Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17501) lafaty80


lafaty80
őstag

Nem értek valamit most humble monthly-val kapcsolatban: az áprilisiban most akkor mi a "kiemelt" játék? Dirt rally és az Inside?
Mert most van egy kis kavarc, 04.03-kor levonta a számlámról az összeget, 04.28-kor meg kaptam egy levelet payment error-ról (hónap közben 16-18 körül átvettem az új bankkártyámat, mert a régi lejárt ebben a hónapban), de nehogy már ez idő gond legyen, mert levonás a bankom részéről sikeres volt, nem látok visszajött pénzt vagy sikertelen levonásról infót.
Ami miatt viszont érdekes, ha fent említett 2 játék az, akkor miért nem találom a kulcsokat a listában? Vagy én nézek be valamit?

Köszi

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#17502) maross válasza lafaty80 (#17501) üzenetére


maross
veterán

04.03-kor csak akkor vonhatta le az osszeget, ha te konkretan ranyomtal, es adta is a dirt+inside kulcsokat. Ott valami kavarás lesz. Magától minden honap utolso péntekén vonja.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#17503) kigyi_23 válasza maross (#17502) üzenetére


kigyi_23
addikt

Még akkor sem, mert még a régi monthly volt érvényben csak azt fizethette ki :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#17504) maross válasza kigyi_23 (#17503) üzenetére


maross
veterán

jogos.. :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#17506) Dilikutya


Dilikutya
félisten

STAR WARS™: X-Wing Special Edition 2,29$
STAR WARS™: X-Wing vs. TIE Fighter 2,29$
STAR WARS™: X-Wing Alliance™ 2,29$
STAR WARS™: TIE Fighter Special Edition 2,29$

77%-os akcióban a régi Star Wars játékok a GOG-on, nem csak az X-Wing. 1-2$ darabja mindnek.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#17507) wesker24


wesker24
senior tag

Na erre vártam alig várom hogy már 2018 legyen :D És végre egy női főszereplő a Darksiders 3-ban (Fury)

Darksiders 3 leaked !

[ Szerkesztve ]

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#17509) Bicskás válasza Dilikutya (#17506) üzenetére


Bicskás
tag

Szia, köszönöm szépen. :R

Azt meg tudnád esetleg mondani, hogy a Star Wars Episode 1 Racer az lesz e akcióban mostanság ?

Üdv: Bicskás

(#17510) szami777 válasza Dilikutya (#17506) üzenetére


szami777
addikt

+Bicskás
Holnapután az összes star wars akciót kap szerencsére, lehet majd mazsolázni, pótlom is a hiányzó részeket.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#17511) ZsZso válasza Bicskás (#17509) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Ahogy nézem sajna Steamen sem és GoGon sem elérhető az a cím, így nem akcióra lesz szükség elsősorban, hanem arra, hogy megjelenjen a kínálatban.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#17512) Dilikutya válasza Bicskás (#17509) üzenetére


Dilikutya
félisten

Fogalmam sincs. Se az, se a The Phantom Menace és a Battle for Naboo nem kapható digitálisan. Utóbbi kettő működik modern rendszereken (bár a TPM mintha csak virtuális gépen), viszont a Racert nekem nem sikerült működésre bírni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#17513) Bicskás válasza Dilikutya (#17512) üzenetére


Bicskás
tag

N 64 emulatorral sikeres voltam nemrég.

PC verzió kellene Steam-re, de ha nincs akkor marad emlékbe a THPS 2 mellett az EVM sorozatban a CD polcon.

(#17514) alratar


alratar
addikt

Sziasztok,
A Motorsport Manager hol a legolcsóbb?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#17515) Hokunda válasza alratar (#17514) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Humblin most 17.5 euro, 100 óra után bőven megérte a 28at is.

(#17516) Dilikutya válasza Bicskás (#17513) üzenetére


Dilikutya
félisten

Jah, vicces, hogy a más platformra készült verzió előbb működésre bírható. Szerintem előbb-utóbb portolják modern rendszerekre is, pl. a Shadows of the Empire sem ment már Windows 7-en sem, és azt is megoldották. Rogue Squadron viszont alapból jól működött, meg a két, ugyanazzal a motorral készült másik is. Nem is értem, a Battle for Naboo hogy nem kapható digitálisan.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#17517) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Amúgy május 8-ig a Steam-en is akciósak a Star Wars játékok, az utóbb kiadottak 33-40, a többi 60-75%-ot kapott.
A Complete Collection pedig 93% kedvezménnyel 18,13€. Frissítve van, bekerültek az X-Wingek, a Rogue Squadron és a Rebel Assault is (Shadows of the Empire és a LEGO The Force Awakens még nem). Ha van már valami a csomagból, akkor az levonódik, így pl. nekem a 4 X-Wing, a Rebellion, a Galactic Battlegrounds, a régebbi LEGO SW-k 10€-ba kerülnének. Még alszok rá.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#17518) cskamacska válasza Dilikutya (#17517) üzenetére


cskamacska
addikt

Megerősítem, az öreg Star Wars Collection 2015-öt váltó Star Wars Complete Collection már -93%-os complete the set Steames bundli csomagolással várja a fanokat. :K

