Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sindare

    csendes tag

    Azóta is harcban állok ezzel a csodálatos céggel. Most azt a taktikát választották, hogy ignorálják az összes levelemet, hátha előbb utóbb elfelejtem és feladom.

    Nekem már az egy nagy előrelépés lenne, ha a rögzített hangfelvételeket kiadnák végre (persze értem, hogy nem akarják, az nagy ütőkártya lenne nekem).

    A békéltető testületnél is el van már indítva az ügy illetve fontolgatom a panaszkönyve beírást ahogy javasoltátok.
    Megérdeklődtem tőlük azt is, hogy mi az eMag levelezési címe ahová ajánlott levelet is tudnak fogadni mert akkor inkább úgy kommunikálnék velük. 2 tanúval, ahogy kell és akkor tudnék végre kézhezvételtől számított határidőket szabni.

  • Sindare

    csendes tag

    Update az ügyemben:

    Továbbra sem történt semmi, megint csak üres ígéretek voltak. Ma újra felhívtam az ügyfélszolgálatot. Egy igazán flegma hölgy vette fel, annyit nem nyögött ki, hogy elnézést csak azt mondta, hogy majd megvizsgálják aztán lesz valami. Jeleztem, hogy december 9-e óta várok, már 5x telefonáltam, 1 panasz emailt írtam, 1 panaszjegyzőkönyvet készítettem mégis mi mást tudnék még tenni? Egyre bunkóbb lett a hölgy szóval megkértem, hogy legyen kedves és diktálja le a hívásazonosítóját a hívásomnak, hogy ki tudjam kérni és a fogyasztóvédelmhez vagy békéltető testülethez tudjak fordulni. Erre rám vágta a telefont. (valszeg ő is érezte, hogy nem kellene dicsekedni azzal ahogy beszélt velem).

    Visszahívtam őket újra. Egy másik hölgy vette fel, ő sűrűn elnézést kért. Kértem, hogy email-ben az összes eddigi hanganyagot küldjék el nekem illetve reagáljanak a panasz jegyzőkönyvekre. Jeleztem ismét, hogy a panaszjegyzőkönyvben elferdítették a dátumokat amiket kértem, hogy javítsanak de nem tették meg.
    Azt ígérte, hogy email-ben megkapom a hanganyagokat és megpróbálják visszautalni a vételárat. Persze megint csak üres ígéretek, határidőt nem tudott ő sem mondani.
    A fogyasztóvédelmes fenyegetőzéseimre felajánlott egy 2000 forintos vásárlási utalványt. Hát azonnal elnevettem magam, nem hittem akartam elhinni :W .

    Február 17 van, hát lassan már 3 hónap is eltelik úgy, hogy se a terméket nem küldték, se a pénzemet nem kaptam vissza.

    Kíváncsi leszek megkapom-e a tényleg a hívások hanganyagát. Szerintetek ha eltorzítom a hangot felrakhatom youtube-ra? Szívesen megosztanám a világgal, hogy mekkora tróger ez a cég.

  • Sindare

    csendes tag

    válasz omfgk #166 üzenetére

    Azt szerettem volna elérni, hogy töröljék a rendelést és utalják vissza a pénzt. Mindig azt ígérik, hogy néhány napon belül megtörténik de semmi nem történik. Januárban az egyik hölgy azt ígérte, hogy még aznap kapni fogok egy emailt tőle a kártérítés részleteiről. Azóta sem jött semmi. Holnap újra hívom őket és megint felvehetek egy jegyzőkönyvet.

  • Sindare

    csendes tag

    Sziasztok,

    Tanácsot szeretnék kérni mert nem tudok zöldágra vergődni az emaggal.

    2021.12.09-én rendeltem az emag-ból. A rendelés státusza a mai napig "sikeres fizetés" 2021.12.09-én. Azóta nem mozdult meg a rendelésem. Eddig 4 alkalommal hívtam az emag ügyfélszolgálatát és tettem 1 írásos panaszt is. Mivel az írásom panaszomra sem érkezett egyáltalán semmi válasz ezért a telefonos ügyfélszolgálaton ragaszkodtam hozzá, hogy felvegyenek egy panasz jegyzőkönyvet és kértem, hogy küldjék el nekem email-ben, hogy legyen bizonyítékom. Email-ben a jegyzőkönyv meg is érkezett viszont hibásan írták benne a dátumokat. Válasz email-ben azonnal kértem a hiba javítását de azóta sem jött se válasz, se pénz, se a megrendelt áru.

    Mit tudnék még kezdeni ezekkel a félnótásokkal, hogy legalább a pénzemet visszakapjam több mint 2 hónap után?

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés