Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17051) FollowTheORI válasza ayo (#17047) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

DLGamer teljesen hivatalos forrásokból árul, szóval nyugodtan vehetsz ott.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#17052) ayo válasza Dilikutya (#17050) üzenetére


ayo
Topikgazda

isthereanydealen is fent van szóval nem lehet rossz, csak fura ez a validáció, sms nem jött meg. várom a supportot - megdolgozok az akcióért :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#17053) i2k válasza ayo (#17049) üzenetére


i2k
senior tag

De, volt olcsóbb:

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#17054) ayo válasza i2k (#17053) üzenetére


ayo
Topikgazda

hát közben az lett, hogy én nem voltam elég legit nekik, mert minden szar validálás után még egy sms validáció is volt, ahol viszont nem jött meg az üzenet, írtam is nekik, hogy mi van, aztán jött a levél, nem vagyok valid és visszavonták...

http://jateknaplo.blog.hu

(#17055) sagem válasza ayo (#17054) üzenetére


sagem
addikt

Azért van ebben valami ironikus, hogy először Te tartottál tőlük, aztán most ők tartanak tőled, bocs, nem káröröm, csak hülyén jött ki :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#17056) ayo válasza sagem (#17055) üzenetére


ayo
Topikgazda

semmi, én is nevettem, hogy végül én nem vagyok legit - biztos rám kerestek guglin :D

de vicces azért, hogy egy rendes oldalon több lépcsős validáció után már csak egy sms-t kéne küldeni, amit jeleznek, hogy nem tudják biztosra mondani, hogy megkapok, nem kapom meg és ezért ugrott az egész vásárlás... Igazából annyira nem nagy dolog, mert ráérek még vele, csak gondoltam nyár elején lehet neki kezdek.. hát akkor majd summer sale :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#17057) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Serious Sam franchise -> -90%

Az összes SS játékot 11 euróért be lehet most zsebelni.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#17058) x_o_n


x_o_n
veterán

Akit erdekel a szokott modon mehet a kovetkezo akcio
a Nemet madiamarkt oldalan 2 jatek araert 4 db hozhato el.
pld igy az andromeda 27,50/db
far cry 4 complete 10eu
gta5 15eu
stb stb persze ha 4 azonos kell
természetesen a ket dragabb amit ki kell fizetni..menet kozben vagyok sorry az ekezetek hianya miatt

[ Szerkesztve ]

(#17059) Samus válasza x_o_n (#17058) üzenetére


Samus
addikt

Mivel dobozos, gondolom az FC4 Uplay-es, a GTA pedig Social Club, ugye? Német régiózár nincs Uplay-en?

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#17060) KisApám válasza x_o_n (#17058) üzenetére


KisApám
addikt

A GTA V-nél úgy tudom a STEAM jobb, mint a Social Club (támogatás, frissítés, letöltés). És szerintem a dobozos az Social (Rockstar) :(

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#17061) x_o_n válasza Samus (#17059) üzenetére


x_o_n
veterán

nincs regio zar,igen,de ezeken erdemes tul lepni..de kismillio steames jatek is van ott,de az arak ugy jonnek ki jol ha azonos ar kategoria vagy 4 azonos darab

185 fele jatek van ne engem kerdezzetek nezzetek meg a kinalatot a mediamarkt.de oldalon es ugy irjatok,egyszerubb :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17062) ProEvoFan válasza x_o_n (#17061) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Lehet keverni a platformokat?pl: PS4, PC vegyesen.

(#17063) echterion válasza x_o_n (#17061) üzenetére


echterion
nagyúr

Tudnál egy linket dobni? Sajnos az oldalukon nem látok ilyen akciót és nem tudom, mikből lehetne válogatni. Vagy mindegyikre egyformán érvényes?

Mod: közben megleltem. :B

[ Szerkesztve ]

**********

(#17064) bigrob válasza KisApám (#17060) üzenetére


bigrob
őstag

Meg Magyarország jobban is teljesít!

Semmi gond nincs a Social Clubbossal sem..

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#17065) ProEvoFan válasza echterion (#17063) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

[link]
Elvileg itt van.

(#17066) morfondőr válasza x_o_n (#17058) üzenetére


morfondőr
őstag

Ha össze jön 4 Andromeda rendelés 27.5-ért én biztos vevő lennék egyre (PC)! Ilyen olcsó szerintem idén még nem lesz!

[ Szerkesztve ]

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#17067) bullseye


bullseye
addikt

Hát, ha mást is érdekel ugyanez, vagy valami más 30 eurós dolog, akkor én egy Dishonored 2-t nagyon megköszönnék így féláron.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#17068) KisApám válasza ProEvoFan (#17065) üzenetére


KisApám
addikt

Akkor szemezgessünk :)
Nálam csak PC jöhet szóba.

GTA V alap :DDD

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#17069) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Én is jelentkeznék egy PS4es játékra 30-35 eurós áron.Persze ha lehet vegyesen rendelni, vagy van több jelentkező PS4 "csomagra".
Vagy esetleg Horizon: Zero Dawn 4es csomagra ha van négy jelentkező.Így elvileg kb 10700 forintra jönne ki per darab.(jól számoltam?túl jól hangzik)
De akár benne vagyok minden jóban.

[ Szerkesztve ]

(#17070) morfondőr válasza ProEvoFan (#17069) üzenetére


morfondőr
őstag

Szerintem ha közel azonos árban össze jön 4 db játék, akkor mindegy milyen platform! Én 30 eur-ig mindenképpen vevő lennék egy Andromédára, mert azt az árat céloztam meg miután megjelent!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#17071) bullseye


bullseye
addikt

Ez annyira bonyolult kezd lenni, hogy lehet egy külön bejegyzés kéne neki...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#17072) x_o_n


x_o_n
veterán

Vegyes lehet, viszont már nem enged egyforma négyet venni.. Külön platform lehet azt engedi, utközben simán tudtam venni Négy andromédát.most meg nem engedi.

(#17073) gyimger válasza bullseye (#17067) üzenetére


gyimger
őstag

Én is benne lennék egy Dishonored 2-ben, de négy rendeléssel negyedelve lesz az ára? Negyed ötkor nem fog az agyam még :D Jelenleg Steamen is 50% (30 eur) van rajta.

Sőt, mától ingyen kipróbálható lesz.

[ Szerkesztve ]

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#17074) x_o_n válasza gyimger (#17073) üzenetére


x_o_n
veterán

Attól függ milyen négyes pakkok jönnek össze, mindig a két drágábbikat kell fizetni.

(#17075) CactuS válasza bigrob (#17064) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Semmi, leszámítva, hogy 5ből 3 ember hülyét kap már a telepítéskor a folyamatosan megszakadó kapcsolat és lassú letöltés miatt. A jobban várt DLC napi letöltésekről ne is beszéljünk. Vannak jó pillanatai a Rockstar szervereinek is, de nincsen egy szinten a steam szervereivel. Tartalmilag és support téren viszont valóban nincs különbség a verziók között, a support ugyanúgy angolul nem tudó indiai kollega vagy automata RSC ticket lesz. :)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#17076) bullseye válasza gyimger (#17073) üzenetére


bullseye
addikt

Felezve. Ha még lehet ugyanabból 2-t rendelni (gondolom rájöttek, hogy 4 Andromeda 27/db áron kicsit túlzás), akkor 2 Dis2, meg mondjuk 2 Titanfall2 összesen 60 euró (nekem itt mutat merwersteiert is, de gondolom kint nincs). Azaz 1 játék 15 euróra jön ki. + a csoki/valami amivel x_o_n-nak jövünk, hogy rohangál a kedvünkért. :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#17077) Mr.Csizmás válasza CactuS (#17075) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

normális nettel kellene, nekem 0day dobozossal az első napi patch szerencsétlenkedéseket leszámítva (ami amúgy kb. bármelyik AAA+ játéknál megvan, dio3, cod részek, stb.) eddig kifogás nélkül lehúzta rögtön, lehet nem 40 mb/s-el, mint a steam, de egy kávé/gyors evésnél nem tartott tovább. :U (szóval a steames csak akkor érv, ha egy árban van a dobozossal, nem drágább)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#17078) CactuS válasza Mr.Csizmás (#17077) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az a baj, hogy az RS fóruma, a reddit és néha a Ph! GTA V topik is tele van ilyen hozzászólásokkal időről időre, mert az RS szerverei nem bírják a terheltebb időszakokat, de van, hogy csak spontán beakad a telepítés és folyamatosan megszakad, töltögeti az 5-10 Mb-os patcheket... Az, hogy kinek mi éri meg, az már mindenki saját döntése. Nekem sem érne meg kétszeres árat a steam változat, ha most kéne megvennem, azonban az, hogy nálad jó és ezáltal kijelenteni, hogy nincs vele gond, szerintem nem egy korrekt dolog, mert utána meg lehet jön a csodálkozás a GTA topikban, hogy miért szakad meg a kapcsolat, miért nem tölt rendesen stb.

Szóval maradjunk annyiban, hogy aki sima RSC/dobozos változatot vesz, annak adott esetben lehetnek gondjai a telepítéssel, frissítéssel. Viszont tartalmilag ugyanaz, így mindenki eldöntheti, hogy kinek mi kell és arra mennyit hajlandó áldozni.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#17079) Out válasza Mr.Csizmás (#17077) üzenetére


Out
addikt

Magadat becsaphatod, de minket nem tudsz ;]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#17080) Mr.Csizmás válasza CactuS (#17078) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ezek szerint sikerül belenyúlnom a szerencsekerékbe mindig. (amúgy türelmes vagyok, dio3-nál is napokig olvasgattam az error 10, 37 memeket)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#17081) sto1911 válasza Mr.Csizmás (#17080) üzenetére


sto1911
veterán

"napokig olvasgattam az error 10, 37 memeket" - talan mert nem tudtal jatszani? :D

(#17082) gyimger válasza Mr.Csizmás (#17080) üzenetére


gyimger
őstag

Mi az a dio3?

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#17083) Hokunda válasza gyimger (#17082) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Diablo3

(#17084) Mr.Csizmás válasza sto1911 (#17081) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mondjuk nagyobb kult játék, mint a gta, és kb. az előre becsült érdeklődés/terhelés 3-400%-át kapták a szerverek :D de szó se róla, azóta állandóan reszelgetik, míg a gta-ban ordító hibákat, bugokat, hiányosságokat hagytak bent így két évvel a megjelenés után is :(((

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#17085) Dilikutya válasza Mr.Csizmás (#17077) üzenetére


Dilikutya
félisten

És ugye mindenki hozzájut normális nethez. Én most már nem szólok, de nem mindenki jut hozzá a gigabites Telekom optikához.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#17086) ayo válasza ayo (#17056) üzenetére


ayo
Topikgazda

na közben történetek dolgok: supportból írt egy arc, hogy szólni fog ha mint lesz kód. Éjfél környékén írt nekem, hogy szeva van kód megint és 9.6€. Mondom jó, rányomok, megint sms validáció, nem jött, viszont reggelre már ott volt a mail és a kulcsom is.....je.

http://jateknaplo.blog.hu

(#17087) wikings2


wikings2
őstag

Én egy Diablo 3 Battle Chestben benne volnék :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#17088) Rambovits


Rambovits
senior tag

Kolléga azzal ijesztget, hogy a német játékok cenzúrázva vannak. Mert hogy ő vett egy Quake 4-et, és abban a szaftos darabolós részek egyszerűen ki vannak vágva az animációkból.

Egyébként engem is érdekelne egy Horizon Zero Dawn.

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#17089) Egon


Egon
nagyúr

Nekem egy Doom kéne féláron (feltéve ha nem cenzúrázott), de ahogy nézem, mindenki a drágább játékokat nézi...

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#17090) Hokunda válasza Egon (#17089) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Hát ha "kellek még" én is beszállnék egy 10euros Far Cry 4 completre, 4-en szerintem lennénk ilyen olcsóbb játékokra. (persze ha Xon intézi)

(#17091) wesker24 válasza Egon (#17089) üzenetére


wesker24
senior tag

A Doom nekem is jöhetne jó áron de ahogy nézem a többiek más játékot szemeltek ki !

(Persze ha nincs agyon vágva és cenzúrázva)

[ Szerkesztve ]

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#17092) bullseye


bullseye
addikt

Ahogy nézem a MediaMarktos uncut, de ha valaki nagyon fél a német közerkölcstől, Doom 11.69 EUR, első vásárlóknak FB kóddal még -5%

Nem full legit, de jó eséllyel dobozos kódbolt. Nekem eddig bevált (asszem elsőre van valami azonosítós marhaság itt is, de már nem emlékszem).

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#17093) Hunner válasza bullseye (#17092) üzenetére


Hunner
senior tag

cdkeys-től vettem már egy rakat wow feltöltőkártyát, mindig lekapart kártya fotót küldtek. Szóval maximum a régiók közötti árréssel meg a különböző országok akcióival trükköznek szvsz.

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#17094) VTom


VTom
veterán

Bundle stars-on Ryse - Son of Rome $2.99.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#17095) Krogoth válasza VTom (#17094) üzenetére


Krogoth
senior tag

Ez hogy lesz 2.99? Nekem 19.99-et ír rá.

Szerk: Sorry, this Star Deal has ended.

[ Szerkesztve ]

(#17096) VTom válasza Krogoth (#17095) üzenetére


VTom
veterán

Véget is ért? Bocs, most láttam csak az e-mail. :(

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#17097) keshudioo


keshudioo
csendes tag

Sziasztok, mediamarktosok. Én egy Titanfall 2-ben benne lennék féláron. Hogy gondoltátok a beszerzést? Én pesti vagyok. :)

Cdkeysről vettem pár napja a GTA V-öt (Social Clubos), és minden rendben ment vele. Elvileg kapnom kellett volna 5 percen belül egy azonosító sms-t, amit nem kaptam meg, viszont a kódot így is kiküldték. Én még fogok ott vásárolni.

(#17098) hitvanyalak válasza VTom (#17094) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Ezt nagyon régóta várom köszönöm :)

Hát nem :(

[ Szerkesztve ]

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#17099) Out válasza hitvanyalak (#17098) üzenetére


Out
addikt

Én is így jártam :DDD

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#17100) cskamacska válasza Egon (#17089) üzenetére


cskamacska
addikt

A Doom árában(20€->10€) lévő Battlefleet Gothic: Armada - Limited Early Adopters Box erejéig én is benne lennék, mert ha tényleg full DLC-s kiadás(SteamDB-n nem találtam csak Space Marine DLC-vel, vagy Tau is benne van, vagy DLC nélküli) akkor az rettenet megéri cédékúcsbót alatti áron. :R

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.