Nekem a 2 Lego játék, Rogue Squadron, a két régi X-wing/Tie, és a Rebel Assault 6 euróba fájna, de szerintem az első háromért már megérné. Viszont nem tudom honnan kerítsek 8MB memóriás Intel i740 3D gyorsítót az autentikus Rogue Squadron élményhez, mert ez a játék is öreg mint az országút. :))

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#17519) alratar válasza Hokunda (#17515) üzenetére


alratar
addikt

Koszi
Valamiért nem tudok keresni az IsThereAnyDeal oldalon. :(
Ezért kérdeztem.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#17520) Mr.Csizmás válasza alratar (#17519) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

az új dizájnban közvetlenül a lista fölött, a betűrendes keresővel egy sorban.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#17521) Skullwipe válasza Mr.Csizmás (#17520) üzenetére


Skullwipe
senior tag

Nem tudom kinek milyen a nete, de nálam annyira lassú lett, hogy azt már megszokhattam volna, de nagyon zavar helyette :((

(#17522) Dilikutya válasza cskamacska (#17518) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Rogue Squadronnak nekem a régi, CD-s verziója is jól megy modern gépeken, patch nélkül és patch-el is. Először csak azzal szemeztem 4€-ért, de így, hogy 10€ lenne, és akkor megkapom mindet, szerintem nem hagyom ki. Van némi kártyapénz is, így kb. 6€ lesz a vége. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#17523) Egon válasza Skullwipe (#17521) üzenetére


Egon
nagyúr

Nekem IE11 alatt nem is működik: egyáltalán nem keres. A cégnél pedig csak ez a böngésző van.
A régi tökéletesen működött.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#17524) morfondőr válasza Skullwipe (#17521) üzenetére


morfondőr
őstag

Nálam is kb. 3-4 perc volt, mire kidobta a keresett játékot tegnap este. Wishlistre tenni is ennyi volt.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#17525) i2k válasza Skullwipe (#17521) üzenetére


i2k
senior tag

Gigabites internetem van --- cseszett sokat tölt. Hagytam is a francba.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#17526) alratar válasza Mr.Csizmás (#17520) üzenetére


alratar
addikt

Igen, addig eljutottam. De tegnap nekem nem keresett

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#17527) drtimot válasza alratar (#17526) üzenetére


drtimot
aktív tag

Arra figyelj, hogy az új kereső alapértelmezés szerint csak a "Deal"-ek közt keres, vagyis ha nincs leértékelve sehol, nem fogja kiadni. Hülyeség.

A kereső mező fölött van egy "Show whole catalog, including prices without discount" feliratú kapcsoló ennek megszüntetésére.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#17528) Skullwipe válasza i2k (#17525) üzenetére


Skullwipe
senior tag

szerintem nálam van a világ legrosszabb upc nete, stabilnak stabil nagyon, de hogy lassúak az oldal betöltések az hót ziher, és ezért gondoltam rákérdezek hátha most nem csak nálam szívás, mert nálam még a kis töltőke is folyton e képernyő közepén van az oldalon. akkor kijelenthető szerintem hogy tényleg elrontották és nem csak más szempontból (lásd kereső).

(#17529) FollowTheORI válasza i2k (#17525) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nálam most már egész jó és gyors... tegnap még szar volt.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#17530) Bicskás


Bicskás
tag

Morrowindet szokták akciózni ?

Esetleg Dune ?

UT 99 GOTY ?

A Star Wars Episode 1 Racer egyébként csak számomra ennyire egyértelmű, hogy üvölt róla, hogy tökéletes alapanyaga lehetne egy remake-nek ? :F

Lásd Skywind… :K

Dilikutya sajnos a PC-s verzióval valami gáz van, hang van, kép nincs, meg ki is fagy, biztos nem bírja a gép ! :))

(#17531) Rendo84 válasza Bicskás (#17530) üzenetére


Rendo84
senior tag

Én egy Star Wars Episode I: The Phantom Menace-nak örülnék steamen, pedig nem vagyok Star Wars fan egyáltalán.
Morrowind szokott akciót kapni bár viszonylag ritkán.

(#17532) kwzatz válasza Bicskás (#17530) üzenetére


kwzatz
őstag

Gamersgate-en szokott lenni Unreal Deal Pack 2-3 GBP között (Unreal 1-2, UT 99 GOTY, UT 2004 GOTY, UT3 együtt).

[ Szerkesztve ]

(#17533) Dilikutya válasza kwzatz (#17532) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én a Steam-en vettem kb. ennyiért.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#17534) kwzatz válasza Dilikutya (#17533) üzenetére


kwzatz
őstag

Steamen 4,8€-t ír legalacsonyabb árnak. Persze annyiért is iszonyat jó vétel.

