyon jó single-ben, mivel baromi nehéz, igazi japán játék, még virágbolti verzióban próbáltam ki, nem is gondoltam, hogy valaha így megtudom kaparintani jó árasítva.

[ Szerkesztve ]

(#17637) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Lehet nem ide tartozik, de aki belogol 14.-ig a RIFT nevű játékba, megkapja ingyen az extensiont, illetve a hozzáférést a max 70es térképekhez.

(#17638) kwzatz


kwzatz
őstag

GMG Birthday Game

Checkoutnál FREEGIFT kóddal egy ingyenes játék, nekem a Reverse Crawl volt, amiről még soha nem hallottam, de hát ajándék lónak... :) (nem tudom, meddig él ez az akció)

[ Szerkesztve ]

(#17639) ayo válasza kwzatz (#17638) üzenetére


ayo
Topikgazda

köszi!

http://jateknaplo.blog.hu

(#17640) Out válasza kwzatz (#17638) üzenetére


Out
addikt

Nekem nem működik, "Unable to proceed with payment" hiba miatt nem lép tovább.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#17641) morfondőr válasza kwzatz (#17638) üzenetére


morfondőr
őstag

Na pont most akartam én is linkelni! :)
Nekem Three Dead Zed jutott, ha valakit érdekel viheti: I759H-D3H7A-5TT5L

És ne feledjétek, hogy 1 óra múlva jön a második napi akció!

[ Szerkesztve ]

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#17642) dashed válasza kwzatz (#17638) üzenetére


dashed
senior tag

Ha valakit érdekel

REVERSE CRAWL
STEAM: 3Y483-9XJCN-TY86F

(#17643) Benir8 válasza kwzatz (#17638) üzenetére


Benir8
senior tag

Köszönöm!
Egy Huntsman: The Orphanage (Halloween Edition) játékot kaptam, nem vágom ezt. :D

(#17642) dashed
Neked is köszönöm,vittem. :)

[ Szerkesztve ]

(#17644) NyMRooD válasza kwzatz (#17638) üzenetére


NyMRooD
őstag

Szintén ezt kaptam.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#17645) Anonymus23 válasza Out (#17640) üzenetére


Anonymus23
veterán

5-6x rányomtam, és bár kiírta, hogy nem tudja elvégezni, de jött az email a "vásárlásról" a kóddal együtt.

;) - The Power of the Light Side

(#17646) po1son válasza Out (#17640) üzenetére


po1son
addikt

Ugyan ez van nálam is, gondolom ráeresztették a script botokat, remélem ip alapján szűrik őket...

edig: hosszas töltögetés után most nekem sikerült. :)

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#17647) kwzatz válasza morfondőr (#17641) üzenetére


kwzatz
őstag

"És ne feledjétek, hogy 1 óra múlva jön a második napi akció!"

Ráadásul érdemes szerintem néha-néha ránézni, mert a Flash Sale-en belüli rész mintha nem csak naponta változna, tegnap ugyanis még Mass Effect: Andromeda volt ott, ahol most az ingyenes játék.

(#17648) sowi válasza Anonymus23 (#17645) üzenetére


sowi
őstag

nekem ez volt benne:3089 FUTURISTIC ACTION RPG

de eleg sokat kellet pocsolni mire elfogadta a kodot meg engedett checkout-olni

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#17649) FollowTheORI válasza kwzatz (#17638) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ahogy nézem le is halt az oldaluk... legalábbis engem nem enged be, "small issue". :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#17650) morfondőr válasza FollowTheORI (#17649) üzenetére


morfondőr
őstag

Nálam sem megy! Köszönjük a botosoknak! :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.