Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tomoty


Tomoty
aktív tag

Apróhirdetési fórumokat szoktam nézegetni elég gyakran, és folyamatosan ezt olvasom:
''Eladó xy VGA kártya
További infó a hirdetésben: link''
Én nem akarok 2 ablakot csak azért megnyitni, hogy egy tipust, és egy árat megtudjak!
Főleg, mert néha tetű a netem!!!
Miért nem lehet egy tipust ill. árat beirni a fórumba?

Postázás mostanában elég nehézkes, van egy extra aktív 3 éves fiam (aki a 2 nap ovi - majd 1 hét megfázva otthon periódusát éli). Szóval elnézést, ha csúszik az alkatrészek postázása. Sajnos amíg nem hívsz fel, addig nincs módomban jegelni a vásárolandó alkatrészt. Előre köszönöm a megértésedet.

(#2) Agostino válasza Tomoty (#1) üzenetére


Agostino
addikt

Böngésszed őket közvetlenül innen : [link]. Itt van ár, van kép.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3) aXXon válasza Tomoty (#1) üzenetére


aXXon
senior tag

egyetertek. nekem az egesz aprohirdetesi rendszerbol van elegem. hol van mar a regi jo hw piac? ez a szar csak ide vonza az idotakat, meg a csalokat...

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#4) Tomoty válasza Agostino (#2) üzenetére


Tomoty
aktív tag

Én SOHA nem nézek apróhirdetés rovatot, mert a fórum(-ok)ban kicsit gyorsabban tudom követni az eseményeket...

Postázás mostanában elég nehézkes, van egy extra aktív 3 éves fiam (aki a 2 nap ovi - majd 1 hét megfázva otthon periódusát éli). Szóval elnézést, ha csúszik az alkatrészek postázása. Sajnos amíg nem hívsz fel, addig nincs módomban jegelni a vásárolandó alkatrészt. Előre köszönöm a megértésedet.

(#5) Tomoty válasza aXXon (#3) üzenetére


Tomoty
aktív tag

:R :R

Postázás mostanában elég nehézkes, van egy extra aktív 3 éves fiam (aki a 2 nap ovi - majd 1 hét megfázva otthon periódusát éli). Szóval elnézést, ha csúszik az alkatrészek postázása. Sajnos amíg nem hívsz fel, addig nincs módomban jegelni a vásárolandó alkatrészt. Előre köszönöm a megértésedet.

(#6) _Volkovy_ válasza aXXon (#3) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

régi jó hw piac?
mintha régebben nem lett volna kismillió csaló..

(#7) The DJ


The DJ
addikt

Az új hw-piac nagyon jó lett és szerintem semmi baj vele, kellett már, de ez a szöveg engem is kicsit tényleg néha már kezd frusztrálni...

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#8) aXXon válasza _Volkovy_ (#6) üzenetére


aXXon
senior tag

olvasd el megegyszer mit irtam. sem en, sem mas nem mondta, hogy nem volt regebben is kismillio csalo. de miota az uj van, azota megszaporodtak az idotak is, meg a csalok is.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#9) GERI_666


GERI_666
tag

tényleg elég idétlen, sokkal jobb lenne ha a képek a hozzá való hírdetés szövege mellett bal oldalt lennének, nem pedig fölötte. Meg mondjuk a képre kattintva (ha van) bedobná az embert a hozzá való topikba. Az úgy türhetőbb lenne.

[Szerkesztve]

K7S5A, 2,2Ghz K7, 9800pro + 4.12 Catalyst, 512 DDR

(#10) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem is sok mindenből van elegem ... mégsem nyitok mindnek topikot...
Ezt zárom.
Köszönöm.

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.