(#17535) Dilikutya válasza kwzatz (#17534) üzenetére


Dilikutya
félisten

Lehet. Arra emlékeztem, hogy aprópénz volt, valamikor tavaly vettem.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#17536) reelc válasza kwzatz (#17532) üzenetére


reelc
veterán

Igen, ez nem is olyan régen volt utoljára akcióban.
Február végén, 2,30 GBP volt, akkor meg is vettem.

(#17530) Bicskás:
A Gamesplanetet (van de és uk is) úgy látom nem hozza az Isthereanydeal.com.
Ott vettem pár éve igen jó áron a Morrowindet. Tudom ezzel így nem érsz semmit, de esetleg érdemes néha ránézni erre az oldalra is.

[ Szerkesztve ]

(#17537) alratar válasza drtimot (#17527) üzenetére


alratar
addikt

Így már​ment, kösz.:-)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#17538) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

Ebayről érdemes steam kulcsot vásárolni, valakinek van esetleg tapasztalata?

Szeretném megvenni a Bioshock Infinite című játékot, itt vagy itt elég olcsón van a steam kulcs.

Let the Zone take me if I am.

(#17539) W00dyka válasza kutga (#17538) üzenetére


W00dyka
tag

Ha kockáztatni akarsz akkor kockáztass olcsobban :

Bioshock Infinite

[ Szerkesztve ]

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#17540) [Prolixus] válasza kutga (#17538) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Inkább akkor már itt vedd: [link]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#17541) morfondőr válasza kutga (#17538) üzenetére


morfondőr
őstag

Hát szerintem semmivel sincs kevesebb kockázat, mint ha kulcsboltban nézed meg (amik nevét itt nem ejtjük ki :D )! Ott kb. fele ennyiért be tudod szerezni! De 6000 Ft körül kapsz már collection-t is, amiben mind a 3 rész benne van GamesPlanet-en

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#17542) kutga válasza morfondőr (#17541) üzenetére


kutga
nagyúr

Első két rész megvan, igaz a második eddig kimaradt. Azok is steamen, ezért gondoltam hogy most is csak kulcsot nézek.

Az IG bevált egyébként, sikerült aktiválni.

Let the Zone take me if I am.

(#17543) Dilikutya válasza kutga (#17538) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez valami szavazás mellé 1€-ért volt vehető 1-2 éve. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#17544) kutga válasza Dilikutya (#17543) üzenetére


kutga
nagyúr

Lehet, csakhogy 5 éve most először raktam össze egy elfogadható játékos gépet, eddig laptopon dolgoztam inkább, de mióta okostelefonom van nem kell a laptop adta mobilitás. Nem is nagyon követtem a pc játék akciókat, de úgy vélem ebből az időszakból van még 'pár' cím amit majd érdemes lesz kipróbálnom. ;]

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#17545) KubanitoS válasza kutga (#17538) üzenetére


KubanitoS
veterán

Én messze elkerülném az ebayt CD kulcs ügyben. Egyszer én is szerettem volna venni egy kulcsot. Lement minden szépen, a pénz elutalásra került Paypalon.

Erre jön az e-mail, hogy meg kell erősítenem, hogy én vagyok az a személy, aki a Paypal "címre" van beírva. Küldjem el nekik a beszkennelt személyi igazolványomat és akkor majd küldik a cd kulcsot. Egyből el is küldtem... őket a fenébe. :((( A pénzt szerencsére marha gyorsan visszautalták.

Amikor írtam az ebay supportnak, ők is leráztak, hogy nincs ezzel semmi gond, pedig ezzel az eladó az ebay rendszerét akarta megkerülni.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#17546) kutga válasza KubanitoS (#17545) üzenetére


kutga
nagyúr

Dobozost vettem eddig ebayről, azzal mondjuk nem volt gond, de más termékkel én is szívtam már.

Let the Zone take me if I am.

(#17547) [Prolixus] válasza KubanitoS (#17545) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Mondjuk ezt a hülyeséget rendes bolt is csinálta a gamesrocket vagy mi volt a neve. Sosem értettem mire jó, de volt ilyen. Szal nem biztos, hogy át akartak vágni.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#17548) fogtunder válasza [Prolixus] (#17547) üzenetére


fogtunder
nagyúr

azért egy játék vásárlásához ne kérjenek már tőlem idegenek az interneten keresztül fényképes igazolványt, mert én sem fogok adni. azért van a paypal, ha feltörik, mert hülye voltam, legyen az én bajom, amúgy meg fogadják el, fizettem, küldjék a cuccot.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#17549) kutga válasza fogtunder (#17548) üzenetére


kutga
nagyúr

Azt még Mo-on sem kérheti el akárki. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#17550) [Prolixus] válasza fogtunder (#17548) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Én ezt értem, meg egyet is értek. Írtam is, hogy nem értem mire jó ez a módi. Csak arra reflektáltam, hogy ha rendes bolt is csinálta ezt, hivatalos disztribútor, akkor nem biztos, hogy az e-bay-es muki le akarta húzni KubanitoS-t.

Amúgy asszem egyszer vettem életemben Instant Gaming-en valamit (Alien Isolation-t talán), és asszem ott is kértek ilyet.
¯\_(ツ)_/¯

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.